Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Lambda zondas BOSCH 0 258 986 774Lambda zondas BOSCH 0 258 986 774 (2)Lambda zondas BOSCH 0 258 986 774 (3)Lambda zondas BOSCH 0 258 986 774 (4)Lambda zondas BOSCH 0 258 986 774 (5)
0 258 986 774EAN 4047026370041

Lambda zondas BOSCH 0 258 986 774

Lambda zondas BOSCH 0 258 986 774. Tinka 80 modelių (CHRYSLER, DODGE, FIAT +4). Pakeičia 35 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

62,99 € Sutaupykite 29,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 33 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
Kategorija
Lambda zondas
bendras ilgis [mm]
650 mm
MPN
0 258 986 774
SKU
0030-0 258 986 774
GTIN / EAN
4047026370041
Komplektacija
1x Lambda zondas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 35 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 9 numeriai

Visi: Lambda zondas
9 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BOSCH F 00E 262 172
  • NGK 6384
  • NGK 6397
  • NGK 90460
  • NGK 91270
  • NGK OZA 603MB1
  • NGK OZA524C5
  • NGK OZA571C2
  • NGK OZA623C1

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, FIAT +4, 80 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 986 774
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER12 modelių
CHRYSLER 300C (LX, LE)2.7, 3.5, 5.7, 6.1 SRT82004–
CHRYSLER 300C (LX)3.6, 3.6 Flexfuel, 6.4, 6.4 SRT82010–
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE)2.7, 3.5, 3.5 AWD, 5.7, 5.7 AWD, 6.1 SRT82004–2010
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)3.6, 3.6 Flexfuel2007–
CHRYSLER PT CRUISER (PT)2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)2.02002–2008
CHRYSLERdar 6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 986 774
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.4, 2.7 Flexfuel, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JS)2.7 VVT2007–2010
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)2.42000–2008
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.41999–2008
DODGE23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 986 774
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER2.0, 2.4, 2.7, 2.7 Flex-Fuel, 3.5, 3.5 AWD2007–2014
DODGE CALIBER2.0, 2.42006–
DODGE CARAVAN (RG)2.42000–2007
DODGE CHALLENGER Coupe5.7, 6.1 SRT8, 6.4 SRT82007–
DODGE CHARGER3.6 AWD, 5.7, 5.7 R/T, 5.7 R/T AWD, 6.1 SRT8, 6.4 SRT82005–
DODGE DAKOTA3.7, 3.7 AWD2003–
DODGE DAKOTA Crew Cab Pickup3.7, 3.7 4WD2004–2011
DODGE DAKOTA Extended Cab Pickup3.7, 3.7 4WD2004–2011
DODGE DURANGO (HB)5.7, 5.7 AWD2003–2010
DODGE DURANGO (WD)3.6, 3.6 AWD, 3.6 FLEX, 3.6 FLEX AWD2010–
DODGE GRAND CARAVAN4.02007–
DODGE JOURNEY2.4, 2.7, 2.7 FLEXFUEL, 3.5, 3.5 AWD, 3.62008–
DODGE JOURNEY VAN (JC)2.4 VVT, 2.7 FlexFuel2008–
DODGE MAGNUM Estate2.7, 3.5, 5.7 R/T, 5.7 R/T AWD, 6.1 SRT82004–2008
DODGE NITRO3.7, 3.7 4WD, 3.7 V6 4WD, 4.0, 4.0 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)3.7 4WD, 4.0 4WD2006–2011
DODGE RAM 1500 Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 1500 Standard Cab Pickup5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Cab & Chassis5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Extended Crew Cab Pickup5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.7 4x42001–2009
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup5.7 4WD2001–2008
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 986 774
ModelisVarikliaiMetai
FIAT FREEMONT (345)2.4, 3.6, 3.6 4x42011–
JEEP14 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 986 774
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)2.4 4x4, 2.4 Laredo, 3.7, 3.7 4x4, 3.7 Laredo2001–2008
JEEP CHEROKEE (KK)3.7 V6, 3.7 V6 4x4, 3.7 V6 All-wheel Drive2007–
JEEP CHEROKEE (KL)2.4, 2.4 4x4, 3.2 4x4, 3.2 V6, 3.2 V6 4x42013–
JEEP CHEROKEE VAN (KL)3.2 4x42013–
JEEP COMMANDER (XK, XH)4.7 V8 4x4, 5.7 HEMI 4x4, 5.7 V8 4x42005–2010
JEEP COMMANDER VAN (XH)5.7 HEMI V8 4x42005–2010
JEEP COMPASS (MK49)2.0, 2.4, 2.4 4x42006–
JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7)2.4, 2.4 4x4, 2.4 MultiAir, 2.4 MultiAir 4x42016–
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)3.7 V6, 3.7 V6 4x4, 4.7 4x4, 4.7 V8, 4.7 V8 4x4, 5.7, 5.7 V8 4x4, 6.1 SRT8 4x4, 6.1 SRT8 RWD2004–2011
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2)3.6 V6, 3.6 V6 4x4, 3.6 V6 FlexFuel 4x4, 3.6 VVT, 3.6 VVT 4x4, 5.7, 5.7 4x4, 5.7 V8 4x4, 6.2 i V8 4x4, 6.4 SRT8 4x42010–
JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2)5.7 HEMI 4x4, 6.4 SRT8 4x42010–
JEEP PATRIOT (MK74)2.0, 2.4, 2.4 4x4, 2.4 Eco + 4x42007–2017
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV)2.4 4x42014–
JEEP WRANGLER III (JK)3.6 V6, 3.8, 3.8 RWD2006–
LANCIA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 986 774
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA FLAVIA Convertible (JS)2.4 (JK, JS), 2.4 (JS)2012–2014
LANCIA THEMA (LX)3.6 (48, LX), 3.6 4WD (LX, 48)2011–2014
LANCIA VOYAGER MPV (404)3.6 V6 (RT, 53), 3.6 V6 LPG (53)2011–2014
MERCEDES-BENZ23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 986 774
ModelisVarikliaiMetai
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204)C 300 (204.055), C 300 4-matic (204.080), C 350 (204.057), C 350 4-matic (204.088)2007–2015
MERCEDES-BENZ C-CLASS Coupe (C204)C 350 (204.357)2011–
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204)C 350 CGI (204.257)2007–2014
MERCEDES-BENZ CLS (C218)CLS 350 (218.359), CLS 400 (218.361), CLS 400 (218.365), CLS 400 4-matic (218.367), CLS 400 4-matic (218.368), CLS 500 (218.373), CLS 500 4-matic (218.391), CLS 63 AMG (218.374), CLS 63 AMG (218.375), CLS 63 AMG 4-matic (218.376), CLS 63 AMG 4-matic (218.392)2011–2017
MERCEDES-BENZ CLS Shooting Brake (X218)CLS 350 (218.959), CLS 400 (218.961), CLS 400 (218.965), CLS 400 4-matic (218.967), CLS 400 4-matic (218.968), CLS 500 (218.973), CLS 500 4-matic (218.991), CLS 63 AMG (218.974), CLS 63 AMG (218.975), CLS 63 AMG 4-matic (218.976), CLS 63 AMG 4-matic (218.992)2012–2017
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212)E 300 (212.055), E 300 4-matic (212.080), E 350 (212.059), E 350 4-matic (212.088), E 400 (212.061), E 400 (212.065), E 400 4-matic (212.067), E 400 4-matic (212.099), E 400 Hybrid (212.095), E 500 (212.073), E 500 4-matic (212.091), E 63 AMG (212.074), E 63 AMG (212.075), E 63 AMG 4-matic (212.076), E 63 AMG 4-matic (212.092)2009–2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS Convertible (A207)E 300 (207.455), E 320 (207.462), E 350 (207.459), E 400 (207.461), E 400 (207.465), E 500 (207.473)2010–2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C207)E 300 (207.355), E 320 (207.362), E 350 (207.359), E 350 4-matic (207.388), E 400 (207.361), E 400 (207.365), E 500 (207.373)2009–2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212)E 300 (212.255), E 300 4-matic (212.280), E 350 (212.259), E 350 4-matic (212.288), E 400 (212.261), E 400 (212.265), E 400 4-matic (212.267), E 400 4-matic (212.299), E 500 (212.273), E 500 4-matic (212.291), E 63 AMG (212.274), E 63 AMG (212.275), E 63 AMG 4-matic (212.276), E 63 AMG 4-matic (212.292)2009–2016
MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X166)GL 400 4-matic (166.856), GL 450 4-matic (166.872), GL 500 4-matic (166.871), GL 500 4-matic (166.873), GL 63 AMG 4-matic (166.874)2012–2015
MERCEDES-BENZ GLE (W166)500 4-matic (166.073), AMG 63 4-matic (166.074), AMG 63 S 4-matic (166.075)2015–2018
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292)500 4-matic (292.373), AMG 63 4-matic (292.374), AMG 63 S 4-matic (292.375)2015–2019
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204)300 4-matic (204.990), 350 4-matic (204.988)2008–2015
MERCEDES-BENZ GLS (X166)500 4-matic (166.873), AMG 63 4-matic (166.875)2015–2019
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166)ML 300 4-matic (166.055), ML 350 4-matic (166.057), ML 400 4-matic (166.056), ML 500 4-matic (166.073), ML 63 AMG 4-matic (166.074)2011–2015
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251)R 350 CGI 4-matic (251.057, 251.157)2005–2017
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221, V221)S 350 CGI (221.057, 221.157), S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182), S 500 CGI (221.073, 221.173), S 500 CGI 4-matic (221.094, 221.194), S 550 (221.073, 221.173), S 63 AMG (221.074, 221.174)2005–2013
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222)S 400 (222.165), S 400 4-matic (222.067, 222.167), S 400 Hybrid / h (222.057, 222.157), S 400 Maybach 4-matic (222.967), S 500 (222.082, 222.182), S 500 4-matic (222.085, 222.185), S 500 4-matic (222.185), S 500 Maybach (222.982), S 500 Maybach 4-matic (222.985), S 63 AMG (222.077, 222.177), S 63 AMG 4-matic (222.178)2013–2020
MERCEDES-BENZ S-CLASS Convertible (A217)AMG S 63 (217.477), AMG S 63 4-matic (217.478), S 500 (217.482)2015–2020
MERCEDES-BENZ S-CLASS Coupe (C216)CL 500 (216.373), CL 500 4-matic (216.394), CL 63 AMG (216.374)2006–2013
MERCEDES-BENZ S-CLASS Coupe (C217)S 500 (217.382), S 500 4-matic (217.385), S 63 AMG (217.377), S 63 AMG 4-matic (217.378)2014–2020
MERCEDES-BENZ SL (R231)500 (231.473), 63 AMG (231.474)2011–2020
MERCEDES-BENZ SLK (R172)350 (172.457), 55 AMG (172.475)2011–
SMART4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 986 774
ModelisVarikliaiMetai
SMART FORTWO Cabrio (451)1.0 (451.431, 451.480), 1.0 Brabus, 1.0 Turbo Brabus (451.433)2007–
SMART FORTWO Convertible (453)0.9 (453.444, 453.453)2015–
SMART FORTWO Coupe (451)1.0 (451.330, 451.334), 1.0 (451.331, 451.380), 1.0 Turbo Brabus (451.333)2007–
SMART FORTWO Coupe (453)0.9 (453.344, 453.353)2014–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos