Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
 image
191.420EAN 4041248164808

Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė ELRING 191.420

Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė ELRING 191.420. Tinka 68 modeliams (CHERY, CHRYSLER, DODGE +10). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

64,99 € Sutaupykite 34,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 30 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
Kategorija
Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė
MPN
191.420
SKU
0010-191.420
GTIN / EAN
4041248164808
Komplektacija
1x Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 11 numerių

Visi: Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė
11 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
CHERY1 modelis
CHERY COWIN1.62003–2011
CHRYSLER23 modeliai
CHRYSLER CARAVAN2.41994–2000
CHRYSLER CHRYSLER R/T Coupe2.41996–1997
CHRYSLER CIRRUS2.0, 2.0 LX, 2.4, 2.4 LX, 2.4 Turbo1994–
CHRYSLER GRAND CARAVAN2.41996–2007
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.41995–2001
CHRYSLERdar 18 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER INTREPID Saloon2.41992–1997
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.6, 1.8, 2.0, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)1.6, 2.02002–2008
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible2.41995–2000
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo2001–2007
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER SEBRING Coupe (JR)2.42001–2006
CHRYSLER SEBRING Saloon (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4, 2.4 16 V, 2.4 16V1994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE1996–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i1992–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)2.42000–2008
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.41999–2008
DODGE11 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN2.4 i1995–2001
DODGE CARAVAN (RG)2.42000–2007
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van2.4, 2.4 AWD1994–2000
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON Coupe2.0 Highline, 2.0 HP Sport, 2.0 Sport1994–1999
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V, 2.4, 2.4 SRT-41999–
DODGE RAM Van2.41995–2005
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.4 R/T1994–2001
DODGE STRATUS Coupe2.42000–2005
DODGE STRATUS II2.4, 2.4 SE, 2.4 STX2000–2006
DODGE SX Saloon2.02002–2005
FIAT13 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
FIAT ARGO (358)1.8 16V, 1.8 Flex2017–
FIAT BRAVO II (198)1.8 (198AXA), 1.8 Flex (198211, 198251, 198231)2006–2016
FIAT CRONOS (359)1.8, 1.8 Flexfuel2017–
FIAT DOBLO Box Body/MPV (223)1.8 Flexfuel2000–
FIAT DOBLO MPV (119, 223)1.8 MPI Flex (1196091, 1192091, 1194051, 1194091,...2001–
FIAT GRANDE PUNTO (199)1.8 16V2005–
FIAT IDEA (350)1.8 Flex2003–
FIAT LINEA (323, 110)1.8, 1.8 Flex2006–
FIAT PALIO Weekend (178, 173, 373, 374, 171)1.8 Flex (17309P2, 3731650, 3731651, 3731751)1996–
FIAT PUNTO (188)1.8 Flex1999–2012
FIAT PUNTO (199)1.8 Flex2012–
FIAT STRADA Pickup (178, 278)1.8 Flex (27802P3)1998–
FIAT TORO (226)1.8 (226418), 1.8 Flex (226.117)2016–
GAZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
GAZ VOLGA SIBER2.02008–2010
HAIMA (FAW)3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
HAIMA (FAW) 3 Saloon1.62006–
HAIMA (FAW) FAMILY II Saloon1.62006–2010
HAIMA (FAW) HAPPIN1.62006–
JEEP2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)2.4, 2.4 4x4, 2.4 Laredo2001–2008
JEEP WRANGLER II (TJ)2.4, 2.4 X1996–2008
LIFAN3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
LIFAN 5201.6, 1.6 CNG2006–
LIFAN 520i1.62006–
LIFAN 6201.62008–2016
MARTIN MOTORS2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
MARTIN MOTORS MM 520 Hatchback1.6 LPG2009–
MARTIN MOTORS MM 520 Saloon1.6 LPG2009–
MINI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
MINI MINI (R50, R53)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One, S Works, Works2001–2006
MINI MINI Convertible (R52)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One2004–2008
MITSUBISHI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3A)2.0 RS1994–1999
PLYMOUTH5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH BREEZE2.0 16V, 2.4 16V1995–2001
PLYMOUTH NEON Coupe2.01994–1999
PLYMOUTH NEON II Saloon2.0 16V1999–
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.0 i, 2.4, 2.4 i, 2.4 i AWD1995–2001
RAM1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 191.420
ModelisVarikliaiMetai
RAM 10001.8 e.TorQ EVO2019–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos