Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis AUTLOG AS2170
AS2170EAN 4048488053527

Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis AUTLOG AS2170

Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis AUTLOG AS2170. Tinka 32 modeliams (CHRYSLER, DODGE, JEEP +3). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

18,99 € Sutaupykite 8,00 € (42%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
AUTLOG
Kategorija
Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis
MPN
AS2170
SKU
4737-AS2170
GTIN / EAN
4048488053527
Komplektacija
1x Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 12 numerių Sandėlyje – nuo 8,99 € iki 13,99 €.

Visi: Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis
12 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka AUTLOG AS2170
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER15 modelių
CHRYSLER 300C (LX, LE)3.5, 5.7, 6.1 SRT82004–
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE)3.5, 3.5 AWD, 5.7, 5.7 AWD, 6.1 SRT82004–2010
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER CONCORDE2.7 LX, 3.5 LX, 3.5 LX Supercharged1997–2004
CHRYSLER NEON (PL)2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.6, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLERdar 9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka AUTLOG AS2170
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER PACIFICA3.5 AWD2003–2008
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.2 CRD, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.4 AWD, 2.4 i, 2.5 TD, 3.3 i, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER I (AS)3.31984–1990
CHRYSLER VOYAGER II (ES)3.3 i, 3.3 i AWD1990–1995
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 2.5 CRD, 2.8 CRD, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
DODGE9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka AUTLOG AS2170
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER2.4, 2.7, 2.7 Flex-Fuel2007–2014
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD2000–2007
DODGE CHALLENGER Coupe6.1 SRT82007–
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON II2.0 16V1999–
DODGE NITRO2.8 CRD, 2.8 CRD 4WD2006–2012
DODGE RAM 1500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.72001–2008
DODGE VIPER ConvertibleSRT-102002–2017
DODGE VIPER CoupeSRT-102002–
JEEP4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka AUTLOG AS2170
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KK)2.8 CRD 4x42007–
JEEP COMMANDER (XK, XH)3.0 CRD 4x42005–2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)3.0 CRD 4x4, 5.7 V8 4x4, 6.1 SRT8 4x42004–2011
JEEP WRANGLER III (JK)2.8 CRD, 3.82006–
MERCEDES-BENZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka AUTLOG AS2170
ModelisVarikliaiMetai
MERCEDES-BENZ CLA Coupe (C117)CLA 250 4-matic (117.346)2013–2019
MINI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka AUTLOG AS2170
ModelisVarikliaiMetai
MINI MINI (R50, R53)Cooper, Cooper S, One, Works2001–2006
MINI MINI Convertible (R52)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One2004–2008
PLYMOUTH1 modelis
Modeliai, kuriems tinka AUTLOG AS2170
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.0 i, 2.4 i, 3.3 i1995–2001

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos