Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 026.670
026.670EAN 4041248434826

Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 026.670

Tarpiklis, vožtuvo šerdis ELRING 026.670. Tinka 64 modeliams (CATERHAM, FORD, FORD (CHANGAN) +6). Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

1,99 € Sutaupykite 1,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 0 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vožtuvo kojelės skersmuo [mm]
6 mm
vidinis skersmuo [mm]
10.8 mm
Išorinis skersmuo [mm]
23 mm
aukštis [mm]
16.2 mm
spalva
rudas
Kategorija
Tarpiklis, vožtuvo šerdis
MPN
026.670
SKU
0010-026.670
GTIN / EAN
4041248434826
Komplektacija
1x Tarpiklis, vožtuvo šerdis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96MM6571BH. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Seal - Valve Stem — Escort Escort AxL (1990–1995) — Cylinder Head
Escort Escort AxL (1990–1995) · Cylinder HeadPozicija 6

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 10 numerių

Visi: Tarpiklis, vožtuvo šerdis
10 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CATERHAM, FORD, FORD (CHANGAN) +6, 64 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.670
ModelisVarikliaiMetai
CATERHAM1 modelis
CATERHAM SEVEN (CF, CS)1.61980–
FORD40 modelių
FORD B-MAX (JK)1.4, 1.4 LPG, 1.6 Ti2012–
FORD B-MAX Van (JK)1.4, 1.4 LPG, 1.6 Ti2012–
FORD C-MAX (DM2)1.62007–2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 CNG, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2019
FORD C-MAX II Van1.6 Ti2010–2019
FORDdar 35 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.670
ModelisVarikliaiMetai
FORD COURIER Pickup1.4, 1.61988–2013
FORD ECOSPORT1.5 Ti, 1.5 Ti-VCT, 1.6 Flex, 1.6 Ti-VCT2011–2022
FORD FIESTA Box Body/MPV (J5, J3)1.4 i1996–
FORD FIESTA Hatchback Van (JV)1.41998–2003
FORD FIESTA IV (JA, JB)1.25 i 16V, 1.4 i 16V, 1.6, 1.6 16V Sport1995–2006
FORD FIESTA Saloon1.4, 1.5 Flex, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 Ti2000–2017
FORD FIESTA V (JH, JD)1.25 16V, 1.4 16V, 1.6 16V2001–2014
FORD FIESTA V Van1.42002–2010
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.25, 1.4, 1.4 LPG, 1.5 Flex, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 Ti2008–
FORD FIESTA VI Van1.25, 1.42008–2017
FORD FIGO I (JDJ)1.42010–2016
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.6, 1.6 Ti2003–2007
FORD FOCUS I (DAW, DBW)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 16V Flexifuel1998–2009
FORD FOCUS I Estate Van (DNW)1.4, 1.61998–2005
FORD FOCUS I Saloon (DFW)1.4 16V, 1.6 16V1999–2009
FORD FOCUS I Turnier (DNW)1.4 16V, 1.6 16V, 1.6 16V Flexifuel1999–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.4, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 LPG, 1.6 Ti2004–2013
FORD FOCUS II Convertible1.62006–2010
FORD FOCUS II Estate Van1.4, 1.6, 1.6 Ti-VCT2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.4, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 Ti2005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.4, 1.6, 1.6 LPG, 1.6 Ti2004–2012
FORD FOCUS III1.6 Flex, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS III Hatchback Van1.6 Ti2011–2020
FORD FOCUS III Saloon1.6 Flexifuel, 1.6 SE Flex, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS III Turnier1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2020
FORD FUSION (JU)1.25, 1.4, 1.4 LPG, 1.62002–2012
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 Ti2010–2019
FORD GRAND C-MAX Van1.6 Ti2010–2019
FORD IKON II Saloon1.4, 1.62007–2016
FORD KA+ III (UK, FK)1.5, 1.5 Flexfuel2014–
FORD KA+ III Saloon (TK, FK)1.52014–
FORD MONDEO IV (BA7)1.6 Ti2007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)1.6 Ti2007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)1.6 Ti2007–2015
FORD PUMA (EC)1.4 16V, 1.6 16V1997–2002
FORD (CHANGAN)4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.670
ModelisVarikliaiMetai
FORD (CHANGAN) ESCORT1.52014–
FORD (CHANGAN) FIESTA Saloon1.52013–
FORD (CHANGAN) FOCUS Hatchback1.62012–
FORD (CHANGAN) FOCUS Saloon1.62012–
FORD ASIA & OCEANIA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.670
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA FIESTA Saloon1.4, 1.62005–
FORD ASIA & OCEANIA FIGO I1.2, 1.4, 1.62010–2015
FORD ASIA & OCEANIA IKON (L)1.6 16V1999–
FORD AUSTRALIA8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.670
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA ECOSPORT (BK, BL)1.52013–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WP, WQ)1.6 i2004–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WS)1.4 i, 1.6 i, 1.6 Metal2008–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WT)1.6 i2010–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WZ)1.52013–
FORD AUSTRALIA FIESTA Saloon (WT)1.6 i2010–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LW)1.6 i2011–
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LW)1.6 i2011–
MAZDA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.670
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 121 III (JASM, JBSM)1.251996–2003
MAZDA 2 (DY)1.2 (DY3W), 1.4, 1.62003–2007
MORGAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.670
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.6 i1968–
MORGAN ROADSTER Convertible1.6 4/42004–
VOLVO3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.670
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO C30 (533)1.62006–2013
VOLVO S40 II (544)1.62003–2012
VOLVO V50 (545)1.62003–2012
WESTFIELD1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 026.670
ModelisVarikliaiMetai
WESTFIELD SE / SEVEN1.61980–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos