Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alkūninio veleno riebokšlis BGA OS1342
OS1342EAN 5038205561236

Alkūninio veleno riebokšlis BGA OS1342

Alkūninio veleno riebokšlis BGA OS1342. Tinka 46 modeliams (CHRYSLER, DODGE, FIAT +3). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

11,99 € Sutaupykite 6,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BGA
montavimo vieta
transmisijos galas
aukštis [mm]
10 mm
Išorinis skersmuo [mm]
111 mm
vidinis skersmuo [mm]
91 mm
Kategorija
Alkūninio veleno riebokšlis
MPN
OS1342
SKU
0478-OS1342
GTIN / EAN
5038205561236
Komplektacija
1x Alkūninio veleno riebokšlis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 55223567.

OIL SEAL (CRANKSHAFT REAR) — Gasket
GasketPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 9 numeriai Sandėlyje – nuo 6,99 € iki 16,99 €.

Visi: Alkūninio veleno riebokšlis
9 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka BGA OS1342
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER20 modelių
CHRYSLER CIRRUS2.0 LX1994–2000
CHRYSLER DAYTONA Coupe2.2 i Turbo, 2.5 i Turbo1984–1992
CHRYSLER LE BARON Convertible2.2 i Turbo, 2.5 i, 2.5 i Turbo1986–1997
CHRYSLER LE BARON Coupe3.0 i V61986–1993
CHRYSLER LE BARON Saloon2.2 i, 2.2 i Turbo, 2.5 i, 2.5 i Turbo1986–1994
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLERdar 14 modelių
Modeliai, kuriems tinka BGA OS1342
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER NEON II1.6, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER NEW YORKER3.5 i 24V1992–1998
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SARATOGA2.51989–1995
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.42000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.42001–2007
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V1994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE1996–2001
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 3.3 i, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER I (AS)3.01984–1990
CHRYSLER VOYAGER II (ES)2.5 i, 3.0, 3.3 i, 3.3 i AWD1990–1995
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
DODGE5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BGA OS1342
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN2.4 i1995–2001
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD2000–2007
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON II2.0 16V1999–
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V1994–2001
FIAT4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BGA OS1342
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 500X (334)1.6 (334AXE1A)2014–
FIAT TIPO Estate (356, 357)1.6 (356WXE11)2016–
FIAT TIPO Hatchback (356, 357)1.6 (356HXE11)2016–
FIAT TIPO Saloon (356, 357)1.6 (356SXE11)2015–
JEEP3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BGA OS1342
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)2.4 4x4, 2.4 Laredo2001–2008
JEEP RENEGADE VAN (BU, B1)1.6 E-torQ2014–
JEEP WRANGLER II (TJ)2.41996–2008
MINI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BGA OS1342
ModelisVarikliaiMetai
MINI MINI (R50, R53)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One, S Works, Works2001–2006
MINI MINI Convertible (R52)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One2004–2008
MITSUBISHI12 modelių
Modeliai, kuriems tinka BGA OS1342
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI 3000 GT Coupe (Z1A)3.0 (Z15A), 3.0 4WD (Z16A), 3.0 Turbo 4WD (Z16A)1989–2000
MITSUBISHI GALANT VII (E5A, E7A, E8A)2.5 (E88A), 2.5 V6-24 4WD (E88A)1992–1996
MITSUBISHI GALANT VII Saloon (E5A, E7A, E8A)2.5 V6-24 4WD (E88A)1992–1998
MITSUBISHI GTO Coupe (Z1A)3.0 AWD (Z16A)1989–2000
MITSUBISHI PAJERO I (L04G, L14G)3.0 V6 (L141G, L146G)1982–1991
MITSUBISHI PAJERO II (V3W, V2W, V4W, V5W)3.0 4WD, 3.0 V6 24V (V43W, V23W), 3.0 V6 4WD (V23W, V43W), 3.5 V6 24V (V25W, V45W), 3.5 V6 24V (V45W, V25W)1990–2001
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2C, V4C)3.0 V6 (V23C), 3.0 V6 24V (V23C)1990–2000
MITSUBISHI PAJERO III (V7W, V6W)3.5 (V65W, V75W)1999–2007
MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6W, V7W)3.0 (V73W)2000–2006
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7, K9)3.0 4WD, 3.0 V6 (K96W), 3.0 V6 4WD (K96W)1996–
MITSUBISHI PAJERO SPORT VAN I (K90)3.0 V61999–2008
MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F0W)3.0 (F07W)1992–1996

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos