Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 550.670Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 550.670 (2)
550.670EAN 4041248438916

Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 550.670

Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 550.670. Tinka 31 modeliui (ANFINI, AUTOZAM, EUNOS +6), 1987–2006 m. Pakeičia 1 OE numerį.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

20,99 € Sutaupykite 11,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 9 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
montavimo vieta
kairė
Kategorija
Tarpiklis, svirties dangtis
MPN
550.670
SKU
0010-550.670
GTIN / EAN
4041248438916
Komplektacija
1x Tarpiklis, svirties dangtis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 7 numeriai

Visi: Tarpiklis, svirties dangtis
7 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. ANFINI, AUTOZAM, EUNOS +6, 31 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1987–2006.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 550.670
ModelisVarikliaiMetai
ANFINI4 modeliai
ANFINI MS8 Coupe (GD6, GE2)2.51988–1995
ANFINI MS8 Coupe (GE16)1.8, 2.0, 2.51994–1999
ANFINI MS8 Saloon1.8, 2.0, 2.51994–1999
ANFINI MS8 Saloon (GE12)2.51991–1995
AUTOZAM1 modelis
AUTOZAM CLEF2.5, 2.5 AWD1991–1997
EUNOS5 modeliai
EUNOS 30X Coupe (EC)1.8 i V6 (EC13)1991–1995
EUNOSdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 550.670
ModelisVarikliaiMetai
EUNOS 500 Coupe2.01992–1999
EUNOS 500 Saloon (CA)2.0 (CA12)1992–1999
EUNOS 800 Saloon (E65, TA)2.0, 2.51993–2002
EUNOS PRESSO Coupe (EC)1.8 (EC13)1987–1996
FORD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 550.670
ModelisVarikliaiMetai
FORD TELSTAR2.0 i V6, 2.5 i V61993–1999
FORD ASIA & OCEANIA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 550.670
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Coupe (GE)2.5 GT1991–1995
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Hatchback2.0, 2.5, 2.5 (AX)1991–2000
FORD ASIA & OCEANIA TELSTAR Saloon2.0, 2.51991–2000
FORD AUSTRALIA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 550.670
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA PROBE (ST, SU, SV)2.51994–1998
FORD AUSTRALIA TELSTAR Hatchback (AX)2.51992–1994
FORD AUSTRALIA TELSTAR Hatchback (AY)2.5 TX5 EFi1994–1996
FORD AUSTRALIA TELSTAR Saloon (AX)2.51992–1996
FORD USA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 550.670
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA PROBE II (ECP)2.5 V6 24V1992–1998
KIA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 550.670
ModelisVarikliaiMetai
KIA POTENTIA (HC12)2.51991–2000
MAZDA11 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 550.670
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 323 C V (BA)2.0 (BAEP)1994–2001
MAZDA 323 F V (BA)2.0 24V (BAEP)1994–2000
MAZDA 323 S V (BA)2.01992–2003
MAZDA 626 IV (GE)1.8, 2.0, 2.5 24V1991–1998
MAZDA 626 IV Hatchback (GE)1.8, 2.0, 2.5 24V (GE5P)1991–1998
MAZDA 626 V (GF)2.51997–2006
MAZDA MX-3 (EC)1.8, 1.8 (EC8SE), 1.8 i V6, 1.8 i V6 (ECPSA)1991–1998
MAZDA MX-6 (GD)2.51987–1997
MAZDA MX-6 (GE)2.5 24V, 2.5 24V (GE10L), 2.5 i 24V (GE20L)1991–1997
MAZDA XEDOS 6 (CA)1.8 (CA8PE), 2.0 (CAEPE), 2.0 V6 (CAEP)1992–1999
MAZDA XEDOS 9 (TA)2.0 (TAFP), 2.0 24V, 2.5, 2.5 (TA5P), 2.5 24V (TA5P), 2.5 V6 (TA5P)1993–2002

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos