Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 694.711Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 694.711 (2)
694.711EAN 4041248039816

Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 694.711

Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 694.711. Tinka 71 modeliui (CHEVROLET, DAEWOO, HOLDEN +5). Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

15,99 € Sutaupykite 7,00 € (44%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 8 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
55 mm
Išorinis skersmuo [mm]
70 mm
aukštis [mm]
8 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
ASW
susukimo tipas
sukimas į kairę
Kategorija
Veleno sandariklis, skirstomasis velenas
MPN
694.711
SKU
0010-694.711
GTIN / EAN
4041248039816
Komplektacija
1x Veleno sandariklis, skirstomasis velenas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 636839. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-SEAL,RING,DISTRIBUTOR (NLS.- USE 90280464    6 38 194) — Opel  CALIBRA ( 1989 -  1997) — E ENGINE AND CLUTCH › 1 C20NE[LE4] PETROL ENGINE
Opel CALIBRA ( 1989 - 1997) · E ENGINE AND CLUTCH › 1 C20NE[LE4] PETROL ENGINEPozicija 21

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 7 · 15 numerių Sandėlyje – nuo 4,99 € iki 9,99 €.

Visi: Veleno sandariklis, skirstomasis velenas
15 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 694.711
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET10 modelių
CHEVROLET ASTRA Estate2.0 (35)1994–2011
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0, 2.0 (68)1991–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0, 2.0 GL1998–2011
CHEVROLET CELTA1.0 (08)1999–2015
CHEVROLET CORSA Hatchback1.0 (08, 68), 1.0 Flex1994–2010
CHEVROLET CORSA Pickup1.0, 1.0 Ethanol1994–2010
CHEVROLETdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 694.711
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CORSA Saloon1.0 (19)1994–2010
CHEVROLET OMEGA2.01991–1998
CHEVROLET VECTRA1.6, 2.0, 2.0 (19)1993–
CHEVROLET ZAFIRA (F75)2.01999–2012
DAEWOO12 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 694.711
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO ARANOS1.8, 2.01995–1997
DAEWOO BROUGHAM2.01991–1997
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.8, 2.01991–1999
DAEWOO LEGANZA (KLAV)1.8 CD1997–2004
DAEWOO LEMANS2.0 GSE1990–1997
DAEWOO MAGNUSLPG1999–
DAEWOO NEXIA Saloon1.8 (19)1995–2008
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.82003–
DAEWOO PRINCE (J19)1.8, 2.01990–1999
DAEWOO REZZO (U100)2.0 LPG2000–
DAEWOO ROYALE2.0 S1989–1993
DAEWOO SUPER SALOON1.8 DX, 2.01989–1995
HOLDEN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 694.711
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN CALIBRA (YE)2.0 i1990–1998
HOLDEN FRONTERA (UT)2.0 i 4x41995–1999
ISUZU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 694.711
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU KB2.0 KB2001988–
OPEL25 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 694.711
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA C (J82)1.8 (F11, M11, F68, M68), 1.8 E (F11, M11, F68, M68), 2.0 i (F11, M11, F68, M68), 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68), 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.8 (F68, M68), 1.8 E (F68, M68), 2.0 i (F68, M68), 2.0 i Cat (F68, M68), 2.0 i GT (F68, M68)1981–1988
OPEL ASTRA F Convertible (T92)2.0 i1993–2001
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.6 (F35, M35), 1.8 i (F35, M35), 2.0 i (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.8 i (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.6 (F08, M08, F68, M68), 1.8 i (F08, M08, F68, M68), 2.0 i (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.6 (F19, M19), 1.8 i (F19, M19), 2.0 i, 2.0 i (F19, M19)1991–2001
OPEL CALIBRA A (C89)2.0 i (M07), 2.0 i 4x4 (M07)1989–1997
OPEL FRONTERA A (U92)2.0 i1992–1998
OPEL FRONTERA A Sport (U92)2.0 i (52SUD2, 55SUD2)1992–1998
OPEL KADETT E (T85)1.8 i (C19, D19), 1.8 S (C19, D19), 2.0 (C19, D19), 2.0 i (C19, D19), 2.0 i Cat (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Convertible (T85)2.0 GSi, 2.0 i, 2.0 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.8 E (C15, C35, D15, D35), 1.8 i (C15, C35, D15, D35), 1.8 S (C15, C35, D15, D35), 2.0 i (C15, C35, D15, D35), 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.8 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.8 E (C08, C48, D08, D48), 1.8 i (C08, C48, D08, D48), 1.8 S (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL OMEGA A (V87)1.8 (F19, M19, N19), 1.8 N (F19, M19, N19), 1.8 S (F19, M19, N19), 2.0 (F19, M19, N19), 2.0 i (F19, M19, N19)1986–1994
OPEL OMEGA A Estate (V87)1.8 (F35, M35), 1.8 N (F35, M35), 1.8 S (F35, M35), 2.0 (F35, M35), 2.0 i (F35, M35)1986–1994
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.8 E1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.8 E1977–1986
OPEL REKORD E2 (17, 16)2.01986–1996
OPEL VECTRA A (J89)1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.8 i Cat (F19, M19), 1.8 S (F19, M19), 1.8 S 4x4 (F19, M19), 2.0 (F19, M19), 2.0 i (F19, M19), 2.0 i 4x4 (F19, M19), 2.0 i Cat (F19, M19), 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)1.6 (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68), 1.8 i (F68, M68), 1.8 i Cat (F68, M68), 1.8 S (F68, M68), 2.0 (F68, M68), 2.0 i (F68, M68), 2.0 i Cat (F68, M68), 2.0 i GT (F68, M68)1988–1995
OPEL VECTRA B (J96)1.6 i (F19), 2.0 i (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.6 i (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.6 i (F68)1995–2003
PONTIAC3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 694.711
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC J2000 SUNBIRD Convertible2.01987–1994
PONTIAC J2000 SUNBIRD Coupe2.01987–1994
PONTIAC J2000 SUNBIRD Saloon2.01987–1994
SUZUKI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 694.711
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI FUN1.02003–
VAUXHALL17 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 694.711
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)2.0 i, 2.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)2.0, 2.0 GTE1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Convertible (T92)1.8 i (F08), 2.0 i1991–2001
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.8 i, 2.0 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.8 i, 2.0 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.8 i, 2.0 i1991–1998
VAUXHALL CALIBRA (C89)2.0 i, 2.0 i 4x41990–1997
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.0 S1978–1986
VAUXHALL CARLTON Mk III Estate (V87)1.8, 1.8 i, 1.8 S, 2.0, 2.0 i1986–1994
VAUXHALL CARLTON Mk III Saloon (V87)1.8, 1.8 i, 1.8 S, 2.0, 2.0 i1986–1994
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)2.0 4x4, 2.0 i Cat, 2.0 SRi 130, 2000i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.8 i Cat, 2.0 4x4, 2.0 i, 2.0 i Cat, 2.0 SRi 130, 2000i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk III Hatchback (J89)1.8, 1.8 i Cat, 2.0 i, 2.0 i 4x4 (89), 2.0 i Cat, 2.0 SRi1988–1995
VAUXHALL CAVALIER Mk III Saloon (J89)1.8, 1.8 i Cat, 2.0 i, 2.0 i 4x4, 2.0 i Cat, 2.0 SRi1988–1995
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.01991–1998
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) Sport (U92)2.0 i1992–1998

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos