Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Veleno sandariklis, diferencialas ELRING 539.580Veleno sandariklis, diferencialas ELRING 539.580 (2)
539.580

Veleno sandariklis, diferencialas ELRING 539.580

Veleno sandariklis, diferencialas ELRING 539.580. Tinka 67 modeliams (FORD, FORD ASIA & OCEANIA, FORD AUSTRALIA +4). Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

8,99 € Sutaupykite 4,00 € (44%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
40 mm
Išorinis skersmuo [mm]
55 mm
aukštis [mm]
8 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
AW/BS
susukimo tipas
kintama sąsūka
Kategorija
Veleno sandariklis, diferencialas
MPN
539.580
SKU
0010-539.580
Komplektacija
1x Veleno sandariklis, diferencialas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1805715. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Seal; O 55MM; Before Ordering Please Refer To TSB 58/2011; RH; (EcoSport 2013- 1.0L EcoBoost 120PS/125PS OR EcoSport 2013- 1.0L GTDi EcoBoost 140PS) — 3 Powertrain — 30703 Powertrain.Manual Transmission › 3070325E Manual Transaxle Diff. Components; 5 Speed Manual Transaxle; Transit/Tourneo Courier 2014-; Fiesta 2008-2012; B-MAX 2012-; C-Max 2010-2015; EcoSport 2013-; Fiesta 2012-; Figo 2015-  /  KA+ 2016-; C-MAX/Grand C-MAX 2015-
3 Powertrain · 30703 Powertrain.Manual Transmission › 3070325E Manual Transaxle Diff. Components; 5 Speed Manual Transaxle; Transit/Tourneo Courier 2014-; Fiesta 2008-2012; B-MAX 2012-; C-Max 2010-2015; EcoSport 2013-; Fiesta 2012-; Figo 2015- / KA+ 2016-; C-MAX/Grand C-MAX 2015-Pozicija 7052

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 1 numeris

Visi: Veleno sandariklis, diferencialas
1 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. FORD, FORD ASIA & OCEANIA, FORD AUSTRALIA +4, 67 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.580
ModelisVarikliaiMetai
FORD51 modelis
FORD BANTAM I Pickup1300, 14001982–1994
FORD BANTAM III Pickup1.4 TDCi, 1.8 TDdi2002–2012
FORD COURIER Pickup1.3, 1.4, 1.8 D1988–2013
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)1.6 16V1998–2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)1.6 16V1999–2000
FORD ESCORT Coupe1.81995–2002
FORDdar 45 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.580
ModelisVarikliaiMetai
FORD ESCORT III (GAA)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 D, 1.6 RS Turbo, 1.6 XR3i, RS 1600i1980–1986
FORD ESCORT III Convertible (ALD)1.3, 1.6, 1.6 i1983–1989
FORD ESCORT III Express (AVA)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 D1981–1986
FORD ESCORT III Turnier (AWA)1.1, 1.3, 1.6, 1.6 D1980–1985
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)1.1, 1.3, 1.3 (GAF), 1.4, 1.6, 1.6 D, 1.6 i, 1.6 XR3i, 1.8 D1983–1994
FORD ESCORT IV Convertible (ALF)1.4, 1.6, 1.6 i, 1.6 XR3i1986–1992
FORD ESCORT IV Express (AVF)1.1, 1.3, 1.4 i, 1.6, 1.6 D, 1.8 D1986–1990
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF)1.1, 1.3, 1.4, 1.6, 1.6 D, 1.6 i, 1.8 D1985–1990
FORD ESCORT V (AAL, ABL)1.3, 1.4, 1.6, 1.6 i 16V, 1.8 16V XR3i, 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 XR3i 16V 4x4, RS Cosworth 4x41990–1996
FORD ESCORT V Convertible (ALL, BJ2)1.4, 1.6, 1.6 16V XR3i, 1.6 i 16V, 1.8 16V XR3i1990–1995
FORD ESCORT V Express (AVF)1.3, 1.4, 1.8 D1990–1994
FORD ESCORT V Saloon (AFL)1.3, 1.4, 1.6 i 16V, 1.8 D, 1.8 i 16V, 1.8 TD1993–1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL)1.3, 1.4, 1.6, 1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 D, 1.8 i 16V, 1.8 TD1990–1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)1.3, 1.6 16V, 1.6 16V 4x4, 1.6 i 16V, 1.8, 1.8 16V, 1.8 16V (EDA, EHC), 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 Turbo D, RS Cosworth 4x41995–2002
FORD ESCORT VI Convertible (ALL)1.6 16V XR3i, 1.8 16V XR3i, 1.8 TD, 1.8 Turbo D1994–2000
FORD ESCORT VI Estate Van (AVL)1.3, 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 Turbo D1995–2001
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL)1.3, 1.6, 1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 Turbo D1995–2002
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)1.3, 1.6 16V, 1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 Turbo D1995–2002
FORD FIESTA Box Body/MPV (F3L, F5L)1.3, 1.8 D1989–1996
FORD FIESTA Box Body/MPV (J5, J3)1.3, 1.4 i, 1.8 D, 1.8 DI1996–
FORD FIESTA Hatchback Van (FVD)1.0, 1.1, 1.4, 1.6 D, 1.8 D (FVJ)1983–1995
FORD FIESTA Hatchback Van (JV)1.4, D 1.8, TD 1.81998–2003
FORD FIESTA Hatchback Van (WFVT)1.0 (WFVT), 1.1 (WFVT)1976–1986
FORD FIESTA I (GFBT)0.9, 1.1, 1.1 (WFBT), 1.3, 1.6 XR21976–1983
FORD FIESTA II (FBD)1.0 (FBD), 1.1 (FBD), 1.3, 1.3 (FBD), 1.4 (FBD), 1.6 D (FBD), 1.6 XR2 (FBD)1983–1989
FORD FIESTA III (GFJ)1.1, 1.3, 1.3 Cat, 1.4, 1.6, 1.6 i 16V, 1.6 Turbo (FBJT), 1.6 XR2i, 1.8 16V, 1.8 D, 1.8 TD, 1.8 XR2i 16V1989–1997
FORD FIESTA IV (JA, JB)1.25 i 16V, 1.3 i, 1.4 i 16V, 1.6, 1.6 16V Sport, 1.8 D, 1.8 DI1995–2006
FORD FIESTA Saloon1.4 TDCi, 1.62000–2014
FORD FIESTA V (JH, JD)1.25 16V, 1.3, 1.3 ROCAM, 1.4 16V, 1.4 TDCi, 1.6 16V, 1.6 TDCi, ST1502001–2014
FORD FIESTA V Van1.3, 1.4 TDCi, 1.6 TDCi2002–2010
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.4 TDCi, 1.62008–
FORD FIESTA VI Van1.4 TDCi2008–2017
FORD FIGO I (JDJ)1.4, 1.4 TDCi2010–2016
FORD FUSION (JU)1.25, 1.3, 1.4, 1.4 TDCi, 1.6, 1.6 TDCi2002–2012
FORD IKON II1.3, 1.8 D1999–2011
FORD IKON II Saloon1.4, 1.4 TDCi, 1.62007–2016
FORD KA (RB)1.3 i, 1.3 i ROCAM1996–2008
FORD KA Van (RB)1.3, 1.3 i2002–2005
FORD LASER Hatchback1.4, 1.61986–1996
FORD METEOR Saloon (KC, KE)1.4, 1.61986–1996
FORD ORION I (AFD)1.3, 1.6, 1.6 D, 1.6 i1983–1986
FORD ORION II (AFF)1.3, 1.4, 1.4 Cat, 1.6, 1.6 D, 1.6 i, 1.6 i Cat, 1.8 D1985–1990
FORD ORION III (GAL)1.3, 1.4, 1.6, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 D, 1.8 i 16V, 1.8 TD1990–1996
FORD PUMA (EC)1.4 16V, 1.6 16V, 1.7 16V, Racing ST 1601997–2002
FORD STREET KA (RL2)1.62003–2005
FORD ASIA & OCEANIA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.580
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA FIESTA Saloon1.4, 1.4 TDCi, 1.62005–
FORD ASIA & OCEANIA FIGO I1.4 TDCi, 1.62010–2015
FORD ASIA & OCEANIA I-MAX MPV2.02007–2011
FORD ASIA & OCEANIA IKON (L)1.4 Duratorq TDCi, 1.6 16V1999–
FORD AUSTRALIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.580
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WP, WQ)1.6 i, 2.0 i XR42004–
FORD AUSTRALIA KA Hatchback (TA, TB)1.31999–2003
FORD USA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.580
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA ECOSPORT1.4 D2002–
FORD USA ESCORT Estate1.6, 1.6 i1981–2002
FORD USA ESCORT Hatchback1.61981–1990
FORD USA ESCORT Saloon1.6 i1996–2002
FORD USA EXP Hatchback1.61981–1986
MAZDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.580
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 121 III (JASM, JBSM)1.8 TD1996–2003
MERCURY3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.580
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY LN7 Hatchback1.61981–1983
MERCURY LYNX Estate1.61980–1987
MERCURY LYNX Hatchback1.61980–1987
MORGAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 539.580
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.81968–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos