Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alkūninio veleno riebokšlis 3RG 80435
80435EAN 8433819056548

Alkūninio veleno riebokšlis 3RG 80435

Alkūninio veleno riebokšlis 3RG 80435. Tinka 133 modeliams (ALFA ROMEO, AUDI, BEDFORD +10), 1956–2003 m. Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

4,99 € Sutaupykite 2,00 € (40%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 2 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
3RG
montavimo vieta
paskirstymo galas
plotis [mm]
10 mm
vidinis skersmuo [mm]
45 mm
Išorinis skersmuo [mm]
60 mm
Kategorija
Alkūninio veleno riebokšlis
MPN
80435
SKU
4598-80435
GTIN / EAN
8433819056548
Komplektacija
1x Alkūninio veleno riebokšlis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 638187. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-SEAL,RING (NLS.- USE 90298195    6 38 193)  (PRODUCTION NO. 8966150) — Opel  SENATOR-B ( 1988 -  1994) — E ENGINE AND CLUTCH › 1 25NE[L09] PETROL ENGINE
Opel SENATOR-B ( 1988 - 1994) · E ENGINE AND CLUTCH › 1 25NE[L09] PETROL ENGINEPozicija 2

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 18 numerių

Visi: Alkūninio veleno riebokšlis
18 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • AJUSA 15021500
  • AKRON-MALÒ 11565RDAC
  • AUTOMEGA 190063610
  • BGA OS4350
  • CORTECO 12012250B
  • ELRING 590762
  • ELWIS ROYAL 8042641
  • GOETZE 5030527200
  • KRAFT AUTOMOTIVE 1151591
  • MEC-DIESEL 521328
  • PAYEN NB628
  • WILMINK GROUP WG1004504
  • WILMINK GROUP WG1085386
  • WILMINK GROUP WG1163122
  • WILMINK GROUP WG1177371
  • WILMINK GROUP WG1223016
  • WILMINK GROUP WG1249898
  • WILMINK GROUP WG2135173
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO14 modelių
ALFA ROMEO 155 (167)1.9 TD (167.A3B, 167.A3), 2.0 T.S. (167.A2D)1992–1997
ALFA ROMEO 164 (164)2.0 V6 Turbo (164.K3), 2.5 V6 (164A1C), 3.0 i.e. QV (164.AG), 3.0 V6 (164.A)1987–1998
ALFA ROMEO 33 (905)1.5 (905.A2A), 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V), 1.7 i.e. (905.A3D), 1.7 QV (905.A3)1983–1993
ALFA ROMEO 33 (907)1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B), 1.7 i.e. (907.A1A)1990–1994
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907)1.7 16V 4x4 (907.B1H), 1.7 i.e. (907.B1A)1990–1994
ALFA ROMEO 75 (162)1.6 (162.B2B, 162.B2C), 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C), 1.8 Turbo i.e. (162.B1E), 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A)1985–1992
ALFA ROMEOdar 8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO 90 (162)2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA)1984–1987
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902)1.3 (902A), 1.5 (902.A1), 1.5 (902.A5)1976–1989
ALFA ROMEO ALFETTA (116)1.8 (11608), 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N)1974–1984
ALFA ROMEO ARNA (920)1.2 (920.AB, 920.AC)1983–1986
ALFA ROMEO GIULIETTA (116)1.8 Turbo (116)1977–1985
ALFA ROMEO GT (105)1600 (115), V 1750 (105), V 2000 (105)1963–1977
ALFA ROMEO GTV (116)2.0 (116.36 E)1978–1987
ALFA ROMEO SPIDER (115)1600 (11535), 2000 (115A1A)1971–1993
AUDI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
AUDI 80 B4 Saloon (8C2)2.6 quattro1991–1995
AUDI COUPE B3 (89, 8B3)2.8 quattro1988–1996
BEDFORD4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD BLITZ2.0, 2.1 D, 2.3 D1969–1987
BEDFORD CF Bus2.0, 2.0 4WD, 2.1 D, 2.3 D1969–1988
BEDFORD CF Platform/Chassis2.0, 2.0 4WD, 2.1 D, 2.3 D, 2.3 D 4WD1969–1988
BEDFORD CF Van2.0, 2.0 4WD, 2.1 D, 2.3 D, 2.3 D 4WD1969–1988
BMW12 modelių
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
BMW 1502-2002 (E10)1502, 1602, 2002 Tii1967–1977
BMW 3 (E21)315, 316, 3201975–1984
BMW 3 (E30)316 (Ecotronic), 316 i, 323 i, 325 e 2.7, 325 i, M3 2.31982–1992
BMW 3 (E36)316 i, 318 i, 325 i, 325 td1990–1998
BMW 3 Convertible (E30)318 i1982–1993
BMW 3 Coupe (E36)318 is, 325 i1991–1999
BMW 3 Touring (E30)318 i, 325 i X1987–1994
BMW 5 (E12)5281972–1981
BMW 5 (E28)518 i1981–1987
BMW 5 (E34)525 tds1987–1995
BMW 6 (E24)630 CS1975–1989
BMW 7 (E23)735 i1977–1988
FORD3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
FORD ESCORT IV Convertible (ALF)1.6 XR3i1986–1992
FORD ORION II (AFF)1.41985–1990
FORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG)2.0 i Cat1987–1993
LAND ROVER4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER 88/109 MK I Closed Off-Road Vehicle2.0 D 4x41956–1958
LAND ROVER 88/109 MK I Open Off-Road Vehicle2.0 D 4x41956–1958
LAND ROVER 88/109 MK II Closed Off-Road Vehicle2.0 D 4x41958–1961
LAND ROVER 88/109 MK II Open Off-Road Vehicle2.0 D 4x41958–1961
MERCEDES-BENZ3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
MERCEDES-BENZ HECKFLOSSE (W111, W112)220 SB (111.012)1959–1968
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116)280 SE, SEL (116.024, 116.025)1972–1980
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126)280 S (126.021)1979–1991
OPEL57 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ADMIRAL A2.8 HL, 2.8 S1964–1969
OPEL ADMIRAL B2.8, 2.8 E, 2.8 S1969–1978
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.2 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.2, 1.2 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 N, 2.0 S1975–1981
OPEL COMMODORE A2.5, 2.5 GS, 2.5 GS/E, 2.8 GS1967–1972
OPEL COMMODORE A Coupe2.5, 2.5 GS, 2.5 GS/E, 2.8 GS1967–1972
OPEL COMMODORE B2.5, 2.5 GS, 2.8 GS, 2.8 GS/E1972–1978
OPEL COMMODORE B Coupe2.5, 2.5 GS, 2.8 GS, 2.8 GS/E1972–1978
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E, 2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E, 2.5 S1980–1982
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.2 (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA A Hatchback Van (S83)1.2 (F08, W5L)1986–1994
OPEL CORSA A TR (S83)1.0 (F11, M11, F19, M19), 1.2 N (F11, M11, F19, M19), 1.2 S (F11, M11, F19, M19)1982–1993
OPEL DIPLOMAT B2.8, 2.8 E1969–1978
OPEL FRONTERA A (U92)2.3 TD (5JMWL4), 2.4 i (53MWL4)1992–1998
OPEL GT1.91968–1973
OPEL KADETT B1.2 S, 1.71965–1973
OPEL KADETT B Coupe1.1, 1.2, 1.91965–1973
OPEL KADETT B Estate1.21965–1973
OPEL KADETT C1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C AERO1.21976–1979
OPEL KADETT C City1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.2, 1.2 S, 1.6 S, 1.9 GT/E, 2.0 E Rallye, 2.0 GT/E1973–1979
OPEL KADETT C Estate1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.2, 1.2 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.2 S1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.6 D1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.7 D (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL KAPITÄN A2.8 HL, 2.8 S1964–1968
OPEL MANTA A (58, 59)1.2, 1.6, 1.6 S, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B (58, 59)1.6, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 E, 1.9 N, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.2 N, 1.2 S, 1.3 S, 1.6, 1.6 N, 1.8 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 GSE1978–1986
OPEL OLYMPIA A1.71967–1971
OPEL OLYMPIA A Coupe1.7, 1.91967–1971
OPEL OMEGA A (V87)1.8 (F19, M19, N19), 1.8 S (F19, M19, N19), 2.3 D (F19, M19, N19), 2.3 TD (F19, M19, N19), 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19), 2.4 i (F19, M19, N19), 2.6 i (F19, M19, N19), 3.0 (3000) (F19, M19, N19), 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)1986–1994
OPEL OMEGA A Estate (V87)2.3 D (F35, M35), 2.3 TD (F35, M35), 2.3 TD Interc. (F35, M35), 2.4 i (F35, M35), 2.6 i (F35, M35), 3.0 (F35, M35), 3.0 Cat (F35, M35)1986–1994
OPEL REKORD A1.5, 1.71963–1965
OPEL REKORD A Estate1.71963–1965
OPEL REKORD B1.5, 1.7, 1.91965–1966
OPEL REKORD B Coupe1.7, 1.91965–1967
OPEL REKORD B Estate1.5, 1.71965–1967
OPEL REKORD C1.5, 1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint, 2.21966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint, 2.21966–1971
OPEL REKORD C Estate1.5, 1.7, 1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD D1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0, 2.0 D, 2.1 D1972–1977
OPEL REKORD D Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Estate1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0 D, 2.0 S, 2.1 D1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD, 2.3 D1977–1986
OPEL REKORD P1 Estate17001957–1961
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E, 2.2 TD, 2.5, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 E1978–1987
OPEL SENATOR B (V88)2.5 i (P19), 2.6 i (P19), 3.0 (P19), 3.0 i Cat (P19)1987–1993
PEUGEOT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 405 I Break (15E)1.61987–1992
RANGER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
RANGER REKORD1700, 1900, 2500, 2500 GTS1972–1978
RANGER REKORD Coupe1900, 2500, 2500 GTS1972–1978
RENAULT12 modelių
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT 11 (B/C37)1.6 D (B/C374)1983–1995
RENAULT 12 (117)1.6 Gordini (1173)1969–1984
RENAULT 15 (130)1.6 (1302)1971–1980
RENAULT 16 (115)1.5, 1.6 TL, 1.6 TL (1152, 1153, 1157), 1.6 TS (1151, 1154), 1.6 TX (1156)1965–1980
RENAULT 171.6, 1.6 Gordini1972–1980
RENAULT 18 (134)1.6 (1341), 1.6 Turbo (1345)1978–1994
RENAULT 18 Variable (135)1.6 (1351), 1.6 4x4, 1.6 TS1979–1994
RENAULT 20 (127)1.6 (1271)1975–1983
RENAULT FUEGO (136)1.6, 1.6 TS/GTS (1362), 1.6 Turbo (1365)1980–1992
RENAULT TRAFIC Bus (T, P, V)1.6 4x41980–1989
RENAULT TRAFIC Platform/Chassis (T, P, V)1.61980–1989
RENAULT TRAFIC Van (T, P, V)1.6, 1.6 4x41980–1989
VAUXHALL18 modelių
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA1.21979–1984
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.21984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.21984–1991
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate2.0, 2.0 S, 2.2 i, 2.3 D1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.0 i, 2.2 i, 2.3 D1978–1986
VAUXHALL CARLTON Mk III Estate (V87)2.2 TD, 2.3 D, 2.3 TD Interc., 2.6 i, 3.01986–1994
VAUXHALL CARLTON Mk III Saloon (V87)2.2 TD, 2.3 D, 2.3 TD Interc., 2.6 i, 3.0 3000, 3000 Cat1986–1994
VAUXHALL CAVALIER1.6 N, 1.6 S, 1900, 2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC1600, 20001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Coupe2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER Saloon1.6, 2.01975–1981
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.3 TD, 2.4 i1991–1998
VAUXHALL ROYALE2.8, 2.9 E, 3.01978–1987
VAUXHALL ROYALE Coupe2.8, 2.9, 3.01978–1986
VAUXHALL SENATOR2.0 E, 2.2 E, 2.2 TD, 2.5, 2.5 i, 2.8, 3.0, 3.0 i1978–1987
VAUXHALL SENATOR Mk II (B) (V88)2.6 i, 3.0, 3.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL VICEROY Saloon25001980–1982
VW1 modelis
Modeliai, kuriems tinka 3RG 80435
ModelisVarikliaiMetai
VW TRANSPORTER T3 Bus (25)2.1 Syncro1979–2003

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos