Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių žarnelė BOSCH 1 987 476 691Stabdžių žarnelė BOSCH 1 987 476 691 (2)Stabdžių žarnelė BOSCH 1 987 476 691 (3)Stabdžių žarnelė BOSCH 1 987 476 691 (4)Stabdžių žarnelė BOSCH 1 987 476 691 (5)
1 987 476 691EAN 3165141249514

Stabdžių žarnelė BOSCH 1 987 476 691

Stabdžių žarnelė BOSCH 1 987 476 691. Tinka 28 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, HOLDEN +3). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

25,99 € Sutaupykite 13,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 12 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
Kategorija
Stabdžių žarnelė
ilgis [mm]
320 mm
skersmuo [mm]
10.2 mm
vidinis sriegis 1 [mm]
M10x1
MPN
1 987 476 691
SKU
0030-1 987 476 691
GTIN / EAN
3165141249514
Komplektacija
1x Stabdžių žarnelė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 24 numeriai

Visi: Stabdžių žarnelė
24 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, HOLDEN +3, 28 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 987 476 691
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET6 modeliai
CHEVROLET CLASSIC1.0 VHC (19)2002–
CHEVROLET COMBO1.7 D2001–
CHEVROLET CORSA Hatchback1.0 (08, 68, 73, 78), 1.0 (08, 68)1994–2010
CHEVROLET CORSA Pickup1.7 D1994–2010
CHEVROLET CORSA Saloon1.0 (19)1994–2010
CHEVROLET LANOS Saloon1.5, 1.6 16V2005–2018
DAEWOO7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 987 476 691
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO ARANOS1.51995–1997
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5, 1.5 (19), 1.5 16V (19), 1.6, 1.6 (19)1995–
HOLDEN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 987 476 691
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN BARINA Convertible (SB)1.4 i1997–2000
HOLDEN BARINA Hatchback (SB)1.2 i, 1.4 i, 1.6 i1994–2001
HOLDEN COMBO Van (SB)1.4 i1996–2002
OPEL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 987 476 691
ModelisVarikliaiMetai
OPEL COMBO Box Body/MPV (71)1.2, 1.4, 1.4 16V, 1.7 D1994–2001
OPEL CORSA B (S93)1.0 i 12V (F08, F68, M68), 1.2 i (F08, F68, M68), 1.2 i 16V (F08, F68, M68), 1.4 (F08, F68, M68), 1.4 i (F08, F68, M68), 1.4 i 16V (F08, F68, M68), 1.4 Si (F08, F68, M68), 1.5 D (F08, F68, M68), 1.5 TD (F08, F68, M68), 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68), 1.6 i 16V (F08, F68, M68), 1.7 D (F08, F68, M68)1993–2009
OPEL CORSA B Estate (S93)1.4 i 16V (F35), 1.7 D (F35)1998–2002
OPEL CORSA B Hatchback Van (S93)1.2 (F08, W5L), 1.4 i (F08, W5L), 1.5 D (F08, W5L), 1.7 D (F08, W5L)1994–2001
OPEL CORSA CLASSIC B Saloon1.41994–2005
OPEL CORSA CLASSIC C Saloon (X01)1.62000–2009
OPEL TIGRA (S93)1.4 16V (F07), 1.6 16V (F07)1994–2000
VAUXHALL4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 987 476 691
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL COMBO Mk I (B) (S93)1.4, 1.7 D1994–2001
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93)1.0 i 12V, 1.2 i, 1.2 i 16V, 1.4 i, 1.4 i 16V, 1.4 i S, 1.5 D, 1.5 TD, 1.6 GSI 16V, 1.6 i 16V, 1.7 D1992–2000
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) Hatchback Van (S93)1.4 i, 1.5 D, 1.7 D1994–2000
VAUXHALL TIGRA Mk I (S93)1.4 16V, 1.6 16V1994–2000
ZAZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 987 476 691
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ SENS (TF)1.3 (TF698K10, TF698K11, TF698K12, TF69K74, TF698K75,...2004–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos