Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Uždegimo laidas BOSCH 0 986 356 044Uždegimo laidas BOSCH 0 986 356 044 (2)Uždegimo laidas BOSCH 0 986 356 044 (3)Uždegimo laidas BOSCH 0 986 356 044 (4)Uždegimo laidas BOSCH 0 986 356 044 (5)
0 986 356 044EAN 3165141052480

Uždegimo laidas BOSCH 0 986 356 044

Uždegimo laidas BOSCH 0 986 356 044. Tinka 158 modeliams (ALFA ROMEO, AUSTIN, BEDFORD +26). Pakeičia 10 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

9,99 € Sutaupykite 5,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
montavimo vieta
ritė į skirstytuvą
Kategorija
Uždegimo laidas
MPN
0 986 356 044
SKU
0030-0 986 356 044
GTIN / EAN
3165141052480
Komplektacija
1x Uždegimo laidas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 80FB12298BA. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Wire Assy - Ignition — Mondeo Mondeo 2nd Generation (2000–2007) — Ignition Coil And Wires/Modulator
Mondeo Mondeo 2nd Generation (2000–2007) · Ignition Coil And Wires/ModulatorPozicija 2

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 21 numeris

Visi: Uždegimo laidas
21 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BorgWarner (BERU) 0 302 103 060
  • BorgWarner (BERU) R18
  • BorgWarner (BERU) R17055
  • BOSCH Y60
  • BREMI 31460
  • BREMI 61455
  • CHAMPION CL5C
  • CHAMPION L0460
  • EFI AUTOMOTIVE 960
  • EFI AUTOMOTIVE 1060
  • EFI AUTOMOTIVE S55
  • EFI AUTOMOTIVE S60
  • EFI AUTOMOTIVE T55
  • EFI AUTOMOTIVE T60
  • HELLA 8KA 722 187-031
  • HELLA C60
  • LUCAS ELECTRICAL DHB324
  • LUCAS ELECTRICAL DHB924
  • LUCAS ELECTRICAL DHB963
  • NGK 414060
  • NGK 514060
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO8 modeliai
ALFA ROMEO 75 (162)1.6 (162.B2B, 162.B2C), 1.6 (162B2), 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C), 1.8 (162.B1A, 162.B1B), 1.8 (162.B1H), 1.8 (162.B1L, 162.B1F), 1.8 (162B1L), 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G), 1.8 Turbo i.e. (162.B1E), 2.0 (162.BA)1985–1992
ALFA ROMEO 90 (162)1.8 (162.A1A), 1.8 (162A1), 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E)1984–1987
ALFA ROMEO ALFETTA (116)1.6 (116.B1A), 1.8 (116.B2), 1.8 (11608, 11642), 1.8 (11608), 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N), 2.0 (116.55G, 116.56G)1974–1984
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116)1.6 (11604), 1.8 (11610, 11654), 1.8 (11610), 2.0 (11610), 2.0 (11636, 11610)1974–1986
ALFA ROMEO GIULIETTA (116)1.3 (116.44A), 1.6 (116.50B), 1.8 (116.AA, 116.AB), 1.8 (116AA, 116AB), 2.0 (116.A1A), 2.0 Turbo (116)1977–1985
ALFA ROMEO GTV (116)2.0 (116.36 E), 2.0 (11636), 2.0 Turbodelta (11636)1978–1987
ALFA ROMEOdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO SPIDER (105)1300 (10591)1966–1977
ALFA ROMEO SPIDER (115)1600 (11507), 1600 (11535)1971–1993
AUSTIN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN AMBASSADOR I Fastback1.7, 2.01982–1984
AUSTIN MONTEGO (XE)1.6 LS, HL, 2.0, 2.0 Mayfair, 2.0 Turbo1984–1993
AUSTIN MONTEGO Estate (XE)1.6 LS, 2.0, 2.0 HLI1984–1992
BEDFORD3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD BRAVA2.3, 2.3 4WD1988–1990
BEDFORD MIDI Bus1.8, 2.01984–1992
BEDFORD MIDI Van1.8, 2.0, 2.0 4WD1984–1992
CITROËN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN VISA16 GTI1978–1991
DAF6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
DAF 551.1, 1.1 MARATHON1967–1972
DAF 55 Coupe1.1, 1.1 MARATHON1968–1972
DAF 55 Estate1.11968–1972
DAF 661.1, 1.1 SL, 1300 MARATHON1972–1975
DAF 66 Coupe1300 MARATHON1973–1975
DAF 66 Estate1.1, 1.1 MARATHON, 1300 MARATHON1972–1975
DAIHATSU9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
DAIHATSU APPLAUSE I Hatchback (A101, A111)1.6 16V (A101), 1.6 16V 4WD (A111)1989–1997
DAIHATSU APPLAUSE II Hatchback (A101)1.6 16V (A101)1997–2000
DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102)1.0 (G100), 1.31987–1993
DAIHATSU CHARADE III Saloon (G102)1.31987–1993
DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202)1.3, 1.3 16V, 1.3 i 16V1993–2000
DAIHATSU CUORE II (L80, L81)0.8 (L80), 0.8 4WD (L81)1985–1990
DAIHATSU CUORE III (L200, L201)0.81990–1995
DAIHATSU CUORE IV (L501)0.81994–1999
DAIHATSU MOVE (L6)0.8 (L601)1994–1999
FIAT7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 124 Spider (124)1800 Rally Abarth (CSA)1966–1985
FIAT CROMA (154)1600, 2000 CHT, 2000 CHT (154.AC), 2000 i.e. (154.AD), 2000 i.e. (154.AM, 154.LM), 2000 i.e. (154.AM), 2000 i.e. Turbo, 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM), 2000 i.e. Turbo (154.AM)1985–1996
FIAT REGATA (138)100 1.6, 100 Super 1.6, 70 1.3, 75 1.5, 85 1.5, 85 1.6, 85 Super 1.51983–1995
FIAT REGATA Weekend (138)1.6, 100 1.6 (RF), 70 1.3, 75 1.5, 85 1.51983–1995
FIAT RITMO (138)1.1, 1.1 (138A), 1.3, 1.5, 1.61978–1988
FIAT RITMO Convertible (138)100 1.6, 85 1.51979–1989
FIAT UNO (146, 158)1.1, 1.3 MPI, 1.3 Turbo i.e., 1.4 Turbo i.e., 45 0.9, 60 1.1 (146A.EG), 70 1.3, 75 i.e. 1.51983–2013
FORD13 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
FORD ESCORT II (ATH)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 RS1973–1981
FORD ESCORT II Turnier1.1, 1.3, 1.3 (BADR), 1.3 (CADR)1975–1981
FORD ESCORT III (GAA)1.11980–1986
FORD ESCORT III Express (AVA)1.11981–1986
FORD ESCORT III Turnier (AWA)1.11980–1985
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)1.1, 1.31983–1994
FORD ESCORT IV Express (AVF)1.11986–1990
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF)1.1, 1.31985–1990
FORD FIESTA Hatchback Van (FVD)1.01983–1995
FORD FIESTA Hatchback Van (WFVT)1.0 (WFVT), 1.1 (WFVT)1976–1986
FORD FIESTA I (GFBT)0.9, 1.1, 1.1 (WFBT), 1.3, 1.6 XR21976–1983
FORD FIESTA II (FBD)1.0 (FBD), 1.1 (FBD)1983–1989
FORD ORION II (AFF)1.31985–1990
HONDA13 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
HONDA ACCORD Hatchback1.61975–1981
HONDA ACCORD I (SJ, SY, SM)1.6 L/EX (SY)1976–1983
HONDA ACCORD I Hatchback (SJ, SY)1.6 L/EX (SJ, SY)1979–1983
HONDA ACCORD III (CA)1.6 L (CA4)1985–1989
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA)1.6 L (CA4)1985–1989
HONDA CIVIC I Hatchback (SB)1.3, 1200 (SB1), 1200 (SB2)1972–1983
HONDA CIVIC I Saloon (SF)1300 L1979–1985
HONDA CIVIC II Hatchback (SS, SL)1300 L (SS)1978–1983
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH)1.2 (AL), 1.3 (AG), 1.5, 1.5 GL (AH), 1.5 GTI (AH)1983–1987
HONDA CIVIC III Saloon (AM, AK, AU)1.2 (AM), 1.3 (AJ, SC9), 1.5 (AAH, SC9), 1.5 GTI (AK)1983–1988
HONDA CIVIC III Shuttle (AN, AR)1.5 (AN), 1.5 4WD (AR)1983–1987
HONDA PRELUDE I Coupe (SN)1.6 (ASN)1978–1983
HONDA QUINTET (SU)1.6 EX1980–1985
HYUNDAI4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI PONY1.2, 1.41974–1985
HYUNDAI PONY (X-1)1.31982–1989
HYUNDAI PONY Saloon (X-1)1.51985–1989
HYUNDAI PONY Wagon1.2, 1.41978–1986
KIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
KIA SEPHIA (FA)1.6 i1995–1997
KIA SEPHIA Saloon (FA)1.5 i, 1.6 i1992–2001
LADA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
LADA 1200-16001.3 2106, 1200 L/S (2101), 1300 (VAZ2101), 1500 (WAS2103, WAS2106), 1500 N/S (VAZ2103), 1600 (2106), 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)1970–2005
LADA KALINKA Estate Van (21043)15001985–1998
LADA NIVA Closed Off-Road Vehicle (2121, 2131)1600, 1600 4x41976–
LADA NOVA (2105)1200 Junior/L (2105), 1300 Spezial/L (2105), 1500 Special (VAZ2105, WAS21053), 1600 (WAS21074)1981–2012
LADA NOVA Estate (2104)1300, 15001984–2012
LADA TOSCANA (2107)1300, 15001982–2012
LANCIA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA DELTA I (831)1.1 (831AB.015), 1.3 (831.AB), 1.3 (831AB.011), 1.6 GT (831AB.06), 1.6 GT i.e. (831AB.016), 1.6 HF Turbo (831AB.0), 1.6 HF Turbo (831AB.020), 1.6 HF Turbo (831AB.020S)1979–1994
LANCIA PRISMA (831)1.3 (831AB), 1.5 (831AB), 1.6 (831AB)1983–1992
LANCIA THEMA (834)2000 i.e (834AB), 2000 i.e. (834AB), 2000 i.e. (834B), 2000 i.e. Turbo (834C), 2000 i.e.Turbo (834CV)1984–1994
LANCIA THEMA SW (834)2000 i.e. Turbo (834.05), 2000 Turbo (834.FA, 834.BV, 834.CV)1987–1994
LAND ROVER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER RANGE ROVER I3.5 4x4, 3.5 Vogue 4x4, 3.9 4x4, 3.9 Cat 4x4, 3.9 Vogue SEI 4x41969–1996
MAZDA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA RX-7 I (SA)1.0 (SA22C), 1.1 (SA22C)1978–1986
MAZDA RX-7 II (FC)1.3 (FC3S, FC1031), 1.3 Turbo, 1.3 Turbo (FC3S, FC1031)1985–1991
MAZDA RX-7 II Convertible1.3 (FC1032), 1.3 Turbo (FC1032)1988–1992
MG2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
MG MAESTRO2.0 EFi1983–1990
MG MGB GT3.5 (D1)1965–1980
MITSUBISHI3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI COLT I (A15A)1.2 GL (A151A), 1.4 GLX, GT (A152A), 1.4 GLX,GT (A152, A156), 1.4 Turbo (A152A)1978–1984
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3A)1.6 (E31A)1987–1993
MITSUBISHI TREDIA (A21)1.4 GLX (A211), 1.6 GLS (A212), 1.6 Turbo (A212), 1.8 GLS (A215), 1.8 Turbo (A215A), 2.0 GLXi 4WD1982–1988
NISSAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN PRAIRIE (M10, NM10)2.0 4x4, 2.0 4x4 (NM10)1982–1988
NISSAN PRAIRIE PRO (M11)2.0 i 4x41988–1998
OPEL5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.21975–1981
OPEL MANTA A (58, 59)1.6, 1.6 S, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.2 N1975–1988
PEUGEOT15 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 2041.11965–1977
PEUGEOT 204 Break1.1 Grand Luxe1967–1977
PEUGEOT 204 Convertible1.11967–1970
PEUGEOT 204 Coupe1.11967–1970
PEUGEOT 205 Hatchback Van1.1, 1.41983–1990
PEUGEOT 205 I (741A/C)1.0, 1.1, 1.4, 1.6, 1.6 GTI1983–1987
PEUGEOT 205 I Convertible (741B, 20D)1.4 CT, 1.6 CTI1986–1995
PEUGEOT 205 II (20A/C)1.1, 1.41987–2000
PEUGEOT 305 Estate Van (581S)1.61982–1988
PEUGEOT 305 II (581M)1.6, 1.91982–1990
PEUGEOT 305 II Break (581E)1.6, 1.91982–1990
PEUGEOT 309 I (10C, 10A)1.6, 1.91985–1989
PEUGEOT 505 (551A)1.8, 2.01979–1996
PEUGEOT 505 Break (551D)1.8, 2.01982–1995
PEUGEOT 604 (561A)2.7 SL1975–1987
RENAULT17 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT 11 (B/C37)1.4, 1.4 (B/C372, B/C37C), 1.4 (B/C373, B/C37R), 1.4 (B/C373)1983–1995
RENAULT 11 Hatchback Van (S37)1.4 (S372), 1.4 (S373)1983–1989
RENAULT 14 (121)1.2 (1210), 1.4 (1212), 1.4 (1213)1976–1983
RENAULT 18 (134)1.4 (1340), 1.6 (1341), 1.6 TS (1342), 1.6 Turbo (1345), 1.6 Turbo Inj.1978–1994
RENAULT 18 Estate Van1.41979–1986
RENAULT 18 Variable (135)1.4 (1350), 1.6 (1351), 1.6 4x4, 1.6 Turbo (1355)1979–1994
RENAULT 20 (127)1.6 (1271)1975–1983
RENAULT 4 (112)1.1 (1128, S128)1962–1993
RENAULT 5 (122)1.4 (1229, 1399)1972–1985
RENAULT 9 (L42)1.1 (L421), 1.2 (L42S)1981–1997
RENAULT FUEGO (136)1.6, 1.6 TS/GTS (1362)1980–1992
RENAULT MASTER I Bus (T)2.0, 28-35 2.01980–1998
RENAULT MASTER I Platform/Chassis (P)2.0, 28-35 2.01980–1998
RENAULT MASTER I Van (T)28-35 2.01980–1998
RENAULT TRAFIC Bus (T, P, V)2.0, 2.0 4x41980–2001
RENAULT TRAFIC Platform/Chassis (T, P, V)2.0, 2.0 4x4, 2.0 RWD1980–2001
RENAULT TRAFIC Van (T, P, V)2.0, 2.0 4x41980–2002
ROVER4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 2000-3500 Hatchback (SD1)3.5, 3500, 3500 Vitesse1976–1986
ROVER MAESTRO Hatchback1.61990–1995
ROVER MONTEGO1.6, 2.0 i Cat1985–1995
ROVER MONTEGO Estate (XE)1.6, 2.0 GTI/LXI1984–1993
SEAT6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
SEAT 133 (133A)0.81974–1979
SEAT FURA (25A)0.9, 1.4 Crono1982–1986
SEAT IBIZA I (21A)0.91984–1993
SEAT MARBELLA (28A)0.8, 0.9, 0.9 Cat1986–1999
SEAT MARBELLA Hatchback Van (028A)0.8, 0.9, 0.9 Cat1986–1999
SEAT PANDA (141A)0.91980–1986
SUBARU6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU JUSTY I (KAD)1000 (KA5), 1000 4WD (KAD-A), 1200 (KA7), 1200 4WD (KA8), 1200 4WD (KAD-A)1984–1996
SUBARU JUSTY I Hatchback Van1.2 (J12K)1986–1994
SUBARU LEONE II (AB)1800, 1800 4WD1979–1984
SUBARU LEONE II Estate1800, 1800 4WD (AM), 1800 Super 4WD (AM, AJ)1978–1984
SUBARU LEONE II Hatchback1800 4WD, 1800 Turismo 4WD1979–1984
SUBARU LEONE III Estate1.6, 1.6 4WD, 1600, 1600 4WD1983–1994
SUZUKI4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI SWIFT Convertible (SF413)1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)1991–1996
SUZUKI SWIFT I (AA)1.3 (SA413, AA51), 1.3 (SA413, AA51/53), 1.3 (SA413, AA53), 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)1983–1989
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA)1.3 (SF 413), 1.3 (SF413, AB35), 1.3 4WD (SF413, AA35), 1.3 4WD (SF413, AF35), 1.3 GTi (SF413, AA34)1989–2005
SUZUKI SWIFT II Saloon (AH, AJ)1.0, 1.3, 1.3 (SF413, AH35, MA)1989–2001
TALBOT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
TALBOT SIMCA 10001.3 Rallye 1, 1.3 Rallye 2, 1.3 Rallye 3, 1.3 Spezial1961–1978
TOYOTA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA CRESSIDA Saloon (X3)2.6 (MX32)1976–1982
TOYOTA CRESSIDA Station Wagon (X3)2.6 (MX36)1976–1981
VAUXHALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL BRAVA Pickup (TF0, TF1)2.3 (TFR16), 2.3 4x4 (TFS16)1988–2002
VOLVO7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 0 986 356 044
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO 240 (P242, P244)2.0, 2.1, 2.1 Turbo, 2.3, 2.3 i Cat1974–1993
VOLVO 240 Kombi (P245)2.0, 2.1, 2.1 Turbo, 2.3, 2.3 Cat, 2.3 i Cat1974–1993
VOLVO 340-360 (343, 345)2.01975–1991
VOLVO 340-360 Saloon (344)2.01979–1991
VOLVO 740 (744)2.3, 2.3 GLE1983–1992
VOLVO 740 Kombi (745)2.31984–1992
VOLVO 760 (704, 764)2.3 Turbo1981–1992

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos