Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Kaitinimo elementas, variklio pašildymo sistema DEFA 411104
411104EAN 7042284111044

Kaitinimo elementas, variklio pašildymo sistema DEFA 411104

Kaitinimo elementas, variklio pašildymo sistema DEFA 411104. Tinka 100 modelių (BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +9).

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

193,99 € Sutaupykite 89,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 104 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
DEFA
plotis [cm]
13 cm
aukštis [cm]
7.5 cm
gylis [cm]
11 cm
neto svoris [kg]
0.26 kg
bruto svoris [kg]
0.32 kg
įvado įtampa [V]
230 V
Galia [W]
600 W
Kategorija
Kaitinimo elementas, variklio pašildymo sistema
MPN
411104
SKU
6413-411104
GTIN / EAN
7042284111044
Komplektacija
1x Kaitinimo elementas, variklio pašildymo sistema

OE numeriai. OEM nuorodų nerasta.

Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
BUICK2 modeliai
BUICK CENTURY Estate (435)2.21981–1996
BUICK CENTURY Saloon2.2, 2.51981–1996
CADILLAC4 modeliai
CADILLAC ELDORADO Coupe4.61991–2002
CADILLAC SEVILLE4.6 STS V81997–2004
CADILLAC SEVILLE (6K)4.61992–1997
CADILLAC STS4.6, 4.6 AWD2004–2007
CHEVROLET12 modelių
Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ASTRO Bus4.3, 4.3 AWD1994–2005
CHEVROLET BERETTA Coupe (137)2.3 16V1987–1996
CHEVROLET BLAZER S104.3, 4.3 V6 AWD1982–2005
CHEVROLET C1500 Pickup6.5 TDiC1988–2000
CHEVROLET C2500 Pickup6.5 TDiC1996–2001
CHEVROLET CAMARO3.81992–2002
CHEVROLET CAPRICE5.01976–1996
CHEVROLET CAPRICE Estate5.01976–1996
CHEVROLET CORVETTE Convertible5.71997–2004
CHEVROLET CORVETTE Coupe (C5)5.71997–2004
CHEVROLET SUBURBAN5.71991–2000
CHEVROLET TAHOE (GMT400)5.7, 5.7 AWD, 6.5 TDiC1993–2001
CHRYSLER8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)3.82007–
CHRYSLER LE BARON Convertible2.5 i, 2.5 i Turbo, 3.0 i V61986–1997
CHRYSLER LE BARON Saloon2.5 i1986–1994
CHRYSLER SARATOGA2.5, 3.01989–1995
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)3.0, 3.3 i1992–2001
CHRYSLER VOYAGER II (ES)2.5 i, 3.0 i, 3.3 i, 3.3 i AWD1990–1995
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)3.31999–2008
DODGE3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN3.3 i1995–2001
DODGE CARAVAN (RG)3.32000–2007
DODGE DAKOTA3.9 AWD, 3.9 SLT1995–2005
FORD56 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
FORD CAPRI I (ECJ)1600, 1600 GT1968–1974
FORD CAPRI II (GECP)1.6, 2.0, 2.31974–1977
FORD CAPRI III (GECP)1.6, 2.01978–1987
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)1.6 16V1998–2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)1.6 16V1999–2000
FORD ESCORT III (GAA)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 D, 1.6 RS Turbo, 1.6 XR3i1980–1986
FORD ESCORT III Convertible (ALD)1.3, 1.6, 1.6 i1983–1989
FORD ESCORT III Express (AVA)1.61981–1986
FORD ESCORT III Turnier (AWA)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 D1980–1985
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)1.4, 1.6, 1.6 i, 1.6 XR3i1983–1994
FORD ESCORT IV Convertible (ALF)1.4, 1.6, 1.6 i, 1.6 XR3i1986–1992
FORD ESCORT IV Express (AVF)1.3, 1.4 i, 1.61986–1990
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF)1.6, 1.6 i1985–1990
FORD ESCORT V (AAL, ABL)1.3, 1.4, 1.6 i 16V, RS 20001990–1996
FORD ESCORT V Convertible (ALL, BJ2)1.4, 1.6 16V XR3i1990–1995
FORD ESCORT V Express (AVF)1.3, 1.41990–1994
FORD ESCORT V Saloon (AFL)1.3, 1.4, 1.6 i 16V1993–1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL)1.3, 1.4, 1.6 i 16V1990–1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)1.4, 1.6 16V, 1.6 16V 4x4, 1.6 i 16V1995–2002
FORD ESCORT VI Convertible (ALL)1.4, 1.6 16V XR3i1994–2000
FORD ESCORT VI Estate Van (AVL)1.41995–2001
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL)1.4, 1.6 i 16V1995–2002
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)1.4, 1.6 16V, 1.6 i 16V1995–2002
FORD FIESTA II (FBD)1.6, 1.6 D (FBD)1983–1989
FORD FIESTA III (GFJ)1.4, 1.61989–1997
FORD GRANADA II (GU)2.3, 2.8, 2.8 i1977–1985
FORD GRANADA Turnier (GNU)2.3, 2.8, 2.8 i1977–1985
FORD ORION I (AFD)1.3, 1.6, 1.6 D, 1.6 i1983–1986
FORD ORION II (AFF)1.3, 1.4, 1.4 Cat, 1.6, 1.6 i, 1.6 i Cat1985–1990
FORD ORION III (GAL)1.4, 1.6, 1.6 i, 1.6 i 16V1990–1996
FORD RANGER (ER, EQ, R)3.01997–2011
FORD SCORPIO I (GAE, GGE)1.8, 2.0 i, 2.4 i, 2.8 i, 2.8 i 4x4, 2.9 i, 2.9 i 24V, 2.9 i 4x41985–1994
FORD SCORPIO I Saloon (GGE)1.8, 2.4 i, 2.9 i, 2.9 i 24V, 2.9 i 4x41986–1994
FORD SCORPIO I Turnier (GGE)2.9 24V, 2.9 i, 2.9 i 4x41988–1994
FORD SCORPIO II (GFR, GGR)2.9 i, 2.9 i 24V1994–1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR)2.9 i, 2.9 i 24V1994–1998
FORD SIERRA I Hatchback (GBC)1.3, 1.6, 1.8, 2.0, 2.0 4x4, 2.0 i, 2.3, 2.8 i XR 4x4, 2.8 XR4i1982–1987
FORD SIERRA II (GBG, GB4)1.6, 1.6 i, 1.8, 2.0, 2.0 16V Cosworth 4x4, 2.0 i, 2.0 i Cat, 2.0 RS Cosworth, 2.8 i, 2.9 4x4, 2.9 i1987–1993
FORD SIERRA II Hatchback (GBC, GBG)1.6, 1.6 i, 1.8, 2.0, 2.0 i, 2.0 i Cat, 2.0 RS Cosworth, 2.8 i, 2.8 i XR 4x4, 2.9 i, 2.9 i XR 4x41987–1993
FORD SIERRA II Turnier (BNG)1.6, 1.6 i, 1.8, 2.0, 2.0 i, 2.0 i Cat, 2.8 i, 2.8 i 4x4, 2.9, 2.9 4x41987–1993
FORD SIERRA Turnier (BNC)1.6, 1.8, 2.0, 2.3, 2.8 i 4x4, 2.8 XR4i1982–1986
FORD TAUNUS (GBFK)2300 GT,GXL1970–1976
FORD TAUNUS (GBTK)1600, 2000, 2000 V61970–1976
FORD TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS)1.6, 2.0, 2.31975–1980
FORD TAUNUS Coupe (GBCK)1600, 2000, 2000 V6, 2300 V61970–1976
FORD TAUNUS III Turnier (GBNS)1.6, 2.0, 2.31979–1982
FORD TAUNUS Turnier (GBNK)16001970–1976
FORD TAUNUS Turnier (GBNS)1.6, 2.0, 2.31975–1979
FORD TAUNUS V (GBS, GBNS)1.3, 1.6, 2.0, 2.31979–1984
FORD TRANSIT Bus (T)2.0 Cat (TBS, TCL, TCS)1985–1992
FORD TRANSIT Platform/Chassis (E)2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)1991–1994
FORD TRANSIT Platform/Chassis (T)2.0 (TTE, TTL, TTS), 2.0 Cat (TUL)1985–1992
FORD TRANSIT Platform/Chassis (V)2.0 (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS)1977–1986
FORD TRANSIT Van (E)2.0, 2.0 i (EAL, EAS)1991–1994
FORD TRANSIT Van (T)2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS)1985–1992
FORD TRANSIT Van (V)2.0 (VHL, VVS)1977–1986
FORD USA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA AEROSTAR3.0 i V6, 4.0 i V6 4WD1985–1997
FORD USA EXPEDITION5.4 4x4, 5.4 FlexFuel 4x4, 5.4 XLT, 5.4 XLT 4x41996–
FORD USA MUSTANG Convertible5.02005–
FORD USA MUSTANG Coupe4.6 V8, 5.02004–
JAGUAR1 modelis
Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR XJ6 3.4, 6 4.21968–1993
JEEP3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)5.2, 5.2 i 4x4 (ZJ)1991–1999
JEEP WRANGLER I (YJ, SJ)2.51986–1996
JEEP WRANGLER III (JK)3.82006–
PONTIAC3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC FIREBIRD5.71981–1992
PONTIAC FIREBIRD (FS87)5.71992–2002
PONTIAC FIREBIRD Convertible (FS67)5.71993–2002
RENAULT2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT TRAFIC Platform/Chassis (T, P, V)1.71980–1989
RENAULT TRAFIC Van (T, P, V)1.71980–1989
SAAB2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DEFA 411104
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 95 Station Wagon1.5 V41960–1978
SAAB 961.5 V41960–1980

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos