Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
V formos diržas CONTINENTAL CTAM AVX10X900
AVX10X900EAN 4010858780159

V formos diržas CONTINENTAL CTAM AVX10X900

V formos diržas CONTINENTAL CTAM AVX10X900. Tinka 105 modeliams (AUDI, AUSTIN, BEDFORD +17), 1947–2008 m. Pakeičia 95 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

12,99 € Sutaupykite 6,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 6 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
CONTINENTAL CTAM
Kategorija
V formos diržas
Svoris [kg]
0,071 kg
ilgis [mm]
900 mm
MPN
AVX10X900
SKU
0031-AVX10X900
GTIN / EAN
4010858780159
Komplektacija
1x V formos diržas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 95 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1340739. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BELT,FAN (NLS.- USE 93182263  63 40 655) — Opel  FRONTERA-A ( 1992 -  1998) — F COOLING › 14.FAN AND DRIVE (CONTD.)
Opel FRONTERA-A ( 1992 - 1998) · F COOLING › 14.FAN AND DRIVE (CONTD.)Pozicija 5

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 17 numerių Sandėlyje – nuo 5,99 € iki 8,99 €.

Visi: V formos diržas
17 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BOSCH 1987947608
  • DAYCO 10A0900C
  • DAYCO 10A0900GL
  • GATES 6216ESC
  • GATES 6216MC
  • GATES AVX10X900HD
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1100900
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1199000
  • HUTCHINSON AV10890
  • HUTCHINSON AV10890(La900)
  • OPTIBELT AVX10x900
  • QUINTON HAZELL QBA900
  • ROULUNDS RUBBER 1A0900
  • Schaeffler INA FB 10X900
  • TRISCAN 8640100900
  • VEYANCE 10AV0900
  • VEYANCE 10AV0900HD
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
AUDI5 modeliai
AUDI 80 B1 Saloon (80, 82)1.6, 1.6 GT, 1.6 GTE1972–1978
AUDI 80 B3 Saloon (893, 894, 8A2)2.0 E 16V, 2.0 E 16V quattro1986–1991
AUDI 80 B4 Avant (8C5)2.0 E 16V, 2.0 E 16V quattro1991–1996
AUDI 80 B4 Saloon (8C2)2.0 E 16V, 2.0 E 16V quattro1991–1995
AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2)2.0 quattro1987–1991
AUSTIN1 modelis
AUSTIN PRINCESS1800 HL, 2200 HLS1976–1978
BEDFORD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD BLITZ1.8, 2.31969–1987
BMW8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
BMW 2.5-3.2 Coupe (E9)2.5 CS, 3.0 CS, 3.0 CSi, 3.0 CSiL1967–1976
BMW 2500-3.3 (E3)2.8 L, 2500, 2800, 3.0 L, 3.0 S, 3.0 Si, 3.2 Li, 3.3 L1968–1977
BMW 3 (E30)315, 318 i1982–1992
BMW 5 (E12)525, 528, 528 i, M535 i1972–1981
BMW 5 (E28)518, 525 i, 528 i1981–1987
BMW 6 (E24)628 CSi, 630 CS, 633 CSi, 635 CSi, M 635 CSi1975–1989
BMW 7 (E23)728, 730, 733 i, 745 i1977–1988
BMW Z1 Roadster2.51988–1991
DAIMLER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
DAIMLER 2.8 - 5.3Sovereign 4.21969–1993
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
FIAT ARGENTA (132)2500 Diesel, 2500 Turbodiesel1977–1987
FORD3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)RS Cosworth 4x41995–2002
FORD MAVERICK (UDS, UNS)2.4 i, 2.4 i (UDS)1993–1998
FORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG)2.0 16V Cosworth 4x4, 2.0 16V Cosworth Cat 4x4, 2.0 RS Cosworth1987–1993
HONDA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
HONDA ACCORD II (AC, AD)1.6 EX (AC), 1.8 EX (AD)1983–1985
HONDA ACCORD II Hatchback (AC, AD)1.6 EX (AC), 1.8 EX (AD)1983–1985
HONDA ACCORD III (CA)1.6 L (CA4), 2.0 EX (CA5), 2.0 EXi (CA5), 2.0 i 16V (CA5)1985–1989
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA)2.0 EX (CA5), 2.0 EXi (CA5)1985–1989
HONDA PRELUDE II (AB)1.8 EX (AAB)1983–1987
JAGUAR1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR XJ6 3.4, 6 4.21968–1993
MAZDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA RX-7 II (FC)1.3 (FC3S, FC1031)1985–1991
MG2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
MG MGB Convertible1.8 (N3)1962–1981
MG MGB GT1.8 (D3, GHD5L), 1.8 (D3)1965–1980
NISSAN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN DATSUN 180B (PL810)1.8, 1.8 (KPL810)1977–1981
NISSAN PICK UP (D21)2.4 i 12V, 2.4 i 12V 4WD1985–2008
NISSAN TERRANO II (R20)2.4 4WD, 2.4 i 12V 4WD1992–2007
OPEL33 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ADMIRAL A2.6 S, 2.8 HL, 2.8 S1964–1969
OPEL ADMIRAL B2.8, 2.8 E, 2.8 S1969–1978
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.6 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 N, 2.0 S1975–1981
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E, 2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E, 2.5 S1980–1982
OPEL DIPLOMAT B2.8 E1969–1978
OPEL FRONTERA A (U92)2.3 TD (5JMWL4)1992–1998
OPEL GT1.91968–1973
OPEL KADETT A1.0, 1.0 S1962–1965
OPEL KADETT A Coupe1.0 S1962–1965
OPEL KADETT A Estate1.0 N, 1.0 S1963–1968
OPEL KADETT B Coupe1.91965–1973
OPEL MANTA A (58, 59)1.6, 1.6 S, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B (58, 59)1.6 N, 1.6 S, 1.9 E, 1.9 N, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.6 N, 1.9 N, 1.9 S, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MONZA A (22)2.8, 3.01978–1986
OPEL OLYMPIA REKORD1.5 (-53), 1.5 (P1), 1.5 (P2)1953–1966
OPEL OLYMPIA REKORD Estate1.5 (P1)1957–1960
OPEL OMEGA A (V87)2.3 D (F19, M19, N19), 2.3 TD (F19, M19, N19), 2.3 TD Interc. (F19, M19, N19)1986–1994
OPEL OMEGA A Estate (V87)2.3 D (F35, M35), 2.3 TD (F35, M35), 2.3 TD Interc. (F35, M35)1986–1994
OPEL REKORD A1500 (R3), 1700 (R3)1963–1965
OPEL REKORD B1.51965–1966
OPEL REKORD C1.5, 1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Estate1.5, 1.7, 1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD D1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0, 2.0 D, 2.1 D1972–1977
OPEL REKORD D Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Estate1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0 D, 2.0 S, 2.1 D1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 TD1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 TD, 2.3 D1977–1986
OPEL SENATOR A (29)2.8, 3.0, 3.0 E1978–1987
PEUGEOT4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 1040.9, 1.11972–1988
PEUGEOT 104 Coupe0.9, 1.11973–1988
PEUGEOT 504 (A, M)2.0 TI (A12, A14)1968–1986
PEUGEOT 505 (551A)2.8 GTI V61979–1996
PORSCHE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
PORSCHE 9242.01975–1989
TALBOT2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
TALBOT 1601.61973–1979
TALBOT SIMCA 1609/16101609 1.6, 1610 1.81976–1980
TOYOTA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA COROLLA (E7)1.6 (TE71)1979–1987
TOYOTA COROLLA Hatchback (E7)1.6 (TE71), 1.6 GT (TE71)1979–1983
TRIUMPH4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
TRIUMPH 2500S, TC1974–1977
TRIUMPH 2500 EstateS, TC1974–1979
TRIUMPH TR 7 I Coupe2.0 (TCG1, TICG, TCW)1975–1981
TRIUMPH TR 7 II2.01979–1982
VAUXHALL8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate2.3 D1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.3 D1978–1986
VAUXHALL CARLTON Mk III Estate (V87)2.2 TD, 2.3 D, 2.3 TD Interc.1986–1994
VAUXHALL CARLTON Mk III Saloon (V87)2.2 TD, 2.3 D, 2.3 TD Interc.1986–1994
VAUXHALL CAVALIER1.6 N, 1900, 2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER Coupe2.0 S1975–1981
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.3 TD1991–1998
VAUXHALL ROYALE2.8, 2.9 E1978–1987
VW19 modelių
Modeliai, kuriems tinka CONTINENTAL CTAM AVX10X900
ModelisVarikliaiMetai
VW 1811.5, 1.61969–1983
VW KAEFER1200 1.2 (11), 1500 1.5 (11)1947–2003
VW KAEFER Convertible (15)1500 1.51949–1981
VW KARMANN GHIA Convertible (14, 34)1200, 15001957–1974
VW LT 28-35 I Bus (281-363)2.01975–1996
VW LT 28-35 I Platform/Chassis (281-363)2.01975–1996
VW LT 28-35 I Van (281-363)2.01975–1996
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK)2.8 TDI1996–2006
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM)2.8 TDI1996–2006
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH)2.8 TDI1996–2006
VW TRANSPORTER T1 Bus (22, 24, 25, 28)1.1 (44593), 1.2, 1.5, 1.61950–1968
VW TRANSPORTER T1 Platform/Chassis (26)1.51950–1970
VW TRANSPORTER T1 Van (21, 23)1.2, 1.5, 1.61950–1968
VW TRANSPORTER T2 Bus (22, 23, 24)1.61967–1979
VW TRANSPORTER T2 Platform/Chassis (21, 26)1.61968–1979
VW TRANSPORTER T2 Van (21, 23)1.61968–1979
VW TRANSPORTER T3 Bus (25)1.6 D, 1.6 TD, 1.6 TD Syncro, 1.7 D1979–2003
VW TRANSPORTER T3 Platform/Chassis (24)1.6 D, 1.6 TD, 1.6 TD Syncro, 1.7 D1979–1992
VW TRANSPORTER T3 Van (24, 25)1.6 D, 1.6 TD, 1.6 TD Syncro, 1.7 D1979–1992

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos