Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Lambda zondas BOSCH 0 258 005 718Lambda zondas BOSCH 0 258 005 718 (2)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 718 (3)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 718 (4)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 718 (5)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 718 (6)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 718 (7)
0 258 005 718EAN 3165143658918

Lambda zondas BOSCH 0 258 005 718

Lambda zondas BOSCH 0 258 005 718. Tinka 33 modeliams (FORD, FORD AUSTRALIA, FORD USA +1). Pakeičia 42 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

110,99 € Sutaupykite 53,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 57 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
Kategorija
Lambda zondas
bendras ilgis [mm]
511 mm
rekomenduojamas pakeitimo intervalas [km]
160000 km
MPN
0 258 005 718
SKU
0030-0 258 005 718
GTIN / EAN
3165143658918
Komplektacija
1x Lambda zondas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 42 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 23 numeriai Sandėlyje – nuo 42,99 € iki 67,99 €.

Visi: Lambda zondas
23 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. FORD, FORD AUSTRALIA, FORD USA +1, 33 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 718
ModelisVarikliaiMetai
FORD13 modelių
FORD COUGAR (EC)2.0 16V1998–2001
FORD FIESTA IV (JA, JB)1.6 16V Sport1995–2006
FORD FOCUS I (DAW, DBW)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 16V Flexifuel, 1.8 16V, 1.8 16V BiFuel, 1.8 TDCi, 2.0 16V, RS1998–2009
FORD FOCUS I Estate Van (DNW)1.4, 1.6, 1.8, 1.8 TDCi1998–2005
FORD FOCUS I Saloon (DFW)1.4 16V, 1.6 16V, 1.8 16V, 1.8 TDCi, 2.0 16V1999–2009
FORD FOCUS I Turnier (DNW)1.4 16V, 1.6 16V, 1.6 16V Flexifuel, 1.8 16V, 1.8 BiFuel, 1.8 TDCi, 2.0 16V1999–2007
FORDdar 7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 718
ModelisVarikliaiMetai
FORD MAVERICK3.0 V6 24V, 3.0 V6 24V FWD2001–
FORD MONDEO II (BAP)1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i, 2.0 i1996–2000
FORD MONDEO II Saloon (BFP)1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i1996–2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP)1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i, 2.0 i1996–2000
FORD PUMA (EC)1.6 16V, 1.7 16V, Racing ST 1601997–2002
FORD TOURNEO CONNECT1.8 16V2002–2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65, P70, P80)1.8 16V, 1.8 16V LPG2002–
FORD AUSTRALIA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 718
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA ESCAPE (BA, ZA, ZB, ZC, ZD)3.0 All-wheel Drive2001–
FORD AUSTRALIA EXPLORER (U)4.0 (UN, UP, UQ, US), 4.0 (UN, UP)1996–2008
FORD AUSTRALIA F-250 Pickup4.9 V8, 4.9 V8 All-wheel Drive1991–1997
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LR)1.8 i, 2.0, 2.0 i2002–2005
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LR)1.8 i, 2.0 i2002–2005
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (HB, HC, HA)2.0 i (HA, HB)1995–1998
FORD USA13 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 718
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA BRONCO SUV5.8 4WD1986–1991
FORD USA E Bus5.81991–
FORD USA ESCAPE3.0 4WD, 3.0 AWD2007–2012
FORD USA EXPLORER (U2, U)4.0, 4.0 V6 4WD1994–2003
FORD USA EXPLORER (UN46)4.0, 4.0 4x4, 4.0 V6 4WD1990–1994
FORD USA F-2504.9, 4.9 4x41991–1997
FORD USA F-3505.8, 5.8 All-wheel Drive1988–1997
FORD USA F-350 Cab & Chassis4.91991–1997
FORD USA F-350 Crew Cab Pickup4.91991–1996
FORD USA F-350 Extended Cab Pickup4.91991–1996
FORD USA F-350 Standard Cab Pickup4.91991–1997
FORD USA RANGER4.0, 4.0 4x41990–1998
FORD USA RANGER Extended Cab Pickup2.31992–1997
MAZDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 718
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA TRIBUTE (EP)2.0 (EPEW), 2.0 4WD (EPEW), 3.0 V6 24V 4WD (EPFW), 3.0 V6 AWD (EPFW)2000–2008

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos