Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos filtras BOSCH 0 451 103 219Alyvos filtras BOSCH 0 451 103 219 (2)Alyvos filtras BOSCH 0 451 103 219 (3)Alyvos filtras BOSCH 0 451 103 219 (4)Alyvos filtras BOSCH 0 451 103 219 (5)
0 451 103 219EAN 3165141143270

Alyvos filtras BOSCH 0 451 103 219

Alyvos filtras BOSCH 0 451 103 219. Tinka 80 modelių (CHRYSLER, DAF, DODGE +4). Pakeičia 35 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

14,99 € Sutaupykite 6,00 € (40%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 8 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
Kategorija
Alyvos filtras
filtro tipas
priveržiamas filtras
aukštis [mm]
85 mm
sriegio dydis
3/4" 16 UNF
Išorinis skersmuo [mm]
93 mm
Tarpiklio išorinis skersmuo [mm]
72 mm
Tarpiklio vidinis skersmuo [mm]
63 mm
Papildomas straipsnis / informacija 2
su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu
MPN
0 451 103 219
SKU
0030-0 451 103 219
GTIN / EAN
3165141143270
Komplektacija
1x Alyvos filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 35 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 99 numeriai Sandėlyje – nuo 6,99 € iki 8,99 €.

Visi: Alyvos filtras
99 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco SK
  • ACDelco SR
  • ACDelco ST
  • ACDelco X7
  • ACDelco X19
  • ALCO FILTER SP829
  • ATLAS COPCO 10300882
  • ATLAS COPCO 16193558
  • BALDWIN B1434
  • BOMAG 057 106 31
  • BOSCH 0 451 103 057
  • BOSCH 0 451 103 100
  • BOSCH 0 451 103 191
  • BOSCH 0 451 103 222
  • CHAMP LFP2215
  • CHAMP LS390
  • CHAMP PH2820A
  • CHAMP PH2904
  • CHAMPION C102
  • CHAMPION C164
  • CLEAN FILTERS DO223
  • CLEAN FILTERS DO886
  • COMLINE EOF028
  • COOPERS Z27
  • COOPERS Z69
  • COOPERS Z80
  • COOPERS Z91
  • COOPERS Z1097
  • CROSLAND 661
  • CROSLAND 2131
  • CROSLAND 5291
  • DELPHI FX0013
  • DELPHI FX0147
  • DONALDSON LFP550882
  • DONALDSON P 55 0882
  • DONALDSON P 55 0939
  • FILTRON OP568
  • FLEETGUARD LF764
  • FLEETGUARD LF3376
  • FLEETGUARD LF3400
  • FLEETGUARD LF3736
  • FLEETGUARD LF3758
  • FLEETGUARD LF4015
  • FRAM PH2800
  • FRAM PH2857A
  • FRAM PH2861A
  • FRAM PH2861B
  • FRAM PH7328
  • FRAM PH28001
  • GUD FILTERS Z28
  • HENGST FILTER H10W06
  • HENGST FILTER H10W22
  • HENGST FILTER H13W
  • HENGST FILTER H131W
  • KNECHT FO 373 2
  • KNECHT OC 204
  • KOLBENSCHMIDT 395OS
  • LAUTRETTE ELH4092
  • LAUTRETTE ELH4171
  • LUCAS ELECTRICAL EDL206
  • MANITOU 107580
  • MANN-FILTER W917
  • MAPCO 61083
  • MECAFILTER ELH4092
  • MECAFILTER ELH4171
  • MECAFILTER GL249
  • METAL LEVE OC 204
  • MFILTER MH315
  • MFILTER MH330
  • Motorcraft BFL041
  • Motorcraft EFL056
  • MOTRIO 8671002059
  • PBR BC1048
  • PBR BC1053
  • PBR BC1345
  • PURFLUX LS149
  • PUROLATOR L14670
  • PUROLATOR L17019
  • PUROLATOR PC26
  • PUROLATOR PC265
  • PUROLATOR PER18
  • SOFIMA S3257R
  • SogefiPro FT4828
  • SogefiPro FT4828A
  • SPIDAN MOF3X
  • SPIDAN MOF11X
  • SPIDAN MOF68X
  • TECNOCAR R18
  • TECNOCAR R60
  • TECNOCAR R62
  • TEHO 4032
  • TEHO 4335
  • TEHO OK32
  • UFI 2312705
  • UFI 2313401
  • UFI 2325700
  • UNIPART GFE 121
  • UNIPART GFE 207
  • WIX FILTERS WL7124

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DAF, DODGE +4, 80 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 451 103 219
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER3 modeliai
CHRYSLER 300C (LX, LE)3.52004–
CHRYSLER PACIFICA4.0 AWD2003–2008
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)3.31999–2008
DAF2 modeliai
DAF 661.11972–1975
DAF 66 Estate1.11972–1975
DODGE22 modeliai
DODGE AVENGER2.7, 2.7 Flex-Fuel, 3.5, 3.5 AWD2007–2014
DODGEdar 21 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 451 103 219
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN3.8 i1995–2001
DODGE CARAVAN VAN (NS)3.81995–2001
DODGE DAKOTA2.5, 4.7 AWD, 5.91995–
DODGE DART5.21969–1987
DODGE DURANGO (DN)3.9, 5.2, 5.91997–2003
DODGE DURANGO (HB)4.7 4WD, 4.7 AWD, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7 AWD2003–2010
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van3.0, 3.31989–2007
DODGE INTREPID2.71996–2004
DODGE MAGNUM Estate5.7 R/T, 5.7 R/T AWD2004–2008
DODGE RAM 1500 Crew Cab Pickup4.7, 4.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 1500 Extended Crew Cab Pickup4.7, 4.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 1500 Standard Cab Pickup4.7, 4.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Cab & Chassis5.2, 5.7, 5.7 4WD1993–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Extended Cab Pickup5.21993–2001
DODGE RAM 2500 Extended Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Pickup (BE, BR)5.21993–2002
DODGE RAM 2500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.7, 5.7 4x42001–2009
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup5.2, 5.7, 5.7 4WD1993–2008
DODGE SHADOW2.51986–1997
DODGE W200 Cab & Chassis5.2 4WD1974–1978
OPEL5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 451 103 219
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ADMIRAL B2.8, 2.8 E1969–1978
OPEL COMMODORE B2.5, 2.8 GS, 2.8 GS/E1972–1978
OPEL COMMODORE B Coupe2.5, 2.8 GS, 2.8 GS/E1972–1978
OPEL DIPLOMAT B2.8, 2.8 E1969–1978
OPEL KAPITÄN PP 2.61958–1963
PLYMOUTH4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 451 103 219
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH PROWLER Convertible3.51996–2001
PLYMOUTH SUNDANCE Coupe2.5 Duster, 3.0 Duster1986–1994
PLYMOUTH SUNDANCE Saloon2.2, 2.5 Duster, 3.0 Duster1986–1994
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER3.0, 3.3 Flex-Fuel, 3.3 i, 3.8 i1995–2001
TOYOTA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 451 103 219
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA CAMRY Liftback (V1)1.8 Turbo-D (CV10, CV10R)1982–1988
TOYOTA CAMRY Saloon (V1)1.8 Turbo-D (CV10, CV10R)1982–1988
TOYOTA COROLLA Coupe (KE)1.6 (TE51)1975–1982
VOLVO41 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 451 103 219
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO 140 (142, 144)2.0, 2.0 S1966–1975
VOLVO 140 Estate (145)2.0 S1966–1975
VOLVO 164 (164)2.9, 2.9 E1968–1975
VOLVO 240 (P242, P244)2.0, 2.1, 2.1 Turbo, 2.3, 2.3 i Cat, 2.7 GLT6, 2.81974–1993
VOLVO 240 Kombi (P245)2.0, 2.1, 2.1 Turbo, 2.3, 2.3 Cat, 2.3 i Cat, 2.7 GLT6, 2.81974–1993
VOLVO 260 (P262, P264)2.7, 2.81974–1982
VOLVO 260 Coupe (P262)2.7, 2.81975–1985
VOLVO 260 Estate (P265)2.7, 2.81975–1982
VOLVO 340-360 (343, 345)1.4, 2.01975–1991
VOLVO 340-360 Saloon (344)1.4, 2.01979–1991
VOLVO 66 (31, 36)DL 1.1, GL 1.31975–1978
VOLVO 66 Estate (64)DL 1.1, GL 1.31975–1979
VOLVO 740 (744)2.0, 2.0 GLE, 2.0 Turbo, 2.3, 2.3 GLE, 2.3 Turbo1983–1992
VOLVO 740 Kombi (745)2.0, 2.0 16V, 2.0 GLE, 2.0 Turbo, 2.3, 2.3 Turbo1984–1992
VOLVO 760 (704, 764)2.3, 2.3 Turbo, 2.8, 2.8 (764)1981–1992
VOLVO 760 Kombi (704, 765)2.3, 2.3 Turbo, 2.8, 2.8 (765)1982–1992
VOLVO 780 (782)2.3, 2.91986–1990
VOLVO 850 (854)2.0, 2.0 Turbo, 2.3 Turbo R, 2.4, 2.4 GLE, T5, T5 R, T5-R1991–1997
VOLVO 850 Estate (855)2.0, 2.0 Turbo, 2.3 Turbo R, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 GLE, T5, T5 R, T5-R1992–1997
VOLVO 940 (944)2.0, 2.0 GL, 2.0 Turbo, 2.3, 2.3 Turbo1990–1995
VOLVO 940 II (944)2.0, 2.0 GLT, 2.0 Turbo, 2.3, 2.3 ti, 2.3 Turbo1994–1998
VOLVO 940 II Estate (945)2.0, 2.0 GLT, 2.0 Turbo, 2.3, 2.3 ti, 2.3 Turbo1990–1998
VOLVO 940 Kombi (945)2.0, 2.0 GL, 2.0 Turbo, 2.3, 2.3 Turbo1990–1995
VOLVO 960 (964)2.0, 2.3 Turbo, 2.8 GL, 2.91990–1994
VOLVO 960 II (964)2.5, 2.91994–1996
VOLVO 960 II Estate (965)2.5, 2.91994–1996
VOLVO 960 Kombi (965)2.0, 2.3 Turbo, 2.8, 2.91990–1994
VOLVO C70 I Convertible (873)2.0, 2.0 T, 2.4, 2.4 T, T51998–2005
VOLVO C70 I Coupe (872)2.0, 2.0 T, 2.4, 2.4 T, T-51997–2002
VOLVO P 1211.6, 2.01959–1971
VOLVO P 122 S AMAZON1.6, 1.81959–1971
VOLVO P 1800 (P18)2.0, 2.0 ES1962–1973
VOLVO P 210 DUETT (P211, P212)1.81960–1967
VOLVO PV 544 (P11)1.6, 1.81958–1967
VOLVO S40 I (644)1.6, 1.8, 1.9 T4, 2.01995–2004
VOLVO S70 (874)2.0, 2.0 Turbo, 2.3, 2.3 T5 AWD, 2.3 Turbo, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 Bifuel, 2.4 T5 AWD, 2.4 Turbo, T51996–2000
VOLVO S90 I (964)2.5, 2.91996–1998
VOLVO V40 Estate (645)1.6, 1.8, 1.9 T4, 2.01995–2004
VOLVO V70 I (875, 876)2.0, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo AWD, 2.3, 2.3 AWD, 2.3 T AWD, 2.3 T-5, 2.3 T-5 AWD, 2.3 Turbo, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 Bifuel, 2.4 Turbo, 2.4 Turbo AWD1995–2000
VOLVO V90 I Estate (965)2.91996–1998
VOLVO XC70 I Cross Country (295)2.4 T XC AWD, T5 AWD1997–2007

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos