Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 166.160Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 166.160 (2)
166.160EAN 4041248161111

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 166.160

Alkūninio veleno riebokšlis ELRING 166.160. Tinka 298 modeliams (BAHMAN, BAIC WEIWANG, BYD +59). Pakeičia 21 OE numerį.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

3,99 € Sutaupykite 2,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 1 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
32 mm
Išorinis skersmuo [mm]
47 mm
aukštis [mm]
6 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
AS
susukimo tipas
sukimas į dešinę
Kategorija
Alkūninio veleno riebokšlis
MPN
166.160
SKU
0010-166.160
GTIN / EAN
4041248161111
Komplektacija
1x Alkūninio veleno riebokšlis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 21 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 94535472. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SEAL,CM/SHF(.213) — Spark Spark M200 (2005–2015) — CYLINDER HEAD COVER & RELATED PARTS (L11/1.0-0)
Spark Spark M200 (2005–2015) · CYLINDER HEAD COVER & RELATED PARTS (L11/1.0-0)Pozicija 2

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 8 · 22 numeriai Sandėlyje – nuo 1,99 € iki 3,99 €.

Visi: Alkūninio veleno riebokšlis
22 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
BAHMAN1 modelis
BAHMAN CARO1.12015–
BAIC WEIWANG1 modelis
BAIC WEIWANG 306 Bus1.02011–
BYD1 modelis
BYD FLYER0.8, 0.9, 1.12001–2008
CHANA15 modelių
CHANA CARGO (SC)1.0 (SC23D)1999–2011
CHANA CITY RAINBOW1.02006–
CHANA CM81.0, 1.62003–2010
CHANAdar 12 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
CHANA GREEN NEW STAR0.8, 1.02002–
CHANA LEIMENG1.02004–2006
CHANA Q201.12011–
CHANA STAR 2 Bus1.02007–
CHANA STAR 2 Van1.02007–
CHANA STAR Bus1.0, 1.0 (SC6360A)1999–
CHANA STAR Platform/Chassis1.0, 1.0 (SC13D, SC1026W)1999–2012
CHANA STAR TRUCK1.02010–
CHANA STAR Van1.0, 1.0 (SC6360H)1999–
CHANA STARLIGHT0.8, 1.02006–
CHANA XINGYUN1.02003–
CHANA XUNLONG1.02007–
CHANGAN9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
CHANGAN BENNI1.0, 1.32006–2011
CHANGAN MINI STAR (SC)1.0, 1.0 (SC13D, SC1026W), 1.0 (SC23D)2011–2012
CHANGAN MINI STAR Bus (SC)1.02011–
CHANGAN SC Bus1.01993–2001
CHANGAN SC Platform/Chassis1.01993–2006
CHANGAN STAR (ZHIXING) II Platform/Chassis1.02011–
CHANGAN STAR Platform/Chassis1.02006–2011
CHANGAN STAR2 Bus1.02006–
CHANGAN YUNTONG0.8, 1.02005–
CHANGHE7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
CHANGHE DOPHIN0.9, 1.0, 1.12001–
CHANGHE FREEDOM Platform/Chassis1.12013–
CHANGHE FURUIDA Bus1.0, 1.12006–
CHANGHE FURUIDA Platform/Chassis1.0, 1.12006–
CHANGHE IDEAL1.02003–2014
CHANGHE JUN MA1.0, 1.12005–
CHANGHE MORSE0.8, 1.02001–
CHERY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
CHERY QQ31.12003–
CHEVROLET22 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ALTO1.01998–2004
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.2, 1.2 LPG2003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.22006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.22005–
CHEVROLET CMP Platform/Chassis0.82014–
CHEVROLET CMV Van0.82014–
CHEVROLET ESTEEM Estate1.6 (SY)1995–2004
CHEVROLET ESTEEM Hatchback1.61999–2004
CHEVROLET ESTEEM Saloon1.3 (SY), 1.61995–2004
CHEVROLET GRAND VITARA1.6 4WD2006–
CHEVROLET JIMNY Closed Off-Road Vehicle (JB)1.3 All-wheel Drive1998–2006
CHEVROLET JIMNY Open Off-Road Vehicle (JB)1.3 All-wheel Drive1998–2006
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET METRO Hatchback1.0, 1.3, 1.3 GTI (CSF), 1.61991–2004
CHEVROLET METRO Saloon1.0, 1.3, 1.61991–2004
CHEVROLET SPARK0.8, 1.0, 1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M150)0.8, 1.02000–2006
CHEVROLET SPARK Hatchback Van (M200, M250)0.82005–2014
CHEVROLET SPRINT Convertible1.01989–1992
CHEVROLET SPRINT Hatchback1.01984–2005
CHEVROLET TRACKER1.6, 1.6 4WD, 1.6 AWD, 2.5, 2.5 4WD, 2.5 AWD, 2.7 LT AWD1988–2009
CHEVROLET VITARA1.61988–2002
CHEVROLET (SGMW)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET (SGMW) SPARK (KSC)0.8, 1.02002–2012
CNJ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
CNJ RUIBAO Platform/Chassis1.12010–
DAEWOO11 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO DAMAS (90V)0.8 LPG2011–
DAEWOO DAMAS Bus0.8 LPG, 0.8 Luxe1995–2011
DAEWOO DAMAS Van0.8, 0.8 LPG1991–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.22002–
DAEWOO LABO Platform/Chassis0.8 LPG1992–
DAEWOO LABO Van0.81995–1999
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO MATIZ (M200, M250)0.8, 1.02005–2018
DAEWOO MATIZ Hatchback Van (KLA4)0.81998–2002
DAEWOO TICO0.81989–1996
DAEWOO TICO (KLY3)0.81995–2000
DAYUN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
DAYUN MICROVAN1.02010–
DFSK3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
DFSK K SERIES Bus (EQ6380)1.02011–
DFSK K SERIES Platform/Chassis1.0, 1.0 (EQ1020, EQ1021), 1.1 K01H2011–
DFSK K SERIES Van1.0, 1.0 (EQ5021)2011–
DONGFENG (DFAC)4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
DONGFENG (DFAC) E-WORK Platform/Chassis1.1 29002014–
DONGFENG (DFAC) JUNFENG Municipal Vehicle1.12010–
DONGFENG (DFAC) JUNFENG Platform/Chassis1.12010–
DONGFENG (DFAC) XIAOBAWANG V Platform/Chassis1.12012–
DONGFENG FENGDU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
DONGFENG FENGDU JUNFENG1.12010–
DONGFENG XIAOKANG4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
DONGFENG XIAOKANG K021.0, 1.12008–
DONGFENG XIAOKANG K061.12006–2013
DONGFENG XIAOKANG K071.12005–
DONGFENG XIAOKANG K171.12007–2012
EFFA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
EFFA M1001.0 8V2006–
EFFA PICAPE1.0 8V2007–
EFFA ULC Van1.02008–
EFFA VAN1.02011–2012
FAW3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
FAW GF8 Bus1.02011–
FAW GF8 Van1.02011–
FAW GF900 Platform/Chassis1.02009–
FAW (JILIN)9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
FAW (JILIN) FUXING0.9, 1.0, 1.12005–2010
FAW (JILIN) JIABAO0.91998–2004
FAW (JILIN) JIABAO AV6 Bus1.0, 1.12004–
FAW (JILIN) JIABAO T501.0, 1.12011–
FAW (JILIN) JIABAO T511.02011–
FAW (JILIN) JIABAO T571.02011–
FAW (JILIN) JIABAO V521.02011–
FAW (JILIN) JIABAO V551.02011–
FAW (JILIN) JIABAO V701.02009–
FEIDI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
FEIDI AOCHI M1 Platform/Chassis1.12015–
FEIDI AOWEI Platform/Chassis1.12011–
FORD ASIA & OCEANIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA PRONTO Bus (DAH)0.8, 1.01990–2001
FORD ASIA & OCEANIA PRONTO Van (DAV)0.8, 1.01990–2001
FORLAND3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
FORLAND VQ Municipal Vehicle1.12015–
FORLAND VQ Platform/Chassis1.12007–
FORLAND YULING Platform/Chassis1.12009–
FOTON1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
FOTON GRATOUR V31.02015–2017
FSO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
FSO MATIZ0.8, 1.02000–2005
GEO6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
GEO METRO1.0, 1.3 16V, 1.3 GTI, 1.3 i1988–1998
GEO METRO Convertible1.0, 1.3 i1989–1998
GEO METRO Saloon1.0, 1.3 16V, 1.3 i1989–1998
GEO TRACKER Cabrio1.6 i, 1.6 i 16V, 1.6 i 16V RWD, 1.6 RWD1988–1998
GEO TRACKER Closed Off-Road Vehicle1.6, 1.6 4WD1988–1997
GEO TRACKER Station Wagon1.6 i, 1.6 i 16V, 2.0 i V61988–1998
GMC1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
GMC TRACKER Closed Off-Road Vehicle1.6, 1.6 4WD1988–1991
GME3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
GME RASCAL Bus1.01985–1995
GME RASCAL Platform/Chassis1.01985–1995
GME RASCAL Van1.01985–1995
GONOW (GAC)5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
GONOW (GAC) Way Cargo Van1.02014–
GONOW (GAC) WAY M1 / WAY M2 Platform/Chassis1.02014–
GONOW (GAC) XINGWANG1.0, 1.12008–2016
GONOW (GAC) XINGWANG L1.02011–2016
GONOW (GAC) YIMEI1.12005–2012
HAFEI17 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
HAFEI BAILI Hatchback0.92003–2004
HAFEI LOBO1.02003–
HAFEI LOBO / LUBAO1.02008–2012
HAFEI LODA Platform/Chassis1.12008–
HAFEI LUZUNXIAOBAWANG1.0, 1.12009–2014
HAFEI MINYI Bus1.0, 1.12002–2014
HAFEI MINYI Platform/Chassis1.12002–2014
HAFEI MINYI Van1.0, 1.12002–2014
HAFEI RUIYI1.0, 1.12002–2013
HAFEI SONGHUAJIANG1.0, 1.11998–2008
HAFEI TOWNER Bus1.02006–
HAFEI TOWNER JR1.02008–
HAFEI TOWNER Van1.02006–
HAFEI XINYI Bus1.02000–
HAFEI XINYI Van1.02000–
HAFEI ZHONGYI Bus1.0, 1.12000–2012
HAFEI ZHONGYI Platform/Chassis1.0 8V2000–
HAIMA (FAW)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
HAIMA (FAW) FSTAR Bus1.1 (ZQ6380A62F)2009–
HAIMA (ZHENGZHOU)3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
HAIMA (ZHENGZHOU) HONGDA1.0, 1.12009–
HAIMA (ZHENGZHOU) PRINCE1.02010–
HAIMA (ZHENGZHOU) TENGDA1.02009–2014
HOLDEN8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN BARINA Hatchback (MB)1.3 GL1985–1986
HOLDEN BARINA Hatchback (MF)1.3 GL1989–1997
HOLDEN BARINA Hatchback (MH)1.3 GL1991–1997
HOLDEN BARINA Hatchback (ML)1.31985–1989
HOLDEN DROVER (QB)1.3 4x41985–1987
HOLDEN DROVER Pickup (QB)1.3 4x41985–1987
HOLDEN SCURRY Bus (NB)1.01985–1998
HOLDEN SCURRY Van (NB)1.01985–1987
HUAYANG1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
HUAYANG WULING Bus1.12000–2009
HYUNDAI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI VISTO0.81997–2000
JAC4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
JAC HAOWEI Platform/Chassis1.12011–
JAC KANGLING X3 Municipal Vehicle1.12016–
JAC KANGLING X3 Platform/Chassis1.12014–
JAC LINGLING Platform/Chassis1.12011–
JIANGNAN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
JIANGNAN ALTO0.8, 1.12003–
JIANGNAN CITY SPIRIT0.8, 1.12004–
JIANGNAN TT0.82010–2017
JINBEI3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
JINBEI HAIXING MPV1.0 (SY6390)2009–
JINBEI HAIXING T201.02013–
JINBEI HAIXING T221.02012–
JOYFUN AUTO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
JOYFUN AUTO JUNFENG1.12010–
KAMA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
KAMA RUILING Municipal Vehicle1.12015–
KAMA RUILING Platform/Chassis1.12011–
LDV1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
LDV SHERPA Bus (FR)1.61983–1988
LIFAN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
LIFAN FENGSHUN Bus1.02010–
LIFAN FUSHUN1.02012–
LIFAN T111.02013–
MARUTI12 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
MARUTI 10001.01990–2000
MARUTI 8000.81986–2006
MARUTI ALTO0.82000–2006
MARUTI BALENO1.61998–2007
MARUTI BALENO Estate1.61998–2007
MARUTI ESTEEM1.31994–2006
MARUTI GRAND VITARA2.7 All-wheel Drive2002–2006
MARUTI GYPSY1.0 All-wheel Drive, 1.3, 1.3 KING 4WD1985–2006
MARUTI OMNI0.8, 0.8 LPG1984–2006
MARUTI VERSA Bus1.32001–2006
MARUTI WAGON R1.31998–2006
MARUTI ZEN1.01993–2006
MARUTI SUZUKI11 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
MARUTI SUZUKI 8000.8 CNG, 0.8 DUO2007–
MARUTI SUZUKI ALTO0.8, 0.8 CNG2007–2012
MARUTI SUZUKI ALTO 800 / ALTO0.8, 0.8 CNG2012–
MARUTI SUZUKI DZIRE1.32005–
MARUTI SUZUKI EECO1.2, 1.2 CNG2010–
MARUTI SUZUKI GYPSY1.3 4WD2006–
MARUTI SUZUKI OMNI Bus0.8, 0.8 LPG2007–
MARUTI SUZUKI OMNI Van0.8, 0.8 LPG2007–
MARUTI SUZUKI SUPER CARRYCNG, MPFi2016–
MARUTI SUZUKI SWIFT1.32005–
MARUTI SUZUKI VERSA Bus1.2 CNG, 1.32007–2009
PONTIAC4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC FIREFLY Hatchback1.31988–2003
PONTIAC FIREFLY Saloon1.31988–2003
PONTIAC MATIZ Hatchback1.02003–2009
PONTIAC SUNRUNNER Closed Off-Road Vehicle1.6 4WD1993–1997
RAVON1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
RAVON MATIZ0.82015–
SANTANA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
SANTANA 300 Open Off-Road Vehicle1.62004–2011
SANTANA 300/3501.61998–
SANTANA SAMURAI1.0, 1.3 4x41986–1995
SHUANGHUAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
SHUANGHUAN NOBLE1.02007–2013
SOUEAST1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
SOUEAST XIWANG1.12010–
SUBARU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU JUSTY II (JMA, MS)1.3 4x41995–2003
SUZUKI69 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI ALTO0.82000–2014
SUZUKI ALTO 8000.82012–
SUZUKI ALTO Hatchback Van (EC)0.81986–1993
SUZUKI ALTO I (0S)0.8, 0.8 (SS80)1979–1984
SUZUKI ALTO II0.5, 0.8 (SB308/CA)1984–1988
SUZUKI ALTO III (EC)0.8 (SB308, MA800)1988–1994
SUZUKI ALTO IV (EF, SH410)0.8, 1.0 (SH410), 1.0 (SH410F)1993–2002
SUZUKI ALTO V (HA12, HA23, HA22)1.0, 1.3, 1.61997–2014
SUZUKI APV (GC)1.5 (GC415V), 1.5 (GC415V2)2003–
SUZUKI APV Bus1.5 (GC415V, GC415V2), 1.5 (GC415V), 1.62003–
SUZUKI APV Platform/Chassis1.5 (GC415T2), 1.62010–
SUZUKI APV Van (GD, GC)1.5 (GC415G, GC415V), 1.6 16V (GD416)2003–
SUZUKI BALENO (EG)1.3 (SY413), 1.3 i 16V (SY413), 1.5 (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.6 i 16V 4x4 (SY416)1995–2009
SUZUKI BALENO Estate (EG)1.3 16V (SY413), 1.6 (SY416), 1.6 i 16V (SY416), 1.6 i 16V 4x4 (SY416)1995–2005
SUZUKI BALENO Hatchback (EG)1.3 (SY413), 1.3 i 16V (SY413), 1.6 i 16V (SY416), 1.6 i 16V 4x4 (SY416)1995–2002
SUZUKI CARRY Bus1.0, 1.3, 1.5 (SL415)1997–
SUZUKI CARRY Bus (0S)0.81979–1985
SUZUKI CARRY Platform/Chassis0.5, 1.0, 1.0 (DA21T)1985–
SUZUKI CARRY Platform/Chassis (0S)0.8 (ST90)1979–1985
SUZUKI CARRY Platform/Chassis (FD, DA5T, DA6T)1.0, 1.3 (DA32T), 1.3 4x4 (DA32T), 1.5 (SL415), 1.6 (GC415), 1.6 16V (AQ416)1999–
SUZUKI CARRY Van1.01995–1999
SUZUKI CARRY Van (0S)0.8 (ST90)1979–1985
SUZUKI CARRY Van (ED)1.0 (DA21, SK410)1985–
SUZUKI CARRY Van (FD)1.0, 1.3 16 V (DA32V), 1.3 4x41999–
SUZUKI CERVO0.51982–1998
SUZUKI CULTUS1.0, 1.0 CNG2011–
SUZUKI FARMWORKER Pickup1.3 4x42011–
SUZUKI FARMWORKER Platform/Chassis1.3 4x42011–
SUZUKI FORSA Hatchback1.01984–1988
SUZUKI FRONTE0.55 (CB71), 0.55 (CB72)1984–1989
SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT)1.6 (SQ 416), 1.6 4x4 (SQ 416), 1.6 4x4 (SQ416), 2.5 (SQ 625, JA625W), 2.5 (SQ 625), 2.5 4x4 (SQ 625), 2.5 V6 24V 4x4, 2.5 V6 24V 4x4 (SQ625), 2.5 V6 24V 4x4 (TD62, SQ625), 2.7 (JA 627), 2.7 4x4 (JA 627), 2.7 4x4 (JA627, SQ627W2), 2.7 4x4 (JA627), 2.7 4x4 (TX92, JA627)1998–2008
SUZUKI GRAND VITARA I Open Off-Road Vehicle (GT)1.6 4x4 (SQ416)1998–2005
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)1.3, 2.7 (JB627), 2.7 All-wheel Drive (JB627, TD94V), 2.7 All-wheel Drive (JB627), 2.7 AWD (TD94W)2005–
SUZUKI HATCH (SS)0.5 (SS40V), 0.8 (SS80V)1980–1985
SUZUKI JIMNY Closed Off-Road Vehicle (SJ, JA, JB)1.31981–1998
SUZUKI JIMNY Closed Off-Road Vehicle (SN)1.0, 1.3 16V (SN413, JB33), 1.3 16V 4WD (SN413, JB33), 1.3 4x4 (SN413)1998–
SUZUKI JIMNY Open Off-Road Vehicle (SJ)1.31988–1998
SUZUKI JIMNY Open Off-Road Vehicle (SN)1.3 16V 4WD (SN413, JB33)1998–
SUZUKI KEI Hatchback1.31998–
SUZUKI LJ80 (OL)0.8 (LJ80)1977–1984
SUZUKI LJ80 Closed Off-Road Vehicle0.8 4x41977–1981
SUZUKI LJ81 Closed Off-Road Vehicle1.0 4WD1980–1981
SUZUKI LJ81 Pickup0.8 4x41977–1981
SUZUKI MARUTI8001983–2013
SUZUKI MIGHTY BOY0.5 (SS40T)1985–1988
SUZUKI SAMURAI Closed Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410), 1.3 (SJ 413), 1.3 4WD (SJ 413), 1.3 All-wheel Drive, 1.3 All-wheel Drive (SJ413, SJ70, SJ80), 1.3 All-wheel Drive (SJ413)1984–2004
SUZUKI SAMURAI Open Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410), 1.3 (SJ413), 1.3 All-wheel Drive (SJ413), 1.3 Rear-Wheel Drive (SJ413)1988–2004
SUZUKI SC100 Coupe1.01979–1982
SUZUKI SC100 Hatchback1.01977–1982
SUZUKI SIERRA II Open Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410)1988–2000
SUZUKI SIERRA Open Off-Road Vehicle (SJ)1.0 All-wheel Drive (SJ410), 1.3 (SJ413, SF413, SJ70, SJ80), 1.3 (SJ413, SF413), 1.3 All-wheel Drive (SJ413)1981–1999
SUZUKI SJ4101.0 (SJ410), 1.0 4WD1979–1991
SUZUKI SJ410 Cabrio (OS)1.0 (SJ410)1981–1991
SUZUKI SJ413 (OS)1.3 (SJ413)1984–1991
SUZUKI SJ413 Open Off-Road Vehicle (OS)1.3 (SJ413)1983–1988
SUZUKI SUPER CARRY1.22016–
SUZUKI SUPER CARRY Bus (ED)1.0 (SK410)1985–1999
SUZUKI SUPER CARRY Van (ED)1.0 (SK410)1985–
SUZUKI SWIFT Convertible (SF413)1.3 i, 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)1991–1996
SUZUKI SWIFT I (AA)1.0, 1.0 (SA310, AA41/43), 1.0 Turbo (SA310), 1.3 (SA413, AA51), 1.3 (SA413, AA51/53), 1.3 (SA413, AA53), 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)1983–1989
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA)1.0 (SF 310), 1.0 (SF310, AA44), 1.0 i (SF310, AA44), 1.3 (SF 413), 1.3 (SF413, AB35), 1.3 (SF413), 1.3 4WD (SF413, AA35), 1.3 4WD (SF413, AF35), 1.3 GTi (SF413, AA34), 1.6, 1.6 (SF 416), 1.6 4x4 (SF416)1989–2005
SUZUKI SWIFT II Saloon (AH, AJ)1.0, 1.3, 1.3 (SF413, AH35, MA), 1.6 (SF416, AH14), 1.6 4WD (SF416, AJ14), 1.6 i (SF416, AH14), 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)1989–2001
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD)1.3 All-wheel Drive, 1.6 (SE 416), 1.6 16V (TA02W), 1.6 16V All-wheel Drive (TA02W, TD02W), 1.6 All-wheel Drive (SE 416), 1.6 All-wheel Drive (SE416, TA01), 1.6 All-wheel Drive (TA, TA01, SE416), 1.6 i 16V, 1.6 i 16V All-wheel Drive (ET, TA02, SE416), 2.0 V6 24V All-wheel Drive (SV620), 2.5 V6 24V, 2.5 V6 24V All-wheel Drive (FT)1988–2002
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA)1.6 (SE416), 1.6 (TA01, SE416), 1.6 16V (TA03, SE416), 1.6 i 16V (TA02, SE416)1988–2002
SUZUKI WAGON R (MC)1.0 (SL410)1997–2003
SUZUKI WAGON R (MH21, MH22)1.02002–2012
SUZUKI WAGON R+ (MA)1.0, 1.0 (MA64S), 1.0 (RB310), 1.3 (RB413), 1.3 4WD (RB413)1999–
SUZUKI WAGON R+ Hatchback (EM)1.0, 1.0 (RC410, SR410, SR412)1997–2000
SUZUKI X-90 (EL)1.6 i 16V (SZ416), 1.6 i 16V 4x4 (SZ416)1995–1997
SUZUKI (CHANGAN)4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI (CHANGAN) ALTO (CA72)0.81992–2008
SUZUKI (CHANGAN) GAZELLE1.32001–
SUZUKI (CHANGAN) SWIFT (EZ, MZ)1.32005–
SUZUKI (CHANGAN) SWIFT (NZ, FZ)1.32010–
SUZUKI (CHANGHE)3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI (CHANGHE) CHANGLINWANG1.02001–2013
SUZUKI (CHANGHE) WAGON R (CH)1.01999–
SUZUKI (CHANGHE) WAGON R X51.02012–2019
T-KING1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
T-KING SAILING Platform/ChassisQ BAN2010–
THACO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
THACO TOWNER (CS, TK, TL, TN)8002009–
TIANQI MEIYA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
TIANQI MEIYA RUICHENG1.0, 1.12007–
TONGBAO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
TONGBAO TONGBAO1.12010–
TONGJIAFU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
TONGJIAFU FU JIA1.02010–
TONGTIAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
TONGTIAN GLOW0.8, 1.12002–2007
UZ-DAEWOO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
UZ-DAEWOO MATIZ Hatchback0.8, 1.01998–
VAUXHALL2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL RASCAL Bus (RAS)1.01986–1993
VAUXHALL RASCAL Platform/Chassis (RAS)1.01986–1993
VICTORY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
VICTORY NEW STAR1.02010–
VICTORY V11.02010–
WULING (SGMW)6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 166.160
ModelisVarikliaiMetai
WULING (SGMW) HONGTU (N200)1.12006–2011
WULING (SGMW) PN (PN)1.02008–2012
WULING (SGMW) SUNSHINE Bus (N107)1.0, 1.12003–
WULING (SGMW) XIAOXUANFENG (D150)1.12006–2011
WULING (SGMW) XINGWANG (N7)0.8, 1.0, 1.12002–2011
WULING (SGMW) YANGGUANG1.12006–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos