Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Lambda zondas BOSCH 0 258 005 705Lambda zondas BOSCH 0 258 005 705 (2)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 705 (3)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 705 (4)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 705 (5)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 705 (6)
0 258 005 705EAN 3165143664025

Lambda zondas BOSCH 0 258 005 705

Lambda zondas BOSCH 0 258 005 705. Tinka 30 modelių (CHRYSLER, DODGE, JEEP), 1983–2008 m. Pakeičia 12 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

88,99 € Sutaupykite 43,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 45 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
Kategorija
Lambda zondas
bendras ilgis [mm]
340 mm
rekomenduojamas pakeitimo intervalas [km]
160000 km
MPN
0 258 005 705
SKU
0030-0 258 005 705
GTIN / EAN
3165143664025
Komplektacija
1x Lambda zondas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 9 numeriai

Visi: Lambda zondas
9 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • DELPHI ES10591
  • DELPHI ES20044
  • DELPHI ES2004411B1
  • DENSO 2344077
  • DENSO DOX1371
  • MTE-THOMSON 783840038
  • MTE-THOMSON 783940030
  • MTE-THOMSON 783940038
  • NGK 6385

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, JEEP, 30 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1983–2008.

Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 705
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER7 modeliai
CHRYSLER 300M (LR)3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER CONCORDE3.51992–1997
CHRYSLER NEON (PL)2.0, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II2.0 16V1999–2006
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V1994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE1996–2001
CHRYSLERdar 1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 705
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
DODGE20 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 705
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN3.3 i, 3.8 i1995–2001
DODGE CARAVAN VAN (NS)3.81995–2001
DODGE DAKOTA2.5, 3.9, 3.9 AWD1995–2005
DODGE DAKOTA Extended Cab Pickup5.21996–2004
DODGE DAKOTA Standard Cab Pickup5.21996–2004
DODGE DURANGO (DN)5.9 4WD, 6.0 4WD1997–2003
DODGE INTREPID3.3, 3.51992–1998
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE RAM 1500 Extended Cab Pickup5.2, 5.9, 5.9 4WD1993–2001
DODGE RAM 1500 Pickup (BE, BR)5.2, 5.9, 5.9 4x41991–2002
DODGE RAM 2500 Cab & Chassis5.9, 8.0, 8.0 4WD1993–2001
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup5.91993–2001
DODGE RAM 2500 Pickup (BE, BR)5.9, 8.0, 8.0 4x41993–2002
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup8.0, 8.0 4WD1993–2001
DODGE RAM 3500 Cab & Chassis5.9, 8.0, 8.0 4WD1993–2001
DODGE RAM 3500 Crew Cab Pickup5.91992–2001
DODGE RAM 3500 Extended Cab Pickup5.9, 8.0, 8.0 4WD1992–2002
DODGE RAM 3500 Pickup (BR, BE)5.91993–2002
DODGE RAM 3500 Standard Cab Pickup5.9, 8.0, 8.0 4WD1992–2001
DODGE RAM Van5.21993–2003
JEEP3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 705
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (XJ)2.5 4x4, 2.5 i 4x41983–2001
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)5.2, 5.2 4x4, 5.2 4x4 (Z), 5.2 i 4x4 (ZJ), 5.2 Limited 4x4, 5.9 i 4x41991–1999
JEEP WRANGLER II (TJ)2.51996–2008

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos