Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Termostatas DAYCO DT1025V
DT1025VEAN 8021787209471

Termostatas DAYCO DT1025V

Termostatas DAYCO DT1025V. Tinka 57 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, FORD). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

14,99 € Sutaupykite 6,00 € (40%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 8 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
DAYCO
pradinė temperatūra [°C]
88 °C
skersmuo 1 [mm]
48.0 mm
Kategorija
Termostatas
MPN
DT1025V
SKU
0042-DT1025V
GTIN / EAN
8021787209471
Komplektacija
1x Termostatas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96143939. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

THERMOSTAT,ENG COOL(PART OF 3) — Cruze Cruze J300 (2009–2018) — HOSES & PIPES/RADIATOR (LXT/1.6-6, L2W/1.6 )
Cruze Cruze J300 (2009–2018) · HOSES & PIPES/RADIATOR (LXT/1.6-6, L2W/1.6 )Pozicija 5

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 8 numeriai

Visi: Termostatas
8 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, FORD, 57 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka DAYCO DT1025V
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET12 modelių
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.4, 1.4 16V, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.42005–
CHEVROLET CRUZE (J300)1.62009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.62010–
CHEVROLETdar 6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DAYCO DT1025V
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LACETTI (J200)1.62003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG2003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.62003–2013
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.62005–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
DAEWOO12 modelių
Modeliai, kuriems tinka DAYCO DT1025V
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5 16V1991–1999
DAEWOO KALOS (KLAS)1.2, 1.4, 1.52002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.4, 1.52002–2004
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19)1995–2008
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V1997–
DAEWOO RACER Hatchback1.51986–1997
DAEWOO REZZO (U100)1.82000–
FORD33 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DAYCO DT1025V
ModelisVarikliaiMetai
FORD ESCORT III (GAA)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 RS Turbo, 1.6 XR3i1980–1986
FORD ESCORT III Convertible (ALD)1.3, 1.6, 1.6 i1983–1989
FORD ESCORT III Express (AVA)1.31981–1986
FORD ESCORT III Turnier (AWA)1.1, 1.3, 1.61980–1985
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)1.1, 1.3, 1.4, 1.6 i, 1.6 Turbo RS, 1.6 XR3i1983–1994
FORD ESCORT IV Convertible (ALF)1.4, 1.6 i, 1.6 XR3i1986–1992
FORD ESCORT IV Express (AVF)1.1, 1.3, 1.61986–1990
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF)1.3, 1.4, 1.6 i1985–1990
FORD ESCORT V (AAL, ABL)1.4, 1.61990–1996
FORD ESCORT V Convertible (ALL, BJ2)1.61990–1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL)1.61990–1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)1.41995–2002
FORD ESCORT VI Convertible (ALL)1.41994–2000
FORD ESCORT VI Estate Van (AVL)1.41995–2001
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL)1.41995–2002
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)1.41995–2002
FORD FIESTA I (GFBT)1.31976–1983
FORD FIESTA II (FBD)1.3 (FBD)1983–1989
FORD FIESTA III (GFJ)1.4, 1.6, 1.6 XR2i1989–1997
FORD ORION I (AFD)1.3, 1.61983–1986
FORD ORION II (AFF)1.3, 1.41985–1990
FORD P 100 II2.01987–1992
FORD SCORPIO I (GAE, GGE)1.8, 2.0, 2.0 i1985–1994
FORD SIERRA I Hatchback (GBC)1.3, 1.6, 1.8, 2.0, 2.0 i1982–1987
FORD SIERRA II (GBG, GB4)1.6, 1.8, 2.0, 2.0 i, 2.0 RS Cosworth1987–1993
FORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG)1.6, 1.8, 2.0, 2.0 i1987–1993
FORD SIERRA II Turnier (BNG)1.6, 1.8, 2.0, 2.0 i1987–1993
FORD SIERRA Turnier (BNC)1.6, 1.8, 2.01982–1986
FORD TRANSIT Bus (E)2.0, 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS), 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS), 2.9 i1991–1994
FORD TRANSIT Bus (T)1.6 (TBL, TES), 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES)1985–1992
FORD TRANSIT Platform/Chassis (E)2.0 (EME/L/S, ENE/L/S), 2.5 DI (EML/S, ENL/S)1991–1994
FORD TRANSIT Van (E)2.0, 2.0 i (EAL, EAS), 2.5 DI (EAL, EAS)1991–1994
FORD TRANSIT Van (T)1.6 (TAS)1985–1992

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos