Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Rotorius, skirstytuvas BOSCH 1 234 332 216Rotorius, skirstytuvas BOSCH 1 234 332 216 (2)Rotorius, skirstytuvas BOSCH 1 234 332 216 (3)Rotorius, skirstytuvas BOSCH 1 234 332 216 (4)
1 234 332 216EAN 3165141016710

Rotorius, skirstytuvas BOSCH 1 234 332 216

Rotorius, skirstytuvas BOSCH 1 234 332 216. Tinka 34 modeliams (AUDI, CHEVROLET, FIAT +4), 1967–2013 m. Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

33,99 € Sutaupykite 16,00 € (47%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 17 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BOSCH
Kategorija
Rotorius, skirstytuvas
MPN
1 234 332 216
SKU
0030-1 234 332 216
GTIN / EAN
3165141016710
Komplektacija
1x Rotorius, skirstytuvas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 10 numerių

Visi: Rotorius, skirstytuvas
10 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BorgWarner (BERU) 0 300 900 036
  • BorgWarner (BERU) EVL036
  • BOSCH 1 234 335 216
  • BREMI 9051
  • BREMI 9052
  • DELPHI GS30216
  • DODUCO 5033
  • MAXION 74067
  • Motorcraft EDR75
  • Motorcraft EDR237
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 234 332 216
ModelisVarikliaiMetai
AUDI2 modeliai
AUDI 50 (863)1.1, 1.31974–1978
AUDI 80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853)1.31978–1987
CHEVROLET4 modeliai
CHEVROLET IPANEMA1.8, 1.8 Álcool1989–1999
CHEVROLET KADETT1.8 (08), 1.8 Álcool (08), 2.0 (08, 33), 2.0 (08), 2.0 Álcool1989–1999
CHEVROLET MONZA1.6, 1.6 Álcool, 1.8, 1.8 Álcool, 1.8 Álcool (11, 69), 2.01982–1996
CHEVROLET MONZA Hatchback1.6, 1.6 Álcool, 1.8, 1.8 Álcool, 1.8 Álcool S/R, 2.0 Álcool1982–1996
FIAT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 234 332 216
ModelisVarikliaiMetai
FIAT ELBA (146)1.61985–1997
FIAT TEMPRA (159)2.0 Turbo1990–1998
FIAT UNO (146, 158)1.6, 1.6 R (146)1983–2013
OPEL5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 234 332 216
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA C (J82)1.3 N (F11, M11, F69), 1.3 S (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.3 N (F68, M68), 1.3 S (F68, M68)1981–1988
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.3 N, 1.3 S1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.3 N, 1.3 S1979–1984
SAAB3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 234 332 216
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 900 I (AC4, AM4)2.0 c, 2.0 EMS1979–1993
SAAB 900 I Combi Coupe2.0, 2.0 c, 2.0 Turbo1978–1994
SAAB 992.0 GL1967–1987
VAUXHALL5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 234 332 216
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.3 S1979–1986
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.3 S1981–1988
VW12 modelių
Modeliai, kuriems tinka BOSCH 1 234 332 216
ModelisVarikliaiMetai
VW DERBY (86)0.9, 1.1, 1.31977–1981
VW DERBY (86C, 80)1.0, 1.1, 1.31981–1984
VW GOLF I (17)1.1, 1.31974–1985
VW GOLF II (19E, 1G1)1.31983–1992
VW JETTA I (16)1.1, 1.31978–1987
VW JETTA II (19E, 1G2, 165)1.31983–1992
VW PASSAT B1 (32)1.31973–1981
VW PASSAT B1 Variant (33)1.31973–1981
VW POLO (86)0.8, 0.9, 1.1, 1.31975–1981
VW POLO Coupe (86C, 80)1.1, 1.31981–1994
VW POLO II (86C, 80)1.0, 1.1, 1.31981–1994
VW SCIROCCO (53)1.11974–1980

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos