Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 302.589Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 302.589 (2)
302.589EAN 4041248115619

Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 302.589

Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 302.589. Tinka 234 modeliams (AUVERLAND, CHANGFENG, CHRYSLER +24). Pakeičia 8 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

8,99 € Sutaupykite 5,00 € (56%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 3 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
35 mm
Išorinis skersmuo [mm]
50 mm
aukštis [mm]
8 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
A
susukimo tipas
kintama sąsūka
Kategorija
Veleno sandariklis, skirstomasis velenas
MPN
302.589
SKU
0010-302.589
GTIN / EAN
4041248115619
Komplektacija
1x Veleno sandariklis, skirstomasis velenas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 7 · 33 numeriai Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 5,99 €.

Visi: Veleno sandariklis, skirstomasis velenas
33 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
AUVERLAND3 modeliai
AUVERLAND A3 Closed Off-Road Vehicle1.9 D, 1.9 D 4WD, 2.1 D, 2.1 D 4WD1987–2011
AUVERLAND A3 Open Off-Road Vehicle1.9 D, 1.9 D 4WD, 2.1 D, 2.1 D 4WD1987–2011
AUVERLAND A41.9 D 4WD1998–2001
CHANGFENG1 modelis
CHANGFENG HEIJINGANG3.0, 3.0 All-wheel Drive2002–
CHRYSLER21 modelis
CHRYSLER ACCLAIM3.01987–1995
CHRYSLER CIRRUS2.5, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLERdar 19 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER CIRRUS Coupe2.51994–2000
CHRYSLER LE BARON Convertible3.0 i V61986–1997
CHRYSLER LE BARON Coupe3.0 i V61986–1993
CHRYSLER LE BARON Saloon3.0 i V61986–1994
CHRYSLER NEW YORKER3.01987–1993
CHRYSLER SARATOGA3.01989–1995
CHRYSLER SEBRING (JR)3.02000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible2.51995–2000
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)3.02001–2007
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.5, 2.5 LE1995–2000
CHRYSLER SEBRING Coupe (JR)3.02001–2006
CHRYSLER STRATUS (JA)2.5 LX V6, 2.5 V61994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.5 LX1996–2001
CHRYSLER TC MASERATI Convertible3.01988–1991
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES)3.01990–1995
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)3.01992–2001
CHRYSLER VOYAGER I (AS)3.01984–1990
CHRYSLER VOYAGER II (ES)3.0, 3.0 i1990–1995
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)3.01999–2008
CITROËN31 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Box Body/MPV (M)1.8 D (MBA9A, MCA9A), 1.9 D (MBDJY), 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ), 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ)1996–2011
CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF, GJK, GFK)1.8 D (MFA9A), 1.9 D (MFDJY), 1.9 D (MFWJZ), 1.9 D 4WD (MFWJZ)1996–
CITROËN BX (XB-)1.8 D, 1.9 19 D 4x4, 1.9 RD 4x4, 19 D, TRD Turbo1982–1994
CITROËN BX Break (XB-)1.9 D, 1.9 DT TXD, 18 D, 19 D, TRD Turbo1983–1994
CITROËN C15 Box Body/MPV (VD)1.8 D, 1.9 D1984–2006
CITROËN C15 Estate1.8 D1987–2000
CITROËN C15 Platform/Chassis (VDPD)1.8 D, 1.9 D1992–2002
CITROËN C25 Bus (280, 290)1.9 D1981–1994
CITROËN C25 Van (280, 290)1.9 D 14001981–1994
CITROËN EVASION MPV (22, U6)1.9 TD, 2.1 TD1994–2002
CITROËN EVASION Van (U6, AF)DT (U6UC), DT (U6UW), TD (U6UJ)1994–2002
CITROËN JUMPER I Bus (230P)1.9 D, 1.9 TD, 1.9 TD 4x41994–2002
CITROËN JUMPER I Platform/Chassis (230)1.9 TD1994–2002
CITROËN JUMPER I Van (230L)1.9 D, 1.9 TD1994–2002
CITROËN JUMPY I (U6U)1.9 D, 1.9 D 70, 1.9 TD1994–2006
CITROËN JUMPY I Platform/Chassis (BU, BV, BW, BX)1.9 TD1999–2006
CITROËN JUMPY I Van (BS, BT, BY, BZ)1.9 D, 1.9 D 70, 1.9 DT, 1.9 TD1994–2006
CITROËN VISA17 D1978–1991
CITROËN XANTIA (X1, X2)1.9 D, 1.9 SD, 1.9 Turbo D, 2.1 Turbo D 12V1993–2003
CITROËN XANTIA Break (X1, X2)1.9 SD, 1.9 Turbo D, 2.1 Turbo D 12V1995–2003
CITROËN XM (Y3)2.1 D 12V, 2.1 TD 12V1989–1994
CITROËN XM (Y4)2.1 D12 VSX, 2.1 TD 12V1994–2000
CITROËN XM Break (Y3)2.1 D 12V, 2.1 TD 12V1989–1994
CITROËN XM Break (Y4)2.1 D12, 2.1 TD 12V1994–2000
CITROËN XSARA (N1)1.8 D, 1.9 D, 1.9 SD, 1.9 TD1997–2005
CITROËN XSARA Break (N2)1.8 D, 1.9 D, 1.9 TD1997–2010
CITROËN XSARA Coupe (N0)1.9 D, 1.9 TD1998–2005
CITROËN XSARA Estate Van1.8 D, 1.9 D1998–2005
CITROËN XSARA Hatchback Van (N3)1.8 D, 1.9 D1998–2005
CITROËN ZX (N2)1.8 D, 1.9 D, 1.9 DT, 1.9 TD1991–1999
CITROËN ZX Break (N2)1.8 D, 1.9 D, 1.9 TD1993–1999
DALLAS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
DALLAS FUN1.8 D1994–1998
DODGE16 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER Coupe2.51994–2000
DODGE CARAVAN3.0, 3.0 AWD1983–2001
DODGE CARAVAN Mini Cargo Van3.0, 3.0 AWD1983–1995
DODGE DAYTONA Hatchback3.01983–1993
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van3.0, 3.0 AWD1983–2000
DODGE MINI RAM Mini Cargo Van3.01983–1988
DODGE RAIDER SUV3.0 4WD1986–1989
DODGE RAM 50 Extended Cab Pickup3.0, 3.0 4WD1982–1996
DODGE RAM 50 Standard Cab Pickup3.0, 3.0 4WD1986–1996
DODGE ROYAL MINI RAM Standard Cargo Van3.01983–1987
DODGE SHADOW3.01986–1997
DODGE SHADOW Convertible3.01990–1994
DODGE SPIRIT3.01988–1996
DODGE STRATUS2.5 V61994–2001
DODGE STRATUS Coupe3.02000–2005
DODGE STRATUS II3.02000–2006
EAGLE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
EAGLE PREMIER Saloon3.01987–1992
EFFEDI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
EFFEDI GASOLONE Platform/Chassis1.9 1.9 D (TSP28)1997–
FIAT8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
FIAT CROMA (154)2500 TD (154.LL, 154.PL)1985–1996
FIAT DUCATO Bus (230)1.9 D, 1.9 TD1994–2005
FIAT DUCATO Platform/Chassis (230)1.9 D, 1.9 TD1994–2002
FIAT DUCATO Van (230)1.9 D, 1.9 TD1994–2005
FIAT SCUDO Bus (220)1.9 D, 1.9 TD, 1.9 TD Eco1996–2006
FIAT SCUDO Platform/Chassis (220)1.9 D, 1.9 TD1996–2006
FIAT SCUDO Van (220)1.9 D, 1.9 TD1996–2006
FIAT ULYSSE (220)1.9 TD, 1.9 TD (220AH5), 2.1 TD1994–2002
FSO4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
FSO POLONEZ Estate1.9 D1983–1995
FSO POLONEZ II1.9 D1988–1992
FSO POLONEZ III1.9 D1992–2005
FSO POLONEZ Pickup1.9 D1994–1998
GEO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
GEO TRACKER Station Wagon1.9 D1988–1998
HYUNDAI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI LANTRA II (J-2)1.9 D1995–2002
HYUNDAI LANTRA II Estate (J-2)1.9 D1995–2001
JPX3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
JPX Montez HardTop1.9 4x41994–2001
JPX Montez Pickup1.9 4x41994–2001
JPX Montez SoftTop1.9 4x41994–2001
LADA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
LADA NIVA Closed Off-Road Vehicle (2121, 2131)1900 Diesel (21215)1976–
LANCIA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA THEMA (834)2500 Turbo D (834D), 2500 Turbo DS (834AE), 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)1984–1994
LANCIA THEMA SW (834)2500 Turbo DS (834AE), 2500 Turbo DS (834D), 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)1987–1994
LANCIA ZETA (22)2.1 TD (220AJ5)1995–2003
LDV5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
LDV 200 Platform/Chassis1.9 D1989–1996
LDV 200 Van1.9 D1989–1996
LDV PILOT Bus1.9 D1996–2005
LDV PILOT Platform/Chassis1.9 D1996–2005
LDV PILOT Van1.9 D1996–2005
MITSUBISHI61 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI 380 (DB)3.8 i (DB1, DB4), TMR380 (DB4)2005–2008
MITSUBISHI CARISMA Saloon (DA)2.0 16V GT EVO VI/VII1996–2006
MITSUBISHI COLT CZC VI Convertible (RG)1.5 Turbo (Z37A)2006–2009
MITSUBISHI COLT PLUS VI (Z2W)1.5 (Z27W), 1.5 MIVEC Turbo Ralliart (Z27W)2004–
MITSUBISHI COLT VI (Z3A, Z2A)1.5 CZT (Z37A), 1.5 Ralliart (Z27A, Z37A), 1.5 Ralliart (Z27A), 1.5 Ralliart R (Z27A)2002–2012
MITSUBISHI DELICA / SPACE GEAR3.0 (PB6W), 3.0 (PD6W)1994–2007
MITSUBISHI DIAMANTE Estate (FW)3.0 (F36W), 3.5 (KE8H, KF8H), 3.5 4WD (KE8F, KF8F)1992–1999
MITSUBISHI DIAMANTE I Saloon (F2A, F1A)3.5 (KE8W)1990–1996
MITSUBISHI DIAMANTE II Saloon (F4A, F3A)3.5 (KH8H, KJ8H), 3.5 (KJ9H, KL9H, KW9H), 3.5 4WD (KJ8F), 3.5 4WD (KJ9F, KL9F, KW9F)1994–2005
MITSUBISHI ECLIPSE Convertible (D5A)3.01999–2005
MITSUBISHI ECLIPSE III (D5A)3.01999–2005
MITSUBISHI ECLIPSE IV (DKA)3.8, 3.8 GT2005–2012
MITSUBISHI ECLIPSE IV Convertible3.82005–
MITSUBISHI GALANT IX Saloon (DJ, ED, EF)3.8, 3.8 4WD2003–
MITSUBISHI GALANT VIII (EA)3.0, 3.0 (EA8A)1996–2004
MITSUBISHI GRANDIS (N9, N8)3.0 (N86W)1997–2003
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0W, P1W, P2W, P3W)3.0, 3.0 (PA8W), 3.0 4WD1986–
MITSUBISHI L 300 III Van (P0V, P1V, P2V)3.0, 3.0 4WD1986–2013
MITSUBISHI L200 (K7T, K6T, K5T)3.0 i (K66T), 3.0 i 4WD (K76T)1996–2011
MITSUBISHI L200 / TRITON (KAT, KBT)3.5 (KA9T), 3.5 4WD (KB9T), 3.5 Flex 4WD (KB9T), 3.5 Flexfuel 4WD (KB9T)2004–2018
MITSUBISHI L200 / TRITON Platform/Chassis (KAT, KBT)3.5 (KA9T), 3.5 i 4WD (KB9T)2006–2015
MITSUBISHI L200 Platform/Chassis (K6T, K7T)3.0 (K66T), 3.0 4WD (K76T)1996–2006
MITSUBISHI LANCER IV (C6A, C7A)EVO IV (CN9A)1988–1997
MITSUBISHI LANCER V (CBA, CDA, CEA)EVO I (CD9A), EVO II (CE9A), EVO III (CE9A)1991–1996
MITSUBISHI LANCER VI (CJ, CP, CK)EVO V (CP9A), EVO VI (CP9A)1995–2003
MITSUBISHI LANCER VII (CSA, CTA)EVO IX, EVO IX - FQ-300 (CT9A), EVO IX - FQ-340 (CT9A), EVO IX - FQ-360 (CT9A), EVO IX (CT9A), EVO VII (CT9A), EVO VIII - 260 (CT9A), EVO VIII - FQ-300 (CT9A), EVO VIII - FQ-320 (CT9A), EVO VIII - FQ-330 (CT9A), EVO VIII - FQ-340 (CT9A), EVO VIII - FQ-400 (CT9A), EVO VIII (CT9A)2000–2013
MITSUBISHI LANCER VII Estate (CSW, CTW)EVO (CT9W)2003–2008
MITSUBISHI MAGNA Estate (TE)3.0 i1996–1997
MITSUBISHI MAGNA Estate (TF)3.0 i1997–1999
MITSUBISHI MAGNA Estate (TH)3.0 i, 3.51999–2000
MITSUBISHI MAGNA Estate (TJ)3.0 i, 3.5, 3.5 i, 3.5 i 4WD, 3.5 i Sports VR-X2000–2003
MITSUBISHI MAGNA Estate (TL)3.5 i, 3.5 i VR-X, 3.5 LPG2003–2004
MITSUBISHI MAGNA Estate (TW)3.5 i, 3.5 i VR-X, 3.5 LPG2004–2005
MITSUBISHI MAGNA Saloon (TE)3.0 i1996–1997
MITSUBISHI MAGNA Saloon (TF)3.0 i1997–1999
MITSUBISHI MAGNA Saloon (TH)3.0 i, 3.5 i1999–2000
MITSUBISHI MAGNA Saloon (TJ)3.0, 3.0 i, 3.5 i, 3.5 i 4WD, 3.5 i Series II Ralliart, 3.5 i Series II Sports AWD, 3.5 LPG, 3.5 Series II Sports VR-X2000–2003
MITSUBISHI MAGNA Saloon (TL)3.5 i, 3.5 i 4WD, 3.5 i VR 4WD, 3.5 i VR-X, 3.5 LPG2003–2004
MITSUBISHI MAGNA Saloon (TW)3.5 i, 3.5 i 4WD, 3.5 i VR 4WD, 3.5 i VR-X, 3.5 LPG2004–2005
MITSUBISHI OUTLANDER I (CUW)2.0 Turbo 4WD (CU2W), 2.0 Turbo-R 4WD (CU2W)2001–2008
MITSUBISHI PAJERO CLASSIC (V2W, V6W, V7W)3.0 (V72W, V83W, V93W), 3.0 ZR (V72W), 3.8 All-wheel Drive (V67W)2001–
MITSUBISHI PAJERO II (V3W, V2W, V4W, V5W)3.0 4WD, 3.0 V6 24V (V43W, V23W), 3.5 4WD (V25W, V45W), 3.5 V6 24V (V45W, V25W)1990–2001
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2C, V4C)3.0 V6 24V (V23C)1990–2000
MITSUBISHI PAJERO III (V7W, V6W)3.0 V6 24V (V63W, V73W), 3.5 (V65W, V75W), 3.5 (V75W), 3.5 i (V75W, V65W), 3.8 (V67W), 3.8 (V77W), 3.8 4WD1999–2007
MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6W, V7W)3.0 (V73W), 3.8 i 4WD (V60/V70)2000–2006
MITSUBISHI PAJERO IV (V8W, V9W)3.0 4WD, 3.0 4WD (V83W, V93W), 3.5 4WD, 3.8 4WD, 3.8 4WD (V97W), 3.8 i 4WD (V97W, V87W), 3.8 Mivec 4WD, 3.8 V6, 3.8 V6 (V87W, V97W), 3.8 V6 (V87W)2006–
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7, K9)3.0, 3.0 4WD, 3.0 V6 (K86W), 3.0 V6 (K96W), 3.0 V6 4WD (K96W), 3.5, 3.5 4WD, 3.5 4WD (K99W), 3.5 Flex 4WD1996–
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH, KG)3.5, 3.5 4WD, 3.5 Flex 4WD, 3.5 V6 24V2008–
MITSUBISHI PAJERO SPORT VAN I (K90)3.0 V61999–2008
MITSUBISHI VERADA Estate (KE)3.5 i1996–1997
MITSUBISHI VERADA Estate (KF)3.5 i1997–1999
MITSUBISHI VERADA Estate (KH)3.5 i1999–2000
MITSUBISHI VERADA Estate (KJ)3.5, 3.5 i 4WD2000–2003
MITSUBISHI VERADA Estate (KL)3.5 i2003–2004
MITSUBISHI VERADA Estate (KW)3.5 i2004–2005
MITSUBISHI VERADA Saloon (KE)3.5 i1996–1997
MITSUBISHI VERADA Saloon (KF)3.5 i1997–1999
MITSUBISHI VERADA Saloon (KH)3.51999–2000
MITSUBISHI VERADA Saloon (KJ)3.5, 3.5 4WD, 3.5 i2000–2003
MITSUBISHI VERADA Saloon (KL)3.5 i, 3.5 i 4WD2003–2004
MITSUBISHI VERADA Saloon (KW)3.5 i, 3.5 i 4WD2004–2005
MITSUBISHI (GAC)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI (GAC) PAJERO3.0 All-wheel Drive (CFA2031), 3.8 All-wheel Drive (CFA2031), 3.8 All-wheel Drive (CFA5037)2004–2014
PEUGEOT44 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 205 Hatchback Van1.7 Diesel, 1.8 D, 1.8 DT, 1.9 D1983–1997
PEUGEOT 205 I (741A/C)1.7 Diesel1983–1987
PEUGEOT 205 II (20A/C)1.7 Diesel, 1.8 Diesel, 1.8 TD, 1.8 XDT, 1.9 Diesel1987–2000
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C)1.9 D1998–2012
PEUGEOT 206 Van1.9 D1999–2009
PEUGEOT 207 (WA, WC)1.9 D2006–2015
PEUGEOT 207 Saloon1.9 XSD2007–2014
PEUGEOT 305 Estate Van (581S)1.9 D1982–1988
PEUGEOT 305 II (581M)1.8 D, 1.9 D1982–1990
PEUGEOT 305 II Break (581E)1.8 D, 1.9 Diesel1982–1990
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5)1.8 D, 1.9 D, 1.9 SLD, 1.9 SRDT, 1.9 STD1993–2003
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5)1.8 D, 1.9 D, 1.9 Td, 1.9 TD1994–2002
PEUGEOT 306 Estate Van (N, 7)1.8 D, 1.9 D, 1.9 STD1993–2002
PEUGEOT 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5)1.8 D, 1.9 D, 1.9 DT, 1.9 Td1993–2003
PEUGEOT 306 Hatchback Van1.8 D, 1.9 D, 1.9 STD1993–2001
PEUGEOT 309 Hatchback Van (10S, 3S)1.8 D, 1.9 D1985–1993
PEUGEOT 309 I (10C, 10A)1.9 D1985–1989
PEUGEOT 309 II (3C, 3A)1.8 D, 1.8 Diesel, 1.8 TD, 1.9 Diesel1989–1993
PEUGEOT 405 I (15B)1.8 D 4x4, 1.8 Turbo Diesel, 1.9 Diesel1987–1993
PEUGEOT 405 I Break (15E)1.8 DT 4x4, 1.8 GLD, 1.8 TD, 1.9 D1987–1992
PEUGEOT 405 I Estate Van (15)1.8 D, 1.9 D1989–1992
PEUGEOT 405 II (4B)1.9 D, 1.9 TD1992–1999
PEUGEOT 405 II Break (4E)1.9 D, 1.9 TD1992–1998
PEUGEOT 405 II Estate Van (4E)1.9 D1992–1995
PEUGEOT 406 (8B)1.9 D, 1.9 TD, 2.1 TD 12V1995–2005
PEUGEOT 406 Break (8E/F)1.9 D, 1.9 TD, 2.1 TD 12V1996–2004
PEUGEOT 605 (6B)2.1 D, 2.1 TD 12V, 2.1 Turbo Diesel1989–1999
PEUGEOT 806 (221)1.9 TD, 2.1 td 12V1994–2002
PEUGEOT 806 Van (AF)DT (AFP8CB), TD (AFDHXC)1994–2003
PEUGEOT BOXER Bus (230P)1.9 D, 1.9 TD, 1.9 TD 4x41994–2009
PEUGEOT BOXER Platform/Chassis (ZCT)1.9 D, 1.9 TD1994–2002
PEUGEOT BOXER Van (230L)1.9 D, 1.9 DT 4x4, 1.9 TD1994–2006
PEUGEOT EXPERT (224)1.9 D, 1.9 TD1995–2006
PEUGEOT EXPERT Platform/Chassis (223)1.9 D, 1.9 TD1995–2006
PEUGEOT EXPERT Van (222)1.9 D, 1.9 D 70, 1.9 TD1995–2008
PEUGEOT J5 Bus (290P)1.9 D1990–1994
PEUGEOT J5 Platform/Chassis (290L)1.9 D1990–1994
PEUGEOT J5 Van (280L)1.9 D1981–1990
PEUGEOT J5 Van (290L)1.9 D1990–1994
PEUGEOT PARTNER Box Body/MPV (5, G)1.8 D, 1.9 D, 1.9 D 4x41996–
PEUGEOT PARTNER MPV (5, G)1.9 D, 1.9 D 4x41996–
PEUGEOT PARTNER ORIGIN Box Body/MPV (G)1.9 D2008–2015
PEUGEOT PARTNER ORIGIN MPV (G)1.9 D2008–2013
PEUGEOT PARTNER Platform/Chassis (5, G)1.9 D1997–2008
PLYMOUTH5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH ACCLAIM3.01988–1995
PLYMOUTH SUNDANCE Coupe3.0 Duster1986–1994
PLYMOUTH SUNDANCE Hatchback3.01986–1994
PLYMOUTH SUNDANCE Saloon3.0 Duster1986–1994
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER3.0, 3.0 AWD1983–2001
RAYTON FISSORE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
RAYTON FISSORE MAGNUM2.4 D1984–1993
ROVER4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 200 II Hatchback (RF)218 Td1995–2000
ROVER 200 II Hatchback (XW)218 D, 218 TD1989–1995
ROVER 400 II (XW)418 D, 418 TD1990–1995
ROVER 400 Tourer (XW)1.8 TD1993–1998
SMART1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
SMART FORFOUR (454)1.5 BRABUS (454.034)2004–2006
SUZUKI6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI BALENO (EG)1.9 TD (SY419)1995–2009
SUZUKI BALENO Estate (EG)1.9 TD (SY419)1995–2005
SUZUKI BALENO Hatchback (EG)1.9 TD (SY419)1995–2002
SUZUKI SAMURAI Closed Off-Road Vehicle (SJ)1.9 TD All-wheel Drive (SJ419TD)1984–2004
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD)1.9 D All-wheel Drive (SE419TD)1988–2002
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA)1.9 D (SE419TD)1988–2002
TALBOT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
TALBOT EXPRESS 1000 -1500 Bus1.9 D1982–1994
TALBOT EXPRESS 1000 -1800 Van1.9 D1981–1994
TALBOT HORIZON1.9 Diesel1978–1986
TOYOTA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA COROLLA (E11)1.9 D (WZE110, WZE110R)1995–2003
TOYOTA COROLLA Compact (E11)1.9 D (WZE110, WZE110R)1997–2002
TOYOTA COROLLA Estate (E11)1.9 D (WZE110, WZE110R)1997–2001
TOYOTA COROLLA Liftback (E11)1.9 D (WZE110, WZE110R)1997–2002
UAZ2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 302.589
ModelisVarikliaiMetai
UAZ 3151 (3151)2.1 D1992–2003
UAZ 31512 Open Off-Road Vehicle2.1 D1993–2008

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos