Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Jutiklis, įsiurbimo kolektoriaus slėgis BOSCH F 000 99P 169Jutiklis, įsiurbimo kolektoriaus slėgis BOSCH F 000 99P 169 (2)Jutiklis, įsiurbimo kolektoriaus slėgis BOSCH F 000 99P 169 (3)Jutiklis, įsiurbimo kolektoriaus slėgis BOSCH F 000 99P 169 (4)
F 000 99P 169EAN 4047024837942

Jutiklis, įsiurbimo kolektoriaus slėgis BOSCH F 000 99P 169

Jutiklis, įsiurbimo kolektoriaus slėgis BOSCH F 000 99P 169. Tinka 142 modeliams (ALFA ROMEO, BUICK, CADILLAC +13). Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

66,99 € Sutaupykite 35,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 31 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
Kategorija
Jutiklis, įsiurbimo kolektoriaus slėgis
MPN
F 000 99P 169
SKU
0030-F 000 99P 169
GTIN / EAN
4047024837942
Komplektacija
1x Jutiklis, įsiurbimo kolektoriaus slėgis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 0K95018211. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SENSOR-MAP — Avella Avella (1998–1999) — Switches & relays
Avella Avella (1998–1999) · Switches & relaysPozicija 10

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 2 numeriai

Visi: Jutiklis, įsiurbimo kolektoriaus slėgis
2 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • CONTINENTAL/VDO D38120
  • DELPHI SPD00169
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO2 modeliai
ALFA ROMEO 145 (930)1.6 i.e. (930.A2)1994–2001
ALFA ROMEO 146 (930)1.6 i.e. (930.B2)1994–2001
BUICK7 modeliai
BUICK CENTURY Estate (435)2.2, 2.2 Special1981–1996
BUICK CENTURY Saloon2.2, 2.2 Special, 3.11981–2005
BUICK ELECTRA4.3 D1984–1991
BUICK REGAL3.11987–1997
BUICKdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
BUICK REGAL Coupe3.11987–1996
BUICK SKYLARK2.3 Limited1991–1999
BUICK SKYLARK Coupe2.31984–1997
CADILLAC1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC FLEETWOOD Saloon5.7, 5.7 Brougham1988–1997
CHEVROLET19 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ALERO3.4 V61999–2004
CHEVROLET BLAZER S102.21993–2005
CHEVROLET CLASSIC1.0 Life Flexpower (19), 1.62002–
CHEVROLET COMBO1.62001–
CHEVROLET CORSA Estate1.0 Super MPFI (35), 1.6, 1.6 GLS (35), 1.6 GS (35)1996–
CHEVROLET CORSA Hatchback1.0 (08, 68, 73, 78), 1.0 (08, 68), 1.0 16V (08, 68, 73, 78), 1.0 Álcool, 1.4 GLS (08, 68, 73, 78), 1.6 GLS (08, 68), 1.6 GS, 1.6 GSI 16V SFI (08)1994–2010
CHEVROLET CORSA Pickup1.0, 1.4 GLS, 1.6 (80)1994–2010
CHEVROLET CORSA Saloon1.0 (19, 98), 1.0 (19), 1.0 Ethanol (19), 1.4 GLS, 1.6, 1.6 GLS (19), 1.6 GS1994–
CHEVROLET IMPALA Saloon3.4, 3.4 V61999–2005
CHEVROLET IPANEMA1.8 (15, 35), 1.8 Álcool (15, 35), 2.0 (35), 2.0 Álcool (35)1989–1999
CHEVROLET KADETT1.8 (08, 31), 1.8 Álcool (08), 2.0 (08), 2.0 Álcool (08)1989–1999
CHEVROLET MALIBU3.11996–2003
CHEVROLET MONZA1.8, 2.0, 2.0 Álcool1982–1996
CHEVROLET OMEGA2.2 (19), 3.8 (19)1991–2007
CHEVROLET OMEGA SUPREMA2.2 (35)1991–1998
CHEVROLET S10 BLAZER2.21995–2012
CHEVROLET S10 Pickup2.2 (6, 7), 2.2 4x41994–2012
CHEVROLET TIGRA1.6 16V1997–2001
CHEVROLET VENTURE3.41996–2005
CITROËN4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN XM (Y3)3.0, 3.0 (Y3), 3.0 V6, 3.0 V6 24V1989–1994
CITROËN XM (Y4)3.0 V6, 3.0 V6 24V1994–2000
CITROËN XM Break (Y3)3.0, 3.0 Pullman, 3.0 V6, 3.0 V6 24V1989–1994
CITROËN XM Break (Y4)3.0 V61994–2000
DAEWOO7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.51997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.51997–
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.81998–
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V1997–
FIAT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
FIAT PUNTO Convertible (176)90 1.61994–2000
FIAT TEMPRA (159)1.6 i.e. (159.AJ)1990–1998
FIAT TEMPRA S.W. (159)1.6 i.e. (159.AJ)1990–1997
HOLDEN21 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN BARINA Convertible (SB)1.4 i1997–2000
HOLDEN BARINA Hatchback (SB)1.2 i, 1.4 i, 1.6 i1994–2001
HOLDEN CALAIS Saloon (VN)5.0 i V81988–1991
HOLDEN CALAIS Saloon (VR)3.8 i V6, 5.0 i V81993–1995
HOLDEN CALAIS Saloon (VS)5.0 i V81995–1997
HOLDEN CAMIRA Estate (JD)1.8 SPFi1984–1987
HOLDEN CAMIRA Estate (JE)2.0 i1987–1989
HOLDEN CAMIRA Saloon (JD)1.8 SPFi1984–1987
HOLDEN CAMIRA Saloon (JE)2.0 i1987–1989
HOLDEN CAPRICE Saloon (VR)3.8 i V6, 5.0 i V81994–1995
HOLDEN CAPRICE Saloon (VS)5.0 i V81995–1999
HOLDEN COMBO Van (SB)1.4 i1996–2002
HOLDEN COMMODORE Estate (VR)3.8 i V6, 5.0 i V81993–1995
HOLDEN COMMODORE Estate (VS)5.0 i V81995–1997
HOLDEN COMMODORE Pickup (VR)3.8 i V6, 5.0 i V81993–1995
HOLDEN COMMODORE Pickup (VS)5.0 i V81995–2000
HOLDEN COMMODORE Saloon (VN)3.8 i V6, 5.0 i V81988–1991
HOLDEN COMMODORE Saloon (VR)3.8 i V6, 5.0 i V81993–1995
HOLDEN COMMODORE Saloon (VS)5.0 i V81995–1998
HOLDEN STATESMAN Saloon (VR)3.8 i V6, 5.0 i V81994–1995
HOLDEN STATESMAN Saloon (VS)5.0 i V81995–1999
HYUNDAI6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI ACCENT I (X-3)1.3, 1.3 i 12V, 1.5, 1.5 i 12V1994–2002
HYUNDAI ACCENT Saloon (X-3)1.3, 1.3 i 12V, 1.5, 1.5 i 12V1994–2001
HYUNDAI COUPE I (RD)1.6 i 16V, 2.0 16V1996–2004
HYUNDAI LANTRA I (J-1)1.5 i.e.1990–1995
HYUNDAI LANTRA II (J-2)1.5 12V, 1.6 16V, 1.6 i, 1.8 16V, 2.0 16V1995–2002
HYUNDAI LANTRA II Estate (J-2)1.5 12V, 1.6 16V, 1.6 i, 1.8, 1.8 16V, 2.0 16V, LPI1995–2001
KIA7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
KIA PRIDE (DA)1.31990–2011
KIA PRIDE Estate1.31998–2001
KIA PRIDE Van (DA)1.31992–1999
KIA SHUMA I (FB)1.5 i 16V (AFB242)1996–2002
KIA SHUMA II (FB)1.6, 1.8, 1.8 (AFB243)2001–2007
KIA SHUMA II Saloon (FB)1.62001–2004
KIA SHUMA Saloon (FB)1.5 i 16V (AFB222)1996–2001
OPEL28 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA F CLASSIC Estate (T92)1.4 i (F35, M35), 1.6 i (F35, M35)1998–2005
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92)1.4 i (M08, M68, F08, F68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68)1998–2002
OPEL ASTRA F CLASSIC Saloon (T92)1.4 i (F19, M19), 1.6 i (F19, M19)1998–2002
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.6 (F35, M35), 1.6 i (F35, M35), 1.8 i (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.8 i (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.4 i (F08, M08, F68, M68), 1.6 (F08, M08, F68, M68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68), 1.8 i (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.4 i (F19, M19), 1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.8 i (F19, M19)1991–2001
OPEL ASTRA G CLASSIC (T98)1.6 16V (F08, F48)2004–2009
OPEL ASTRA G CLASSIC Saloon (T98)1.6 16V (F69)2004–2009
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.4 16V (F35), 1.6 (F35), 1.6 16V (F35), 1.6 LPG (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.6 (F70), 1.6 LPG (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 LPG (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.4 16V (F69), 1.6 (F69), 1.6 16V (F69), 1.6 LPG (F69)1998–2009
OPEL CORSA B (S93)1.2 i (F08, F68, M68), 130i1993–2009
OPEL CORSA B Hatchback Van (S93)1.2 (F08, W5L)1994–2001
OPEL CORSA CLASSIC C Saloon (X01)1.62000–2009
OPEL KADETT E (T85)1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.6 (C25, D25), 1.6 i (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.6 i, 1.6 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.6 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL TIGRA (S93)1.4 16V (F07), 1.6 16V (F07)1994–2000
OPEL VECTRA A (J89)1.8 i Cat (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)1.6 i Cat (F68, M68), 1.8 i Cat (F68, M68)1988–1995
OPEL VECTRA B (J96)1.6 GL (F19), 1.6 i (F19), 1.6 i 16V (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.6 i (F35), 1.6 i 16V (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.6 i (F68), 1.6 i 16V (F68)1995–2003
PEUGEOT2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 406 (8B)1.8 BiFuel1995–2005
PEUGEOT 605 (6B)3.0, 3.0 SV 241989–1999
PONTIAC1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC GRAND AM Saloon3.41998–2005
RENAULT19 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT CLIO I (B/C57, 5/357)1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)1990–1999
RENAULT CLIO I Hatchback Van (S57)1.21991–1998
RENAULT CLIO II (BB, CB)1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,..., 1.4 (B/CB0C, B/CB0S), 1.6 (B/CB0D, BB00)1998–2016
RENAULT CLIO II Hatchback Van (SB0/1/2)1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D)1998–
RENAULT ESPACE III (JE0)2.0 (JE0A), 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P), 2.2 D, 3.0 (JE0D)1996–2002
RENAULT EXPRESS Pickup1.21995–1999
RENAULT KANGOO (KC0/1)1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01), 1.2 BiFuel (KC0A, KC0F, KC1A, KC1H), 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M)1997–
RENAULT KANGOO Express (FC0/1)1.2 (FC01, FC0A, FC0F), 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M)1997–
RENAULT MEGANE I (BA0/1)1.4 e (BA0E, BA0V), 1.4 Eco (BA0T), 1.6 e (BA0F, BA0S), 1.6 i (BA0L), 1.6 LPG, 2.0, 2.0 16V (BA0H), 2.0 i, 2.0 i (BA0G)1995–2004
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1)1.6 e (EA0F), 2.0 (EA0G), 2.0 16V, 2.0 16V (EA0H), 2.0 i (EA0G)1996–2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1)1.4 (LA0E, LA0V), 1.6, 1.6 e (LA0F, LA0S), 1.6 i (LA0L), 2.0, 2.0 i (LA07, LA0G), 2.0 i (LA0G), 2.0 RT1996–2008
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1)1.6 e (DA0F), 2.0 16V (DA0H), 2.0 i, 2.0 i (DA0G)1996–2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1)1.6 e (KA0F)1999–2003
RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1)1.4 i (JA0E), 1.6 e (JA0F), 1.6 i (JA0L), 2.0 (JA0G), 2.0 i (JA02, JA0G), 2.0 i (JA0G)1996–2001
RENAULT RAPID Box Body/MPV (F40, G40)1.2 (F406, G40A), 1.4, 1.4 (F40U, F40V), 1.4 (F40Y, F40A, F40V)1985–2001
RENAULT SAFRANE II (B54)2.0 16V (B54L), 3.0 V6 (B54M)1996–2000
RENAULT SPORT SPIDER (EF0)2.0, 2.0 16V1995–1999
RENAULT TWINGO I (C06)1.2, 1.2 (C063, C064), 1.2 (C066, C068), 1.2 (C067)1993–2012
RENAULT TWINGO I Hatchback Van (S06)1.2, 1.2 (S063, S064), 1.2 (S066, S068)1993–2012
VAUXHALL10 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98)1.6 16V2001–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.4 16V, 1.4 16V Dualfuel, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.4 16V Dualfuel (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08, F48)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) Estate (P10)1.6 Turbo2010–2015
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98)1.4 16V, 1.6 Dualfuel, 1.6 i1993–2006
VAUXHALL TIGRA Mk I (S93)1.4 16V, 1.6 16V1994–2000
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.6 i (F68), 1.6 i 16V (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.6 i (F19), 1.6 i 16V (F19)1995–2002
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)1.6 16V, 1.6 Dualfuel1998–2005
VOLVO5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH F 000 99P 169
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO 480 (482)1.71986–1996
VOLVO 850 (854)2.41991–1997
VOLVO 850 Estate (855)2.41992–1997
VOLVO S70 (874)2.0, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 Bifuel1996–2000
VOLVO V70 I (875, 876)2.41995–2000

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos