Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, aušinimo skysčio flanšas ELRING 109.260Tarpiklis, aušinimo skysčio flanšas ELRING 109.260 (2)
109.260EAN 4041248949948

Tarpiklis, aušinimo skysčio flanšas ELRING 109.260

Tarpiklis, aušinimo skysčio flanšas ELRING 109.260. Tinka 46 modeliams (DODGE, RAM). Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

5,99 € Sutaupykite 3,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 2 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
50.2 mm
Išorinis skersmuo [mm]
60.5 mm
storis [mm]
5.13 mm
Kategorija
Tarpiklis, aušinimo skysčio flanšas
MPN
109.260
SKU
0010-109.260
GTIN / EAN
4041248949948
Komplektacija
1x Tarpiklis, aušinimo skysčio flanšas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 3 numeriai

Visi: Tarpiklis, aušinimo skysčio flanšas
3 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • AJUSA 24025000
  • MAHLE C33356
  • PAI 121272

Tinkami automobiliai. DODGE, RAM, 46 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 109.260
ModelisVarikliaiMetai
DODGE34 modeliai
DODGE D250 Extended Cab Pickup5.9 D1980–1993
DODGE D250 Standard Cab Pickup5.9 D1980–1993
DODGE D350 Cab & Chassis5.9 D1980–1993
DODGE D350 Standard Cab Pickup5.9 D1980–1993
DODGE RAM 2500 Cab & Chassis5.9 D, 5.9 D 4WD1993–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD1993–2008
DODGEdar 28 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 109.260
ModelisVarikliaiMetai
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup (DJ)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM 2500 Extended Cab Pickup5.9 D, 5.9 D 4WD1993–2001
DODGE RAM 2500 Extended Crew Cab Pickup5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–2010
DODGE RAM 2500 Pickup (BE, BR)5.9 Di, 5.9 Di 4x41993–2002
DODGE RAM 2500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.9 Di, 5.9 Di 4x4, 5.9 TD 4x42001–2009
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup5.9 D, 5.9 D 12V, 5.9 D 12V 4WD, 5.9 D 24V, 5.9 D 24V 4WD, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD1993–2008
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup (DJ)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM 350 Pickup5.9 D, 5.9 D 4x41980–1993
DODGE RAM 3500 Cab & Chassis5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD1993–2008
DODGE RAM 3500 Cab & Chassis (DD)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM 3500 Crew Cab Pickup5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–2008
DODGE RAM 3500 Crew Cab Pickup (D2)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–
DODGE RAM 3500 Extended Cab Pickup5.9 D, 5.9 D 4WD1992–2002
DODGE RAM 3500 Extended Crew Cab Pickup5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–
DODGE RAM 3500 Pickup (BR, BE)5.9 TD, 5.9 TD 4x41993–2002
DODGE RAM 3500 Pickup (DR, DH, D1, DC, DM)5.9 TD, 5.9 TD 4x42002–2009
DODGE RAM 3500 Standard Cab Pickup5.9 D, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD1992–2008
DODGE RAM 3500 Standard Cab Pickup (D2)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM 4000 Platform/Chassis (DR, D1, DC, DM, DH)6.7 D, 6.7 D 4x42005–
DODGE RAM 4000 Standard Cab Pickup5.9 D2002–2008
DODGE RAM 4500 Cab & Chassis (DM)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM 5500 Cab & Chassis (DM)6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE W250 Cab & Chassis5.9 D 4WD1980–1993
DODGE W250 Extended Cab Pickup5.9 D 4WD1980–1993
DODGE W250 Standard Cab Pickup5.9 D 4WD1980–1993
DODGE W350 Cab & Chassis5.9 D 4WD1980–1993
DODGE W350 Extended Cab Pickup5.9 D 4WD1980–1993
DODGE W350 Standard Cab Pickup5.9 D 4WD1980–1993
RAM12 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 109.260
ModelisVarikliaiMetai
RAM 2500 Crew Cab Pickup (DJ)6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM 2500 Extended Crew Cab Pickup (DJ)6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM 2500 Standard Cab Pickup (DJ)6.7 D, 6.7 D 4WD2009–
RAM 3500 Crew Cab Pickup (D2)6.7 D, 6.7 D 4WD, 6.7 D 4x42010–
RAM 3500 Extended Crew Cab Pickup (D2)6.7 D, 6.7 D 4WD, 6.7 D 4x42010–
RAM 3500 Platform/Chassis (DD)6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM 3500 Standard Cab Pickup (D2)6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM 40006.7 D2010–
RAM 4000 Cab & Chassis6.7 D AWD2009–
RAM 4500 Platform/Chassis (DP)6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM 5500 Cab & Chassis (DP)6.7 D, 6.7 D 4WD2010–
RAM RAM Cab & Chassis6.7 D2011–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos