Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
V formos diržas CONTINENTAL CTAM AVX10X888
AVX10X888EAN 4010858780142

V formos diržas CONTINENTAL CTAM AVX10X888

V formos diržas CONTINENTAL CTAM AVX10X888. Tinka 160 modelių (ALFA ROMEO, AUDI, AUSTIN +20). Pakeičia 83 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

12,99 € Sutaupykite 7,00 € (54%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
CONTINENTAL CTAM
Kategorija
V formos diržas
Svoris [kg]
0.07 kg
ilgis [mm]
888 mm
MPN
AVX10X888
SKU
0031-AVX10X888
GTIN / EAN
4010858780142
Komplektacija
1x V formos diržas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 83 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 32421706750. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

FAN BELT — BMW Classic 6 E24 — 32 Steering › 32_0237 HYDRO STEERING-VANE PUMP
BMW Classic 6 E24 · 32 Steering › 32_0237 HYDRO STEERING-VANE PUMPPozicija 06

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 17 numerių Sandėlyje – nuo 5,99 € iki 8,99 €.

Visi: V formos diržas
17 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BOSCH 1987947607
  • DAYCO 10A0888C
  • DAYCO 10A0888GL
  • DAYCO 10A0888HD
  • FLENNOR A5153
  • GATES 6264ESC
  • GATES 6264MC
  • GATES AVX10X888HD
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1100888
  • HUTCHINSON AV10875
  • HUTCHINSON AV10875(La885)
  • OPTIBELT AVX10x888
  • QUINTON HAZELL QBA887
  • ROULUNDS RUBBER 1A0888
  • Schaeffler INA FB 10X888
  • VEYANCE 10AV0887
  • VEYANCE 10AV0887HD
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO3 modeliai
ALFA ROMEO ALFASUD (901)1.2 (901.D0, 901.D1), 1.2 (901.D5), 1.2 ti, 1.3 (901.F0), 1.3 SC/ti Super (901F3C, 901G2), 1.3 Super (901.F2), 1.3 ti (901.G0), 1.3 ti (901.G4), 1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1), 1.5 ti (901G5A, 901F4D), 1.5 ti Sprint (901G5A, 901G5C, 901F4D)1972–1985
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904)1.2 (904A), 1.3 (904B2)1978–1981
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902)1.3 (902.A0), 1.3 (902A), 1.5 (902.A1), 1.5 (902.A5), 1.5 (902C)1976–1989
AUDI6 modeliai
AUDI 80 B3 Saloon (893, 894, 8A2)2.0 E 16V, 2.0 E 16V quattro1986–1991
AUDI 80 B4 Avant (8C5)2.0 E 16V, 2.0 E 16V quattro1991–1996
AUDI 80 B4 Saloon (8C2)2.0 E 16V, 2.0 E 16V quattro1991–1995
AUDIdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2)2.0 quattro1987–1991
AUDI CABRIOLET B3 (8G7)2.0 16V1991–2000
AUDI COUPE B3 (89, 8B3)2.0 16 V1988–1996
AUSTIN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN 1000-Series MK II1300 GT1962–1974
BMW2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
BMW 5 (E28)535 i, 535 i, M 535 i, M51981–1987
BMW 6 (E24)628 CSi, 635 CSi, M 635 CSi1975–1989
CITROËN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN C25 Bus (280, 290)1.8 E, 2.0, 2.0 E1981–1994
CITROËN C25 Van (280, 290)2.0 4x41981–1994
DAIHATSU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
DAIHATSU CHARMANT (A)1.3 (A35), 1.6 (A45)1981–1987
FIAT15 modelių
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
FIAT DUCATO Panorama (280)2.01982–1990
FIAT DUCATO Panorama (290)2.0, 2.0 4x41990–1994
FIAT DUCATO Platform/Chassis (290)2.0, 2.0 4x41989–1994
FIAT DUCATO Van (280)1.8, 2.01982–1991
FIAT DUCATO Van (290)2.01989–1994
FIAT DUNA (146)1.7 DS1987–1991
FIAT DUNA Weekend (146)1.7 DS1987–2001
FIAT FIORINO Box Body/MPV (146)60 1.7 D1988–
FIAT FIORINO Pick up (146)1.7 D1988–2001
FIAT REGATA (138)60 Diesel 1.7, 65 Diesel 1.9, 85 1.61983–1995
FIAT REGATA Weekend (138)60 Diesel 1.7, 65 Diesel 1.91983–1995
FIAT TALENTO Bus (290)2.0 (290UEH4)1989–1994
FIAT TALENTO Platform/Chassis (290)2.0 (290UA4)1989–1994
FIAT TALENTO Van (290)2.0 (290U4)1989–1994
FIAT UNO (146, 158)60 Diesel 1.7, 70 TD 1.41983–2013
FORD5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
FORD SCORPIO I (GAE, GGE)2.9 i, 2.9 i 4x4, 2.9 i Cat1985–1994
FORD SCORPIO I Saloon (GGE)2.9 i, 2.9 i 4x41986–1994
FORD SCORPIO I Turnier (GGE)2.9 i, 2.9 i 4x41988–1994
FORD TRANSIT Platform/Chassis (V)2.4 D (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS)1977–1986
FORD TRANSIT Van (V)2.4 D (VVS)1977–1986
HONDA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
HONDA CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH)1.2 (AL), 1.3 (AG), 1.5 GL (AH), 1.5 GTI (AH)1983–1987
HONDA CIVIC III Saloon (AM, AK, AU)1.2 (AM), 1.3 (AJ, SC9), 1.5 (AAH, SC9), 1.5 GT (AK), 1.5 GTI (AK)1983–1988
HONDA CIVIC III Shuttle (AN, AR)1.5 4WD (AR)1983–1987
HONDA CONCERTO (HW, MA)1.4, 1.5 i 16V (MA1), 1.6 i 16V1989–1996
HONDA CONCERTO Saloon (HWW)1.41989–1995
HONDA CRX I (AF, AS)1.3 (AF1)1983–1987
KIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
KIA PRIDE (DA)1.1 i, 1.31990–2011
KIA PRIDE Estate1.31998–2001
MAZDA11 modelių
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 121 I (DA)1.1 (DA101), 1.3 (DA103)1987–1991
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ)2.0 D1998–2004
MAZDA 323 II Hatchback (BD)1.6 (BD106)1980–1989
MAZDA 323 III Hatchback (BF)1.3 (BF103), 1.5 (BF105), 1.5 (BF5S), 1.6 (BF106), 1.6 GT (BF106), 1.6 GT Turbo (BF1), 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)1985–2004
MAZDA 323 III Saloon (BF)1.5 (BF105), 1.5 (BF5S), 1.5 i Turbo (BF5S), 1.6 GT (BFMP), 1.6 GT Turbo (BFMP)1985–2004
MAZDA 323 III Station Wagon (BW)1.5 (BW105), 1.5 (BW5W, BW105), 1.6 (BW106)1986–1998
MAZDA 323 P V (BA)2.0 D1996–1998
MAZDA 323 S V (BA)2.0 D1992–2003
MAZDA 323 S VI Saloon (BJ)2.0 D (BJ1)1998–2004
MAZDA RX-7 I (SA)1.0 (SA22C), 1.1 (SA22C)1978–1986
MAZDA RX-7 II (FC)1.3 (FC3S, FC1031)1985–1991
MG3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
MG MGB Convertible1.8 (N3)1962–1981
MG MGB GT1.8 (D3, GHD5L), 1.8 (D3)1965–1980
MG MIDGET1.1, 1.31964–1979
MORRIS3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
MORRIS MARINA1.8, 1.8 TC1971–1980
MORRIS MARINA Coupe1800, 1800 TC1971–1980
MORRIS MARINA Station Wagon18001971–1997
MOSKVICH1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
MOSKVICH 4121.51971–1988
NISSAN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN 1400 BAKKIE (B140)1.41981–2009
NISSAN URVAN Bus (E23)2.0 (E23B)1980–1988
NISSAN URVAN Van (E24)2.01986–1997
OPEL37 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.6 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 N, 2.0 S1975–1981
OPEL ASCONA C (J82)1.6 S (F11, M11, F68, M68), 1.8 E (F11, M11, F68, M68), 1.8 i (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.6 S (F68, M68), 1.8 E (F68, M68), 1.8 i (F68, M68)1981–1988
OPEL COMMODORE B2.5, 2.5 GS, 2.8 GS, 2.8 GS/E1972–1978
OPEL COMMODORE B Coupe2.5, 2.5 GS, 2.8 GS, 2.8 GS/E1972–1978
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E, 2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E, 2.5 S1980–1982
OPEL DIPLOMAT A4.61964–1969
OPEL FRONTERA A (U92)2.4 i (53MWL4)1992–1998
OPEL KADETT C1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C City1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.6 S, 1.9 GT/E, 2.0 E Rallye, 2.0 GT/E1973–1979
OPEL KADETT C Estate1.6 S1973–1979
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.6 S, 1.8 GT/E1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.6 S (C19, D19), 1.8 (C19, D19), 1.8 i (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.6 S (C15, C35, D35, D15)1984–1991
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MANTA A (58, 59)1.6, 1.6 S, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B (58, 59)1.6 N, 1.6 S, 1.9 E, 1.9 N, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.6 N, 1.9 N, 1.9 S, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 GSE1978–1986
OPEL OMEGA A (V87)2.3 D (F19, M19, N19), 2.3 TD (F19, M19, N19), 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19), 2.4 i (F19, M19, N19), 3.0 (3000) (F19, M19, N19), 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)1986–1994
OPEL OMEGA A Estate (V87)2.3 D (F35, M35), 2.3 TD (F35, M35), 2.3 TD Interc. (F35, M35), 2.4 i (F35, M35), 3.0 Cat (F35, M35)1986–1994
OPEL REKORD C1.5, 1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Estate1.5, 1.7, 1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD D1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0, 2.0 D1972–1977
OPEL REKORD D Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Estate1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0 D, 2.0 S1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD E2 (17, 16)2.21986–1996
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E, 2.2 TD, 2.5, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 E1978–1987
OPEL SENATOR B (V88)3.0 (P19)1987–1993
PEUGEOT5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 504 (A, M)2.0 TI (A12, A14)1968–1986
PEUGEOT J5 Platform/Chassis (290L)2.01990–1994
PEUGEOT J5 Van (280L)1.81981–1990
PEUGEOT J5 Van (290L)2.01990–1994
PEUGEOT J9 Platform/Chassis2.5 D1980–1987
PORSCHE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
PORSCHE 9242.01975–1989
ROVER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 200 Coupe (XW)2161992–1999
ROVER 200 II Hatchback (XW)216 GSi, 216 GTi1989–1995
TALBOT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
TALBOT SIMCA 13011.3 Spezial1966–1976
TALBOT SIMCA 1301 Tourisme1.3, 1.3 Spezial1966–1976
TALBOT SIMCA 1501 Break/Tourisme1.5 Autom.1966–1976
TOYOTA14 modelių
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA CARINA I (TA1)1.6 (TA12, TA14, TA12, TA14), 1.6 (TA14, TA14)1970–1978
TOYOTA CARINA II (TA4, TA6)1.6 (TA40, TA60), 1.8 (TA62, TA62)1973–1983
TOYOTA CARINA III Estate (A6)1.6 (TA60, TA60R)1981–1983
TOYOTA CELICA (A4)1.6 ST (TA40, TA40R)1977–1981
TOYOTA CELICA (A6)2.0 XT (RA61)1981–1985
TOYOTA CELICA Coupe (A2)1.6 LT (TA2), 1.6 LT (TA22), 1.6 ST (TA2, TA22)1971–1978
TOYOTA CELICA Coupe (A4)1.6 LT (TA4C), 1.6 ST (TA40)1977–1981
TOYOTA CELICA Coupe (A6)2.0 (RA61, RA61R)1981–1985
TOYOTA COROLLA (E7)1.3 (KE70), 1.6 (TE71)1979–1987
TOYOTA COROLLA Estate (E7)1.3 (KE70)1979–1989
TOYOTA COROLLA Hatchback (E7)1.3 (KE70), 1.6 (TE71), 1.6 GT (TE71)1979–1983
TOYOTA COROLLA Hatchback (KE, TE)1.6 (TE51, TE51R)1972–1980
TOYOTA CORONA (T1)1.8 (TT1)1979–1983
TOYOTA CORONA Hatchback (T13)1.8 (TT132, TT132R)1978–1981
VAUXHALL23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.6 S, 1.8 GTE1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.6, 1.8, 1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.8 GTE1984–1991
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.2 i1978–1986
VAUXHALL CARLTON Mk III Estate (V87)2.2 TD, 2.3 D, 2.3 TD Interc., 3.01986–1994
VAUXHALL CARLTON Mk III Saloon (V87)2.2 TD, 2.3 D, 2.3 TD Interc., 3.0 3000, 3000 Cat1986–1994
VAUXHALL CAVALIER1.6 N, 1.6 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.6, 1.8 i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.6 S, 1.8 i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.6 S, 1.8 i, 1.8 i Cat1981–1988
VAUXHALL FIRENZA Coupe23001971–1978
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.4 i1991–1998
VAUXHALL MAGNUM Coupe23001973–1978
VAUXHALL MAGNUM Estate1.8, 1800, 2.31973–1981
VAUXHALL MAGNUM Saloon1.8, 1800, 2.31973–1981
VAUXHALL ROYALE2.8, 2.9 E1978–1987
VAUXHALL SENATOR Mk II (B) (V88)3.01987–1993
VAUXHALL VICTOR Estate23001968–1976
VAUXHALL VIVA1800, 23001963–1979
VAUXHALL VIVA Estate1800, 23001965–1979
VAUXHALL VX Estate1800, 23001976–1978
VAUXHALL VX Saloon1800, 2300, 2300 4/901969–1978
VOLVO11 modelių
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X888
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO 140 (142, 144)1.8, 1.8 S, 2.0, 2.0 S1966–1975
VOLVO 140 Estate (145)2.0 S1966–1975
VOLVO 240 (P242, P244)2.0, 2.4 Diesel1974–1993
VOLVO 240 Kombi (P245)2.0, 2.4 Diesel1974–1993
VOLVO 940 II (944)2.0 Turbo1994–1998
VOLVO 940 II Estate (945)2.0 Turbo, 2.3 Turbo1990–1998
VOLVO P 1211.6, 1.8, 2.01959–1971
VOLVO P 122 S AMAZON1.6, 1.8, 2.01959–1971
VOLVO P 122 S AMAZON Estate (120, 121)1.81959–1971
VOLVO P 1800 (P18)1.8, 1.8 S, 2.0 ES1962–1973
VOLVO P 2200 Estate (P210)1.81964–1967

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos