Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
 image
026.650EAN 4041248434819

Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 026.650

Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 026.650. Tinka 231 modeliui (BESTURN (FAW), CATERHAM, DODGE +27). Pakeičia 22 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

3,99 € Sutaupykite 2,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 1 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vožtuvo kojelės skersmuo [mm]
5.5 mm
vidinis skersmuo [mm]
10.8 mm
Išorinis skersmuo [mm]
25 mm
aukštis [mm]
18 mm
spalva
rudas
Kategorija
Tarpiklis, vožtuvo šerdis
MPN
026.650
SKU
0010-026.650
GTIN / EAN
4041248434819
Komplektacija
1x Tarpiklis, vožtuvo šerdis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 22 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1S7Z6571EA.

VALVE STEM OIL SEAL — Gasket
GasketPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 18 numerių Sandėlyje – nuo 1,99 € iki 2,99 €.

Visi: Tarpiklis, vožtuvo šerdis
18 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
BESTURN (FAW)1 modelis
BESTURN (FAW) B702.32006–2014
CATERHAM2 modeliai
CATERHAM AEROSEVEN (AE)2.02015–
CATERHAM SEVEN (CF, CS)2.0, 2.0 485R, 2.0 R500, 2.3 CSR1980–
DODGE2 modeliai
DODGE NEON1.62016–
DODGE VISION Saloon1.62014–
FIAT15 modelių
FIAT 500X (334)1.6 (334AXE1A)2014–
FIATdar 14 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
FIAT GRAND SIENA (372, 197)1.6 (197), 1.6 Flex2012–
FIAT GRANDE PUNTO (199)1.62005–
FIAT IDEA (350)1.6, 1.6 Flex2003–
FIAT LINEA (323, 110)1.6 (323.AXF1A)2006–
FIAT PALIO (178, 171, 371)1.6 16V, 1.6 Flex1996–
FIAT PALIO (26, 27, 28)1.6 (196), 1.6 Flex (263, 196)2011–
FIAT PALIO Weekend (178, 173, 373, 374, 171)1.6 16V (178DYC2), 1.6 Flex (17350E2, 3731541)1996–
FIAT PUNTO (188)1.6 Flex1999–2012
FIAT PUNTO (199)1.6 16V Flex2012–
FIAT SIENA (178, 172, 372)1.61996–2016
FIAT STRADA Pickup (178, 278)1.6 (178EXG), 1.6 Flex1998–
FIAT TIPO Estate (356, 357)1.6 (356WXE11)2016–
FIAT TIPO Hatchback (356, 357)1.6 (356HXE11)2016–
FIAT TIPO Saloon (356, 357)1.6 (356SXE11)2015–
FORD51 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
FORD C-MAX (DM2)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 LPG2007–2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)2.0 Energi, 2.0 Plug-in Hybrid2010–2019
FORD ECOSPORT2.0, 2.0 4x4, 2.0 Flex, 2.0 Flex 4x4, 2.0 Ti-VCT, 2.0 Ti-VCT 4x42011–2022
FORD FIESTA Saloon1.5 Duratec2010–2017
FORD FIESTA V (JH, JD)ST1502001–2014
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.5 Duratec2008–
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.02003–2007
FORD FOCUS I (DAW, DBW)2.0, 2.31998–2009
FORD FOCUS I Saloon (DFW)2.01999–2009
FORD FOCUS I Turnier (DNW)2.31999–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 Flex, 2.0 LPG2004–2013
FORD FOCUS II Convertible2.02006–2010
FORD FOCUS II Estate Van1.8 Flexifuel2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 Flex2005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 LPG2004–2012
FORD FOCUS III2.0, 2.0 Direct Flex, 2.0 FLEX, 2.0 ST, 2.0 Ti-GDi, 2.3 RS AWD2010–2020
FORD FOCUS III Saloon2.0, 2.0 Direct Flex, 2.0 FLEX, 2.0 GDi2010–2020
FORD FOCUS III Turnier2.0, 2.0 ST, 2.0 Ti-GDi2010–2020
FORD FOCUS IV (HN)2.3 ST EcoBoost2018–
FORD FOCUS IV Turnier (HP)2.3 ST EcoBoost2018–
FORD FUSION Saloon2.3, 2.5, 2.5 Hybrid HEV2006–2012
FORD GALAXY II (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.32006–2015
FORD GALAXY III (CK)2.0 EcoBoost, 2.5 FHEV2015–
FORD GALAXY MK II VAN (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost2006–2015
FORD KUGA II (DM2)2.0, 2.0 4x4, 2.0 EcoBoost, 2.0 EcoBoost 4x4, 2.0 Ecoboost Front-Wheel Drive, 2.5, 2.5 4x42012–
FORD KUGA III (DFK)2.0 EcoBoost, 2.0 EcoBoost 4x4, 2.5 Duratec Plug-in-Hybrid, 2.5 Duratec Plug-in-Hybrid 4x4, 2.5 FHEV, 2.5 FHEV 4x42019–
FORD MAVERICK2.3 16V2001–
FORD METROSTAR2.02000–2007
FORD MONDEO III (B5Y)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO III Saloon (B4Y)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO IV (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTi, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTI, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTi, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Van2.0, 2.0 EcoBoost2007–2015
FORD MONDEO V Hatchback (CE)2.0 EcoBoost2014–
FORD MONDEO V Saloon (CD)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Ecoboost 4x4, 2.0 EcoBoost 4x4, 2.0 Hybrid, 2.5, 2.5 4x4, 2.5 Flex2012–
FORD MONDEO V Turnier (CF)2.0 EcoBoost, 2.0 Hybrid iVCT2014–
FORD RANGER (ER, EQ, R)2.3, 2.3 4x41997–2011
FORD RANGER (ET)2.3, 2.3 4x42005–2012
FORD RANGER (TKE)2.5 Flex, 2.5 i, 2.5 i 4x4, 2.5 i CNG2011–
FORD RANGER III (2N, 2G, 2P)2.52011–2023
FORD S-MAX (CJ, WA6)2.0 EcoBoost, 2.5 FHEV2015–
FORD S-MAX (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.32006–2014
FORD S-MAX VAN (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost2006–2014
FORD TOURNEO CONNECT2.02002–2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65, P70, P80)2.02002–
FORD TRANSIT CONNECT MPV2.0 Flexifuel, 2.0 GDi, 2.5 CNG, 2.5 Duratec, 2.5 LPG2013–
FORD TRANSIT CONNECT V408 Box Body/MPV2.0 Flexifuel, 2.0 GDi, 2.5 CNG, 2.5 Duratec, 2.5 LPG2013–
FORD TRANSIT Platform/Chassis (FM , FN , FF)2.3 16V CNG RWD, 2.3 16V LPG RWD, 2.3 16V RWD2006–2014
FORD TRANSIT Van (FA)2.3 16V CNG RWD, 2.3 16V LPG RWD, 2.3 16V RWD2006–2014
FORD (CHANGAN)15 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
FORD (CHANGAN) EDGE2.0 GTDi, 2.0 GTDi 4WD2015–2023
FORD (CHANGAN) EDGE PLUSEcoBoost 245, EcoBoost 245 4WD2020–2023
FORD (CHANGAN) ESCAPEEcoBoost 245, EcoBoost 245 All-wheel Drive2019–
FORD (CHANGAN) EXPLOREREcoBoost 285, EcoBoost 285 All-wheel Drive2020–
FORD (CHANGAN) FIESTA Hatchback1.3, 1.52009–2013
FORD (CHANGAN) FIESTA Saloon1.3, 1.52009–2013
FORD (CHANGAN) FOCUS Hatchback1.8, 2.02012–
FORD (CHANGAN) FOCUS Hatchback (CD5)1.8, 2.02005–2011
FORD (CHANGAN) FOCUS Saloon1.8, 2.02012–
FORD (CHANGAN) FOCUS Saloon (CD4)1.8, 2.02005–2011
FORD (CHANGAN) KUGA2.0 AWD, 2.0 GTDi AWD, ECOBOOST 2452013–
FORD (CHANGAN) MONDEO2.0, 2.0 S, EcoBoost 245, T2003–
FORD (CHANGAN) MONDEO / ZHISHENG2.0 GTDi200, 2.0 GTDi240, 2.32007–
FORD (CHANGAN) S-MAX (BWS)2.32007–
FORD (CHANGAN) TAURUS2.0 GTDi2015–
FORD (JMC)3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
FORD (JMC) EVEREST2.3, 2.3 4WD2015–
FORD (JMC) TRANSIT Bus2.32006–
FORD (JMC) TRANSIT Van2.32008–
FORD ASIA & OCEANIA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA ESCAPE2.3, 2.3 (R1)2001–2015
FORD ASIA & OCEANIA FOCUS III Saloon (DYM)2.0 GDi2011–
FORD ASIA & OCEANIA I-MAX MPV2.02007–2011
FORD ASIA & OCEANIA RANGER (PX)2.5 iVCT, 2.5 iVCT 4x42011–
FORD AUSTRALIA28 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA ESCAPE (BA, ZA, ZB, ZC, ZD)2.32001–
FORD AUSTRALIA ESCAPE (ZG)2.0 AWD2016–
FORD AUSTRALIA ESCAPE III (ZH)2.0 EcoBoost2020–
FORD AUSTRALIA FALCON Saloon (FG X)2.0 i2014–
FORD AUSTRALIA FALCON Saloon (FG)2.0 EcoBoost XT2008–2014
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WP, WQ)2.0 i XR42004–
FORD AUSTRALIA FOCUS Convertible (LT)2.0 i2007–2009
FORD AUSTRALIA FOCUS Convertible (LV)2.0 i2008–2008
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LS)2.0 i2005–2007
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LT)2.0 i2007–2009
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LV)2.0 i2009–2011
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LW)2.0 GDI, 2.0 ST2152011–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LZ)2.0 ST, 2.3 RS AWD2015–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (SA)2.3 ST2018–
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LS, LT)2.0 i2005–
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LV)2.0 i2009–2011
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LW)2.0 GDI2011–
FORD AUSTRALIA KUGA (TF)2.0 EcoBoost AWD2013–2016
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (MB, MC)2.3 i 16 V2009–
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (MD)2.0 EcoBoost2014–
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (MA, MB, MC)2.0 i 16V, 2.3 i 16V2007–
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (MD)2.0 EcoBoost2014–
FORD AUSTRALIA MONDEO Saloon (MA, MB)2.3 i 16 V2007–2015
FORD AUSTRALIA MUSTANG Convertible (FM, FN)2.3 EcoBoost2014–2023
FORD AUSTRALIA MUSTANG Coupe (FM, FN)2.3 EcoBoost2014–2023
FORD AUSTRALIA RANGER Pickup (PX)2.5 i (PX)2011–2022
FORD AUSTRALIA RANGER Platform/Chassis (PX)2.5 i (PX)2011–2022
FORD AUSTRALIA TRANSIT Van (VM)2.3 i2006–
FORD USA20 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA BRONCO SPORT Closed Off-Road Vehicle2.0 4x4 (R9D), 2.0 EcoBoost 4WD (R9D)2019–
FORD USA ECOSPORT2.0, 2.0 Flex, 2.0 XLT, 2.0 XLT 4x42002–
FORD USA EDGE2.0, 2.0 AWD2014–
FORD USA EDGE (U387)2.0, 2.0 AWD2006–
FORD USA ESCAPE2.3, 2.3 4WD, 2.3 4x4, 2.3 Hybrid, 2.3 Hybrid 4x4, 2.5, 2.5 4WD2001–2013
FORD USA EXPLORER (U5)2.0, 2.0 4WD, 2.3, 2.3 4WD, 2.3 T 4WD2010–
FORD USA EXPLORER (U6)2.3 EcoBoost (K7F), 2.3 EcoBoost AWD (K8F)2019–
FORD USA FOCUS2.0, 2.31999–2011
FORD USA FOCUS Coupe2.02007–2011
FORD USA FOCUS Hatchback2.01999–2007
FORD USA FUSION2.3, 2.3 AWD, 2.5, 2.5 AWD, 2.5 Hybrid2005–
FORD USA MAVERICK Crew Cab Pickup (W8)2.0, 2.0 AWD, 2.5 FHEV, 2.5 FHEV AWD2021–
FORD USA MUSTANG Convertible2.3 EcoBoost, 2.3 EcoBoost (P8U)2014–
FORD USA MUSTANG Coupe2.3 EcoBoost, 2.3 EcoBoost (P8T)2014–
FORD USA RANGER Cab & Chassis2.31997–2012
FORD USA RANGER Crew Cab Pickup2.3, 2.3 4x42011–
FORD USA RANGER Crew Cab Pickup (ES)2.31997–2012
FORD USA RANGER Extended Cab Pickup (ES)2.3, 2.3 4WD1997–2012
FORD USA RANGER Standard Cab Pickup2.3, 2.3 4WD1997–2012
FORD USA TAURUS2.0, 2.0 AWD2009–
JAGUAR6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR F-PACE (X761)2.0 Ti42015–
JAGUAR XE (X760)2.02015–
JAGUAR XF I (X250)2.02008–2015
JAGUAR XF II (X260)2.02015–
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250)2.0 T2012–2015
JAGUAR XJ (X351)2.0 Ti42009–
JAGUAR (CHERY)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR (CHERY) XFL20t, 25t2016–
JEEP2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV)1.6, 1.8, 1.8 16V Flex2014–
JEEP RENEGADE VAN (BU, B1)1.6 E-torQ2014–
LAND ROVER7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550)2.0 4x42014–
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550)Si4 4x42014–
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359)2.0 Si4 4x42006–2015
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538)2.0 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Convertible (L538)2.0 4x42015–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538)Si4 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494)2.0 GTDI 4x42013–2022
LAND ROVER (CHERY)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER (CHERY) DISCOVERY SPORT (L550)2.0 4x42015–
LAND ROVER (CHERY) RANGE ROVER EVOQUE (L538)2.0 T 4x42015–2019
LINCOLN6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
LINCOLN CONTINENTAL2.02016–
LINCOLN CORSAIR (J2)Hybrid2019–
LINCOLN MKC2.0, 2.0 AWD, 2.3, 2.3 AWD2014–
LINCOLN MKT2.02009–
LINCOLN MKX2.0 T, 2.0 T AWD2015–2018
LINCOLN MKZ2.0, 2.0 AWD, 2.0 Hybrid, 2.5 Hybrid2006–
LINCOLN (CHANGAN)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
LINCOLN (CHANGAN) CORSAIR2.0, 2.0 All-wheel Drive2020–
LINCOLN (CHANGAN) NAUTILUS2.0, 2.0 AWD2021–2023
MAZDA31 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 2 (DE, DH)1.3 (DE3FS), 1.3 4WD (DE3AS), 1.3 BiFuel, 1.3 MZR (DE3FS), 1.5 (DE5FS, DE10Y), 1.5 (DE5FS), 1.5 Flex, 1.5 MZR (DE5FS)2007–2015
MAZDA 2 (DY)1.3 L (DY3W), 1.3 L AWD (DY3R), 1.5 (DY5W), 1.5 AWD (DY5R)2003–2007
MAZDA 2 Saloon (DE)1.3, 1.5 Flex, 1.5 i2010–2015
MAZDA 3 (BK)1.3 (BK14), 1.5 (BK5P), 1.6, 1.6 (BK14), 2.0 (BK10F, BKEP), 2.0 (BKEP), 2.0 AWD (BKEP), 2.3, 2.3 (BK3P), 2.3 DiSi Turbo MPS (BK3P), 2.3 MPS, 2.3 MPS Turbo (BK14), 2.3 MZR (BK3P), 2.3 MZR Sport (BK3P)2003–2009
MAZDA 3 (BL)1.5 (BL5FW, BL5FP), 1.6 MZR, 1.6 MZR (BL14), 2.0, 2.0 4WD (BLEAW), 2.0 DISI (BLEFW), 2.0 MZR (BLEFW, BL10F), 2.0 MZR (BLEFW), 2.0 MZR DISI (BLEFW), 2.3 MPS Turbo, 2.3 MPS Turbo (BL14), 2.3 MPS Turbo (BL3FW, BL1031), 2.5, 2.5 (BL10)2008–2014
MAZDA 3 (BM, BN)1.6 (BM4, BN4)2013–2019
MAZDA 3 Saloon (BK)1.5 (BK5P), 1.6 (BK12), 2.0 (BK10F, BKEP), 2.0 (BKEP), 2.0 AWD (BKEP), 2.0 MZR-CD AWD (BKEP), 2.3, 2.3 (BK3P), 2.3 MPS, 2.3 SP23 (BK3P)1999–2009
MAZDA 3 Saloon (BL)1.5 (BL5FP), 1.6 MZR (BL12), 2.0, 2.0 4WD (BLEAP), 2.0 MZR (BL12, BLEFP), 2.0 MZR (BLEFP, BL10F), 2.0 MZR DISI (BL12), 2.5, 2.5 (BL10)2008–2014
MAZDA 3 Saloon (BM, BN)1.6, 1.6 (BM6FJ)2013–2019
MAZDA 5 (CR)1.8 (CR19), 2.0 (CREW, CR19), 2.0 (CREW), 2.0 AWD (CREW, CWEFW, CWEAW), 2.3, 2.3 (CR3W)2005–2010
MAZDA 5 (CW)2.0, 2.0 (CWEFW), 2.0 4WD (CWEAW), 2.0 AWD (CWEFW), 2.52010–
MAZDA 6 Estate (GH)1.8 MZR, 2.0 (GHEFW), 2.0 MZR (GHEFW, GH10F), 2.0 MZR (GHEFW), 2.5 4WD (GH5AW), 2.5 MZR (GH5FW), 2.5 Sportbreak (GH5FW, GH5AW)2007–2013
MAZDA 6 Hatchback (GG)1.8, 2.0 (GGES), 2.3, 2.3 (GG3S)2002–2008
MAZDA 6 Hatchback (GH)1.8 MZR, 2.0 MZR (GHEFS), 2.5 MZR (GH5FS), 2.5 MZR 4WD (GH5AS)2007–2013
MAZDA 6 Saloon (GG)1.8, 2.0 (GGEP, GG10), 2.0 (GGEP, GGES), 2.0 (GGEP), 2.3, 2.3 (GG3P, GG3S), 2.3 (GG3P), 2.3 AWD, 2.3 AWD (GG3P), 2.3 MPS Turbo (GG3P)2002–2008
MAZDA 6 Saloon (GH)1.8 MZR, 2.0 (GHEFP, GH10), 2.0 (GHEFP, GHEFS), 2.0 MZR (GHEFP, GH10F), 2.0 MZR (GHEFP), 2.5 MZR (GH5AS), 2.5 MZR (GH5FS, GH5FP), 2.5 MZR 4WD (GH5AP, GH5AS)2007–2013
MAZDA 6 Station Wagon (GY)1.8, 2.0 (GYEW), 2.3 (GY3W, GY10), 2.3 (GY3W), 2.3 350GT Hybrid (GY3W), 2.3 AWD (GY3W)2002–2008
MAZDA B-SERIE (UN)2.31998–2008
MAZDA BIANTE (CC)2.0 (CCEFW), 2.0 4WD (CCEAW), 2.3 (CC3FW)2008–
MAZDA BONGO TRUCK Platform/Chassis (SKF)1.8 (SKP2T), 1.8 4WD (SKP2L)1999–
MAZDA BONGO VAN Bus (SK)1.8 (SKP2V), 1.8 4WD (SKP2M)1999–
MAZDA BONGO VAN Van (SK)1.8 (SKP2V), 1.8 4WD (SKP2M)1999–
MAZDA BT-50 II Pickup (B22, B32, UP, UR)2.5 CNG, 2.5 MZI, 2.5 MZI 4WD2011–
MAZDA CX-7 (ER)2.3, 2.3 AWD, 2.3 DISi, 2.3 MZR DISI Turbo, 2.3 MZR DISI Turbo (ER3P), 2.3 MZR DISI Turbo AWD, 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER103, ER3P), 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P), 2.5 MZR (ER10L), 2.5 MZR AWD2006–2014
MAZDA MPV II (LW)2.3 (LW3W), 2.3 AWD (LW3W)1999–2006
MAZDA MPV III (LY)2.3, 2.3 (LY3P), 2.3 4WD (LY3P)2006–
MAZDA MX-5 III (NC)1.8 (NC18), 2.0, 2.0 (NC18), 2.0 (NCEC)2005–2014
MAZDA PREMACY (CP)2.3 SVT (CP3W)1999–2005
MAZDA TRIBUTE2.3, 2.3 4WD2007–2011
MAZDA TRIBUTE (EP)2.3 (EP3W), 2.3 4WD (EP3W), 2.3 All-wheel Drive (EP3W), 2.3 AWD (EP3W), 2.3 GX (EP3W)2000–2008
MAZDA VERISA (DC)1.5 (DC5W), 1.5 4WD (DC5R)2004–2015
MAZDA (CHANGAN)4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA (CHANGAN) 2 Hatchback1.3, 1.52007–
MAZDA (CHANGAN) 2 Saloon1.3, 1.52007–
MAZDA (CHANGAN) 3 Hatchback1.6, 2.02011–
MAZDA (CHANGAN) 3 Saloon1.6, 2.02006–
MAZDA (FAW)7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA (FAW) 6 Estate2.32003–2009
MAZDA (FAW) 6 Hatchback2.0, 2.32005–2009
MAZDA (FAW) 6 RUI YI Hatchback2.0, 2.52010–
MAZDA (FAW) 6 RUI YI Saloon2.0, 2.52009–
MAZDA (FAW) 6 Saloon2.0, 2.32003–
MAZDA (FAW) 8 MPV2.3, 2.52010–
MAZDA (FAW) CX-72.3 T AWD, 2.52014–
MERCURY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY MARINER2.3, 2.3 4WD, 2.3 AWD, 2.3 Hybrid, 2.3 Hybrid 4WD, 2.3 Hybrid AWD, 2.5, 2.5 AWD, 2.5 Hybrid, 2.5 Hybrid AWD2004–2011
MERCURY MILAN Saloon2.3, 2.3 AWD, 2.5, 2.5 AWD, 2.5 Hybrid2005–2011
MITSUOKA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
MITSUOKA HIMIKO Convertible2.0 (NCEC)2008–
MORGAN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.8 16V, 2.01968–
MORGAN PLUS FOUR2.0 i1985–2020
MORGAN ROADSTER Convertible2.0 Plus42004–
NISSAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN LAFESTA (B35)2.0 (CWEFWN), 2.0 4WD (CWEAWN)2011–
NISSAN VANETTE Van (S21)1.8, 1.8 4WD2003–2017
RAM2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
RAM 700 Extended Cab Pickup1.62014–
RAM 700 Standard Cab Pickup1.6, 1.6 4WD2014–
VOLVO8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO C30 (533)1.8, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 FlexFuel2006–2013
VOLVO S40 II (544)1.8, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 F2003–2012
VOLVO S60 II (134)2.0 T, T5, T5 DRIVe2010–2019
VOLVO S80 II (124)2.0, 2.0 FlexFuel, 2.0 T, T52006–2016
VOLVO V50 (545)1.8, 1.8 BiFuel, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 FlexFuel2003–2012
VOLVO V60 I (155)2.0 T, T52010–2018
VOLVO V70 III (135)2.0, 2.0 FlexiFuel, 2.0 T, T52007–2016
VOLVO XC60 I SUV (156)2.0 T, T52008–2018
VOLVO (CHANGAN)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO (CHANGAN) S80L2.0 T2009–
VUHL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
VUHL VUHL05 Convertible2.3 RR2015–
WESTFIELD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
WESTFIELD SE / SEVEN2.01980–
ZENOS CARS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.650
ModelisVarikliaiMetai
ZENOS CARS E102.3 R2015–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos