Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklių rinkinys, stabdžių apkaba ATE 11.0441-4803.2
11.0441-4803.2EAN 4006633028776

Tarpiklių rinkinys, stabdžių apkaba ATE 11.0441-4803.2

Tarpiklių rinkinys, stabdžių apkaba ATE 11.0441-4803.2. Tinka 31 modeliui (OPEL, VAUXHALL), 1977–1995 m. Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

17,99 € Sutaupykite 7,00 € (39%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ATE
Kategorija
Tarpiklių rinkinys, stabdžių apkaba
stabdžių sistema
ATE
MPN
11.0441-4803.2
SKU
0003-11.0441-4803.2
GTIN / EAN
4006633028776
Komplektacija
1x Tarpiklių rinkinys, stabdžių apkaba

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1605484. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-SET,GASKETS,CALIPER (FOR 90166223    5 42 075,90166224    5 42 076) (NLS.- NO REPLACEMENT PART) — Opel  KADETTE-E ( 1985 -  1993) — J BRAKES › 33.ATE FLOATING CALIPER ORIGINAL EQUIPMENT
Opel KADETTE-E ( 1985 - 1993) · J BRAKES › 33.ATE FLOATING CALIPER ORIGINAL EQUIPMENTPozicija 4X

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 4 numeriai

Visi: Tarpiklių rinkinys, stabdžių apkaba
4 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. OPEL, VAUXHALL, 31 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1977–1995.

Modeliai, kuriems tinka ATE 11.0441-4803.2
ModelisVarikliaiMetai
OPEL17 modelių
OPEL ASCONA C (J82)1.3 N (F11, M11, F69), 1.3 S (F11, M11, F68, M68), 1.6 (F11, F68, M11, M68), 1.6 (F11, M11, F68, M68), 1.6 D (F11, M11, F68, M68), 1.6 i (F11, M11, F68, M68), 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68), 1.6 S (F11, M11, F68, M68), 1.8 (F11, M11, F68, M68), 1.8 E (F11, M11, F68, M68), 1.8 i (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.3 N (F68, M68), 1.3 S (F68, M68), 1.6 (F68, M68), 1.6 D (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68), 1.6 S (F68, M68), 1.8 (F68, M68), 1.8 E (F68, M68)1981–1988
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.0, 1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.0, 1.2 S, 1.6 D1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 i Cat (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.4 i (C19, D19), 1.4 S (C19, D19), 1.5 TD (C19, D19), 1.6 D (C19, D19), 1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19), 1.7 D (C19, D19), 1.8 (C19, D19), 1.8 i (C19, D19), 1.8 S (C19, D19)1984–1993
OPELdar 11 modelių
Modeliai, kuriems tinka ATE 11.0441-4803.2
ModelisVarikliaiMetai
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 N (C25, D25), 1.3 S (C25, D25), 1.4 i (C25, D25), 1.4 S (C25, D25), 1.6 (C25, D25), 1.6 D (C25, D25), 1.6 i (C25, D25), 1.7 D (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.4 i (C15, C35, D15, D35), 1.4 S (C15, C35, D15, D35), 1.5 TD (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 D (C15, C35, D15, D35), 1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.6 S (C15, C35, D35, D15), 1.7 D (C15, C35, D15, D35), 1.8 E (C15, C35, D15, D35), 1.8 i (C15, C35, D15, D35), 1.8 S (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70), 1.4 i (C70, D70), 1.6 D (C70, D70), 1.6 i (C70, D70), 1.7 D (C70, D70), 1.8 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48), 1.4 i (C08, C48, D08, D48), 1.4 S (C08, C48, D08, D48), 1.5 TD (C08, C48, D08, D48), 1.6 D (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, D08, C48, D48), 1.7 D (C08, C48, D08, D48), 1.8 E (C08, C48, D08, D48), 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48), 1.8 i (C08, C48, D08, D48), 1.8 S (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MONZA A (22)2.0 E1978–1986
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 D1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 D, 2.3 D1977–1986
OPEL SENATOR A (29)2.0 E1978–1987
OPEL VECTRA A (J89)1.4 S (F19, M19), 1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.7 D (F19, M19), 1.7 TD (F19, M19), 1.8 i Cat (F19, M19), 1.8 S (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)1.4 S (F68, M68), 1.6 (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68), 1.6 S, 1.7 D (F68, M68), 1.7 TD (F68, M68), 1.8 i (F68, M68), 1.8 i Cat (F68, M68), 1.8 S (F68, M68)1988–1995
VAUXHALL14 modelių
Modeliai, kuriems tinka ATE 11.0441-4803.2
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.81985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.6 i1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.2, 1.3, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 i1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.2, 1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 GTE1984–1991
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate2.3 D1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.0 i, 2.0 S, 2.3 D1978–1986
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S, 1.6, 1.6 D, 1.8 i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.3 S, 1.6 S, 1.8 i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.3 S, 1.6 D, 1.6 i, 1.6 i Cat, 1.6 N, 1.6 S, 1.8 i, 1.8 i Cat1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk III Hatchback (J89)1.4 S, 1.6, 1.6 i, 1.7 D, 1.7 TD, 1.8, 1.8 i Cat1988–1995
VAUXHALL CAVALIER Mk III Saloon (J89)1.4 S, 1.6, 1.6 i, 1.7 D, 1.7 TD, 1.8, 1.8 i Cat1988–1995
VAUXHALL SENATOR2.0 E1978–1987

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos