Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Brake pad set imageBrake pad set image
L8210138EAN 4255659928144

Stabdžių kaladėlių komplektas BOGAP L8210138

Stabdžių kaladėlių komplektas BOGAP L8210138. Tinka 80 modelių (CHEVROLET, OPEL, SAAB +1). Pakeičia 15 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Šiuo metu neprieinama

Nėra sandėlyje

Šios dalies šiuo metu nėra sandėlyje pas nė vieną mūsų tiekėją — užsukite vėliau arba peržiūrėkite alternatyvas žemiau.

Analogiškos detalės sandėlyje

9 analogiškos detalės tinka toje pačioje vietoje ir yra sandėlyje.

Visos analogiškos detalės (15)

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOGAP
Kategorija
Stabdžių kaladėlių komplektas
montavimo vieta
priekinė ašis
ilgis [mm]
150 mm
plotis [mm]
180 mm
aukštis [mm]
60 mm
Svoris [kg]
1.7 kg
MPN
L8210138
SKU
5349-L8210138
GTIN / EAN
4255659928144
Komplektacija
1x Stabdžių kaladėlių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 15 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1605000. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SET,FRICTION PADS,BRAKE,ASBESTOS FREE (NLS.- USE 93171035  16 05 070) — Opel  ASTRA-G ( 1998 -  2010) — J BRAKES › 42.FRONT BRAKE DISC CALIPER
Opel ASTRA-G ( 1998 - 2010) · J BRAKES › 42.FRONT BRAKE DISC CALIPERPozicija 7X

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 15 · 30 numerių Sandėlyje – nuo 15,99 € iki 34,99 €.

Visi: Stabdžių kaladėlių komplektas
Rodyti daugiau: 3
30 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka BOGAP L8210138
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET11 modelių
CHEVROLET ASTRA Estate1.8 GLS, 2.0, 2.21994–2011
CHEVROLET ASTRA Hatchback1.7 Di, 1.8 (08, 48), 2.0, 2.0 (08, 48), 2.0 DTi, 2.21998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon1.8, 1.8 Flexfuel, 2.0 DTi GLS, 2.0 GL, 2.0 GLS, 2.0 GLS (69)1998–2011
CHEVROLET CORSA Estate1.6 GLS (35), 1.7 D1996–2010
CHEVROLET CORSA Hatchback1.6 GLS (08, 68), 1.6 GS, 1.6 GSI 16V SFI (08)1994–2010
CHEVROLET CORSA Pickup1.6 (80)1994–2010
CHEVROLETdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOGAP L8210138
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CORSA Saloon1.6 GLS (19), 1.6 GS, 1.7 D1994–2010
CHEVROLET MERIVA1.8, 1.8 Flex (75)2002–2012
CHEVROLET VIVA1.82003–2008
CHEVROLET ZAFIRA2.22005–
CHEVROLET ZAFIRA (F75)1.8, 2.0, 2.21999–2012
OPEL37 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOGAP L8210138
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ADAM (M13)1.4 S2012–2019
OPEL ASTRA F CLASSIC Estate (T92)1.4 i (F35, M35), 1.6 i (F35, M35), 1.6 i 16V (F35, M35)1998–2005
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92)1.4 i (M08, M68, F08, F68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68), 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)1998–2002
OPEL ASTRA F CLASSIC Saloon (T92)1.4 i (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.6 i 16V (F19, M19)1998–2002
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.7 TD (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.6 i (F19, M19)1991–2001
OPEL ASTRA G CLASSIC (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.7 CDTI (F08, F48)2004–2009
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)1.4 16V, 1.6, 1.7 CDTI2004–2009
OPEL ASTRA G CLASSIC Saloon (T98)1.4 16V (F69), 1.6 16V (F69)2004–2009
OPEL ASTRA G Convertible (T98)1.6 (F67), 1.6 16V (F67), 1.8 16V (F67), 2.2 16V (F67), 2.2 DTI (F67)2001–2005
OPEL ASTRA G Coupe (T98)1.8 16V (F07), 2.0 16V Turbo (F07), 2.2 16V (F07), 2.2 DTI (F07)2000–2006
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.2 16V (F35), 1.4 16V (F35), 1.4 LPG (F35), 1.6 (F35), 1.6 CNG (F35), 1.6 LPG (F35), 1.7 CDTI (F35), 1.7 DTI 16V (F35), 1.8 16V (F35), 2.0 DTI 16V (F35), 2.2 16V (F35), 2.2 DTI (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.2 (F70), 1.4 (F70), 1.6 (F70), 1.6 LPG (F70), 1.7 CDTi (F70), 1.7 DTI 16V (F70), 1.7 TD (F70), 2.0 DI (F70), 2.0 DTI (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.2 16V (F08, F48), 1.4 16V (F08, F48), 1.4 LPG (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 LPG (F08, F48), 1.6 LPG (F48), 1.7 CDTI (F08, F48), 1.7 DTI 16V (F08, F48), 1.8 16V (F08, F48), 2.0 DTI 16V (F08, F48), 2.2 16V (F08, F48), 2.2 DTI (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.2 16V (F69), 1.4 16V (F69), 1.4 LPG (F69), 1.6 (F69), 1.6 LPG (F69), 1.7 CDTI (F69), 1.7 DTI 16V (F69), 1.7 TD (F69), 1.8 16V (F69), 2.0 DTI 16V (F69), 2.2 16V (F69), 2.2 DTI (F69)1998–2009
OPEL ASTRA H (A04)1.4 (L48), 1.6 (L48), 1.7 CDTI (L48), 1.8 (L48), 1.9 CDTI (L48), 2.0 Turbo (L48)2004–2014
OPEL ASTRA H CLASSIC Estate (A04)1.4 (L35), 1.6 (L35), 1.7 CDTi (L35), 1.8 (L35)2006–
OPEL ASTRA H CLASSIC Hatchback (A04)1.3 CDTI (L48), 1.4 (L48), 1.6 (L48), 1.7 CDTI (L48)2009–
OPEL ASTRA H CLASSIC Saloon (A04)1.6 (L69), 1.7 CDTi (L69), 1.7 CDTI (L69), 1.8 (L69)2007–
OPEL ASTRA H Estate (A04)1.4 (L35), 1.6 (L35), 1.7 CDTI (L35), 1.8 (L35), 2.0 Turbo (L35)2004–2014
OPEL ASTRA H Estate Van (L70)1.4 EcoTec (L70), 1.6 EcoTec (L70), 1.7 CDTI (L70), 1.9 CDTI (L70)2004–2014
OPEL ASTRA H Saloon (A04)1.4 (L69), 1.6 (L69)2007–2014
OPEL COMBO Box Body/MPV1.6, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–
OPEL COMBO Tour1.6, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2011
OPEL CORSA C (X01)1.0 (F08, F68), 1.2 (F08, F68), 1.2 Twinport (F08, F68), 1.4 Twinport (F08, F68), 1.7 CDTI (F08, F68)2000–2009
OPEL CORSA C Hatchback Van (X01)1.2 (F08, W5L), 1.2 16V (F08, W5L), 1.4 (W5L, F08)2000–2012
OPEL CORSA D Hatchback Van (S07)1.6 (L08)2006–2014
OPEL KADETT B1.1, 1.1 S, 1.1 SR, 1.2 S, 1.71965–1973
OPEL KADETT B Coupe1.1, 1.2, 1.51965–1973
OPEL KADETT B Estate1.1, 1.2, 1.51965–1973
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.6 (E75), 1.6 16V (E75), 1.7 CDTI (E75), 1.7 DTI (E75), 1.8 (E75)2003–2010
OPEL MERIVA B MPV (S10)1.4 LPG (75), 1.6 CDTi (75), 1.6 CDTI (75)2010–2017
OPEL MERIVA B VAN (S10)1.3 CDTi (75), 1.4 ECOTEC (75), 1.6 CDTi (75), 1.7 CDTi (75)2010–2017
OPEL TIGRA TwinTop (X04)1.4 (R97), 1.8 (R97)2004–2010
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)1.6 FlexFuel (M75), 1.8 LPG (M75)2005–2019
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)1.6 16V (F75), 1.6 CNG (F75), 1.6 LPG (F75), 1.8 16V (F75), 2.0 DI 16V (F75), 2.0 DTI 16V (F75), 2.2 16V (F75), 2.2 DTI 16V (F75)1999–2006
OPEL ZAFIRA B Box Body/MPV (A05)1.6 CNG VAN (M75), 1.7 CDTI VAN (M75), 1.9 CDTI VAN (M75), 2.0 VAN (M75), 2.2 DGi VAN (M75)2005–2015
SAAB6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOGAP L8210138
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 902.01984–1987
SAAB 900 I (AC4, AM4)2.0, 2.0 -16, 2.0 c, 2.0 EMS, 2.0 i, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo-16, 2.0 Turbo-16 S1979–1993
SAAB 900 I Combi Coupe2.0, 2.0 -16, 2.0 c, 2.0 EMS, 2.0 i, 2.0 T8, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo-16, 2.0 Turbo-16 S1978–1994
SAAB 900 I Convertible2.0, 2.0 Turbo-16, 2.0 Turbo-16 S1985–1994
SAAB 992.0, 2.0 EMS, 2.0 GL1967–1987
SAAB 99 Combi Coupe1.7, 1.85, 1.85 i, 2.0, 2.0 i, 2.0 Turbo1968–1987
VAUXHALL26 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOGAP L8210138
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ADAM (M13)1.4 S2012–2019
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.4 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.4 i, 1.4 i 16V, 1.4 S1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.4 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98)1.6 16V, 1.8 16V, 2.0 Turbo, 2.2 16V2001–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Coupe (T98)1.6 16V, 1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.0 16V Turbo, 2.2 16V2000–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.4 16V, 1.4 16V Dualfuel, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel, 1.7 CDTI 16V, 1.7 DTI 16V, 1.7 TD, 1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.0 DI, 2.0 DTI 16V, 2.2 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.4 16V Dualfuel (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08), 1.7 CDTI 16V (F08, F48), 1.7 DTI 16V (F08, F48), 1.7 TD (F08, F48), 1.8 16V (F08, F48), 1.8 16V Dualfuel (F08, F48), 2.0 (F08), 2.0 16V (F08), 2.0 DI (F48), 2.0 DTI 16V (F48), 2.2 16V (F08, F48)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel, 1.7 CDTI 16V, 1.7 DTI 16V, 1.7 TD, 1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.0 16V, 2.0 DI, 2.0 DTI 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04)1.3 CDTI (L48), 1.4 (L48), 1.6 (L48), 1.6 Turbo (L48), 1.7 CDTi (L48), 1.7 CDTI (L48), 1.8 (L48), 1.9 CDTI (L48), 1.9 CDTI 16V (L48), 2.0 Turbo (L48)2004–2011
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Estate (A04)1.3 CDTi (L35), 1.4 (L35), 1.6 (L35), 1.7 CDTi (L35), 1.7 CDTI (L35), 1.8 (L35), 1.9 CDTi (L35), 1.9 CDTi 16V (L35), 2.0 Turbo (L35)2004–2012
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)1.3 CDTi (L08), 1.4 i 16V (L08), 1.6 (L08), 1.6 i 16V (L08), 1.7 CDTi (L08), 1.8 (L08), 1.8 i 16V (L08), 1.9 CDTi (L08), 2.0 Turbo (L08)2005–2010
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)1.6 (L67), 1.6 i 16V (L67), 1.8 (L67), 1.9 CDTi (L67), 2.0 (L67), 2.0 Turbo (L67)2005–2011
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98)1.4 16V, 1.6 Dualfuel, 1.6 Dualfuel 16V, 1.6 i, 1.7 CDTI, 1.7 DTI 16V, 1.7 TD, 2.0 DI, 2.0 DTI1993–2006
VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) Estate Van (A04)1.3 CDTi, 1.4 i, 1.6, 1.7 CDTi, 1.7 CDTI, 1.9 CDTi2005–
VAUXHALL COMBO Mk II (C) Box Body/MPV (F25)1.3 CDTI 16V, 1.4 16V, 1.4 i 16V, 1.6, 1.6 CNG 16V, 1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2012
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25)1.3 CDTI 16V, 1.4, 1.6, 1.6 CNG, 1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2012
VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01)1.0 12V (F08, F68), 1.2 16V (F08, F68), 1.2 16V Dualfuel (F08), 1.2 Twinport (F08, F68), 1.4 Twinport (F08, F68), 1.7 CDTI 16V (F08, F68)2000–2007
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07)1.6 SRi (L08), 1.6 VXR (L08)2006–2014
VAUXHALL CORSAVAN Mk II (C) Hatchback Van (X01)1.2 16V (F08), 1.2 16V Dualfuel (F08), 1.4 (F08), 1.7 DTI 16V (F08)2000–2006
VAUXHALL MERIVA A (X03)1.3 CDTI, 1.4 16V Twinport, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.6 i 16V Twinport, 1.6 Turbo, 1.7 CDTi, 1.7 DTI, 1.8 i 16V2003–2010
VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10)1.3 CDTi, 1.3 CDTI, 1.4, 1.4 LPG, 1.6 CDTi, 1.6 CDTI, 1.7 CDTi, 1.7 CDTI2010–2017
VAUXHALL RASCAL Bus (RAS)1.01986–1993
VAUXHALL TIGRA TwinTop (X04)1.42004–2009
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)1.6 16V, 1.6 CNG, 1.6 Dualfuel, 1.8 16V, 1.8 Dualfuel, 2.0 DI 16V, 2.0 DTI 16V, 2.2 16V1998–2005
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05)1.6, 1.7 CDTI, 1.8, 1.9 CDTI, 2.0, 2.22005–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos