Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Lambda zondas BOSCH 0 258 005 732Lambda zondas BOSCH 0 258 005 732 (2)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 732 (3)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 732 (4)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 732 (5)Lambda zondas BOSCH 0 258 005 732 (6)
0 258 005 732EAN 3165143658994

Lambda zondas BOSCH 0 258 005 732

Lambda zondas BOSCH 0 258 005 732. Tinka 155 modeliams (BMW, BUICK, CADILLAC +14). Pakeičia 128 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

89,99 € Sutaupykite 44,00 € (49%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 45 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
Kategorija
Lambda zondas
rekomenduojamas pakeitimo intervalas [km]
160000 km
MPN
0 258 005 732
SKU
0030-0 258 005 732
GTIN / EAN
3165143658994
Komplektacija
1x Lambda zondas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 128 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 19178958. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SENSOR,HTD OXYGEN (POSN 1)(IN EXH MANIFOLD/CROSSOVER)(ACDelco #AFS109) — Camaro Camaro 4th Generation (1993–2002) — ENGINE ASM-3.8L V6 PART 5 MANIFOLDS & FUEL RELATED PARTS (L36/3.8K)
Camaro Camaro 4th Generation (1993–2002) · ENGINE ASM-3.8L V6 PART 5 MANIFOLDS & FUEL RELATED PARTS (L36/3.8K)Pozicija 517

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 33 numeriai

Visi: Lambda zondas
33 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BOSCH 0 258 005 313
  • BOSCH 0 258 005 720
  • BOSCH 0 258 005 738
  • BOSCH 15732
  • DELPHI ES10778
  • DELPHI ES10953
  • DELPHI ES20000
  • DELPHI ES20001
  • DELPHI ES20002
  • DELPHI ES20003
  • DELPHI ES20004
  • DELPHI ES20010
  • DELPHI ES20018
  • DELPHI ES20022
  • DELPHI ES20023
  • DELPHI ES20028
  • DELPHI ES20051
  • DELPHI ES20075
  • DELPHI ES20098
  • DELPHI ES20138
  • DELPHI ES20139
  • DELPHI ES20232
  • DELPHI ES20317
  • DELPHI ES20384
  • DELPHI ES2013512B1
  • DELPHI ES2029912B1
  • DENSO DOX0119
  • DENSO DOX0120
  • GAUSS GO8436
  • GAUSS GO8436
  • MTE-THOMSON 7774
  • MTE-THOMSON 789140037
  • Omnicraft 2376248
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
BMW4 modeliai
BMW 5 (E34)530 i, 535 i, M51987–1995
BMW 5 Touring (E34)M51991–1996
BMW 6 (E24)635 CSi1975–1989
BMW 7 (E32)730 i, iL, 735 i, iL1985–1994
BUICK8 modeliai
BUICK CENTURY Saloon3.11996–2005
BUICK LESABRE3.81991–
BUICKdar 6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
BUICK REGAL3.11988–1997
BUICK REGAL Coupe3.81987–1996
BUICK RIVIERA Coupe3.8 Supercharged1993–1999
BUICK ROADMASTER Estate5.71990–1996
BUICK ROADMASTER Saloon5.71992–1996
BUICK SKYLARK3.11991–1999
CADILLAC2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC FLEETWOOD Saloon5.71992–1997
CADILLAC SEVILLE (6K)4.61992–1997
CHEVROLET52 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ALERO2.4 16V, 3.4 V61999–2004
CHEVROLET AVALANCHE5.3, 5.3 AWD2000–2006
CHEVROLET AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2001–2006
CHEVROLET BLAZER S102.2 AWD, 4.31993–2005
CHEVROLET C-K4.3, 5.71980–2000
CHEVROLET C1500 Extended Cab Pickup4.31987–2000
CHEVROLET C1500 Pickup4.31988–2000
CHEVROLET C1500 Standard Cab Pickup4.3, 5.01987–2000
CHEVROLET C2500 Crew Cab Pickup5.71987–2000
CHEVROLET C2500 Pickup5.7 RC1996–2001
CHEVROLET C2500 Standard Cab Pickup5.71987–2000
CHEVROLET CAMARO5.7, 5.7 V81992–2002
CHEVROLET CAMARO Convertible3.8, 3.8 V6, 5.71992–2002
CHEVROLET CAPRICE Estate4.31990–1996
CHEVROLET CAVALIER Coupe2.2, 2.41994–2005
CHEVROLET CORSA Hatchback1.8, 1.8 Flex, 1.8 Flexpower2000–2012
CHEVROLET CORSA Saloon1.8 Flexpower2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Cargo Van4.31995–2002
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Passenger Van4.31995–2002
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Cargo Van4.31995–2002
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Passenger Van4.31995–2002
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Passenger Van5.71995–2002
CHEVROLET EXPRESS Bus4.3 15001995–2002
CHEVROLET G30 Extended Cargo Van5.71974–1996
CHEVROLET G30 Standard Cargo Van5.71974–1996
CHEVROLET G30 Standard Passenger Van5.71970–1996
CHEVROLET IMPALA Saloon3.4 V61999–2005
CHEVROLET LANOS Saloon1.5, 1.6 16V2005–2018
CHEVROLET LUMINA APV MPV3.41988–1996
CHEVROLET LUMINA Saloon3.1, 3.1 LS1994–2001
CHEVROLET LUMINA Saloon (VY, VZ, VX)3.11999–2007
CHEVROLET MALIBU3.11996–2003
CHEVROLET MERIVA1.8 Flex (75)2002–2012
CHEVROLET MONTANA Pickup1.8 Flexpower (80)2003–2012
CHEVROLET MONTE CARLO Coupe3.11994–1999
CHEVROLET REZZO MPV (U100)2.02005–
CHEVROLET S10 BLAZER4.3, 4.3 4WD1995–2012
CHEVROLET S10 Extended Cab Pickup2.2, 4.3 4WD1993–2004
CHEVROLET S10 Pickup2.2, 2.2 4x4, 4.3, 4.3 4x4, 4.3 V6 Luxe MPFI (7, 6)1994–2012
CHEVROLET S10 Standard Cab Pickup2.2, 4.3, 4.3 4WD1993–2004
CHEVROLET SILVERADO 15005.3 AWD1997–2007
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup5.3 4WD1997–2007
CHEVROLET SILVERADO 25006.01998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup6.01998–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup6.01998–2007
CHEVROLET SPARK1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M150)1.02000–2006
CHEVROLET SUBURBAN5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD2000–2007
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.71993–1999
CHEVROLET TAHOE (B2W)4.8, 5.3, 5.3 V8 AWD1999–2006
CHEVROLET TAHOE (GMT400)5.7, 5.7 AWD, 5.7 V8, 5.7 V8 AWD1993–2001
CHEVROLET VENTURE3.4, 3.4 AWD1996–2005
DAEWOO12 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0 16V, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO MATIZ (M200, M250)0.82005–2018
DAEWOO MATIZ Hatchback Van (KLA4)0.81998–2002
DAEWOO NEXIA Saloon1.5, 1.5 (19)1995–
DAEWOO NUBIRA (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)2.0, 2.0 16V, 2.0 LPG1997–
DAEWOO REZZO (U100)1.6 SX, 2.02000–
GMC3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
GMC SIERRA4.8 4x4, 5.31996–2007
GMC YUKON4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD1991–2006
GMC YUKON XL 15005.3 4WD1999–2006
HOLDEN28 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN CALAIS Saloon (VS)3.8 i V6, 3.8 i V6 Supercharged1995–1997
HOLDEN CALAIS Saloon (VT)3.8 i V6 Supercharged, 5.0 i V8, 5.7 i V81997–2000
HOLDEN CALAIS Saloon (VX)3.8 i V6 Supercharged, 5.7 i V82000–2002
HOLDEN CALAIS Saloon (VY)3.8 i V6 Supercharged, 5.7 i V82002–2004
HOLDEN CAPRICE Saloon (VS)3.8 i V6, 3.8 i V6 Supercharged1995–1999
HOLDEN CAPRICE Saloon (WH)3.8 i V6 Supercharged, 5.7 i V81999–2003
HOLDEN CAPRICE Saloon (WK)5.7 i V82003–2004
HOLDEN COMMODORE Estate (VS)3.8 i V61995–1997
HOLDEN COMMODORE Estate (VT)5.0 i V8, 5.7 i V81995–2002
HOLDEN COMMODORE Estate (VX)5.7 i V82000–2002
HOLDEN COMMODORE Estate (VY)5.7 i V82002–2004
HOLDEN COMMODORE Pickup (VS)3.8 i V6, 5.0 i V81995–2000
HOLDEN COMMODORE Pickup (VU)5.7 i V82000–2002
HOLDEN COMMODORE Pickup (VY)3.8 i V6 Supercharged, 5.7 i V82002–2004
HOLDEN COMMODORE Saloon (VS)3.8 i V6, 3.8 i V6 Supercharged1995–1998
HOLDEN COMMODORE Saloon (VT)3.8 i V6 Supercharged, 5.0 i V8, 5.7 i V81995–2000
HOLDEN COMMODORE Saloon (VX)3.8 i V6 Supercharged, 5.7 i V82000–2002
HOLDEN COMMODORE Saloon (VY)3.8 i V6 Supercharged, 5.7 i V82002–2004
HOLDEN CREWMAN Pickup (VY)5.7 i V82002–2004
HOLDEN FRONTERA (UES)3.2 i 4x4 (UES25)1999–2004
HOLDEN MONARO Coupe (V2)3.8, 5.7 i V82001–2004
HOLDEN ONE TONNER Platform/Chassis (VY)5.7 i V82003–2004
HOLDEN RODEO Pickup (TF)3.2 4x4 (TFS25), 3.2 i (TFR25)1988–2003
HOLDEN RODEO Platform/Chassis (TF)3.2 i (TFR25), 3.2 i 4x4 (TFS25)1988–2003
HOLDEN STATESMAN Saloon (VS)3.8 i V6, 3.8 i V6 Supercharged1995–1999
HOLDEN STATESMAN Saloon (WH)3.8 i V6 Supercharged, 5.7 i V81999–2003
HOLDEN STATESMAN Saloon (WK)3.8 i V6 Supercharged, 5.7 i V82002–2004
HOLDEN SUBURBAN (K8)1500 4x41998–2000
HSV21 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
HSV AVALANCHE Estate (VY)5.7 i V8 AWD2003–2006
HSV AVALANCHE Pickup (VY)5.7 i V8 AWD2004–2006
HSV CLUBSPORT Saloon (VT)5.0 i V8, 5.7 i V81997–2000
HSV CLUBSPORT Saloon (VX)5.7 i V82000–2002
HSV CLUBSPORT Saloon (VY)5.7 i V82002–2004
HSV COUPE 4 (VZ)5.7 i V82004–2006
HSV GRANGE Saloon (WH)5.7 i V81999–2003
HSV GTO Coupe (V2)5.7 i V82001–2003
HSV GTO Coupe (VX, VZ)5.7 i V82003–2007
HSV GTS Coupe (V2)5.7 i V82001–2004
HSV GTS Saloon (VT)5.7 i V81997–2000
HSV GTS Saloon (VX)5.7 i V82000–2001
HSV GTS Saloon (VY)5.7 i V82002–2004
HSV MALOO (VU)5.7 i V82001–2002
HSV MALOO (VY)5.7 i V82002–2004
HSV SENATOR Saloon (VT)5.0 i V8, 5.7 i V81997–2000
HSV SENATOR Saloon (VX)5.7 i V82000–2002
HSV SENATOR Saloon (VY)5.7 i V82002–2004
HSV SV300 (VX)5.7 i V82001–2001
HSV XU6 Saloon (VT)3.8 i V6 Supercharged1998–2000
HSV XU6 Saloon (VX)3.8 i V6 Supercharged2000–2002
INFINITI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
INFINITI I303.01997–
ISUZU2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU TROOPER II (UB)3.21991–2000
ISUZU TROOPER II Open Off-Road Vehicle (UB)3.21991–1998
NISSAN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN 200SX Coupe (S14)2.0 i 16V1993–1999
NISSAN 300ZX (Z32)3.01989–2000
NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32)3.01994–2000
OLDSMOBILE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME Coupe3.4 V61987–1997
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
OPEL FRONTERA B (U99)2.2 i (6BZC, 6BVF, 6B66, 6B76), 3.2 i (6B1VF, 6B16)1998–2004
PONTIAC7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC BONNEVILLE Saloon3.81991–2005
PONTIAC GRAND AM Saloon2.41998–2005
PONTIAC GRAND PRIX VI Coupe3.11996–2003
PONTIAC GRAND PRIX VI Saloon3.1, 3.8, 3.8 GT Power1996–2003
PONTIAC MONTANA3.4 AWD1998–2005
PONTIAC SUNFIRE2.21994–2005
PONTIAC SUNFIRE Coupe2.2 SE, 2.41994–2005
SUBARU7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU FORESTER (SF)2.0 AWD (SF5), 2.5 AWD (SF9)1997–2002
SUBARU FORESTER (SG)2.0 AWD (SG5), 2.5 AWD (SG9), 2.5 RX Nato AWD (SG9)2002–2012
SUBARU IMPREZA Estate (GG)1.6, 1.6 AWD, 2.0 AWD (GG9)2000–2008
SUBARU IMPREZA Saloon (GD)1.5 (GD2), 1.6, 1.6 AWD (GD5), 2.0 i AWD (GD9), 2.5 AWD (GDE)1999–2009
SUBARU LEGACY III (BE)2.0 AWD (BE5)1998–2003
SUBARU LEGACY III Estate (BH)2.0 AWD (BH5), 2.5 AWD (BH9)1998–2003
SUBARU OUTBACK (BE, BH)2.0 AWD1998–2003
TOYOTA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA LEXCEN (VS)3.8 (VS)1995–1997
TOYOTA LEXCEN Estate (VS)3.8 (VS)1995–1997
VAUXHALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 258 005 732
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL FRONTERA Mk II (B) (U99)2.2 i, 3.2 i1998–2004

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos