Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
 image image image
TC168EAN 5012759856468

Šarnyras DELPHI TC168

Šarnyras DELPHI TC168. Tinka 15 modelių (OPEL, VAUXHALL), 1977–1999 m. Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

25,99 € Sutaupykite 13,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 12 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
DELPHI
sriegio dydis
M14x1.5
sriegio matas 1
M14x1.5
ilgis [mm]
52 mm
plotis [mm]
52 mm
aukštis [mm]
128 mm
Kategorija
Šarnyras
MPN
TC168
SKU
0089-TC168
GTIN / EAN
5012759856468
Komplektacija
1x Šarnyras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 352822. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BALL JOINT,ASSY.,LOWER ARM — Opel  MONTEREY ( 1998 -  2000) — K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 16.FRONT SUSPENSION ARM
Opel MONTEREY ( 1998 - 2000) · K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 16.FRONT SUSPENSION ARMPozicija 23

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 33 numeriai

Visi: Šarnyras
33 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • AYD 92-05336
  • AYD 92VV05336
  • BECK/ARNLEY 101-4717
  • BORG & BECK BBJ5064
  • CORTECO 49395683
  • DEEZA OP-G119
  • FEBI BILSTEIN 06400
  • FEBI BILSTEIN 43327
  • FIRST LINE FBJ5064
  • FRAP 659
  • LEMFÖRDER 027 290 110 576
  • LEMFÖRDER 12229
  • LEMFÖRDER 12229 01
  • MAPCO 19816
  • MEVOTECH MK80371
  • MONROE L24082
  • MOOG K80371
  • MOOG OP-BJ-5352
  • MOPROD MBJ812
  • MOTAQUIP VSJ396
  • NK 5043620
  • QUINTON HAZELL QSJ812S
  • RUVILLE 915333
  • SACHS BJ0281
  • Schaeffler FAG 825 0120 10
  • SIDEM 9580
  • SPIDAN 45761
  • SWAG 40 78 0001
  • TEKNOROT O-803
  • TRISCAN 8500 24082
  • TRW JBJ650
  • UNIPART GSJ659
  • VEMA 2588

Tinkami automobiliai. OPEL, VAUXHALL, 15 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1977–1999.

Modeliai, kuriems tinka DELPHI TC168
ModelisVarikliaiMetai
OPEL8 modeliai
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E, 2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E, 2.5 S1980–1982
OPEL MONTEREY B (M98)3.0 DTI (UBS73D, UBS73G), 3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G)1998–1999
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 GSE1978–1986
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.8, 1.8 E, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.8, 1.8 E, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 E, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.2 TD, 2.3 D1977–1986
OPELdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DELPHI TC168
ModelisVarikliaiMetai
OPEL REKORD E2 (17, 16)2.21986–1996
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E, 2.2 TD, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 E1978–1987
VAUXHALL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka DELPHI TC168
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate1.8 S, 2.2 i, 2.3 D1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon1.8 S, 2.0 i, 2.0 S, 2.2 i, 2.3 D1978–1986
VAUXHALL MONTEREY Mk II (M98)3.0 DTI, 3.5 V6 24V1998–1999
VAUXHALL ROYALE2.8, 3.01978–1987
VAUXHALL ROYALE Coupe2.8, 3.01978–1986
VAUXHALL SENATOR2.5 i, 3.0 i1978–1987
VAUXHALL VICEROY Saloon25001980–1982

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos