Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Akumuliatorius BOSCH 0 092 S30 170Akumuliatorius BOSCH 0 092 S30 170 (2)Akumuliatorius BOSCH 0 092 S30 170 (3)Akumuliatorius BOSCH 0 092 S30 170 (4)Akumuliatorius BOSCH 0 092 S30 170 (5)Akumuliatorius BOSCH 0 092 S30 170 (6)Akumuliatorius BOSCH 0 092 S30 170 (7)Akumuliatorius BOSCH 0 092 S30 170 (8)
0 092 S30 170EAN 4047023573261

Akumuliatorius BOSCH 0 092 S30 170

Akumuliatorius BOSCH 0 092 S30 170. Tinka 131 modeliui (AUSTIN, FIAT, HYUNDAI +12). Pakeičia 13 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Pristatymas negalimas (pavojingos prekės)Kaina su PVM

128,99 € Sutaupykite 62,00 € (48%)

Ši prekė priskiriama pavojingoms prekėms, todėl jos nesiunčiame ir užsakyti šioje parduotuvėje negalima.

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
įtampa [V]
12 V
akumuliatoriaus talpa [Ah]
45 Ah
šalto testo srovė, EN [A]
300 A
ilgis [mm]
219 mm
plotis [mm]
135 mm
aukštis [mm]
222 mm
apribojimo tipas
B03
Kategorija
Akumuliatorius
MPN
0 092 S30 170
SKU
0030-0 092 S30 170
GTIN / EAN
4047023573261
Komplektacija
1x Akumuliatorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 75 numeriai

Visi: Akumuliatorius
75 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco 45E1R
  • ACDelco 3345
  • ACDelco M44T7
  • BANNER 54579
  • BOSCH 0 093 454 579
  • BOSCH 0 093 S54 527
  • BOSCH 0 180 654 527
  • BOSCH 4L
  • BOSCH 4LN
  • DELPHI BE03627H
  • DELPHI BE03647
  • DELPHI BE04027P
  • DELPHI BE04033
  • DELPHI BE04047P
  • DELPHI BE04427
  • DELPHI BE04527H
  • DELPHI BE04533
  • DELPHI BE04547
  • DELPHI S45AL
  • DELPHI S45ALF
  • DETA DB451
  • DUCELLIER LE240G
  • DUCELLIER XE2G50
  • DUCELLIER XEG45
  • DUCELLIER XT9G
  • EXIDE 56530
  • EXIDE 87000
  • EXIDE EB451
  • EXIDE EB602
  • FEMSA ACB12Y7
  • FEMSA ACB12Y22
  • FULMEN 050 443
  • FULMEN 045443A
  • FULMEN E
  • FULMEN FB451
  • LUCAS ELECTRICAL 55415
  • LUCAS ELECTRICAL 56318
  • LUCAS ELECTRICAL 56322
  • LUCAS ELECTRICAL 56323
  • LUCAS ELECTRICAL 56538
  • LUCAS ELECTRICAL 56619
  • LUCAS ELECTRICAL 81252
  • LUCAS ELECTRICAL BSU049
  • LUCAS ELECTRICAL LC049
  • MAGNETI MARELLI 438320
  • MAGNETI MARELLI 438320ES
  • MAGNETI MARELLI 443503
  • MAGNETI MARELLI 4383201ES
  • MAGNETI MARELLI 4432001ES
  • REMA GERMANY 0182754317
  • REMA GERMANY 0182754519
  • REMA GERMANY 0182754579
  • SogefiPro 6AV7C
  • SogefiPro 6AV7PRM
  • SogefiPro 210E2X
  • SogefiPro 360AV
  • SogefiPro E2X45
  • SONNAK SB451
  • TUDOR 4205E2X
  • TUDOR 53857S38
  • TUDOR 54579
  • TUDOR 54579S46
  • TUDOR 55414
  • TUDOR A461
  • TUDOR TB451
  • VARTA 054579310
  • VARTA 154579310
  • VARTA 2545079030302
  • VARTA 5450790303022
  • VARTA 5450790303100
  • VARTA 5450790303122
  • VARTA 5650300543100
  • VARTA B24
  • YUASA 049
  • YUASA YBX1049
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN10 modelių
AUSTIN 1000-Series MK II1100, 1300, 1300 GT1962–1974
AUSTIN ALLEGRO I Estate (ADO 67)1.3, 1.5, 1.71975–1983
AUSTIN ALLEGRO I Hatchback (ADO 67)1.1, 1.3, 1.5 Super, 17501973–1983
AUSTIN ALLEGRO I Saloon1.0, 1.1, 1.3, 1.5, 1.71973–1984
AUSTIN APACHE1300, 1300 TC1971–1974
AUSTIN MAXI I Fastback1500, 1750, 1750 HL1969–1980
AUSTINdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN MAXI II Fastback1750, 1750 HLS1980–1982
AUSTIN METRO I Fastback (XF)1.0, 1.0 Surf HLE, 1.3, 1.3 L, HLE, S, 1.3 Surf1980–1990
AUSTIN MINI I1.0, 1.1, 1.3, 8501958–1994
AUSTIN MINI II1000, 1000 Mayfair, 1000 Mayfair Sport, 1100 Special, 1275 GT1967–1994
FIAT8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 133 (133)0.81974–1981
FIAT 500 (111, 101, 110)0.5 (110F), 0.5 (111A), 0.61957–1976
FIAT 500 A / B Berlina (500)0.61936–1949
FIAT 500 B Giardiniera0.61948–1949
FIAT 500 C Berlina0.61946–1961
FIAT 500 C Giardiniera0.61949–1955
FIAT 500 Estate (101)0.51950–1966
FIAT JAGST (770)7701968–1971
HYUNDAI10 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI ACCENT Hatchback Van (X-2)i1989–1995
HYUNDAI ACCENT Saloon (X-3)1.3, 1.5 i 12V, 1.5 i 16V1994–2001
HYUNDAI LANTRA I (J-1)1.5 i.e., 1.6 i.e. 16V, 1.8 i.e. 16V1990–1995
HYUNDAI PONY1.2, 1.41974–1985
HYUNDAI PONY (X-1)1.3, 1.5 (X-1)1982–1989
HYUNDAI PONY (X-2)1.3, 1.5, 1.5 i1989–1995
HYUNDAI PONY / EXCEL Saloon (X-2)1.3, 1.5, 1.5 i1989–1995
HYUNDAI PONY Saloon (X-1)1.3, 1.51985–1989
HYUNDAI PONY Wagon1.2, 1.41978–1986
HYUNDAI S COUPE (SLC)1.5, 1.5 GS, 1.5 i, 1.5 i Turbo1990–1996
JENSEN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
JENSEN HEALEY2.01972–1975
LOTUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
LOTUS EUROPA1.5, 1.61966–1976
MG5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
MG MGA Convertible (HDC, GHN, HAD)1.5 (HAD), 1.6 (GHN), 1.6 (HDC)1955–1962
MG MGA Coupe1.5, 1.61955–1962
MG MGB GT1.8, 1.8 (D3, GHD5L), 1.8 (D3), 3.5 (D1)1965–1980
MG MGY Convertible1.31950–1951
MG MGY Hatchback1.31950–1953
MORGAN4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN AERO 8 Convertible4.42000–
MORGAN FOUR FOUR1.6, 1.6 CVH/OHV, 1.6 i, 1.6 i Kat, 1.8, 1.8 16V, 1.8 i, 2.01968–
MORGAN PLUS FOUR1.8 i, 2.0 i1985–2020
MORGAN PLUS SIX3.02019–
MORRIS9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
MORRIS ITAL1.3, 1.7, 2.01980–1984
MORRIS MARINA1.8, 1.8 TC, 1300, 1500 Diesel, 1800, 1800 GT, 1800 HL1971–1980
MORRIS MARINA Coupe1300, 1800, 1800 TC1971–1980
MORRIS MARINA II Saloon1300, 1500 Diesel, 1800, 2600 (ZA)1975–1978
MORRIS MARINA II Station Wagon1300, 18001975–1980
MORRIS MARINA III1,3, 1,5 Diesel, 1.71978–1980
MORRIS MARINA III Estate1.3, 1.71978–1980
MORRIS MARINA Station Wagon18001971–1997
MORRIS MINI1.3, 8501961–1981
PEUGEOT8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 2041.11965–1977
PEUGEOT 204 Break1.1 Grand Luxe1967–1977
PEUGEOT 204 Convertible1.11967–1970
PEUGEOT 204 Coupe1.11967–1970
PEUGEOT 304 (04M)1.3 (M02), 1.3 GL (M01), 1.3 GT (A01)1969–1979
PEUGEOT 304 Break (04D)1.1 (D11), 1.3, 1.3 (D01)1970–1980
PEUGEOT 304 Convertible (04B)1.3 (B01), 1.3 (B02)1970–1976
PEUGEOT 304 Coupe (04C)1.3 (CO1), 1.3 (CO2)1970–1975
RELIANT4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
RELIANT SCIMITAR Cabriolet2.8 GTC1980–1985
RELIANT SCIMITAR Roadster1600, 1800 Ti1985–1992
RELIANT SCIMITAR SABRE Roadster1.4 i, 1800 Ti, 2.0 i1992–1995
RELIANT SCIMITAR Station Wagon2.8 GTE, 3.0 GTE1968–1986
STEYR2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
STEYR 500/650650 TR1957–1973
STEYR HAFLINGER (AP700, AP703)0.651959–1974
TALBOT30 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
TALBOT 1307-15101510 1.6, Simca 1307 1.3, Simca 1307 1.3S, Simca 1308 1.4, Simca 1510 1.4, Simca 1510 1.61975–1984
TALBOT 1601.61973–1979
TALBOT 1801.8, 1.9 D, 2.01972–1982
TALBOT AVENGER1.3, 1.61970–1981
TALBOT AVENGER Estate1.3, 1.61972–1981
TALBOT EXPRESS 1000 -1500 Bus1.8, 1.9 D, 2.0, 2.5 D, 2.5 TD1982–1994
TALBOT EXPRESS 1000 -1500 Platform/Chassis2.0, 2.5 D, 2.5 D All-wheel Drive, 2.5 TD, 2.5 TD All-wheel Drive1982–1994
TALBOT EXPRESS 1000 -1800 Van1.8, 1.9 D, 2.0, 2.5 D, 2.5 D All-wheel Drive, 2.5 TD, 2.5 TD All-wheel Drive1981–1994
TALBOT HORIZON1.1, 1.3, 1.4, 1.61978–1986
TALBOT MATRA BAGHEERA1.3 (X3550), 1.4 (X6), 1.4 (X6550)1974–1980
TALBOT MURENA1.6, 2.1, 2.1 S1980–1985
TALBOT RANCHO1.41976–1984
TALBOT SAMBA0.9 (51A601, 51A591), 1.1 (51A611, 51A702), 1.2 Rallye (51A692), 1.4 (51A632), 1.4 (51A642), 1.4 Rallye (51A642)1981–1987
TALBOT SAMBA Convertible1.4 (51E642)1981–1987
TALBOT SIMCA 10000.9, 0.9 GL,GLS, 0.9 LS,GL, 1.1 Rallye, 1.1 Spezial, 1.3 Rallye 1, 1.3 Rallye 2, 1.3 Rallye 3, 1.3 Spezial, 1005 LS,GLS, 1006 SR,GLS1961–1978
TALBOT SIMCA 1100 Break/Tourisme1.1, 1.3 Spezial1968–1980
TALBOT SIMCA 1100 Hatchback0.9 LE, 0.9 LS, 1.1 LE,LX,GLS,ES, 1.1 LS,GLS, 1.2 Spezial, 1.3 Spezial TI1968–1980
TALBOT SIMCA 1200 S Coupe1.21968–1972
TALBOT SIMCA 13001.31963–1968
TALBOT SIMCA 13011.3 LS, 1.3 LS,GL,GLS, 1.3 Spezial1966–1976
TALBOT SIMCA 1301 Tourisme1.3, 1.3 Spezial1966–1976
TALBOT SIMCA 15001.51963–1968
TALBOT SIMCA 1500 Break1.51964–1968
TALBOT SIMCA 15011.5, 1.5 Autom., 1.5 Spezial1966–1976
TALBOT SIMCA 1501 Break/Tourisme1.5, 1.5 Autom., 1.5 Spezial1966–1976
TALBOT SIMCA 1609/16101609 1.6, 1610 1.8, 1610 2.0, 1610 2.0 D1976–1980
TALBOT SIMCA SIM'40.81968–1972
TALBOT SIMCA SUNBEAM0.9, 1.3, 1.6, 1.6 Ti, 2.1 Lotus1977–1983
TALBOT SOLARA1.3, 1.61980–1986
TALBOT TAGORA2.1, 2.3 Turbo Diesel, 2.61980–1987
TOYOTA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA HIACE I Bus (H10)1.6 (RH10)1967–1977
TOYOTA HIACE I Pickup (H10)1.6 (RH10)1967–1977
TOYOTA HIACE I Van (H10)1.6 (RH11)1967–1977
TOYOTA HIACE II Bus (H11, H2, H3, H4)1.6 (RH20, RH30), 2.0 (RH32)1977–1982
TOYOTA HIACE II Pickup (H11, H2, H3, H4)1.6 (RH11, RH11R)1977–1985
TOYOTA HIACE II Van (H11, H2, H3, H4)1.6 (RH30), 2.0 (RH32)1977–1983
TRIUMPH20 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
TRIUMPH 1300 I1.3, 1.3 TC1965–1970
TRIUMPH 1500 I1.5, 1.5 TC1970–1977
TRIUMPH ACCLAIM (XD)1.3 (XD)1981–1985
TRIUMPH DOLOMITE (W, TW)1300, 1500 HL, 1850, 1850 HL, 2.0, Sprint1972–1981
TRIUMPH GT6 IMK I, MK II, MK III1966–1973
TRIUMPH HERALD (1GET)1200, 13/601961–1971
TRIUMPH HERALD Convertible (1RET)1200, 13/601961–1971
TRIUMPH HERALD Estate (1EET)1200, 13/601961–1971
TRIUMPH ITALIA2.01959–1963
TRIUMPH SPITFIRE 1500 (FM)15001962–1980
TRIUMPH SPITFIRE MK I (FC)1.2 MK I1962–1965
TRIUMPH SPITFIRE MK II (FD)1.21964–1967
TRIUMPH SPITFIRE MK III (FD)1.31966–1970
TRIUMPH SPITFIRE MK IV (FD)1.31970–1974
TRIUMPH TOLEDO (ADM, ADF)1300, 1500, 1500 TC1970–1977
TRIUMPH TR 6 I2.5, 2.5 PI1969–1976
TRIUMPH TR 7 I Coupe2.0 (TCG1, TICG, TCW)1975–1981
TRIUMPH TR 7 II2.01979–1982
TRIUMPH VITESSE Cabriolet (HBC)1.6, 2.01961–1971
TRIUMPH VITESSE I1.6, 2.01961–1971
VAUXHALL13 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 092 S30 170
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL FIRENZA Coupe1300, 1800, 23001971–1978
VAUXHALL MAGNUM Coupe1800, 23001973–1978
VAUXHALL MAGNUM Estate1.8, 1800, 2.31973–1981
VAUXHALL MAGNUM Saloon1.8, 1800, 2.31973–1981
VAUXHALL VENTORA Estate33001971–1976
VAUXHALL VENTORA Saloon33001968–1976
VAUXHALL VICTOR1600, 1800, 2000, 23001967–1976
VAUXHALL VICTOR Estate1800, 2300, 30001968–1976
VAUXHALL VIVA1100 (HA), 1100 (HB), 1100 SL90, 1256 (HC), 1300 (HC), 1600, 1800, 2000 GT, 23001963–1979
VAUXHALL VIVA Coupe1100 SL90, 1256 E1966–1975
VAUXHALL VIVA Estate1100, 1100 SL90, 1256, 1300, 1800, 23001965–1979
VAUXHALL VX Estate1800, 23001976–1978
VAUXHALL VX Saloon1800, 2000 4/90, 2300, 2300 4/901969–1978

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

Pristatymas negalimas (pavojingos prekės)

Ši prekė priskiriama pavojingoms prekėms, todėl jos nesiunčiame ir užsakyti šioje parduotuvėje negalima.

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos