Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alkūninio veleno riebokšlis AJUSA 15035100
15035100EAN 8427769086229

Alkūninio veleno riebokšlis AJUSA 15035100

Alkūninio veleno riebokšlis AJUSA 15035100. Tinka 65 modeliams (BEDFORD, OPEL, RANGER +1), 1963–1998 m. Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

79,99 € Sutaupykite 38,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 41 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
AJUSA
vidinis skersmuo [mm]
77 mm
Išorinis skersmuo [mm]
100.1 mm
aukštis [mm]
11.4 mm
Kategorija
Alkūninio veleno riebokšlis
MPN
15035100
SKU
0139-15035100
GTIN / EAN
8427769086229
Komplektacija
1x Alkūninio veleno riebokšlis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 614815. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SEAL,RING — Opel  SENATOR-B ( 1988 -  1994) — E ENGINE AND CLUTCH › 1 25NE[L09] PETROL ENGINE
Opel SENATOR-B ( 1988 - 1994) · E ENGINE AND CLUTCH › 1 25NE[L09] PETROL ENGINEPozicija 7

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 9 numeriai Sandėlyje – nuo 10,99 € iki 16,99 €.

Visi: Alkūninio veleno riebokšlis
9 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. BEDFORD, OPEL, RANGER +1, 65 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1963–1998.

Modeliai, kuriems tinka AJUSA 15035100
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD4 modeliai
BEDFORD BLITZ2.01969–1987
BEDFORD CF Bus2.0, 2.0 4WD1969–1988
BEDFORD CF Platform/Chassis2.0, 2.0 4WD1969–1988
BEDFORD CF Van2.0, 2.0 4WD1969–1988
OPEL45 modeliai
OPEL ADMIRAL A2.8 HL, 2.8 S1964–1969
OPEL ADMIRAL B2.8, 2.8 E, 2.8 S1969–1978
OPELdar 43 modeliai
Modeliai, kuriems tinka AJUSA 15035100
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.6 S, 1.9, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.6 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 E, 2.0 N, 2.0 S1975–1981
OPEL COMMODORE A2.5, 2.5 GS, 2.5 GS/E, 2.8 GS1967–1972
OPEL COMMODORE A Coupe2.5, 2.5 GS, 2.5 GS/E, 2.8 GS1967–1972
OPEL COMMODORE B2.5, 2.5 GS, 2.8 GS, 2.8 GS/E1972–1978
OPEL COMMODORE B Coupe2.5, 2.5 GS, 2.8 GS, 2.8 GS/E1972–1978
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E, 2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E, 2.5 S1980–1982
OPEL DIPLOMAT B2.8, 2.8 E1969–1978
OPEL FRONTERA A (U92)2.4 i (53MWL4)1992–1998
OPEL GT1.91968–1973
OPEL KADETT B1.71965–1973
OPEL KADETT B Coupe1.91965–1973
OPEL KADETT C1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C City1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.6 S, 1.9 GT/E, 2.0 E Rallye, 2.0 GT/E1973–1979
OPEL KADETT C Estate1.6 S1973–1979
OPEL KAPITÄN A2.8 HL, 2.8 S1964–1968
OPEL MANTA A (58, 59)1.6, 1.6 S, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B (58, 59)1.6, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 E, 1.9 N, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.6, 1.6 N, 1.9 N, 1.9 S, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 GSE1978–1986
OPEL OLYMPIA A1.71967–1971
OPEL OLYMPIA A Coupe1.7, 1.91967–1971
OPEL OMEGA A (V87)2.4 i (F19, M19, N19), 2.6 i (F19, M19, N19), 3.0 (3000) (F19, M19, N19), 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)1986–1994
OPEL OMEGA A Estate (V87)2.4 i (F35, M35), 2.6 i (F35, M35), 3.0 (F35, M35), 3.0 Cat (F35, M35)1986–1994
OPEL REKORD A1.7, 1700 (R3)1963–1965
OPEL REKORD A Coupe17001963–1965
OPEL REKORD A Estate1.71963–1965
OPEL REKORD B1.5, 1.7, 1.91965–1966
OPEL REKORD B Coupe1.7, 1.91965–1967
OPEL REKORD B Estate1.71965–1967
OPEL REKORD C1.5, 1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint, 2.21966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint, 2.21966–1971
OPEL REKORD C Estate1.5, 1.7, 1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD D1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Estate1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0 S1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E, 2.5, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 E1978–1987
OPEL SENATOR B (V88)2.5 i (P19), 2.6 i (P19), 3.0 (P19), 3.0 i Cat (P19)1987–1993
RANGER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka AJUSA 15035100
ModelisVarikliaiMetai
RANGER REKORD1700, 1900, 2500, 2500 GTS1972–1978
RANGER REKORD Coupe1900, 2500, 2500 GTS1972–1978
VAUXHALL14 modelių
Modeliai, kuriems tinka AJUSA 15035100
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate2.0, 2.0 S, 2.2 i1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.0 i, 2.2 i1978–1986
VAUXHALL CARLTON Mk III Estate (V87)2.6 i, 3.01986–1994
VAUXHALL CARLTON Mk III Saloon (V87)2.6 i, 3.0 3000, 3000 Cat1986–1994
VAUXHALL CAVALIER1.6 N, 1.6 S, 1900, 2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC1600, 20001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Coupe2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER Saloon1.6, 2.01975–1981
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.4 i1991–1998
VAUXHALL ROYALE2.8, 2.9 E, 3.01978–1987
VAUXHALL ROYALE Coupe2.8, 2.9, 3.01978–1986
VAUXHALL SENATOR2.0 E, 2.2 E, 2.5, 2.5 i, 2.8, 3.0, 3.0 i1978–1987
VAUXHALL SENATOR Mk II (B) (V88)2.5 i, 2.6 i, 3.0, 3.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL VICEROY Saloon25001980–1982

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos