Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 236 675Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 236 675 (2)Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 236 675 (3)Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 236 675 (4)Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 236 675 (5)Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 236 675 (6)Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 236 675 (7)
0 242 236 675EAN 4047025782173

Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 236 675

Uždegimo žvakė BOSCH 0 242 236 675. Tinka 67 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, FORD +10). Pakeičia 16 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

28,99 € Sutaupykite 15,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 13 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
tarpas tarp elektrodų [mm]
0.7 mm
užveržimo sukimo momentas [Nm]
15 Nm
sriegio dydis
M 14 x 1.25
sriegio ilgis [mm]
25 mm
kibirkšties padėtis [mm]
4 mm
Kategorija
Uždegimo žvakė
MPN
0 242 236 675
SKU
0030-0 242 236 675
GTIN / EAN
4047025782173
Komplektacija
1x Uždegimo žvakė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 16 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 9A6G12405BA. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Spark Plug — EcoSport EcoSport B515 (2013–2016) — Ignition Coil And Wires/Spark Plugs
EcoSport EcoSport B515 (2013–2016) · Ignition Coil And Wires/Spark PlugsPozicija 12405

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 24 numeriai Sandėlyje – nuo 9,99 € iki 17,99 €.

Visi: Uždegimo žvakė
24 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco 41125
  • Motorcraft CYFS12YPC
  • Motorcraft CYFS12YPCT
  • Motorcraft CYFS12YPT
  • Motorcraft CYFS12YRT3
  • Motorcraft CYFS12YT4
  • Motorcraft SP525
  • Motorcraft SP527
  • Motorcraft SP542
  • Motorcraft SP550
  • Motorcraft SP550X
  • Motorcraft SP578
  • Motorcraft SP594
  • NGK 3787
  • NGK 95369
  • NGK 95822
  • NGK 96621
  • NGK 96870
  • NGK ILTR6A8G
  • NGK ILTR6G8G
  • NGK ILTR6H8G
  • NGK ILTR6J8
  • NGK ILTR7N8
  • NGK SILTR6A7G
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC4 modeliai
CADILLAC ATS2.0, 2.0 AWD2013–
CADILLAC ATS Coupe2.0, 2.0 AWD2013–
CADILLAC CTS2.0 Turbo, 2.0 Turbo AWD, 2.0 VVTi, 2.0 VVTi AWD2013–
CADILLAC CTS Sport Wagon2.0 Turbo, 2.0 Turbo AWD2013–
CHEVROLET6 modeliai
CHEVROLET CAMARO2.0 Turbo2015–
CHEVROLET CAMARO Convertible2.0 Turbo2015–
CHEVROLETdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET EQUINOX2.0 AWD, 2.0 LT, 2.0 LT AWD2017–
CHEVROLET MALIBU2.02015–
CHEVROLET MALIBU (V300)2.02012–
CHEVROLET TRAVERSE2.02017–
FORD15 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
FORD B-MAX (JK)1.4 LPG2012–
FORD B-MAX Van (JK)1.4 LPG2012–
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 CNG, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2019
FORD FIESTA Saloon1.6, 1.6 Ti2010–2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.4 LPG, 1.6 Ti2008–
FORD FOCUS III1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti, 2.3 RS AWD2010–2020
FORD FOCUS III Saloon1.6 Flexifuel2010–2020
FORD FOCUS III Turnier1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS IV (HN)1.5 EcoBoost2018–
FORD FOCUS IV Saloon (HM)1.5 EcoBoost, 1.5 Ti-VCT2018–
FORD FOCUS IV Turnier (HP)1.5 EcoBoost2018–
FORD FUSION (JU)1.4 LPG2002–2012
FORD KA+ III (UK, FK)1.52014–
FORD KUGA III (DFK)1.5 Ecoboost, 1.5 EcoBoost2019–
FORD MONDEO V Saloon (CD)2.0 EcoBoost2012–
FORD AUSTRALIA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA FALCON Saloon (FG)2.0 EcoBoost XT2008–2014
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (SA)1.5 EcoBoost2018–
FORD AUSTRALIA RANGER Pickup (PY)3.0 Raptor Bi-Turbo 4x42022–
FORD USA13 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA BRONCO SPORT Closed Off-Road Vehicle1.5 EcoBoost AWD2019–
FORD USA EDGE2.0, 2.0 AWD, 2.7 AWD2014–
FORD USA EDGE (U387)2.0, 2.0 AWD2006–
FORD USA EXPEDITION3.5, 3.5 4x42006–
FORD USA EXPLORER (U6)3.0 EcoBoost AWD (K8G)2019–
FORD USA F-150 Crew Cab Pickup3.5 4WD2014–
FORD USA F-150 Extended Cab Pickup3.5 4WD2014–
FORD USA F-150 Standard Cab Pickup3.5 4WD2014–
FORD USA FLEX3.5 AWD2008–
FORD USA MAVERICK Crew Cab Pickup (W8)2.0 AWD2021–
FORD USA MUSTANG Coupe5.0 V82014–2023
FORD USA RANGER Crew Cab Pickup3.0 EcoBoost Raptor 4x42022–
FORD USA TAURUS3.5 AWD2009–
HOLDEN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN EQUINOX (EQ)2.0, 2.0 AWD2017–2020
HONGQI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
HONGQI H72.0 T2013–
JAGUAR4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR XE (X760)2.02015–
JAGUAR XF I (X250)2.02008–2015
JAGUAR XF II (X260)2.02015–
JAGUAR XJ (X351)2.0 Ti42009–
JAGUAR (CHERY)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR (CHERY) XFL25t2016–
LAND ROVER7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550)2.0 4x42014–
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550)Si4 4x42014–
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359)2.0 Si4 4x42006–2015
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538)2.0 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Convertible (L538)2.0 4x42015–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538)Si4 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494)2.0 GTDI 4x42013–2022
MAZDA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 3 (BK)2.3 DiSi Turbo MPS (BK3P), 2.3 MPS Turbo (BK14)2003–2009
MAZDA 3 (BL)2.3 MPS Turbo (BL14)2008–2014
MAZDA 3 Saloon (BL)2.5 (BL10)2008–2014
MAZDA 6 Saloon (GG)2.3 MPS Turbo (GG3P)2002–2008
MAZDA CX-7 (ER)2.3 AWD, 2.3 DISi, 2.3 MZR DISI Turbo, 2.3 MZR DISI Turbo (ER3P), 2.3 MZR DISI Turbo AWD, 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER103, ER3P), 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P), 2.5 MZR (ER10L)2006–2014
OPEL4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
OPEL INSIGNIA A (G09)2.0 Turbo (68), 2.0 Turbo 4x4 (68)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09)2.0 Turbo 4x4 (47)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Saloon (G09)2.0 Turbo (69), 2.0 Turbo 4x4 (69)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09)2.0 Turbo (35), 2.0 Turbo 4x4 (35)2008–2017
VAUXHALL3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 242 236 675
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Hatchback (G09)2.0 Turbo (68), 2.0 Turbo 4x4 (68)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Saloon (G09)2.0 Turbo (69), 2.0 Turbo 4x4 (69)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Sports Tourer (G09)2.0 Turbo (35), 2.0 Turbo 4x4 (35)2008–2017

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos