Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 523.917
523.917EAN 4041248155127

Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 523.917

Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 523.917. Tinka 102 modeliams (ASIA MOTORS, CHEVROLET, EUNOS +7). Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

1,99 € Sutaupykite 1,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 0 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vožtuvo kojelės skersmuo [mm]
8 mm
vidinis skersmuo [mm]
13.9 mm
Išorinis skersmuo [mm]
15.2 mm
aukštis [mm]
12.9 mm
Kategorija
Tarpiklis, vožtuvo šerdis
MPN
523.917
SKU
0010-523.917
GTIN / EAN
4041248155127
Komplektacija
1x Tarpiklis, vožtuvo šerdis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 13 numerių Sandėlyje – nuo 0,99 € iki 17,99 €.

Visi: Tarpiklis, vožtuvo šerdis
13 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 523.917
ModelisVarikliaiMetai
ASIA MOTORS3 modeliai
ASIA MOTORS RETONA Closed Off-Road Vehicle (KA1)2.0 TD1995–2000
ASIA MOTORS ROCSTA Closed Off-Road Vehicle (AM102)1.8 All-wheel Drive, 2.2 D 4x41989–1998
ASIA MOTORS ROCSTA Open Off-Road Vehicle (AM102)1.8 i 4x4, 2.2 D, 2.2 D 4x4, 2.2 DLX 4x41989–1999
CHEVROLET2 modeliai
CHEVROLET GRAND VITARA2.0 TD1999–2006
CHEVROLET TRACKER2.0 TDCi AWD1998–2009
EUNOS1 modelis
EUNOS PRESSO Coupe (EC)1.51987–1996
FORD12 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 523.917
ModelisVarikliaiMetai
FORD BANTAM II Pickup16001994–2002
FORD COURIER Pickup (PC)1600, 1800, 2000, 2200 D1986–2000
FORD ECONOVAN (KBA, KCA)1.41986–1992
FORD ECONOVAN Van (KAA)1.41985–1992
FORD LASER Hatchback1.3, 1.5, 1.6, 2.01986–1996
FORD METEOR Saloon (KC, KE)1.3, 1.5, 1.6, 2.01986–1996
FORD RANGER (ER, EQ, R)1.81997–2011
FORD RANGER I (2A, 2E, 2F)1.82000–2007
FORD SPECTRON Bus2.21991–2002
FORD SPECTRON Van2.21994–2002
FORD TRACER Hatchback (BF)1.61995–2002
FORD TRACER Saloon (BF)1.61995–2000
FORD ASIA & OCEANIA8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 523.917
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA COURIER Pickup (UF, UN)2.2 D1993–
FORD ASIA & OCEANIA COURIER Platform/Chassis2.2 D1985–1998
FORD ASIA & OCEANIA ECONOVAN Bus2.0, 2.0 TD, 2.0 TD 4WD, 2.2 D, 2.2 D 4WD1987–2006
FORD ASIA & OCEANIA ECONOVAN Van2.0 TD, 2.0 TD 4WD, 2.2 D, 2.2 D 4WD1983–
FORD ASIA & OCEANIA LASER / LASER LIDEA (BA2, BA3, BA4, BJ2)2.0 D1994–2003
FORD ASIA & OCEANIA SPECTRON Platform/Chassis (SD)2.01987–1997
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Hatchback1.6, 2.0, 2.0 D, 2.0 D Comprex1982–2000
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Saloon1.6, 1.8, 2.0, 2.0 D, 2.0 D (GDFPF)1982–2000
FORD AUSTRALIA19 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 523.917
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA COURIER Pickup (PC)2.0, 2.2 D1982–1996
FORD AUSTRALIA COURIER Platform/Chassis (PC)2.0, 2.2 D1988–1996
FORD AUSTRALIA ECONOVAN Platform/Chassis2.0, 2.2 D1985–1997
FORD AUSTRALIA ECONOVAN Platform/Chassis (JG)2.01997–2000
FORD AUSTRALIA ECONOVAN Van1.6, 1.8, 1.8 Auto, 2.0, 2.0 4x4, 2.2 D1979–1997
FORD AUSTRALIA ECONOVAN Van (JG)2.01997–2000
FORD AUSTRALIA ECONOVAN Van (JH)1.8 i, 2.0 i2000–2006
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KA)1.3, 1.5, 1.5 Sport1981–1983
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KB)1.3, 1.5, 1.5 Turbo1983–1985
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KC)1.31985–1987
FORD AUSTRALIA LASER Hatchback (KE)1.31987–1990
FORD AUSTRALIA METEOR Saloon (GA, GB)1.51982–1985
FORD AUSTRALIA SPECTRON Bus1.6, 2.0, 2.0 4x41983–1990
FORD AUSTRALIA TELSTAR Hatchback (AR)2.0 TX51983–1985
FORD AUSTRALIA TELSTAR Hatchback (AS)2.0 TX51985–1987
FORD AUSTRALIA TELSTAR Hatchback (AT)2.0 TX51987–1989
FORD AUSTRALIA TELSTAR Saloon (AR)1.6, 2.0 D, 2.0 TX51983–1985
FORD AUSTRALIA TELSTAR Saloon (AS)1.6, 2.0 D, 2.0 TX51985–1987
FORD AUSTRALIA TELSTAR Saloon (AT)1.8, 2.01987–1991
KIA7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 523.917
ModelisVarikliaiMetai
KIA BESTA Bus2.0, 2.2 D1986–2003
KIA BESTA Van2.2 D1993–2005
KIA BONGO Platform/Chassis (W3)2.2 D1996–2004
KIA POTENTIA (HC12)2.0, 3.01991–2000
KIA RETONA Closed Off-Road Vehicle (FK)2.0 TD1999–2001
KIA SPORTAGE SUV (K00)2.0 TD 4WD, 2.2 D 4WD1994–2005
KIA SPORTAGE VAN2.0 TDI 4WD1994–2005
MAZDA46 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 523.917
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ)2.0 D1998–2004
MAZDA 323 I (FA)1.4 (FA4US)1977–1982
MAZDA 323 I Station Wagon (FA)1.4 (FA4UV)1978–1986
MAZDA 323 II Hatchback (BD)1.1, 1.1 (BD101), 1.3, 1.3 (BD103), 1.5 (BD105), 1.5 (BD69)1980–1989
MAZDA 323 II Saloon (BD)1.1 (BD101), 1.3 (BD103), 1.5 (BD105)1980–1989
MAZDA 323 III Hatchback (BF)1.1, 1.3 (BF103), 1.5 (BF5S), 1.5 i (BF5S), 1.5 i Turbo (BF5S), 1.6 (BF106), 2.0 EGi 8V1985–2004
MAZDA 323 III Saloon (BF)1.1, 1.3 (BF103), 1.5 (BF5S), 1.5 i (BF5S), 1.5 i Turbo (BF5S), 1.6, 200E1985–2004
MAZDA 323 III Station Wagon (BW)1.3 (BW103), 1.5 (BW5W, BW105), 1.5 LX (BW105)1986–1998
MAZDA 323 P V (BA)2.0 D1996–1998
MAZDA 323 S V (BA)2.0 D1992–2003
MAZDA 323 S VI Saloon (BJ)2.0 D (BJ1)1998–2004
MAZDA 616 (SNA)1.61969–1978
MAZDA 626 I (CB)1.6, 1.6 (CB2NS), 2.0 (CB2MS)1978–1982
MAZDA 626 II (GC)1.6 (GC1061), 1.8, 2.0, 2.0 (GC1), 2.0 (GC10E1), 2.0 D, 2.0 D (GC10F1), 2.0 i Turbo (GC10E1)1982–1993
MAZDA 626 II Coupe (GC)1.6 (GC1061), 2.0, 2.0 (GC10E1), 2.0 D, 2.0 i Turbo (GC10E1)1982–1987
MAZDA 626 II Hatchback (GC)1.6 (GC1061), 1.8, 2.0, 2.0 (GC10E1), 2.0 D (GC10F1), 2.0 i Turbo (GC10E1)1982–1993
MAZDA 626 III (GD)1.6 (GD106), 1.8 (GD8P), 2.0 D (GDFP)1987–1992
MAZDA 626 III Coupe (GD)2.0 (GDEP)1987–1992
MAZDA 626 III Hatchback (GD)1.6 (GD106), 1.8, 2.0, 2.0 (GDEP), 2.0 D (GDFP)1987–1992
MAZDA 626 III Station Wagon (GV)2.0 (GVEW), 2.0 D (GVFW), 2.0 D Comprex (GVFW)1987–1998
MAZDA 626 IV (GE)2.0 D, 2.0 D GLX Comprex (GEFP)1991–1998
MAZDA 626 IV Hatchback (GE)2.0 D GLX Comprex (GEFP)1991–1998
MAZDA 818 Estate1.6 (SN3AV)1971–1978
MAZDA 818 Saloon1.6 (SN3A)1971–1978
MAZDA 929 II (HB)2.0 (HBES), 2.0 i GLX (HBES)1981–1987
MAZDA 929 II Coupe (HB)2.0 (HBES), 2.0 i Turbo, 2.0 i Turbo (HBES)1981–1987
MAZDA 929 III (HC)2.0 (HCEP), 3.0 (HCSS), 3.0 i (HCSS)1987–1991
MAZDA 929 IV (HD)3.01990–1996
MAZDA B Pickup1.6 (BNA61)1964–1978
MAZDA B-SERIE (PE)1.61977–1982
MAZDA B-SERIE (UD)1.6 (UDX0), 2.01981–1986
MAZDA B-SERIE (UF)1.6, 1.8, 2.0, 2.2, 2.2 (UFY0), 2.2 D, 2.2 D (UFY0)1985–2000
MAZDA B-SERIE (UN)1.81998–2008
MAZDA B-SERIE Platform/Chassis (UF)1.8, 2.0, 2.2, 2.2 D, 2.2 i1985–2001
MAZDA CAPELLA Coupe1.6 (SNA)1970–1978
MAZDA CAPELLA Saloon1.6 (SNA)1970–1978
MAZDA E Bus (SG)2.0 i1995–1999
MAZDA E Bus (SR1)E1400, E2000, E2000 4WD, E2200 D, E2200 D 4WD1984–2004
MAZDA E Platform/Chassis (SD1, SL)E2000, E2200 D1999–2006
MAZDA E Platform/Chassis (SD1)E2000, E2200 D1983–1999
MAZDA E VanE1400 (BA2U8), E1600 (BA2N9)1978–1984
MAZDA E Van (SG)E1800i, E20001999–2006
MAZDA E Van (SR2)2200 D 4WD, E1400, E1800, E2000, E2000 4WD, E2200 D, E2200 D 4WD1983–2004
MAZDA J80 Bus1.41982–1989
MAZDA RUSTLER1.61993–2004
MAZDA SPECTRON1.4, 1.8, 2.0 D, 2.2 TD1982–1995
NISSAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 523.917
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN ICHI Bus1.81990–2001
NISSAN VANETTE Bus (S20)2.01994–1999
SUZUKI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 523.917
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT)2.0 TD 4x4 (SQ 420D), 2.0 TD 4x4 (SQ420D)1998–2008
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD)2.0 TD All-wheel Drive (SV420D), 2.0 TD Intercooler All-wheel Drive (SV420D)1988–2002

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos