Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos filtras Dr!ve+ DP1110.11.0169
DP1110.11.0169EAN 5907714152399

Alyvos filtras Dr!ve+ DP1110.11.0169

Alyvos filtras Dr!ve+ DP1110.11.0169. Tinka 43 modeliams (CHRYSLER, DODGE, JEEP +2). Pakeičia 11 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

9,99 € Sutaupykite 5,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
Dr!ve+
Kategorija
Alyvos filtras
aukštis [mm]
95 mm
sriegio dydis
3/4-16 UNF
Išorinis skersmuo [mm]
93 mm
filtro tipas
priveržiamas filtras
Išorinis skersmuo 2 [mm]
71 mm
vidinis skersmuo 2 [mm]
62 mm
MPN
DP1110.11.0169
SKU
4948-DP1110.11.0169
GTIN / EAN
5907714152399
Komplektacija
1x Alyvos filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 8 · 97 numeriai Sandėlyje – nuo 4,99 € iki 14,99 €.

Visi: Alyvos filtras
97 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco X4315E
  • AKRON-MALÒ 1510067
  • ALCO FILTER SP850
  • ALCO FILTER SP977
  • ASAS SP859
  • ASHIKA 1009986
  • BALDWIN B34
  • BLUE PRINT ADA102119
  • BLUE PRINT ADN12119
  • BOSCH 0986AF0270
  • BOSCH 0451103251
  • BOSCH F00E160070
  • BOSCH P3251
  • CHAMP LS127
  • CHAMP PH253
  • CHAMPION C166
  • CLEAN FILTERS DO223
  • CLEAN FILTERS DO923
  • COMLINE EOF059
  • CONTINENTAL 28000222522
  • COOPERS Z860
  • COOPERS Z1124
  • CoopersFiaam FT5260
  • CoopersFiaam FT5338
  • CROSLAND FILTERS 2136
  • DENCKERMANN A210070
  • DIAMAX DL1151
  • DIAMAX DL1187
  • DONALDSON P550963
  • DONIT FILTER 4310159
  • Dr!ve+ DP1110110169
  • EUROREPAR E149249
  • FEBI BILSTEIN 180010
  • FIL FILTER ZP506
  • FILTRON OP628
  • FLEETGUARD LF3604
  • FRAD 133007110
  • FRAM PH16
  • FRAM PH5439
  • FRAM PH5803
  • HASTINGS PISTON RING LF142
  • HENGST FILTER H10W15
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1311021
  • HOFFER 15421
  • JAPANPARTS FO986
  • JAPANPARTS FO986S
  • JAPANPARTS JFO986
  • KNECHT OC236
  • KOLBENSCHMIDT 853OS
  • KOLBENSCHMIDT 50013215
  • KOLBENSCHMIDT 50013853
  • LAUTRETTE ELH4304
  • LUBERFINER PH2964
  • MAHLE OC236
  • MANN-FILTER W9206
  • MAPCO 61604
  • MASTER-SPORT GERMANY 9206OFPCSMS
  • MAXGEAR 260503
  • MEAT & DORIA 15421
  • MECAFILTER ELH4304
  • MFILTER TF55
  • MGA FH1034
  • MISFAT Z290
  • MOTAQUIP VFL331
  • MOTAQUIP VFL361
  • MOTAQUIP VFL468
  • Motorcraft EFL002
  • MULLER FILTER FO62
  • NAPA NFO3034
  • NIPPARTS J1311035
  • NIPPARTS N1315033
  • Omnicraft 2145110
  • OPTIMAL OPFOF40152
  • P.B.R. BC1272
  • PURFLUX LS149
  • PUROLATOR L10017
  • PUROLATOR L14670
  • PUROLATOR L19201
  • QUINTON HAZELL QFL0264
  • RIDEX 7O0151
  • RIDEX 7O0151P
  • SCT - MANNOL SM112
  • SF FILTER SP5187
  • SOFIMA S1600R
  • SOFIMA S3285R
  • STELLOX 2050236SX
  • TECNECO FILTERS OL84T
  • TECNOCAR R58
  • TECNOCAR R84
  • TECNOCAR R230
  • TEHO 4040
  • UFI 2312700
  • UNICO FILTER LI9956
  • VAICO V250144
  • VALEO 586005
  • VALEO 586069
  • WIX FILTERS WL7188

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, JEEP +2, 43 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP1110.11.0169
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER25 modeliai
CHRYSLER 300C (LX, LE)2.7, 3.5, 5.7, 6.1 SRT82004–
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE)2.7, 3.5, 3.5 AWD, 5.7, 5.7 AWD, 6.1 SRT82004–2010
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.4, 3.3, 3.81995–2001
CHRYSLER LE BARON Convertible2.5 i, 2.5 i Turbo, 3.0 i V61986–1997
CHRYSLER LE BARON Coupe3.0 i V61986–1993
CHRYSLERdar 19 modelių
Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP1110.11.0169
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER LE BARON Saloon2.2 i, 2.5 i, 2.5 i Turbo, 3.0 i V61986–1994
CHRYSLER NEW YORKER3.5 i 24V1992–1998
CHRYSLER PACIFICA3.5, 3.5 AWD2003–2008
CHRYSLER SEBRING (JR)2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING (JS)2.7 VVT2006–2010
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.4, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JS)2.72007–2010
CHRYSLER STRATUS (JA)2.5 LX V6, 2.5 V61994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.5 LX1996–2001
CHRYSLER VIPER8.01992–1998
CHRYSLER VIPER Convertible8.01991–1998
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES)3.31990–1995
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.4 AWD, 2.4 i, 3.0, 3.3 i, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER I (AS)3.31984–1990
CHRYSLER VOYAGER II (ES)2.5 i, 3.0, 3.0 i, 3.3 i, 3.3 i AWD1990–1995
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S)3.8 (SYX53), 3.8 AWD (SCH53)1999–2008
DODGE5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP1110.11.0169
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN3.3 i1995–2001
DODGE CARAVAN (RG)3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD2000–2007
DODGE DURANGO (HB)4.7, 4.7 AWD2003–2010
DODGE NITRO4.0 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)4.0 4WD2006–2011
JEEP8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP1110.11.0169
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (XJ)2.5, 2.5 i 4x4, 2.5 SE, 4.0 i, 4.0 i 4x41983–2001
JEEP COMMANDER (XK, XH)4.7 V8 4x4, 5.7 V8 4x42005–2010
JEEP COMMANDER VAN (XH)5.7 HEMI V8 4x42005–2010
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)4.0 i 4x4 (Z), 4.0 i 4x4 (ZJ), 4.0 Laredo, 5.2, 5.2 4x4, 5.2 4x4 (Z), 5.2 i 4x4 (ZJ), 5.9 i 4x41991–1999
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)4.0 4x4, 4.7 V8 4x41998–2005
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)4.7 V8, 4.7 V8 4x4, 4.7 V8 FLEX, 5.7 V8 4x4, 6.1 SRT8 4x4, 6.1 SRT8 RWD2004–2011
JEEP WRANGLER I (YJ, SJ)2.5, 4.01986–1996
JEEP WRANGLER II (TJ)2.5, 4.0, 4.0 Rubicon1996–2008
PIAGGIO4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP1110.11.0169
ModelisVarikliaiMetai
PIAGGIO APE CALESSINO Convertible0.4 D2007–
PIAGGIO APE CLASSIC Platform/Chassis0.4 D2006–
PIAGGIO APE TM Platform/Chassis0.4 D1982–
PIAGGIO APE TM Van0.4 D1982–
PLYMOUTH1 modelis
Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP1110.11.0169
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.4 i, 3.0, 3.3 i, 3.3 LE, 3.8 i, 3.8 i AWD1983–2001

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos