Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
 image
SB-5302

Šarnyras 555 SB-5302

Šarnyras 555 SB-5302. Tinka 22 modeliams (ISUZU). Pakeičia 10 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

69,99 € Sutaupykite 32,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 37 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

montavimo vieta
kairė, apačia
montavimo vieta
kairė, apačia
Svoris [kg]
1.21 kg
kūgio nuolydis
1/8
sriegio dydis
R-M18×1.5
kūgio dydis [mm]
20.7 mm
Prekės ženklas
555
Kategorija
Šarnyras
MPN
SB-5302
SKU
4010-SB-5302
Komplektacija
1x Šarnyras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 94459465. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BALL JOINT,ASSY.,LOWER ARM — Opel  CAMPO ( 1997 -  2002) — K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 2 MODEL TFS
Opel CAMPO ( 1997 - 2002) · K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 2 MODEL TFSPozicija 24

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 1 numeris

Visi: Šarnyras
1 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. ISUZU, 22 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka 555 SB-5302
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU22 modeliai
ISUZU AMIGO SUV2.61988–2000
ISUZU AXIOM SUV3.52001–2004
ISUZU CAMPO (KB)2.0 (KB21, KB27), 2.0 (KB23), 2.0 (KB28), 2.0 4WD (KB41, KB45), 2.0 4WD (KB43, KB48), 2.0 4WD (KB48), 2.2 (TFS), 2.2 4WD, 2.2 D (KBD27), 2.2 D (KDB23, KDB28), 2.2 D 4WD, 2.2 D 4WD (KBD42, KBD47), 2.5 D (KB27), 2.5 D 4WD (KBD47)1977–1991
ISUZU D-MAX I (TFR, TFS)2.5, 2.5 (TFR54H), 2.5 4x4 (TFS54), 2.5 DiTD (TFR86, TFR54), 2.5 DiTD (TFR86), 2.5 DiTD 4x4 (TFS54), 2.5 DiTD 4x4 (TFS86), 2.5 DiTD 4x4 (TFS86H), 3.0 (TFR85H), 3.0 4x4 (TFS85H), 3.0 D (TFR77H), 3.0 D (TFR85), 3.0 D 4WD (TFS77H), 3.0 DiTD (TFR77H), 3.0 DiTD (TFR85), 3.0 DiTD 4x4, 3.0 DiTD 4x4 (TFS77H), 3.0 DiTD 4x4 (TFS85)2002–2012
ISUZU D-MAX I Platform/Chassis (TFR, TFS)2.5 DiTD, 2.5 DiTD 4x4, 3.0 D 4x42006–2012
ISUZU D-MAX II (TFR, TFS)1.9 Ddi (TFR87J), 1.9 Ddi 4x4 (TFS87J), 2.5 CRDi (TFR86J, TFR54J), 2.5 CRDi (TFR86J), 2.5 CRDi 4x4 (TFS86J), 3.0 CRDi (TFR85J), 3.0 CRDi 4x4 (TFS85J)2012–
ISUZUdar 16 modelių
Modeliai, kuriems tinka 555 SB-5302
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU D-MAX II Platform/Chassis (TFR, TFS)2.5 CRDi, 2.5 CRDi 4WD2012–
ISUZU D-MAX III (TFR, TFS)1.9 DDI (TFR87), 1.9 DDI (TFR87J, TFR87), 1.9 DDI 4x4 (TFS87), 1.9 DDI 4x4 (TFS87J), 3.0 DDI 4x4 (TFS40J)2019–
ISUZU D-MAX III Platform/Chassis (TFR, TFS)1.9 DDI 4x42019–
ISUZU KB2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.3, 2.3 4WD, 2.4, 2.5 D 4WD (KB27), 2.5 TDi, 2.6, 2.8 TD, 2.8 TD 4WD, 3.0 D-TEQ 4WD, 3.0 DiTD, 3.1 TD, 3.1 TD 4WD, 3.5 4WD1980–
ISUZU PICKUP2.3, 2.3 4x4, 2.5 TD, 2.6 4x4, 2.6 LS, 3.1 LS Spacecab, 3.1 LS Spacecab 4x41987–
ISUZU PICKUP (TF)2.8 TD (TFR55), 3.1 TD1996–
ISUZU RODEO Closed Off-Road Vehicle2.2, 2.2 4WD, 2.6, 2.6 4WD, 3.1, 3.1 4WD, 3.2, 3.2 4WD, 3.2 V6, 3.2 V6 4WD1990–2004
ISUZU TF Pickup2.8 TD1997–2003
ISUZU TFR/TFS Pickup (TF)2.3, 2.3 (TFR16H), 2.5 4WD (TFS54H), 2.5 TD 4WD, 3.0 TDi 4WD (TFS), 3.5 (TFR), 3.5 4WD (TFS)1988–2002
ISUZU TROOPER I (UBS)1.9, 1.9 4WD, 2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.2 TD 4WD, 2.3 4WD, 2.6 4WD, 2.8 4WD, 2.8 TD, 2.8 TD (UBS55), 2.8 TD 4WD1983–1991
ISUZU TROOPER I Open Off-Road Vehicle (UBS)2.0 (UBS13), 2.2 D (UBS52), 2.2 D 4x4, 2.2 TD (UBS52), 2.3 (UBS16), 2.6 i (UBS17), 2.8 TD 4x41983–1991
ISUZU TROOPER II (UB)2.6 4x4, 3.1 TD, 3.21991–2000
ISUZU TROOPER II Open Off-Road Vehicle (UB)2.6 4x4, 3.1 TD, 3.21991–1998
ISUZU TROOPER III3.0 DTI, 3.0 Tdi, 3.1 (UBS25), 3.2 (UBS25), 3.5, 3.5 V6 24V, 3.5 V6 24V AWD1998–2004
ISUZU TROOPER III Open Off-Road Vehicle3.0 DTI, 3.5 V6 24V2000–2004
ISUZU WIZARD (U)3.0 TD 4x4 (UES73), 3.2 4x4 (UES25, UER25FW)1993–2004

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos