Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių kaladėlių komplektas ASHIKA 50-00-0943
50-00-0943EAN 8052553298771

Stabdžių kaladėlių komplektas ASHIKA 50-00-0943

Stabdžių kaladėlių komplektas ASHIKA 50-00-0943. Tinka 64 modeliams (ALFA ROMEO, AUTO UNION, BMW +10), 1947–2015 m. Pakeičia 39 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

27,99 € Sutaupykite 13,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 14 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ASHIKA
Kategorija
Stabdžių kaladėlių komplektas
montavimo vieta
priekinė ašis
MPN
50-00-0943
SKU
0257-50-00-0943
GTIN / EAN
8052553298771
Komplektacija
1x Stabdžių kaladėlių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 18 · 90 numerių Sandėlyje – nuo 10,99 € iki 36,99 €.

Visi: Stabdžių kaladėlių komplektas
Rodyti daugiau: 6
90 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.B.S. 36010
  • ACDelco AC421183D
  • ACDelco AC450281D
  • ATE 13.0460-3010.2
  • ATE 13.0460-3011.2
  • ATE 13.0460-4071.2
  • BARUM BA2095
  • BENDIX 571205
  • BENDIX 571205B
  • BENDIX 571279
  • BENDIX 571374
  • BENDIX 571429
  • BENDIX 571429B
  • BENDIX 571554
  • BENDIX 571804
  • BENDIX 571804B
  • BENDIX 571807
  • BORG & BECK BBP1260
  • BOSCH 0 986 460 101
  • BOSCH 0 986 494 847
  • BOSCH 0 986 TB2 470
  • Brake ENGINEERING PA206
  • BREMBO P 06 001
  • BREMBO P 06 004
  • BREMBO P 59 088
  • BREMBO P06001N
  • CHAMPION 571205CH
  • DELPHI LP21
  • FEBI BILSTEIN 116223
  • FERODO FDB3M
  • fri.tech. 002.1
  • FTE BL1003A1
  • GALFER 20078
  • GIRLING 6101022
  • GIRLING 6119796
  • HELLA PAGID 8DB 355 006-991
  • HELLA PAGID T0455
  • ICER 180038
  • ICER 180059
  • JAPANPARTS PA-0943AF
  • JAPKO 500943
  • JURID 571205D
  • JURID 571205J
  • JURID 571205J-AS
  • JURID 571429J
  • LPR 05P025
  • MAGNETI MARELLI 363700406001
  • METELLI 22-0002-1
  • METELLI 2200021
  • MGA 13
  • MINTEX MDB1004
  • MINTEX MDB1012
  • MINTEX MDB1022
  • NECTO FD52A
  • NK 229905
  • OPTIMAL 2149
  • OPTIMAL 9149
  • PAGID T0455
  • PAGID T0481
  • QUALITY TESTED PA0943JM
  • QUINTON HAZELL BP130
  • REMSA 0007.00
  • REMSA ATE101
  • ROADHOUSE 2007
  • ROADHOUSE 2007.00
  • ROADHOUSE 200700
  • STOP 571205S
  • TEXTAR 2000906
  • TEXTAR 2043602
  • TEXTAR TX0167
  • TRUSTING 002.1
  • TRUSTING 0021
  • TRUSTING 220.1
  • TRUSTING 2201
  • TRW GDB102
  • TRW GDB144
  • TRW GDB259
  • UNIPART GBP575
  • UNIPART GBP576
  • UNIPART GBP647
  • UNIPART GBP647AF
  • VALEO 540045
  • VALEO 551430
  • VALEO 598097
  • VALEO 598187
  • VALEO 599545
  • WAGNER WX30A
  • WOKING P1073.00
  • WOKING P1073.20
  • ZIMMERMANN 200091501
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO9 modeliai
ALFA ROMEO 1750-2000 (105)1.7, 1750 (105,48), 2000 (105)1968–1975
ALFA ROMEO GIULIA (105)1.6 T.I (105), 1.6 T.I. Super (105), 1.8 D, 1300 (105), 1300 Super (115), 1300 TI (105,39), 1600 Super (105,14), 1600 Super (115)1962–1979
ALFA ROMEO GIULIA GT (105)1300 Super, 1600 Sprint, 1600 Sprint (101), 1600 Super1962–1980
ALFA ROMEO GIULIA SPIDER (101)1.6, 1.6 (101.23)1962–1969
ALFA ROMEO GT (105)1.8, 1300 Junior (105), 1600 (105), 1600 (115), A 1600 (105), V 1750 (105), V 2000 (105)1963–1977
ALFA ROMEO GTA Coupe (113)1.3 Junior1968–1976
ALFA ROMEOdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO MONTREAL (105)2.6 (105,64)1972–1979
ALFA ROMEO SPIDER (105)1.7, 1300 (10591), 1600 (10503), 1750 (10557), 2000 (10512, 10524)1966–1977
ALFA ROMEO SPIDER (115)1600 (11507), 1600 (11535), 1600 (115620, 115621), 1600 (115A2), 2.0 (115A1A), 2000, 2000 (11538, 115661), 2000 (11538, 115A1), 2000 (115680, 115681), 2000 (115A1A)1971–1993
AUTO UNION2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
AUTO UNION DKW F120.91962–1966
AUTO UNION DKW F12 Convertible0.91962–1966
BMW4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
BMW 2.5-3.2 Coupe (E9)2.5 CS, 2800 CS, 3.0 CS, 3.0 CSi, 3.0 CSiL1967–1976
BMW 2500-3.3 (E3)2.8 L, 2500, 2800, 3.0 L, 3.0 S, 3.0 Si, 3.2 Li, 3.3 L1968–1977
BMW 5 (E12)525, 5281972–1981
BMW V8 Coupe (502)2.6, 2600, 3.2, 3.2 Super, 3200 CS, 3200 L, 3200 S1954–1966
DAF6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
DAF 551.1, 1.1 MARATHON1967–1972
DAF 55 Coupe1.1, 1.1 MARATHON1968–1972
DAF 55 Estate1.11968–1972
DAF 661.1, 1.1 SL, 1300 MARATHON1972–1975
DAF 66 Coupe1300 MARATHON1973–1975
DAF 66 Estate1.1, 1.1 MARATHON, 1300 MARATHON1972–1975
GLAS3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
GLAS 041004, 1204, 1204 TS, 13041962–1968
GLAS 04 Convertible1304, S 1004, S 1004 TS, S 1204, S 1204 TS, S 13041962–1968
GLAS V 82600, 30001966–1967
NISSAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN LAUREL (JC31)2.41980–1985
NSU5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
NSU 1000C1963–1972
NSU 1200C1969–1971
NSU PRINZ1000 (67), 1200 (67), 600 (47), 600 4L (47)1961–1974
NSU RO 801.01967–1977
NSU SPIDER561964–1968
OPEL9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
OPEL CORSA D (S07)1.6 Turbo (L08, L68)2006–2015
OPEL KADETT B1.1, 1.1 S, 1.1 SR, 1.2 S1965–1973
OPEL KADETT B Coupe1.1, 1.21965–1973
OPEL KADETT B Estate1.1, 1.21965–1973
OPEL OLYMPIA A1.01967–1971
OPEL OLYMPIA A Coupe1.01967–1971
OPEL VECTRA B (J96)1.6 i 16V (F19), 1.8 i 16V (F19), 2.0 DTI 16V (F19), 2.2 DTI 16V (F19), 2.2 i 16V (F19), 2.6 i V6 (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.6 i 16V (F35), 1.8 i 16V (F35), 2.0 DTI 16V (F35), 2.2 DTI 16V (F35), 2.2 i 16V (F35), 2.6 i V6 (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.6 i 16V (F68), 1.8 i 16V (F68), 2.0 DTI 16V (F68), 2.2 DTI 16V (F68), 2.2 i 16V (F68), 2.6 i V6 (F68)1995–2003
PORSCHE7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
PORSCHE 356 Cabriolet/SpeedsterC 1600, C 1600 SC1950–1965
PORSCHE 356 CoupeC 1600, C 1600 SC1947–1968
PORSCHE 9112.0 E, 2.0 L, 2.0 S, 2.0 T, 2.2 E1963–1990
PORSCHE 911 Targa2.0 L, 2.0 S, 2.0 T1964–1990
PORSCHE 9121.61965–1970
PORSCHE 912 Targa1.61965–1970
PORSCHE 914/6 2.0, 2.01969–1976
SAAB6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 902.01984–1987
SAAB 900 I (AC4, AM4)2.0, 2.0 c, 2.0 EMS, 2.0 i, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo-16, 2.0 Turbo-16 S1979–1993
SAAB 900 I Combi Coupe2.0, 2.0 c, 2.0 EMS, 2.0 i, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo-16, 2.0 Turbo-16 S1978–1994
SAAB 900 I Convertible2.0 Turbo-16, 2.0 Turbo-16 S1985–1994
SAAB 992.0, 2.0 EMS, 2.0 GL1967–1987
SAAB 99 Combi Coupe2.0, 2.0 Turbo1968–1987
TALBOT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
TALBOT SIMCA 10000.9, 0.9 GL,GLS, 0.9 LS,GL, 1.1 Rallye, 1.1 Spezial, 1.3 Rallye 1, 1.3 Rallye 2, 1.3 Spezial, 1006 SR,GLS1961–1978
TALBOT SIMCA 1100 Break/Tourisme1.11968–1980
TALBOT SIMCA 1100 Hatchback0.9 LE, 0.9 LS, 1.1 LE,LX,GLS,ES, 1.1 LS,GLS, 1.2 Spezial1968–1980
VOLVO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO 66 (31, 36)DL 1.1, GL 1.31975–1978
VOLVO 66 Estate (64)DL 1.1, GL 1.31975–1979
VW7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ASHIKA 50-00-0943
ModelisVarikliaiMetai
VW 1500,1600 (31)1.5, 1.6, 1.6 L, 1.6 TL1961–1973
VW 1500,1600 Hatchback (31)1.6 TL1965–1975
VW 1500,1600 Variant (36)1.5, 1.6 L1961–1973
VW KAEFER1.1 (Brezel), 1.2 (42005), 1200 1.2 (11), 1300 1.3, 1300 1.3 (11), 1302 1.2 (11), 1302 1.3, 1302 1.3 (11), 1302 1.6, 1302 1.6 (11), 1303 1.2 (13), 1303 1.3 (13), 1303 1.6 (13), 1303 LS, S 1.6 (13), 1500 1.5 (11), 1500 1.6, 1600 (Mexico), 1600 i (Mexico)1947–2003
VW KAEFER Convertible (15)1.1, 1302 1.3, 1302 1.6, 1302,1303 1.6, 1303 1.2, 1303 1.3, 1303 1.6, 1500 1.5, 1500 1.6, Karmann 1.31949–1981
VW KARMANN GHIA Convertible (14, 34)12001957–1974
VW KARMANN GHIA Coupe (14, 34)1300, 16001955–1976

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos