Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Uždegimo ritė BREMI 20425
20425EAN 4017534181897

Uždegimo ritė BREMI 20425

Uždegimo ritė BREMI 20425. Tinka 105 modeliams (BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +7). Pakeičia 11 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

38,99 € Sutaupykite 20,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 18 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BREMI
įtampa [V]
12 V
Kategorija
Uždegimo ritė
MPN
20425
SKU
0047-20425
GTIN / EAN
4017534181897
Komplektacija
1x Uždegimo ritė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 10467067. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

COIL,IGN — Corvette Corvette C4 (1984–1996) — COIL & MODULE/IGNITION (LT5)
Corvette Corvette C4 (1984–1996) · COIL & MODULE/IGNITION (LT5)Pozicija 3

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 7 · 61 numeris

Visi: Uždegimo ritė
61 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco D555
  • AIRTEX 5C1058
  • AP XENERGY XE-3001
  • ASHIKA BO-0401JM
  • ASTEMO-HITACHI 138818
  • AUTOTEAM L530470
  • BECK/ARNLEY 1788206
  • BorgWarner (BERU) 0 040 100 355
  • BorgWarner (BERU) ZS355
  • CASCO CIC77026AS
  • CSV electronic parts CBE5470
  • DELPHI GN10123
  • DELPHI GN10123-11B1
  • DELPHI GN10161-11B1
  • DENSO 6737102
  • EFI AUTOMOTIVE 155239
  • ELTA AUTOMOTIVE EE5292
  • ELTA AUTOMOTIVE XIG5203
  • ERA 880501A
  • EUROCABLE DC-1273
  • FISPA 85.30470
  • FUELPARTS CU1350
  • GAUSS GC4015
  • GAUSS GC4015
  • HELLA 5DA 230 035-131
  • HELLA 5DA 358 168-251
  • HOFFER 8010724
  • HÜCO 138818
  • INTERMOTOR 12835
  • INTERMOTOR DR39
  • INTERMOTOR DR39T
  • JANMOR JM5290
  • JAPANPARTS BO-0401JM
  • JAPKO BO-0401JM
  • KERR NELSON IIS243
  • LEMARK CP331
  • LUCAS ELECTRICAL DMB970
  • LUCAS ELECTRICAL DMB1116
  • MEAT & DORIA 10724
  • MOBILETRON CG-05
  • MOTAQUIP LVCL1253
  • NGK 48218
  • NGK 48780
  • NGK U3015
  • OSSCA 03234
  • QUINTON HAZELL XIC8134
  • RIDEX 689C0133
  • SIDAT 85.30470
  • SPECTRA PREMIUM C503
  • Stark SKCO-0070140
  • STELLOX 61-00106-SX
  • VALEO 245255
  • VDO-APAC A2C59514954
  • WAI CDR39
  • WALKER PRODUCTS 9201005
  • WE PARTS 220830462
  • WELLS C849
  • WILMINK GROUP WG1012509
  • WILMINK GROUP WG1446145
  • WILMINK GROUP WG1487413
  • WILMINK GROUP WG2017419

Tinkami automobiliai. BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +7, 105 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
BUICK19 modelių
BUICK ALLURE Saloon3.82004–2009
BUICK CENTURY Coupe (4A)3.3, 3.8 Custom, 3.8 T-Type1981–1996
BUICK CENTURY Estate (435)2.2, 2.2 Special, 3.1, 3.8, 3.8 T-Type1981–1996
BUICK CENTURY Saloon2.2, 2.2 Special, 3.1, 3.3, 3.8 Custom1981–2005
BUICK LA CROSSE Saloon3.82004–2009
BUICK LESABRE3.81976–
BUICKdar 13 modelių
Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
BUICK LESABRE Coupe3.81985–1991
BUICK LESABRE Estate3.81984–1990
BUICK LUCERNE Saloon3.82005–2011
BUICK PARK AVENUE3.8, 3.8 Supercharged, 3.8 Ultra1990–2005
BUICK REGAL2.8, 3.1, 3.81987–1997
BUICK REGAL (4WF)3.8, 3.8 Supercharged1997–2008
BUICK REGAL Coupe2.8, 3.1, 3.81987–1996
BUICK RIVIERA Coupe3.81985–1999
BUICK SKYHAWK Coupe2.01981–1989
BUICK SKYHAWK Estate2.01982–1989
BUICK SKYHAWK Saloon2.01981–1989
BUICK SKYLARK2.5, 3.1, 3.3 V61984–1999
BUICK SKYLARK Coupe2.5, 3.1, 3.31984–1997
CADILLAC7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC ALLANTE Convertible (V)4.5, 4.61985–1993
CADILLAC ALLANTE Coupe (V)4.5, 4.61991–1993
CADILLAC CIMARRON Saloon2.81981–1988
CADILLAC DEVILLE4.6, 4.6 Concours, 4.9, 4.9 Touring1989–1999
CADILLAC ELDORADO Coupe4.61991–2002
CADILLAC SEVILLE4.6, 4.6 SLS V8, 4.6 STS V81997–2004
CADILLAC SEVILLE (6K)4.61992–1997
CHEVROLET25 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET BERETTA Coupe (137)2.0, 2.2, 2.8, 2.8 GT, 3.1, 3.1 LT, 3.1 V6, 3.1 Z261987–1996
CHEVROLET CAMARO3.4 V6, 3.81992–2002
CHEVROLET CAMARO Convertible3.4, 3.8, 3.8 V61992–2002
CHEVROLET CAVALIER Convertible2.2, 2.81988–2003
CHEVROLET CAVALIER Coupe2.0, 2.2, 2.8, 3.11987–2005
CHEVROLET CAVALIER Estate2.0, 2.2, 2.81981–1994
CHEVROLET CAVALIER Saloon2.0, 2.2, 2.2 LPG, 2.81988–2005
CHEVROLET CELEBRITY Coupe2.5, 2.81981–1988
CHEVROLET CELEBRITY Estate2.5, 2.8, 3.11981–1990
CHEVROLET CELEBRITY Saloon2.5, 2.81981–1989
CHEVROLET CORSICA (169)2.0, 2.2, 2.3, 2.8, 3.11987–1996
CHEVROLET CORSICA Hatchback2.0, 2.2, 2.8, 3.11988–1991
CHEVROLET IMPALA Saloon3.4, 3.4 V6, 3.8, 3.8 V61999–2005
CHEVROLET LLV Mini Cargo Van2.21986–1995
CHEVROLET LUMINA APV MPV3.1, 3.41988–1996
CHEVROLET LUMINA Coupe2.5, 3.1, 3.41989–1994
CHEVROLET LUMINA Saloon2.5, 3.1, 3.1 LS, 3.4, 3.4 Z34, 3.81989–2001
CHEVROLET MALIBU3.11996–2003
CHEVROLET MONTE CARLO Coupe3.1, 3.4, 3.81994–2007
CHEVROLET S10 Crew Cab Pickup2.2, 2.2 4WD, 2.2 Flexfuel, 2.2 Flexfuel 4WD, 4.3, 4.3 4WD1993–2004
CHEVROLET S10 Extended Cab Pickup2.2, 2.2 4WD, 2.2 Flexfuel, 2.2 Flexfuel 4WD1993–2004
CHEVROLET S10 Pickup2.2, 2.2 4x4, 4.3 4x41994–2012
CHEVROLET S10 Standard Cab Pickup2.2, 2.2 4WD, 2.2 Flexfuel, 2.2 Flexfuel 4WD1993–2004
CHEVROLET TRANS SPORT3.4 V61996–2005
CHEVROLET VENTURE3.4, 3.4 AWD1996–2005
GMC1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
GMC SONOMA Extended Cab Pickup2.2 FLEX, 2.2 FLEX 4WD1993–2004
ISUZU3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU IMPULSE1.61990–1993
ISUZU TROOPER II (UB)3.21991–2000
ISUZU TROOPER II Open Off-Road Vehicle (UB)3.21991–1998
LOTUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
LOTUS ELAN1.6 i 16V1989–1995
OLDSMOBILE21 modelis
Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
OLDSMOBILE 88 Saloon3.81990–1999
OLDSMOBILE ACHIEVA Coupe3.1, 3.31991–1997
OLDSMOBILE ACHIEVA Saloon3.1, 3.31991–1998
OLDSMOBILE ALERO Coupe3.41998–2004
OLDSMOBILE ALERO Saloon3.41998–2004
OLDSMOBILE CUTLASS CALAIS Coupe2.5, 3.0, 3.31984–1991
OLDSMOBILE CUTLASS CALAIS Saloon2.5, 3.0, 3.31987–1991
OLDSMOBILE CUTLASS CIERA2.2, 2.5, 2.8, 3.1, 3.3, 3.81981–1996
OLDSMOBILE CUTLASS CIERA Coupe2.5, 2.8, 3.3, 3.81981–1996
OLDSMOBILE CUTLASS CIERA Estate2.2, 3.1, 3.3, 3.81983–1996
OLDSMOBILE CUTLASS Coupe3.11987–1997
OLDSMOBILE CUTLASS CRUISER Estate2.5, 3.81983–1994
OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME Convertible2.8, 3.1, 3.41987–1997
OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME Coupe3.1 V6, 3.4 V61987–1997
OLDSMOBILE DELTA 883.81986–1991
OLDSMOBILE FIRENZA Coupe2.01985–1988
OLDSMOBILE INTRIGUE Saloon3.81997–2002
OLDSMOBILE LSS Saloon3.81995–1999
OLDSMOBILE REGENCY Saloon3.81996–1998
OLDSMOBILE SILHOUETTE3.4, 3.4 AWD, 3.81989–2004
OLDSMOBILE TORONADO Coupe3.81985–1992
OPEL2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
OPEL MONTEREY A (M92)3.2 (UBS25D, UBS25G)1991–1998
OPEL OMEGA A (V87)3.6 24V Lotus (F19, M19, N19)1986–1994
PONTIAC24 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC 6000 Coupe2.5, 2.81981–1987
PONTIAC 6000 Estate2.8, 3.1, 3.1 AWD1983–1991
PONTIAC 6000 Saloon2.5, 2.8, 3.1, 3.1 AWD1981–1991
PONTIAC AZTEK3.4, 3.4 All-wheel Drive2000–2005
PONTIAC BONNEVILLE Saloon3.8, 3.8 V61986–2005
PONTIAC FIERO Coupe2.51983–1988
PONTIAC FIREBIRD (FS87)3.4, 3.81992–2002
PONTIAC FIREBIRD Convertible (FS67)3.4, 3.81993–2002
PONTIAC GRAND AM Coupe2.5, 3.1, 3.3, 3.41984–2005
PONTIAC GRAND AM Saloon2.5, 3.1, 3.3, 3.41985–2005
PONTIAC GRAND PRIX Saloon3.82003–2008
PONTIAC GRAND PRIX V Coupe2.8, 3.1, 3.41988–1996
PONTIAC GRAND PRIX V Saloon3.1, 3.41988–1996
PONTIAC GRAND PRIX VI Coupe3.1, 3.8 GT, 3.8 GT Power1996–2003
PONTIAC GRAND PRIX VI Saloon3.1, 3.8, 3.8 GT Power1996–2003
PONTIAC J2000 SUNBIRD Hatchback2.01981–1988
PONTIAC MONTANA3.4, 3.4 AWD1998–2009
PONTIAC SUNFIRE2.21994–2005
PONTIAC SUNFIRE Convertible2.21994–2002
PONTIAC SUNFIRE Coupe2.2, 2.2 SE1994–2005
PONTIAC TEMPEST Saloon2.0, 2.2, 2.81986–1991
PONTIAC TRANS SPORT3.41997–1999
PONTIAC TRANS SPORT (UM06)3.4, 3.81989–1997
PONTIAC TRANS SPORT Mini Cargo Van3.81991–1995
VAUXHALL2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BREMI 20425
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL CARLTON Mk III Saloon (V87)3.6 24V Lotus1986–1994
VAUXHALL MONTEREY (M92)3.21991–1998

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos