Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Atraminis buferis, triukšmo slopintuvas 3RG 70201
70201EAN 8433819041698

Atraminis buferis, triukšmo slopintuvas 3RG 70201

Atraminis buferis, triukšmo slopintuvas 3RG 70201. Tinka 59 modeliams (AIXAM, CITROËN, IVECO +5). Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Šiuo metu neprieinama

Nėra sandėlyje

Šios dalies šiuo metu nėra sandėlyje pas nė vieną mūsų tiekėją — užsukite vėliau arba peržiūrėkite alternatyvas žemiau.

Analogiškos detalės sandėlyje

2 analogiškos detalės tinka toje pačioje vietoje ir yra sandėlyje.

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
3RG
Kategorija
Atraminis buferis, triukšmo slopintuvas
plotis [mm]
26 mm
aukštis [mm]
25 mm
vidinis skersmuo [mm]
8 mm
MPN
70201
SKU
4598-70201
GTIN / EAN
8433819041698
Komplektacija
1x Atraminis buferis, triukšmo slopintuvas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 24 numeriai

Visi: Atraminis buferis, triukšmo slopintuvas
24 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ANSA 420069
  • BOSAL 255375
  • CAUTEX 31037
  • ERNST 495684
  • FA1 233903
  • FARE SA 228
  • FEBI BILSTEIN 10527
  • HJS 83216739
  • IMASAF 91046
  • KRAFT AUTOMOTIVE 505900
  • LEMFÖRDER 18211
  • ORIGINAL IMPERIUM 7137
  • ORIGINAL IMPERIUM 29043
  • ORIGINAL IMPERIUM 30042
  • SASIC 7551341
  • STC T400303
  • SWAG 62910527
  • TOPRAN 303
  • TRICLO 353218
  • UNIGOM 165015
  • VAICO V229534
  • VEMA 350028
  • VENEPORTE AA93035
  • WALKER 81265
Modeliai, kuriems tinka 3RG 70201
ModelisVarikliaiMetai
AIXAM16 modelių
AIXAM 4000.41996–
AIXAM 500 Hatchback0.5, 0.5 D1997–
AIXAM A.7210.4 D2005–
AIXAM A.7410.4 D2005–
AIXAM A.7510.5, 0.5 D2005–
AIXAM CITY0.42012–2016
AIXAMdar 10 modelių
Modeliai, kuriems tinka 3RG 70201
ModelisVarikliaiMetai
AIXAM COUPE0.42012–2016
AIXAM CROSSLINE0.4, 0.5, 0.62012–2016
AIXAM CROSSOVER0.4, 0.5 GTR, 0.62012–
AIXAM D-TRUCK Pickup0.4, 0.62012–
AIXAM D-TRUCK Platform/Chassis0.4, 0.62014–
AIXAM D-TRUCK Van0.4, 0.62014–
AIXAM GTO0.42012–
AIXAM MEGA0.4 D, 0.5, 0.5 D, 0.6 D2003–
AIXAM ROADLINE0.62009–2012
AIXAM SCOUTY Convertible0.4, 0.52007–
CITROËN11 modelių
Modeliai, kuriems tinka 3RG 70201
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN AX (ZA-)1.3 Sport (ZAM4A), 1.4 GTi, 10, 10 E, 11, 11 4x4, 11 Cat (ZA), 14, 14 (ZA), 14 4x4, 14 D, 15 D1986–1998
CITROËN BX (XB-)1.8 D, 11, 14, 14 E, 15, 16, 16 (XB180Z), 16 E, 19, 19 D, 19 E, 19 E 4x4, 19 GTi, 19 GTi 16V, 19 GTi 4x4, TRD Turbo1982–1994
CITROËN BX Break (XB-)1.4, 1.9 D, 14, 15, 16, 16 (XB180Z), 18 D, 19, 19 4x4, 19 Cat, 19 D, TRD Turbo1983–1994
CITROËN C15 Box Body/MPV (VD)1.0, 1.1, 1.1 i, 1.3, 1.4, 1.4 E, 1.4 i, 1.8 D, 1.9 D1984–2006
CITROËN C15 Estate1.1, 1.41987–2000
CITROËN GS1.0, 1.1, 1.2, A 1.3, X 21970–1986
CITROËN GS Break1.0, 1.1, A 1.2, A 1.3, A Spezial1971–1986
CITROËN LNA0.6, 1.0, 1.11976–1986
CITROËN SAXO (S0, S1)1.0 X, 1.1 X, SX, 1.4 VTS, 1.5 D, 1.6, 1.6 VTL, VTR, 1.6 VTS1996–2004
CITROËN VISA0.6, 1.0, 11 E, 14, 14 GT, 16 GTI, 17 D, II Super X1978–1991
CITROËN VISA Convertible11 RE1983–1988
IVECO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 70201
ModelisVarikliaiMetai
IVECO DAILY I Platform/Chassis30-8 (10011131, 10011132, 10011231, 10011232, 10011237,...1978–1999
IVECO DAILY II Platform/Chassis30-8 (10011131, 10011132, 10011231, 10011232, 10011237,..., 30-8 (12910211, 12911111, 12911112, 12911117, 12911131,..., 30-8 (14911111, 14911117, 14911211, 14911215, 14911217,...1989–1999
LIGIER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 70201
ModelisVarikliaiMetai
LIGIER AMBRA0.51996–2006
LIGIER NOVA400, 500, 6502002–
MERCEDES-BENZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka 3RG 70201
ModelisVarikliaiMetai
MERCEDES-BENZ T1/TN Platform/Chassis410 D (611.417, 611.418)1981–1995
MICROCAR2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 70201
ModelisVarikliaiMetai
MICROCAR MC 10.52004–2007
MICROCAR VIRGO0.5, 0.5 D1999–2004
PEUGEOT23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 70201
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 1040.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.41972–1988
PEUGEOT 104 Coupe0.9, 1.1, 1.41973–1988
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)1.0, 1.1, 1.3, 1.4, 1.4 D, 1.4 Le Mans, 1.5 D, 1.61991–1996
PEUGEOT 106 II (1A, 1C)1.0 i, 1.1 i, 1.4 i, 1.5 D, 1.6 i, 1.6 S161996–2005
PEUGEOT 205 Hatchback Van1.1, 1.4, 1.7 Diesel1983–1997
PEUGEOT 205 I (741A/C)1.0, 1.1, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.6 GTI, 1.7 Diesel, 1.9 GTI1983–1987
PEUGEOT 205 I Convertible (741B, 20D)1.1 CJ, 1.4 CJ, 1.4 CJ Cat, 1.4 CT, 1.6 CJ, 1.6 CTI, 1.9 CTI1986–1995
PEUGEOT 205 II (20A/C)1.0, 1.1, 1.2, 1.3 Rallye, 1.4, 1.4 Cat, 1.6, 1.6 Aut., 1.6 GTI, 1.7 Diesel, 1.8 TD, 1.8 XDT, 1.9 Diesel, 1.9 GTI, 1.9 GTI Cat1987–2000
PEUGEOT 305 I (581A)1.3, 1.5, 1.5 Diesel1977–1982
PEUGEOT 305 I Break (581D)1.3, 1.5, 1.5 Diesel1977–1982
PEUGEOT 305 II (581M)1.3, 1.5, 1.6, 1.9, 1.9 D1982–1990
PEUGEOT 305 II Break (581E)1.3, 1.5, 1.6, 1.9, 1.9 Diesel1982–1990
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5)1.8 16V, 2.0, 2.0 ST1993–2003
PEUGEOT 306 Convertible (7D, N3, N5)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1994–2002
PEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5)1.8 16V, 2.0 16V, 2.0 S16, 2.0 XSi1993–2003
PEUGEOT 309 I (10C, 10A)1.1, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.9, 1.9 D, 1.9 GTI1985–1989
PEUGEOT 309 II (3C, 3A)1.1, 1.4, 1.6, 1.8 Diesel, 1.8 TD, 1.9, 1.9 Diesel, 1.9 GTI, 1.9 GTI 16V1989–1993
PEUGEOT 405 I (15B)1.4, 1.6, 1.8 Turbo Diesel, 1.9, 1.9 4x4, 1.9 Diesel, 1.9 Injection, 1.9 Sport MI-16, 1.9 SPort MI-16 4x41987–1993
PEUGEOT 405 I Break (15E)1.4, 1.6, 1.8 TD, 1.9, 1.9 4x4, 1.9 D1987–1992
PEUGEOT 405 II (4B)1.4, 1.6, 1.8, 1.9 D, 1.9 TD, 2.0, 2.0 16V, 2.0 MI-16, 2.0 T 16 X4, 2.0 X41992–1999
PEUGEOT 405 II Break (4E)1.4, 1.6, 1.8, 1.9 D, 1.9 TD, 2.0, 2.0 4x41992–1998
PEUGEOT 505 (551A)1.8, 2.0, 2.0 TI, STI, 2.2, 2.2 GTI, 2.2 Turbo Injection, 2.3 Turbo Diesel, 2.5 Diesel, 2.5 Turbo Diesel, 2.8 GTI V61979–1996
PEUGEOT 505 Break (551D)2.0, 2.2, 2.2 GTI, 2.3 Diesel, 2.5 Diesel, 2.5 Turbo Diesel1982–1995
TALBOT2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 70201
ModelisVarikliaiMetai
TALBOT SAMBA0.9 (51A601, 51A591), 1.1 (51A611, 51A702), 1.2 Rallye (51A692), 1.4 (51A632), 1.4 (51A642), 1.4 Rallye (51A642)1981–1987
TALBOT SAMBA Convertible1.4 (51E642)1981–1987

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos