Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
 image
SB-5312

Šarnyras 555 SB-5312

Šarnyras 555 SB-5312. Tinka 44 modeliams (AUDI, FORD, ISUZU +3). Pakeičia 1 OE numerį.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

107,99 € Sutaupykite 52,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 55 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

montavimo vieta
kairė, apačia
montavimo vieta
kairė, apačia
Svoris [kg]
1.62 kg
kūgio nuolydis
1/8
sriegio dydis
R-M18×1.5
kūgio dydis [mm]
20.7 mm
Prekės ženklas
555
Kategorija
Šarnyras
MPN
SB-5312
SKU
4010-SB-5312
Komplektacija
1x Šarnyras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 8971034370. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

JOINT ASM; BALL,LWR CONT ARM — 50641 - UBS     92 - 97 — 4 - Propeller Shaft, Axles, Steering, Suspension › 4-50 - FRONT SUSPENSION
50641 - UBS 92 - 97 · 4 - Propeller Shaft, Axles, Steering, Suspension › 4-50 - FRONT SUSPENSIONPozicija 48

Tinkami automobiliai. AUDI, FORD, ISUZU +3, 44 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka 555 SB-5312
ModelisVarikliaiMetai
AUDI1 modelis
AUDI 100 C3 Avant (445, 446)2.2 Turbo1982–1990
FORD2 modeliai
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF)1.8 D1985–1990
FORD ESCORT V Convertible (ALL, BJ2)1.41990–1995
ISUZU11 modelių
ISUZU CAMPO (KB)2.0 4WD (KB48), 2.2 D 4WD, 2.2 D 4WD (KBD42, KBD47), 2.5 D 4WD (KBD47)1977–1991
ISUZU D-MAX I (TFR, TFS)2.5 DiTD (TFR86, TFR54), 2.5 DiTD (TFR86), 2.5 DiTD 4x4 (TFS54), 2.5 DiTD 4x4 (TFS86), 3.0 DiTD (TFR85), 3.0 DiTD 4x4 (TFS77H), 3.0 DiTD 4x4 (TFS85)2002–2012
ISUZU D-MAX I Platform/Chassis (TFR, TFS)3.0 D 4x42006–2012
ISUZUdar 8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 555 SB-5312
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU D-MAX II (TFR, TFS)1.9 Ddi (TFR87J), 1.9 Ddi 4x4 (TFS87J), 2.5 CRDi (TFR86J), 2.5 CRDi 4x4 (TFS86J)2012–
ISUZU D-MAX II Platform/Chassis (TFR, TFS)2.5 CRDi, 2.5 CRDi 4WD2012–
ISUZU TROOPER I (UBS)2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.6 4WD, 2.8 TD (UBS55)1983–1991
ISUZU TROOPER I Open Off-Road Vehicle (UBS)2.0 (UBS13), 2.2 D (UBS52), 2.2 D 4x4, 2.2 TD (UBS52), 2.3 (UBS16), 2.6 i (UBS17)1983–1991
ISUZU TROOPER II (UB)2.6 4x4, 3.1 TD, 3.21991–2000
ISUZU TROOPER II Open Off-Road Vehicle (UB)2.6 4x4, 3.1 TD, 3.21991–1998
ISUZU TROOPER III3.0 DTI, 3.0 Tdi, 3.2 (UBS25), 3.5 V6 24V AWD1998–2004
ISUZU TROOPER III Open Off-Road Vehicle3.0 DTI, 3.5 V6 24V2000–2004
OPEL14 modelių
Modeliai, kuriems tinka 555 SB-5312
ModelisVarikliaiMetai
OPEL CAMPO (TF0, TF1)2.3 4x4 (TFS16), 2.5 D 4x4 (TFS54), 2.5 DTI, 2.5 DTI 4x4, 2.5 TD 4x4 (TFS54), 3.1 TD (TFR69), 3.1 TD 4x4 (TFS69)1987–2002
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E, 2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E, 2.5 S1980–1982
OPEL FRONTERA A (U92)2.2 i (54MWL4), 2.3 TD (5JMWL4), 2.4 i (53MWL4), 2.5 TDS, 2.8 TD (5BMWL4, 5BSUD2)1992–1998
OPEL FRONTERA A Sport (U92)2.0 i (52SUD2, 55SUD2), 2.5 TDS, 2.8 TD (5BSUD2)1992–1998
OPEL FRONTERA B (U99)2.2 DTI (6B66, 6B76), 2.2 DTI (6BZC, 6BVF, 6B66, 6B76), 2.2 i (6BZC, 6BVF, 6B66, 6B76), 3.2 i (6B1VF, 6B16)1998–2004
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.8 S1975–1988
OPEL MONTEREY A (M92)3.1 TD (UBS69D, UBS69G), 3.2 (UBS25D, UBS25G)1991–1998
OPEL MONTEREY B (M98)3.0 DTI (UBS73D, UBS73G), 3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G)1998–1999
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 GSE1978–1986
OPEL REKORD D2.1 D1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.8, 1.8 E, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.8, 1.8 E, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD, 2.3 D1977–1986
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E, 2.2 TD, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 E1978–1987
VAUXHALL12 modelių
Modeliai, kuriems tinka 555 SB-5312
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL BRAVA Pickup (TF0, TF1)2.3 (TFR16), 2.3 4x4 (TFS16), 2.5 DTI, 2.5 DTI 4x4, 2.5 TD 4x4 (TFS54)1988–2002
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate1.8 S, 2.2 i, 2.3 D1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon1.8 S, 2.0 i, 2.0 S, 2.2 i, 2.3 D1978–1986
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.2 i, 2.3 TD, 2.4 i, 2.5 TDS, 2.8 TD1991–1998
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) Sport (U92)2.0 i, 2.5 TDS, 2.8 TD1992–1998
VAUXHALL FRONTERA Mk II (B) (U99)2.2 DTI, 2.2 i, 3.2 i1998–2004
VAUXHALL MONTEREY (M92)3.1 TD, 3.21991–1998
VAUXHALL MONTEREY Mk II (M98)3.0 DTI, 3.5 V6 24V1998–1999
VAUXHALL ROYALE2.8, 2.9 E, 3.01978–1987
VAUXHALL ROYALE Coupe2.8, 2.9, 3.01978–1986
VAUXHALL SENATOR2.5 i, 3.0 i1978–1987
VAUXHALL VICEROY Saloon25001980–1982
VW4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka 555 SB-5312
ModelisVarikliaiMetai
VW CORRADO (53I)2.9 VR61987–1995
VW PASSAT B2 (32B)1.6 TD1979–1989
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I)1.81988–1997
VW SCIROCCO (53B)1.5, 1.61980–1992

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos