Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 023.940Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 023.940 (2)Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 023.940 (3)Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 023.940 (4)
023.940EAN 4041248153925

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 023.940

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 023.940. Tinka 194 modeliams (BESTURN (FAW), CATERHAM, FORD +23). Pakeičia 17 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

67,99 € Sutaupykite 31,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 36 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
88 mm
Išorinis skersmuo [mm]
180 mm
aukštis [mm]
15 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
IWD
susukimo tipas
sukimas į kairę
Papildomas straipsnis / informacija 2
su montavimo įvore
Kategorija
Alkūninio veleno riebokšlis
MPN
023.940
SKU
0010-023.940
GTIN / EAN
4041248153925
Komplektacija
1x Alkūninio veleno riebokšlis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 17 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1S7G6A321AA. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Retainer - Crankshaft Oil Seal — Fiesta Fiesta GFJ (1991–1996) — Cylinder Block And Plugs
Fiesta Fiesta GFJ (1991–1996) · Cylinder Block And PlugsPozicija 2

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 7 · 19 numerių Sandėlyje – nuo 21,99 € iki 38,99 €.

Visi: Alkūninio veleno riebokšlis
19 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
BESTURN (FAW)1 modelis
BESTURN (FAW) B702.32006–2014
CATERHAM2 modeliai
CATERHAM AEROSEVEN (AE)2.02015–
CATERHAM SEVEN (CF, CS)2.0, 2.0 485R, 2.0 R500, 2.3 CSR1980–
FORD47 modeliai
FORD C-MAX (DM2)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 LPG2007–2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)2.0 Energi, 2.0 Plug-in Hybrid2010–2019
FORD ECOSPORT2.0, 2.0 4x4, 2.0 Flex, 2.0 Flex 4x4, 2.0 Ti-VCT, 2.0 Ti-VCT 4x42011–2022
FORDdar 44 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
FORD FIESTA V (JH, JD)ST1502001–2014
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.02003–2007
FORD FOCUS I (DAW, DBW)2.0, 2.31998–2009
FORD FOCUS I Saloon (DFW)2.01999–2009
FORD FOCUS I Turnier (DNW)2.31999–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 Flex, 2.0 LPG2004–2013
FORD FOCUS II Convertible2.02006–2010
FORD FOCUS II Estate Van1.8 Flexifuel2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 Flex2005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 LPG2004–2012
FORD FOCUS III2.0, 2.0 Direct Flex, 2.0 FLEX, 2.0 ST, 2.0 Ti-GDi, 2.3 RS AWD2010–2020
FORD FOCUS III Saloon2.0, 2.0 Direct Flex, 2.0 FLEX, 2.0 GDi2010–2020
FORD FOCUS III Turnier2.0, 2.0 ST, 2.0 Ti-GDi2010–2020
FORD FOCUS IV (HN)2.3 ST EcoBoost2018–
FORD FOCUS IV Turnier (HP)2.3 ST EcoBoost2018–
FORD FUSION Saloon2.3, 2.5, 2.5 Hybrid HEV2006–2012
FORD GALAXY II (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.32006–2015
FORD GALAXY III (CK)2.0 EcoBoost2015–
FORD GALAXY MK II VAN (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost2006–2015
FORD KUGA II (DM2)2.0, 2.0 4x4, 2.0 EcoBoost, 2.0 EcoBoost 4x4, 2.0 Ecoboost Front-Wheel Drive, 2.5, 2.5 4x42012–
FORD KUGA III (DFK)2.0 EcoBoost, 2.0 EcoBoost 4x4, 2.5 Duratec Plug-in-Hybrid, 2.5 Duratec Plug-in-Hybrid 4x4, 2.5 FHEV, 2.5 FHEV 4x42019–
FORD MAVERICK2.3 16V2001–
FORD METROSTAR2.02000–2007
FORD MONDEO III (B5Y)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO III Saloon (B4Y)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO IV (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTi, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTI, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTi, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Van2.0, 2.0 EcoBoost2007–2015
FORD MONDEO V Hatchback (CE)2.0 EcoBoost2014–
FORD MONDEO V Saloon (CD)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Ecoboost 4x4, 2.0 EcoBoost 4x4, 2.0 Hybrid, 2.5, 2.5 4x4, 2.5 Flex2012–
FORD MONDEO V Turnier (CF)2.0 EcoBoost, 2.0 Hybrid iVCT2014–
FORD RANGER (ER, EQ, R)2.3, 2.3 4x41997–2011
FORD RANGER (ET)2.3, 2.3 4x42005–2012
FORD S-MAX (CJ, WA6)2.0 EcoBoost2015–
FORD S-MAX (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.32006–2014
FORD S-MAX VAN (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost2006–2014
FORD TOURNEO CONNECT2.02002–2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65, P70, P80)2.02002–
FORD TRANSIT CONNECT MPV2.0 Flexifuel, 2.0 GDi, 2.5 CNG, 2.5 Duratec, 2.5 LPG2013–
FORD TRANSIT CONNECT V408 Box Body/MPV2.0 Flexifuel, 2.0 GDi, 2.5 CNG, 2.5 Duratec, 2.5 LPG2013–
FORD TRANSIT Platform/Chassis (FM , FN , FF)2.3 16V CNG RWD, 2.3 16V LPG RWD, 2.3 16V RWD2006–2014
FORD TRANSIT Van (FA)2.3 16V CNG RWD, 2.3 16V LPG RWD, 2.3 16V RWD2006–2014
FORD (CHANGAN)13 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
FORD (CHANGAN) EDGE2.0 GTDi, 2.0 GTDi 4WD2015–2023
FORD (CHANGAN) EDGE PLUSEcoBoost 245, EcoBoost 245 4WD2020–2023
FORD (CHANGAN) ESCAPEEcoBoost 245, EcoBoost 245 All-wheel Drive2019–
FORD (CHANGAN) EXPLOREREcoBoost 285, EcoBoost 285 All-wheel Drive2020–
FORD (CHANGAN) FOCUS Hatchback1.8, 2.02012–
FORD (CHANGAN) FOCUS Hatchback (CD5)1.8, 2.02005–2011
FORD (CHANGAN) FOCUS Saloon1.8, 2.02012–
FORD (CHANGAN) FOCUS Saloon (CD4)1.8, 2.02005–2011
FORD (CHANGAN) KUGA2.0 AWD, 2.0 GTDi AWD, ECOBOOST 2452013–
FORD (CHANGAN) MONDEO2.0, 2.0 S, EcoBoost 245, T2003–
FORD (CHANGAN) MONDEO / ZHISHENG2.0 GTDi200, 2.0 GTDi240, 2.32007–
FORD (CHANGAN) S-MAX (BWS)2.32007–
FORD (CHANGAN) TAURUS2.0 GTDi2015–
FORD (JMC)3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
FORD (JMC) EVEREST2.3, 2.3 4WD2015–
FORD (JMC) TRANSIT Bus2.32006–
FORD (JMC) TRANSIT Van2.32008–
FORD ASIA & OCEANIA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA ESCAPE2.3, 2.3 (R1)2001–2015
FORD ASIA & OCEANIA FOCUS III Saloon (DYM)2.0 GDi2011–
FORD ASIA & OCEANIA I-MAX MPV2.02007–2011
FORD AUSTRALIA26 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA ESCAPE (BA, ZA, ZB, ZC, ZD)2.32001–
FORD AUSTRALIA ESCAPE (ZG)2.0 AWD2016–
FORD AUSTRALIA ESCAPE III (ZH)2.0 EcoBoost2020–
FORD AUSTRALIA FALCON Saloon (FG X)2.0 i2014–
FORD AUSTRALIA FALCON Saloon (FG)2.0 EcoBoost XT2008–2014
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WP, WQ)2.0 i XR42004–
FORD AUSTRALIA FOCUS Convertible (LT)2.0 i2007–2009
FORD AUSTRALIA FOCUS Convertible (LV)2.0 i2008–2008
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LS)2.0 i2005–2007
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LT)2.0 i2007–2009
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LV)2.0 i2009–2011
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LW)2.0 GDI, 2.0 ST2152011–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LZ)2.0 ST, 2.3 RS AWD2015–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (SA)2.3 ST2018–
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LS, LT)2.0 i2005–
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LV)2.0 i2009–2011
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LW)2.0 GDI2011–
FORD AUSTRALIA KUGA (TF)2.0 EcoBoost AWD2013–2016
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (MB, MC)2.3 i 16 V2009–
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (MD)2.0 EcoBoost2014–
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (MA, MB, MC)2.0 i 16V, 2.3 i 16V2007–
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (MD)2.0 EcoBoost2014–
FORD AUSTRALIA MONDEO Saloon (MA, MB)2.3 i 16 V2007–2015
FORD AUSTRALIA MUSTANG Convertible (FM, FN)2.3 EcoBoost2014–2023
FORD AUSTRALIA MUSTANG Coupe (FM, FN)2.3 EcoBoost2014–2023
FORD AUSTRALIA TRANSIT Van (VM)2.3 i2006–
FORD USA21 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA BRONCO SPORT Closed Off-Road Vehicle2.0 4x4 (R9D), 2.0 EcoBoost 4WD (R9D)2019–
FORD USA ECOSPORT2.0, 2.0 Flex, 2.0 XLT, 2.0 XLT 4x42002–
FORD USA EDGE2.0, 2.0 AWD2014–
FORD USA EDGE (U387)2.0, 2.0 AWD2006–
FORD USA ESCAPE2.3, 2.3 4WD, 2.3 4x4, 2.3 Hybrid, 2.3 Hybrid 4x4, 2.5, 2.5 4WD2001–2013
FORD USA EXPLORER (U5)2.0, 2.0 4WD, 2.3, 2.3 4WD, 2.3 T 4WD2010–
FORD USA EXPLORER (U6)2.3 EcoBoost (K7F), 2.3 EcoBoost AWD (K8F)2019–
FORD USA FOCUS2.0, 2.31999–2011
FORD USA FOCUS Coupe2.02007–2011
FORD USA FOCUS Hatchback2.01999–2007
FORD USA FUSION2.3, 2.3 AWD, 2.5, 2.5 AWD, 2.5 Hybrid2005–
FORD USA MAVERICK Crew Cab Pickup (W8)2.0, 2.0 AWD, 2.5 FHEV, 2.5 FHEV AWD2021–
FORD USA MUSTANG Convertible2.3 EcoBoost, 2.3 EcoBoost (P8U)2014–
FORD USA MUSTANG Coupe2.3 EcoBoost, 2.3 EcoBoost (P8T)2014–
FORD USA RANGER Cab & Chassis2.31997–2012
FORD USA RANGER Crew Cab Pickup2.3, 2.3 4x42011–
FORD USA RANGER Crew Cab Pickup (ES)2.31997–2012
FORD USA RANGER Extended Cab Pickup2.3, 2.3 4WD1992–1997
FORD USA RANGER Extended Cab Pickup (ES)2.3, 2.3 4WD1997–2012
FORD USA RANGER Standard Cab Pickup2.3, 2.3 4WD1997–2012
FORD USA TAURUS2.0, 2.0 AWD2009–
JAGUAR6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR F-PACE (X761)2.0 Ti42015–
JAGUAR XE (X760)2.02015–
JAGUAR XF I (X250)2.02008–2015
JAGUAR XF II (X260)2.02015–
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250)2.0 T2012–2015
JAGUAR XJ (X351)2.0 Ti42009–
JAGUAR (CHERY)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR (CHERY) XFL20t, 25t2016–
LAND ROVER7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550)2.0 4x42014–
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550)Si4 4x42014–
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359)2.0 Si4 4x42006–2015
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538)2.0 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Convertible (L538)2.0 4x42015–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538)Si4 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494)2.0 GTDI 4x42013–2022
LAND ROVER (CHERY)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER (CHERY) DISCOVERY SPORT (L550)2.0 4x42015–
LAND ROVER (CHERY) RANGE ROVER EVOQUE (L538)2.0 T 4x42015–2019
LINCOLN6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
LINCOLN CONTINENTAL2.02016–
LINCOLN CORSAIR (J2)Hybrid2019–
LINCOLN MKC2.0, 2.0 AWD, 2.3, 2.3 AWD2014–
LINCOLN MKT2.02009–
LINCOLN MKX2.0 T, 2.0 T AWD2015–2018
LINCOLN MKZ2.0, 2.0 AWD, 2.0 Hybrid, 2.5 Hybrid2006–
LINCOLN (CHANGAN)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
LINCOLN (CHANGAN) CORSAIR2.0, 2.0 All-wheel Drive2020–
LINCOLN (CHANGAN) NAUTILUS2.0, 2.0 AWD2021–2023
MAZDA25 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 3 (BK)2.0 (BK10F, BKEP), 2.0 (BKEP), 2.0 AWD (BKEP), 2.3, 2.3 (BK3P), 2.3 DiSi Turbo MPS (BK3P), 2.3 MPS, 2.3 MPS Turbo (BK14), 2.3 MZR (BK3P), 2.3 MZR Sport (BK3P)2003–2009
MAZDA 3 (BL)2.0, 2.0 4WD (BLEAW), 2.0 DISI (BLEFW), 2.0 MZR (BLEFW, BL10F), 2.0 MZR (BLEFW), 2.0 MZR DISI (BLEFW), 2.3 MPS Turbo, 2.3 MPS Turbo (BL14), 2.3 MPS Turbo (BL3FW, BL1031), 2.5, 2.5 (BL10)2008–2014
MAZDA 3 Saloon (BK)2.0 (BK10F, BKEP), 2.0 (BKEP), 2.0 AWD (BKEP), 2.0 MZR-CD AWD (BKEP), 2.3, 2.3 (BK3P), 2.3 MPS, 2.3 SP23 (BK3P)1999–2009
MAZDA 3 Saloon (BL)2.0, 2.0 4WD (BLEAP), 2.0 MZR (BL12, BLEFP), 2.0 MZR (BLEFP, BL10F), 2.0 MZR DISI (BL12), 2.5, 2.5 (BL10)2008–2014
MAZDA 5 (CR)1.8 (CR19), 2.0 (CREW, CR19), 2.0 (CREW), 2.0 AWD (CREW, CWEFW, CWEAW), 2.3, 2.3 (CR3W)2005–2010
MAZDA 5 (CW)2.0, 2.0 (CWEFW), 2.0 4WD (CWEAW), 2.0 AWD (CWEFW), 2.52010–
MAZDA 6 Estate (GH)1.8 MZR, 2.0 (GHEFW), 2.0 MZR (GHEFW, GH10F), 2.0 MZR (GHEFW), 2.5 4WD (GH5AW), 2.5 MZR (GH5FW), 2.5 Sportbreak (GH5FW, GH5AW)2007–2013
MAZDA 6 Hatchback (GG)1.8, 2.0 (GGES), 2.3, 2.3 (GG3S)2002–2008
MAZDA 6 Hatchback (GH)1.8 MZR, 2.0 MZR (GHEFS), 2.5 MZR (GH5FS), 2.5 MZR 4WD (GH5AS)2007–2013
MAZDA 6 Saloon (GG)1.8, 2.0 (GGEP, GG10), 2.0 (GGEP, GGES), 2.0 (GGEP), 2.3, 2.3 (GG3P, GG3S), 2.3 (GG3P), 2.3 AWD, 2.3 AWD (GG3P), 2.3 MPS Turbo (GG3P)2002–2008
MAZDA 6 Saloon (GH)1.8 MZR, 2.0 (GHEFP, GH10), 2.0 (GHEFP, GHEFS), 2.0 MZR (GHEFP, GH10F), 2.0 MZR (GHEFP), 2.5 MZR (GH5AS), 2.5 MZR (GH5FS, GH5FP), 2.5 MZR 4WD (GH5AP, GH5AS)2007–2013
MAZDA 6 Station Wagon (GY)1.8, 2.0 (GYEW), 2.3 (GY3W, GY10), 2.3 (GY3W), 2.3 350GT Hybrid (GY3W), 2.3 AWD (GY3W)2002–2008
MAZDA B-SERIE (UN)2.31998–2008
MAZDA BIANTE (CC)2.0 (CCEFW), 2.0 4WD (CCEAW), 2.3 (CC3FW)2008–
MAZDA BONGO TRUCK Platform/Chassis (SKF)1.8 (SKP2T), 1.8 4WD (SKP2L)1999–
MAZDA BONGO VAN Bus (SK)1.8 (SKP2V), 1.8 4WD (SKP2M)1999–
MAZDA BONGO VAN Van (SK)1.8 (SKP2V), 1.8 4WD (SKP2M)1999–
MAZDA BT-50 II Pickup (B22, B32, UP, UR)2.5 CNG, 2.5 MZI, 2.5 MZI 4WD2011–
MAZDA CX-7 (ER)2.3, 2.3 AWD, 2.3 DISi, 2.3 MZR DISI Turbo, 2.3 MZR DISI Turbo (ER3P), 2.3 MZR DISI Turbo AWD, 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER103, ER3P), 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P), 2.5 MZR (ER10L), 2.5 MZR AWD2006–2014
MAZDA MPV II (LW)2.3 (LW3W), 2.3 AWD (LW3W)1999–2006
MAZDA MPV III (LY)2.3, 2.3 (LY3P), 2.3 4WD (LY3P)2006–
MAZDA MX-5 III (NC)1.8 (NC18), 2.0, 2.0 (NC18), 2.0 (NCEC)2005–2014
MAZDA PREMACY (CP)2.3 SVT (CP3W)1999–2005
MAZDA TRIBUTE2.3, 2.3 4WD2007–2011
MAZDA TRIBUTE (EP)2.3 (EP3W), 2.3 4WD (EP3W), 2.3 All-wheel Drive (EP3W), 2.3 AWD (EP3W), 2.3 GX (EP3W)2000–2008
MAZDA (CHANGAN)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA (CHANGAN) 3 Hatchback2.02011–
MAZDA (CHANGAN) 3 Saloon2.02006–
MAZDA (FAW)7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA (FAW) 6 Estate2.32003–2009
MAZDA (FAW) 6 Hatchback2.0, 2.32005–2009
MAZDA (FAW) 6 RUI YI Hatchback2.0, 2.52010–
MAZDA (FAW) 6 RUI YI Saloon2.0, 2.52009–
MAZDA (FAW) 6 Saloon2.0, 2.32003–
MAZDA (FAW) 8 MPV2.3, 2.52010–
MAZDA (FAW) CX-72.3 T AWD, 2.52014–
MERCURY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY MARINER2.3, 2.3 4WD, 2.3 AWD, 2.3 Hybrid, 2.3 Hybrid 4WD, 2.3 Hybrid AWD, 2.5, 2.5 AWD, 2.5 Hybrid, 2.5 Hybrid AWD2004–2011
MERCURY MILAN Saloon2.3, 2.3 AWD, 2.5, 2.5 AWD, 2.5 Hybrid2005–2011
MITSUOKA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
MITSUOKA HIMIKO Convertible2.0 (NCEC)2008–
MORGAN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.8 16V, 2.01968–
MORGAN PLUS FOUR2.0 i1985–2020
MORGAN ROADSTER Convertible2.0 Plus42004–
NISSAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN LAFESTA (B35)2.0 (CWEFWN), 2.0 4WD (CWEAWN)2011–
NISSAN VANETTE Van (S21)1.8, 1.8 4WD2003–2017
VOLVO8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO C30 (533)1.8, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 FlexFuel2006–2013
VOLVO S40 II (544)1.8, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 F2003–2012
VOLVO S60 II (134)2.0 T, T5, T5 DRIVe2010–2019
VOLVO S80 II (124)2.0, 2.0 FlexFuel, 2.0 T, T52006–2016
VOLVO V50 (545)1.8, 1.8 BiFuel, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 FlexFuel2003–2012
VOLVO V60 I (155)2.0 T, T52010–2018
VOLVO V70 III (135)2.0, 2.0 FlexiFuel, 2.0 T, T52007–2016
VOLVO XC60 I SUV (156)2.0 T, T52008–2018
VOLVO (CHANGAN)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO (CHANGAN) S80L2.0 T2009–
VUHL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
VUHL VUHL05 Convertible2.3 RR2015–
WESTFIELD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
WESTFIELD SE / SEVEN2.01980–
ZENOS CARS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 023.940
ModelisVarikliaiMetai
ZENOS CARS E102.3 R2015–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos