Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Generatoriaus reguliatorius BOSCH 1 197 311 214Generatoriaus reguliatorius BOSCH 1 197 311 214 (2)Generatoriaus reguliatorius BOSCH 1 197 311 214 (3)Generatoriaus reguliatorius BOSCH 1 197 311 214 (4)
1 197 311 214EAN 3165142297439

Generatoriaus reguliatorius BOSCH 1 197 311 214

Generatoriaus reguliatorius BOSCH 1 197 311 214. Tinka 67 modeliams (ALFA ROMEO, CHEVROLET, CHRYSLER +5), 1987–2011 m. Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

102,99 € Sutaupykite 50,00 € (49%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 52 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
įtampa [V]
14 V
Kategorija
Generatoriaus reguliatorius
MPN
1 197 311 214
SKU
0030-1 197 311 214
GTIN / EAN
3165142297439
Komplektacija
1x Generatoriaus reguliatorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 90486255. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-REGULATOR,ASSY.,ALTERNATOR (BOSCH 1197311214) (NLS.- NO REPLACEMENT PART) — Opel  ASTRA CLASSIC ( 1999 -  2002) — P ELECTRICAL › 1 ENGINE AND COOLING
Opel ASTRA CLASSIC ( 1999 - 2002) · P ELECTRICAL › 1 ENGINE AND COOLINGPozicija 4

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 15 numerių

Visi: Generatoriaus reguliatorius
15 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BOSCH 1 197 311 220
  • BOSCH 1 197 311 229
  • Bosch UP Test YRV02
  • Bosch UP Test YRV17
  • Bosch UP Test YRV18
  • Bosch UP Test YRV26
  • GAUSS GA214
  • GAUSS GA214
  • VALEO 566013
  • WAI 130552
  • WAI 359108
  • WAI 359120
  • WAI IB385
  • WAI IB3851
  • WAI YRV02
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 197 311 214
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO4 modeliai
ALFA ROMEO 145 (930)1.4 i.e. (930.A3), 1.6 i.e. (930.A2), 1.7 i.e. 16V (930.A1)1994–2001
ALFA ROMEO 146 (930)1.4 i.e. (930.B3), 1.6 i.e. (930.B2), 1.7 i.e. 16V (930.B1)1994–2001
ALFA ROMEO 155 (167)2.5 V6 (167.A1C, 167.A1), 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)1992–1997
ALFA ROMEO 164 (164)2.0 V6 Turbo (164.K3), 3.0 (164AG, 164H1), 3.0 (164H1), 3.0 (164K1), 3.0 (164K1G), 3.0 24V (164.K1), 3.0 24V (164K1G, 164K1F), 3.0 24V (164K1M), 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C), 3.0 24V QV (164.H1), 3.0 24V QV All-wheel Drive (164K1H)1987–1998
CHEVROLET12 modelių
CHEVROLET ASTRA Estate2.0 (35)1994–2011
CHEVROLET ASTRA Hatchback1.8 (08, 48), 2.0, 2.0 (68)1991–2011
CHEVROLETdar 10 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 197 311 214
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ASTRA Saloon1.8 Flexfuel, 2.0 GL, 2.0 GLS1998–2011
CHEVROLET CORSA Estate1.0 Super MPFI (35)1996–2010
CHEVROLET CORSA Hatchback1.0 (08, 68, 73, 78), 1.0 16V (08, 68, 73, 78), 1.4, 1.4 GLS (08, 68, 73, 78)1994–2010
CHEVROLET CORSA Pickup1.0, 1.4 GLS1994–2010
CHEVROLET CORSA Saloon1.0 (19, 98), 1.4 GLS1994–2010
CHEVROLET OMEGA2.2 (19), 3.0 (19), 4.1 (19), 4.1 GLS (19)1991–2007
CHEVROLET OMEGA SUPREMA2.2 (35), 3.0 (35), 4.1 (35)1991–1998
CHEVROLET SILVERADO4.1 (6, CC), 4.1 AWD1995–2007
CHEVROLET TAHOE (GMT400)4.1 4WD (5)1993–2001
CHEVROLET VECTRA2.0, 2.0 (19), 2.2, 2.2 Elegance1993–2006
CHRYSLER3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 197 311 214
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.5 TD1995–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.5 TD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.5 TD (GSHY52, GSHZ52)1995–2001
DODGE2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 197 311 214
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN2.5 TD1995–2001
DODGE RAM Van2.5 TD1995–2005
HOLDEN6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 197 311 214
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN ASTRA Saloon (TR)1.8 SRi1995–1998
HOLDEN BARINA Convertible (SB)1.4 i1997–2000
HOLDEN BARINA Hatchback (SB)1.4 i, 1.6 i1994–2001
HOLDEN VECTRA Hatchback (JR)2.5 i1997–1998
HOLDEN VECTRA Hatchback (JS)2.5 i1998–2003
HOLDEN VECTRA Saloon (JR)2.5 i1997–1998
LANCIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 197 311 214
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA KAPPA (838)3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)1994–2001
LANCIA KAPPA SW (838)3.0 24V (838BD11A)1996–2001
OPEL20 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 197 311 214
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA F CLASSIC Estate (T92)1.4 i (F35, M35), 1.6 i (F35, M35)1998–2005
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92)1.4 i (M08, M68, F08, F68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68)1998–2002
OPEL ASTRA F CLASSIC Saloon (T92)1.4 i (F19, M19), 1.6 i (F19, M19)1998–2002
OPEL ASTRA F Convertible (T92)1.4 Si, 1.6 i1993–2001
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.4 (F35, M35), 1.4 i (F35, M35), 1.4 Si (F35, M35), 1.6 (F35, M35), 1.6 i (F35, M35), 1.6 Si (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.4 i (F70), 1.6 i (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.4 (F08, M08, F68, M68), 1.4 i (F08, M08, F68, M68), 1.4 Si (F08, M08, F68, M68), 1.6 (F08, M08, F68, M68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68), 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.4 (F19, M19), 1.4 i (F19, M19), 1.4 Si (F19, M19), 1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.6 Si (F19, M19)1991–2001
OPEL CALIBRA A (C89)2.0 i (M07), 2.0 i 16V (M07), 2.0 i 16V 4x4 (M07), 2.0 i 4x4 (M07), 2.0 i Turbo 4x4 (M07), 2.5 i V6 (M07)1989–1997
OPEL COMBO Box Body/MPV (71)1.2, 1.41994–2001
OPEL CORSA B (S93)1.2 i (F08, F68, M68), 1.4 (F08, F68, M68), 1.4 i (F08, F68, M68), 1.4 Si (F08, F68, M68), 130i1993–2009
OPEL CORSA B Hatchback Van (S93)1.2 (F08, W5L), 1.4 i (F08, W5L)1994–2001
OPEL CORSA CLASSIC B Saloon1.41994–2005
OPEL OMEGA B (V94)2.0 DTI 16V (F69, M69, P69), 2.5 V6 (F69, M69, P69), 3.0 V6 (F69, M69, P69)1994–2005
OPEL OMEGA B Estate (V94)2.0 DTI 16V (F35, M35, P35), 2.5 V6 (F35, M35, P35), 3.0 V6 (F35, M35, P35)1994–2003
OPEL VECTRA A (J89)1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.8 i Cat (F19, M19), 2.0 (F19, M19), 2.0 i (F19, M19), 2.0 i 16V (F19, M19), 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19), 2.0 i 4x4 (F19, M19), 2.0 i Cat (F19, M19), 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19), 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19), 2.5 CD 4x4 (F19, M19), 2.5 V6 (F19, M19), 2000 16V 4x4 (F19, M19), 2000/GT 16V (F19, M19), 2000/GT 16V Cat (F19, M19), 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)1.6 (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68), 1.6 S, 1.8 i Cat (F68, M68), 2.0 (F68, M68), 2.0 All-wheel Drive (F68, M68), 2.0 i (F68, M68), 2.0 i 16V (F68, M68), 2.0 i 16V Cat (F68, M68), 2.0 i Cat (F68, M68), 2.0 i GT (F68, M68), 2.5 V6 (F68, M68)1988–1995
OPEL VECTRA B (J96)2.0 DI 16V (F19), 2.0 DTI 16V (F19), 2.5 i V6 (F19), i 500 2.5 (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)2.0 DI 16V (F35), 2.0 DTI 16V (F35), 2.5 i V6 (F35), i 500 2.5 (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)2.0 DI 16V (F68), 2.0 DTI 16V (F68), 2.5 (F68), 2.5 i V6 (F68)1995–2003
VAUXHALL18 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 197 311 214
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.4 S (43)1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Convertible (T92)1.6 i, 1.8, 1.8 16V, 1.8 i (F08), 2.0 i, 2.0 i 16V1991–2001
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.4 i, 1.4 i 16V, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.6 Si, 1.8 i, 1.8 i 16V, 2.0 i, 2.0 i 16V1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.4 i, 1.4 i 16V, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i, 1.8 i 16V, 2.0 i, 2.0 i 16V1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.4 i, 1.4 i 16V, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i, 1.8 i 16V, 2.0 i, 2.0 i 16V1991–1998
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) Estate Van (T92)1.4 i (F70), 1.6 i (F70)1991–1998
VAUXHALL CALIBRA (C89)2.5 i V61990–1997
VAUXHALL CAVALIER Mk III Hatchback (J89)1.6, 1.6 i, 1.8, 1.8 i Cat, 2.0 i, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x4, 2.0 i 4x4 (89), 2.0 i Cat, 2.0 SRi, 2.5 V61988–1995
VAUXHALL CAVALIER Mk III Saloon (J89)1.6, 1.6 i, 1.8, 1.8 i Cat, 2.0 GSi 4x4, 2.0 i, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x4, 2.0 i 4x4, 2.0 i Cat, 2.0 i Turbo 4x4, 2.0 SRi, 2.0 SRi 16V, 2.5 V61988–1995
VAUXHALL COMBO Mk I (B) (S93)1.41994–2001
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93)1.2 i, 1.4 i, 1.4 i 16V, 1.4 i S, 1.6 GSI 16V, 1.6 i 16V1992–2000
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) Hatchback Van (S93)1.4 i1994–2000
VAUXHALL OMEGA (B) Estate (V94)2.0, 2.0 16V, 2.0 DTI 16V, 2.0 Dualfuel, 2.2 16V, 2.5 V6, 3.0 V61993–2003
VAUXHALL OMEGA (B) Saloon (V94)2.0, 2.0 16V, 2.0 DTI 16V, 2.0 Dualfuel, 2.2 16V, 2.5 V6, 3.0 V61993–2003
VAUXHALL TIGRA Mk I (S93)1.4 16V, 1.6 16V1994–2000
VAUXHALL VECTRA (B) Estate (J96)1.8 Dualfuel (F35), 1.8 i 16V (F35), 2.0 DI 16V (F35), 2.0 DTI 16V (F35), 2.0 Dualfuel (F35), 2.0 i 16V (F35), 2.5 i GSi (F35), 2.5 i V6 (F35)1995–2002
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.6 i (F68), 1.6 i 16V (F68), 1.8 Dualfuel (F68), 1.8 i 16V (F68), 2.0 Di 16V (F68), 2.0 DTi 16V (F68), 2.0 Dualfuel (F68), 2.0 i 16V (F68), 2.5 i GSi (F68), 2.5 i V6 (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.6 i (F19), 1.6 i 16V (F19), 1.8 Dualfuel (F19), 1.8 i 16V (F19), 2.0 DI 16V (F19), 2.0 DTI 16V (F19), 2.0 Dualfuel (F19), 2.0 i 16V (F19), 2.5 i GSi (F19), 2.5 i V6 (F19)1995–2002

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos