Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Prekės nuotrauka nepasiekiama
DP2310.14.0578

Termostatas Dr!ve+ DP2310.14.0578

Termostatas Dr!ve+ DP2310.14.0578. Tinka 23 modeliams (CHRYSLER, DODGE, JEEP +2). Pakeičia 45 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

10,99 € Sutaupykite 5,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
Dr!ve+
Kategorija
Termostatas
MPN
DP2310.14.0578
SKU
4948-DP2310.14.0578
Komplektacija
1x Termostatas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 45 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 17 · 83 numeriai Sandėlyje – nuo 10,99 € iki 36,99 €.

Visi: Termostatas
Rodyti daugiau: 5
83 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, JEEP +2, 23 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP2310.14.0578
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER11 modelių
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)3.3, 3.82007–
CHRYSLER NEON (PL)2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.6, 1.8, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo2000–2007
CHRYSLERdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP2310.14.0578
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.02001–2007
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V1994–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i1992–2001
CHRYSLER VOYAGER II (ES)3.3 i AWD1990–1995
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)3.3, 3.3 AWD1999–2008
DODGE5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP2310.14.0578
ModelisVarikliaiMetai
DODGE JOURNEY3.5 AWD2008–
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON II2.0 16V1999–
DODGE NITRO4.0 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)4.0 4WD2006–2011
JEEP3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP2310.14.0578
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)2.4 4x4, 2.4 Laredo2001–2008
JEEP WRANGLER II (TJ)2.41996–2008
JEEP WRANGLER III (JK)3.8, 3.8 RWD2006–
MINI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP2310.14.0578
ModelisVarikliaiMetai
MINI MINI (R50, R53)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One, Works2001–2006
MINI MINI Convertible (R52)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One2004–2008
PLYMOUTH2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Dr!ve+ DP2310.14.0578
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER3.8 i1995–2001

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos