Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 023.640Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 023.640 (2)
023.640EAN 4041248153567

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 023.640

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 023.640. Tinka 181 modeliui (AC, AVANTI, DE TOMASO +19). Pakeičia 10 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

12,99 € Sutaupykite 6,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 6 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
47.6 mm
Išorinis skersmuo [mm]
63.5 mm
aukštis [mm]
8.9 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
A/BS
susukimo tipas
sukimas į dešinę
Kategorija
Alkūninio veleno riebokšlis
MPN
023.640
SKU
0010-023.640
GTIN / EAN
4041248153567
Komplektacija
1x Alkūninio veleno riebokšlis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE F3AE6700AC. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Seal Assy - Crankshaft Oil - Front — Mondeo Mondeo 2nd Generation (2000–2007) — Timing Gear Covers
Mondeo Mondeo 2nd Generation (2000–2007) · Timing Gear CoversPozicija 6

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 12 numerių Sandėlyje – nuo 2,99 € iki 8,99 €.

Visi: Alkūninio veleno riebokšlis
12 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
AC2 modeliai
AC ACE4.6 (1NMBCFN)1998–
AC ACECA4.6, 4.6 (1NMBHFL)1992–2001
AVANTI2 modeliai
AVANTI AVANTI Convertible4.62004–2006
AVANTI AVANTI Coupe4.62004–2007
DE TOMASO1 modelis
DE TOMASO GUARA Barchetta4.6 (E5)1993–2004
FORD13 modelių
FORD COUGAR (EC)2.5 ST 200, 2.5 V6 24V1998–2001
FORDdar 12 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
FORD FUSION Saloon3.02006–2012
FORD MAVERICK3.0 V6 24V, 3.0 V6 24V FWD2001–
FORD METROSTAR2.52000–2007
FORD MONDEO I (GBP)2.5 i 24V1993–1996
FORD MONDEO I Saloon (GBP)2.5 i 24V1993–1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP)2.5 i 24V1993–1996
FORD MONDEO II (BAP)2.5 24V, 2.5 ST 2001996–2000
FORD MONDEO II Saloon (BFP)2.5 24V, 2.5 ST 2001996–2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP)2.5 24V, 2.5 ST 2001996–2000
FORD MONDEO III (B5Y)2.5 V6 24V, 3.0 V6 24V, ST2202000–2007
FORD MONDEO III Saloon (B4Y)2.5 V6, 2.5 V6 24V, 3.0 V6 24V, ST2202000–2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY)2.5 V6 24V, 3.0 V6 24V, ST2202000–2007
FORD (CHANGAN)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
FORD (CHANGAN) MONDEO2.52003–
FORD ASIA & OCEANIA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA ESCAPE3.0 (R1)2001–2015
FORD AUSTRALIA10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA COUGAR Coupe (SW, SX)2.51999–2003
FORD AUSTRALIA ESCAPE (BA, ZA, ZB, ZC, ZD)3.0 All-wheel Drive2001–
FORD AUSTRALIA EXPLORER (U)4.6 (UT, UX, UZ), 4.6 (UT)1996–2008
FORD AUSTRALIA F-150 Pickup4.6 V8, 4.6 V8 All-wheel Drive, 5.4 V8, 5.4 V8 All-wheel Drive1996–
FORD AUSTRALIA F-250 Pickup4.6 V8, 4.6 V8 All-wheel Drive, 5.4 V8, 5.4 V8 All-wheel Drive1996–
FORD AUSTRALIA F-350 Pickup5.4 V8, 5.4 V8 All-wheel Drive2007–
FORD AUSTRALIA MONDEO Saloon (HE)2.5 (HE)2000–2001
FORD AUSTRALIA MUSTANG Convertible4.6 V8, 5.4 V82004–2014
FORD AUSTRALIA MUSTANG Coupe4.6 V8, 5.4 V81993–2014
FORD AUSTRALIA TAURUS Saloon (DN, DP)3.0 i1996–1998
FORD USA95 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA CLUB WAGON Standard Passenger Van5.41994–1998
FORD USA CONTOUR2.5, 2.5 i, 2.5 SE, 2.5 SVT1993–2000
FORD USA COUGAR4.61984–1995
FORD USA CROWN VICTORIA4.6, 4.6 CNG, 4.6 FlexFuel1991–2012
FORD USA E Bus4.6, 5.4, 6.81991–
FORD USA E Van4.6, 5.4, 6.81992–
FORD USA E-150 Extended Cargo Van4.6 FLEX1991–
FORD USA E-150 Standard Cargo Van4.6, 4.6 Flexfuel, 5.4, 5.4 CNG, 5.4 Flexfuel, 5.4 LPG1991–
FORD USA E-150 Standard Passenger Van4.6, 4.6 Flexfuel, 5.4, 5.4 CNG, 5.4 Flexfuel1991–
FORD USA E-250 Cutaway Van4.6, 4.6 Flexfuel, 5.4, 5.4 CNG, 5.4 Flexfuel1991–
FORD USA E-250 Extended Cargo Van4.6, 4.6 Flexfuel, 5.4, 5.4 CNG, 5.4 Flexfuel, 5.4 LPG1991–
FORD USA E-250 Standard Cargo Van4.6, 4.6 FLEX, 5.4, 5.4 CNG, 5.4 FLEX, 5.4 LPG1991–
FORD USA E-250 Stripped Chassis4.6, 5.4, 5.4 CNG1991–
FORD USA E-250 SUPER DUTY Cab & Chassis5.4, 5.4 CNG1998–2007
FORD USA E-350 Cutaway Van5.4, 5.4 CNG, 6.81991–
FORD USA E-350 Extended Cargo Van5.4, 5.4 BiFuel, 5.4 CNG, 6.81991–
FORD USA E-350 Extended Passenger Van5.4, 5.4 BIFUEL, 5.4 CNG, 6.81991–
FORD USA E-350 Standard Cargo Van5.4, 5.4 BIFUEL, 5.4 CNG, 6.81991–
FORD USA E-350 Standard Passenger Van5.4, 5.4 BIFUEL, 5.4 CNG, 6.81991–
FORD USA E-350 Stripped Chassis5.4, 5.4 CNG, 6.81991–
FORD USA E-350 SUPER DUTY Cab & Chassis5.4, 5.4 CNG, 5.4 LPG, 6.82003–
FORD USA E-350 SUPER DUTY Cutaway Van5.4, 5.4 CNG, 5.4 FLEX, 5.4 LPG, 6.8, 6.8 CNG, 6.8 LPG1998–
FORD USA E-350 SUPER DUTY Extended Cargo Van5.4, 5.4 CNG, 5.4 FLEX, 5.4 LPG, 6.8, 6.8 CNG, 6.8 LPG1998–
FORD USA E-350 SUPER DUTY Extended Passenger Van5.4, 5.4 CNG, 6.8, 6.8 CNG, 6.8 LPG2003–
FORD USA E-350 SUPER DUTY Standard Cargo Van5.4, 5.4 CNG, 5.4 Flexfuel, 5.4 LPG, 6.8, 6.8 CNG, 6.8 LPG1998–
FORD USA E-350 SUPER DUTY Standard Passenger Van5.4, 5.4 CNG, 5.4 FLEX, 5.4 LPG, 6.8, 6.8 CNG, 6.8 LPG2003–
FORD USA E-350 SUPER DUTY Stripped Chassis5.4, 5.4 CNG, 6.8, 6.8 CNG, 6.8 LPG1998–
FORD USA E-450 SUPER DUTY Cab & Chassis5.4, 6.82003–
FORD USA E-450 SUPER DUTY Cutaway Van5.4, 5.4 CNG, 5.4 Flexfuel, 5.4 LPG, 6.8, 6.8 CNG, 6.8 LPG1991–
FORD USA E-450 SUPER DUTY Stripped Chassis5.4, 5.4 CNG, 5.4 FLEX, 5.4 LPG, 6.8, 6.8 CNG, 6.8 LPG1999–
FORD USA E-550 SUPER DUTY Cutaway Van6.82001–2003
FORD USA ECONOLINE Bus5.4, 5.4 Bifuel1993–
FORD USA ECONOLINE Standard Cargo Van4.6, 5.41991–
FORD USA ECONOLINE Standard Passenger Van4.6, 5.41991–
FORD USA ECONOLINE SUPER DUTY Cutaway Van5.41995–1999
FORD USA ECONOLINE Van4.6, 5.4, 5.4 Bifuel1991–
FORD USA ESCAPE3.0, 3.0 4WD, 3.0 4x4, 3.0 AWD, 3.0 FLEX, 3.0 FLEX 4WD2001–2013
FORD USA EXCURSION5.4, 5.4 4WD, 6.8, 6.8 4WD1999–2005
FORD USA EXPEDITION4.6, 4.6 4x4, 4.6 XLT, 4.6 XLT 4x4, 5.4, 5.4 4WD, 5.4 4x4, 5.4 FlexFuel, 5.4 FlexFuel 4x4, 5.4 XLS, 5.4 XLT, 5.4 XLT 4x41996–
FORD USA EXPLORER4.6, 4.6 4WD2001–
FORD USA EXPLORER (U251)4.6, 4.6 4WD2006–2010
FORD USA EXPLORER SPORT TRAC Crew Cab Pickup4.6, 4.6 4WD2006–2010
FORD USA F-1504.6, 4.6 4x4, 4.6 XL Styleside, 5.4, 5.4 4x4, 5.4 Bifuel 4x4, 5.4 SVT 4x41996–
FORD USA F-150 Crew Cab Pickup4.6, 4.6 16V, 4.6 16V 4WD, 4.6 24V, 4.6 24V 4WD, 4.6 4WD, 4.6 4WD (F04), 5.4, 5.4 (X17), 5.4 4WD, 5.4 BiFuel, 5.4 BiFuel 4WD, 5.4 CNG, 5.4 CNG 4WD, 5.4 FLEX, 5.4 FLEX 4WD1996–
FORD USA F-150 Extended Cab Pickup4.6, 4.6 16V, 4.6 16V 4WD, 4.6 24V, 4.6 24V 4WD, 4.6 4WD, 5.4, 5.4 4WD, 5.4 BiFuel, 5.4 BIFUEL, 5.4 BiFuel 4WD, 5.4 BIFUEL 4WD, 5.4 CNG, 5.4 CNG 4WD, 5.4 Flexfuel, 5.4 Flexfuel 4WD1996–
FORD USA F-150 Standard Cab Pickup4.6, 4.6 16V, 4.6 16V 4WD, 4.6 24V, 4.6 24V 4WD, 4.6 4WD, 5.4, 5.4 (F07), 5.4 4WD, 5.4 4WD (F18), 5.4 BiFuel, 5.4 BIFUEL, 5.4 BiFuel 4WD, 5.4 BIFUEL 4WD, 5.4 CNG, 5.4 CNG 4WD, 5.4 FLEX, 5.4 Flex 4WD, 5.4 FLEX 4WD, 5.4 Lightning, 5.4 SVT Lightning1996–
FORD USA F-2504.6, 4.6 4x4, 5.4, 5.4 4x4, 5.4 LPG, 5.4 LPG 4x41996–
FORD USA F-250 Crew Cab Pickup4.6, 4.6 4WD, 5.4, 5.4 4WD, 5.4 CNG, 5.4 CNG 4WD1996–2003
FORD USA F-250 Extended Cab Pickup4.6, 4.6 4WD, 5.4, 5.4 4WD, 5.4 BiFuel, 5.4 BiFuel 4WD1996–2003
FORD USA F-250 Standard Cab Pickup4.6, 4.6 4WD, 5.4, 5.4 4WD, 5.4 CNG, 5.4 CNG 4WD1996–2014
FORD USA F-250 SUPER DUTY Crew Cab Pickup5.4, 5.4 4WD, 6.8, 6.8 4WD1998–2010
FORD USA F-250 SUPER DUTY Extended Cab Pickup5.4, 5.4 4WD, 6.8, 6.8 4WD1998–2010
FORD USA F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup5.4, 5.4 4WD, 6.8, 6.8 4WD1998–2010
FORD USA F-3504.6 (F30), 5.4 (F30), 5.4 (W30), 5.4 4x4 (F31), 5.4 4x4 (W31), 6.8 (F30), 6.8 4x4 (F31)1996–
FORD USA F-350 Standard Cab Pickup5.41997–2009
FORD USA F-350 SUPER DUTY5.42008–
FORD USA F-350 SUPER DUTY Cab & Chassis5.4, 5.4 4WD, 6.8, 6.8 4WD1998–
FORD USA F-350 SUPER DUTY Crew Cab Pickup5.4, 5.4 4WD, 6.8, 6.8 4WD1998–2010
FORD USA F-350 SUPER DUTY Extended Cab Pickup5.4, 5.4 4WD, 6.8, 6.8 4WD1998–2010
FORD USA F-350 SUPER DUTY Standard Cab Pickup5.4, 5.4 4WD, 6.8, 6.8 4WD1998–2010
FORD USA F-450 Cab & Chassis6.82008–
FORD USA F-450 Standard Cab Pickup6.81996–2009
FORD USA F-450 SUPER DUTY5.4, 5.4 4x4, 6.81999–
FORD USA F-450 SUPER DUTY Cab & Chassis6.8, 6.8 4WD, 6.8 CNG, 6.8 CNG 4WD, 6.8 LPG, 6.8 LPG 4WD2008–
FORD USA F-450 SUPER DUTY Crew Cab Pickup6.8, 6.8 4WD, 6.8 CNG, 6.8 CNG 4WD, 6.8 LPG, 6.8 LPG 4WD2003–
FORD USA F-450 SUPER DUTY Extended Cab Pickup6.8, 6.8 4WD, 6.8 CNG, 6.8 CNG 4WD, 6.8 LPG, 6.8 LPG 4WD2010–
FORD USA F-450 SUPER DUTY Platform/Chassis6.8, 6.8 4WD1998–2007
FORD USA F-450 SUPER DUTY Standard Cab Pickup6.8, 6.8 4WD, 6.8 CNG, 6.8 CNG 4WD, 6.8 LPG, 6.8 LPG 4WD2010–
FORD USA F-53 Stripped Chassis6.8, 6.8 CNG, 6.8 LPG1998–
FORD USA F-550 Cab & Chassis6.82008–
FORD USA F-550 SUPER DUTY Cab & Chassis6.8, 6.8 4WD, 6.8 CNG, 6.8 CNG 4WD, 6.8 LPG, 6.8 LPG 4WD1998–
FORD USA F-550 SUPER DUTY Pickup6.8 4x41998–2007
FORD USA F-550 SUPER DUTY Stripped Chassis6.8, 6.8 4WD1998–2007
FORD USA FIVE HUNDRED3.0, 3.0 4x42004–
FORD USA FREESTYLE Estate3.0, 3.0 AWD2004–2007
FORD USA FUSION3.0, 3.0 All-wheel Drive, 3.0 AWD, 3.0 Flexfuel, 3.0 FlexFuel, 3.0 Flexfuel AWD2005–
FORD USA GRAND MARQUIS Saloon4.61991–2002
FORD USA GRAND MARQUIS Saloon (54B)4.62002–2011
FORD USA LOBO Crew Cab Pickup5.4, 5.4 4WD1996–2008
FORD USA LOBO Extended Cab Pickup4.6, 4.6 AWD, 5.4, 5.4 AWD2008–
FORD USA LOBO Pickup4.6, 4.6 AWD, 5.4, 5.4 AWD2008–
FORD USA LOBO Standard Cab Pickup4.6, 4.6 4WD, 4.6 AWD, 5.4, 5.4 All-wheel Drive1996–
FORD USA MUSTANG Convertible4.6 V8, 5.4, 5.4 V8, 5.82005–
FORD USA MUSTANG Convertible (C)4.6, 4.6 Turbo1993–2004
FORD USA MUSTANG Coupe4.6 V8, 5.4, 5.4 V8, 5.82004–
FORD USA MUSTANG Coupe (C)4.61993–2004
FORD USA P-350 Stripped Chassis5.41992–1997
FORD USA RANGER Standard Cab Pickup2.3, 2.3 4WD1992–1997
FORD USA SABLE Saloon3.01994–1999
FORD USA TAURUS (P5)3.0, 3.0 24V1995–1999
FORD USA TAURUS Estate3.0 24V1999–2005
FORD USA TAURUS Saloon3.0 24V1999–2007
FORD USA TAURUS Wagon (P5)3.0 24V1995–1999
FORD USA THUNDERBIRD Coupe4.61989–1997
FORD USA THUNDERBIRD Saloon4.61988–1997
JAGUAR6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR S-TYPE II (X200)3.0, 3.0 V61998–2008
JAGUAR X-TYPE I (X400)3.0 V6 All-wheel Drive2001–2009
JAGUAR X-TYPE I Estate (X400)3.02003–2009
JAGUAR XF I (X250)3.02008–2015
JAGUAR XJ (X350, X358)3.02003–2009
JAGUAR XJ (X351)3.0 V62009–
JENSEN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
JENSEN S-V84.61998–2007
LINCOLN15 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
LINCOLN AVIATOR4.6, 4.6 All-wheel Drive2002–2005
LINCOLN BLACKWOOD5.42000–2005
LINCOLN CONTINENTAL4.61995–2002
LINCOLN CONTINENTAL TOWN CAR4.6, 4.6 Signature1988–2002
LINCOLN LS3.01998–
LINCOLN MARK LT5.4, 5.4 4x42005–
LINCOLN MARK VIII Coupe4.61992–1998
LINCOLN MARK VIII Saloon4.61991–1998
LINCOLN NAVIGATOR (U228)5.4, 5.4 24V, 5.4 24V AWD, 5.4 AWD2002–2006
LINCOLN NAVIGATOR (U326)5.4, 5.4 4WD, 5.4 AWD, 5.4 Flexfuel, 5.4 Flexfuel 4WD2006–2017
LINCOLN NAVIGATOR (UN173)5.4, 5.4 4WD, 5.4 All-wheel Drive1997–2002
LINCOLN TOWN CAR II4.61990–1997
LINCOLN TOWN CAR III4.6, 4.6 Flexfuel1996–2011
LINCOLN TOWN CAR Saloon4.61989–1997
LINCOLN ZEPHYR/MKZ3.0 Limited2004–
MARCOS3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
MARCOS MANTA RAY4.61997–
MARCOS MANTIS Convertible4.61997–
MARCOS MARCASITE2.52002–2003
MAZDA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 6 Hatchback (GG)3.02002–2008
MAZDA 6 Saloon (GG)3.02002–2008
MAZDA 6 Station Wagon (GY)3.02002–2008
MAZDA MPV II (LW)2.5 (LW5W), 2.5 V6 (LW5W), 3.0 (LW10J), 3.0 (LWFW), 3.0 i V6 (LWFW)1999–2006
MAZDA TRIBUTE3.0 FLEX, 3.0 FLEX 4WD2007–2011
MAZDA TRIBUTE (EP)3.0, 3.0 V6 24V 4WD (EPFW), 3.0 V6 AWD (EPFW)2000–2008
MERCURY10 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY COUGAR Saloon4.61987–1997
MERCURY GRAND MARQUIS4.6, 4.6 GS, 4.6 LS1991–2002
MERCURY GRAND MARQUIS Saloon4.6, 4.6 Flexfuel2001–2011
MERCURY MARAUDER Saloon4.62002–2004
MERCURY MARINER3.0, 3.0 4WD, 3.0 AWD, 3.0 Flex, 3.0 Flex AWD2004–2011
MERCURY MILAN Saloon3.0, 3.0 AWD, 3.0 Flexfuel, 3.0 Flexfuel AWD2005–2011
MERCURY MONTEGO3.0 SE, 3.0 SE All-wheel Drive2003–2008
MERCURY MOUNTAINEER4.6, 4.6 All-wheel Drive, 4.6 AWD2000–2010
MERCURY SABLE3.01995–2005
MERCURY SABLE Estate3.01995–2000
MG2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
MG MG ZT2602001–2005
MG MG ZT- T2602001–2005
MOBILITY VENTURES1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
MOBILITY VENTURES MV-1 Standard Passenger Van4.62013–
MORGAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN ROADSTER Convertible3.0, 3.0 V62004–
NOBLE4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
NOBLE M102.51999–2001
NOBLE M123.02000–2005
NOBLE M153.02006–2011
NOBLE M4003.02004–2006
PANOZ3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
PANOZ ESPERANTE Convertible4.6, 4.6 GTLM2000–
PANOZ ESPERANTE Coupe4.6, 4.6 GTLM2000–
PANOZ ROADSTER4.61996–2000
QVALE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
QVALE MANGUSTA Convertible4.62000–2002
ROVER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 75 (RJ)4.6 V81999–2005
ROVER 75 I Tourer (RJ)4.6 V82001–2006
VPG1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.640
ModelisVarikliaiMetai
VPG MV-1 Standard Passenger Van4.6, 4.6 CNG2010–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos