Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Paskirstymo veleno padėties daviklis BREMI 60111
60111EAN 4017534204244

Paskirstymo veleno padėties daviklis BREMI 60111

Paskirstymo veleno padėties daviklis BREMI 60111. Tinka 76 modeliams (BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +5). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

35,99 € Sutaupykite 18,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 17 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
BREMI
įtampa [V]
12 V
Papildomas straipsnis / informacija 2
be kabelio
korpuso spalva
rudas
Kategorija
Paskirstymo veleno padėties daviklis
MPN
60111
SKU
0047-60111
GTIN / EAN
4017534204244
Komplektacija
1x Paskirstymo veleno padėties daviklis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • GENERAL MOTORS / SAAB12568983
  • GENERAL MOTORS12585545
  • BUICK / CADILLAC / CHEVROLET / GMC / HUMMER / PONTIAC / GENERAL MOTORS12 591 720

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 12591720. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SENSOR,CM/SHF POSN(INCLS 704)(ACDelco #213-3826) — Suburban Suburban GMT900 (2007–2014) — ENGINE ASM-6.0L V8 PART 3 FRONT COVER & COOLING (L96/6.0G,LY6/6.0K)
Suburban Suburban GMT900 (2007–2014) · ENGINE ASM-6.0L V8 PART 3 FRONT COVER & COOLING (L96/6.0G,LY6/6.0K)Pozicija 703

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 19 numerių

Visi: Paskirstymo veleno padėties daviklis
19 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco 2133826
  • AIRTEX 5S7409
  • BECK/ARNLEY 1800522
  • DELPHI SS11370
  • DORMAN 917744
  • ESEN SKV 17SKV246
  • INTERMOTOR PC620
  • INTERMOTOR PC620T
  • KAWE 8855 80117
  • MOBILETRON CS-U029
  • NGK EC0321
  • OPTIMAL 08-S072
  • OSSCA 22211
  • SPECTRA PREMIUM S10162
  • STELLOX 06-00290-SX
  • TRISCAN 8855 80117
  • VEMO V51-72-0179
  • WAI CAM620
  • WALKER PRODUCTS 2351234
Modeliai, kuriems tinka BREMI 60111
ModelisVarikliaiMetai
BUICK1 modelis
BUICK RAINIER SUV5.3, 5.3 AWD2003–2007
CADILLAC5 modeliai
CADILLAC CTS6.0, 6.22002–
CADILLAC CTS Coupe6.2 V2008–
CADILLAC CTS Sport Wagon6.22008–
CADILLAC ESCALADE6.0 HYBRID, 6.0 HYBRID AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD2006–2014
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.2 FLEX AWD2006–2014
CHEVROLET39 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BREMI 60111
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET AVALANCHE5.3 Flex-Fuel, 8.1, 8.1 2500 AWD2000–2013
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD2006–2013
CHEVROLET CAMARO6.2, 6.2 ZL12009–2015
CHEVROLET CAMARO Convertible6.22011–
CHEVROLET COLORADO Extended Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2003–2012
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup5.3 4WD2003–2012
CHEVROLET CORVETTE (C6)6.0, 6.2 ZR1, Z06 7.02004–2013
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C6)6.02004–2013
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Passenger Van5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Cargo Van4.8, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Cargo Van4.82002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Cutaway Van4.82002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Cargo Van4.8, 6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Cargo Van4.8, 6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS Bus6.0 25002003–
CHEVROLET EXPRESS Standard Cargo Van6.0 (G03)2002–
CHEVROLET EXPRESS Standard Passenger Van6.02008–
CHEVROLET SILVERADO 15004.3 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD2006–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 Flex/Hybrid, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid, 6.0 Hybrid 4WD, 6.2 Flex, 6.2 Flex 4WD2007–2013
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2007–2013
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8 FLEX, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2007–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD2006–2015
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD2006–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel, 6.0 Flexfuel 4WD2006–2013
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD2007–2013
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD2007–2013
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD2007–2013
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD2007–2013
CHEVROLET SS Saloon6.22013–
CHEVROLET SSR Convertible6.02002–2006
CHEVROLET SUBURBAN8.1, 8.1 AWD2000–2007
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV6.0, 6.0 4WD2006–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD2006–2013
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 Flex/Hybrid, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid, 6.0 Hybrid 4WD, 6.2 Flexfuel, 6.2 Flexfuel 4WD2007–2014
CHEVROLET TRAILBLAZER (KC)5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD2001–2009
GMC25 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BREMI 60111
ModelisVarikliaiMetai
GMC CANYON Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2003–2012
GMC CANYON Extended Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2003–2012
GMC CANYON Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2003–2012
GMC ENVOY SUV5.3, 5.3 4WD2001–2009
GMC SAVANA 1500 Standard Cargo Van4.3, 4.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 1500 Standard Passenger Van5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Extended Cargo Van4.8, 4.8 FLEX, 6.0, 6.0 CNG, 6.0 FLEX2002–
GMC SAVANA 2500 Standard Cargo Van4.8 Flexfuel, 6.0 CNG, 6.0 Flexfuel2002–
GMC SAVANA 2500 Standard Passenger Van6.0, 6.0 Flexfuel2002–
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.0 Flex/Hybrid, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid, 6.0 Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2006–2013
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2007–2013
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 4.8 4WD, 4.8 FLEX, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2007–2013
GMC SIERRA 2500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2013
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2013
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2013
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 CNG, 6.0 CNG 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 8.1, 8.1 4WD2000–2013
GMC SIERRA 3500 Cab & Chassis8.1, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 Crew Cab Pickup8.1, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 HD Cab & Chassis6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 8.1, 8.1 4WD2006–2013
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 8.1, 8.1 4WD2006–2013
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 8.1, 8.1 4WD2006–2013
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 8.1, 8.1 4WD2006–2013
GMC YUKON (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0 Flex/Hybrid, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid, 6.0 Hybrid 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON XL 15005.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD2006–2014
GMC YUKON XL 25006.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 8.1, 8.1 4WD1999–2014
HUMMER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BREMI 60111
ModelisVarikliaiMetai
HUMMER HUMMER H35.3 Flexfuel 4WD, 5.3 V8 AWD2005–
HUMMER HUMMER H3T5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 5.3 V82008–
PONTIAC2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka BREMI 60111
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC G8 Saloon6.0, 6.22007–2009
PONTIAC GTO Coupe6.02003–2006
SAAB1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BREMI 60111
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 9-7X5.3 AWD2004–2012
VAUXHALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka BREMI 60111
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL VXR8 Saloon (E)6.0, 6.2, 6.2 LS3 V82007–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos