Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos karteris ABAKUS 100-00-005
100-00-005

Alyvos karteris ABAKUS 100-00-005

Alyvos karteris ABAKUS 100-00-005. Tinka 26 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO). Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

95,99 € Sutaupykite 46,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 49 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ABAKUS
Kategorija
Alyvos karteris
MPN
100-00-005
SKU
4657-100-00-005
Komplektacija
1x Alyvos karteris

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 11 numerių

Visi: Alyvos karteris
11 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BBR Automotive 001-10-19503
  • BGA SP1201
  • BLIC 0216-00-1106470P
  • KLOKKERHOLM 1112473
  • KRAFT AUTOMOTIVE 1328350
  • OSSCA 5841
  • POLCAR 2505MO-1
  • SPECTRA PREMIUM GMP60A
  • VAICO V51-0033
  • VAN WEZEL 8115071
  • WILMINK GROUP WG1767734

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, 26 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ABAKUS 100-00-005
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET10 modelių
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.4, 1.4 16V, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.4, 1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.42005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.82003–
CHEVROLETdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ABAKUS 100-00-005
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.82005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.82005–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.62005–
DAEWOO16 modelių
Modeliai, kuriems tinka ABAKUS 100-00-005
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO KALOS (KLAS)1.4, 1.4 16V2002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.42002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.62002–
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO NEXIA1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 16V (19)1995–2008
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.62003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.62003–
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.6 SX, 1.82000–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos