Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 010.051Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 010.051 (2)
010.051EAN 4041248600238

Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 010.051

Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 010.051. Tinka 35 modeliams (CATERHAM, FORD, FORD (CHANGAN) +2). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

35,99 € Sutaupykite 19,00 € (53%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 16 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
Kategorija
Tarpiklis, svirties dangtis
MPN
010.051
SKU
0010-010.051
GTIN / EAN
4041248600238
Komplektacija
1x Tarpiklis, svirties dangtis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 2178191.

GASKET, CYLINDER HEAD COVER — Gasket
GasketPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 7 · 15 numerių Sandėlyje – nuo 10,99 € iki 29,99 €.

Visi: Tarpiklis, svirties dangtis
15 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CATERHAM, FORD, FORD (CHANGAN) +2, 35 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 010.051
ModelisVarikliaiMetai
CATERHAM1 modelis
CATERHAM SEVEN (CF, CS)1.61980–
FORD24 modeliai
FORD B-MAX (JK)1.6 Ti2012–
FORD B-MAX Van (JK)1.6 Ti2012–
FORD C-MAX (DM2)1.62007–2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 CNG, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2019
FORD C-MAX II Van1.6 Ti2010–2019
FORDdar 19 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 010.051
ModelisVarikliaiMetai
FORD ECOSPORT1.5 Ti, 1.5 Ti-VCT, 1.6 Flex, 1.6 Ti-VCT2011–2022
FORD FIESTA Saloon1.5 Flex, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 Ti2010–2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.5 Flex, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 Ti2008–
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.6 Ti2003–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.6, 1.6 Flex, 1.6 LPG, 1.6 Ti2004–2013
FORD FOCUS II Estate Van1.6 Ti-VCT2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.6, 1.6 Flex, 1.6 Ti2005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.6 LPG, 1.6 Ti2004–2012
FORD FOCUS III1.6 Flex, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS III Hatchback Van1.6 Ti2011–2020
FORD FOCUS III Saloon1.6 Flexifuel, 1.6 SE Flex, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS III Turnier1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2020
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 Ti2010–2019
FORD GRAND C-MAX Van1.6 Ti2010–2019
FORD KA+ III (UK, FK)1.5, 1.5 Flexfuel2014–
FORD KA+ III Saloon (TK, FK)1.52014–
FORD MONDEO IV (BA7)1.6 Ti2007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)1.6 Ti2007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)1.6 Ti2007–2015
FORD (CHANGAN)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 010.051
ModelisVarikliaiMetai
FORD (CHANGAN) ESCORT1.52014–
FORD AUSTRALIA7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 010.051
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA ECOSPORT (BK, BL)1.52013–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WS)1.6 i, 1.6 Metal2008–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WT)1.6 i2010–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WZ)1.52013–
FORD AUSTRALIA FIESTA Saloon (WT)1.6 i2010–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LW)1.6 i2011–
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LW)1.6 i2011–
MORGAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 010.051
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.6 i1968–
MORGAN ROADSTER Convertible1.6 4/42004–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos