Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 353.990Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 353.990 (2)
353.990EAN 4041248200612

Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 353.990

Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 353.990. Tinka 136 modeliams (ALFA ROMEO, BAOJUN (SGMW), BUICK (SGM) +19). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

9,99 € Sutaupykite 5,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
35 mm
Išorinis skersmuo [mm]
48 mm
aukštis [mm]
7 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
ASW
susukimo tipas
sukimas į dešinę
Kategorija
Veleno sandariklis, skirstomasis velenas
MPN
353.990
SKU
0010-353.990
GTIN / EAN
4041248200612
Komplektacija
1x Veleno sandariklis, skirstomasis velenas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 55563374. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-SEAL,OIL,CAMSHAFT,FRONT — Opel  CORSA-E ( 2015 - ) — E ENGINE AND CLUTCH › 5 B16LES[LLU] PETROL ENGINE
Opel CORSA-E ( 2015 - ) · E ENGINE AND CLUTCH › 5 B16LES[LLU] PETROL ENGINEPozicija 25

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 16 numerių Sandėlyje – nuo 2,99 € iki 11,99 €.

Visi: Veleno sandariklis, skirstomasis velenas
16 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO2 modeliai
ALFA ROMEO 159 (939)1.8 MPI (939AXL1A)2005–2012
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939)1.8 MPI (939BXL1A)2005–2012
BAOJUN (SGMW)1 modelis
BAOJUN (SGMW) 6301.82011–2016
BUICK (SGM)3 modeliai
BUICK (SGM) EXCELLE GT (CP2)1.6, 1.6 T, 1.82010–2015
BUICK (SGM) EXCELLE XT (CP2)1.6, 1.6 T, 1.82010–2015
BUICK (SGM) REGAL II (EG1)1.6 Turbo2008–
CHEVROLET11 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ASTRA Hatchback1.81998–2014
CHEVROLET ASTRA Saloon1.81998–2011
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.4, 1.62006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.4, 1.62005–
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300)1.6, 1.6 Flex, 1.8, 1.8 Flexfuel2011–
CHEVROLET AVEO Saloon (T300)1.6, 1.6 Flexfuel, 1.8, 1.8 Flexfuel2011–
CHEVROLET CRUZE (J300)1.6, 1.8, 1.8 Flex, 1.8 LPG2009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.6, 1.8, 1.8 Flex, 1.8 LPG2010–
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308)1.6, 1.82012–
CHEVROLET ORLANDO (J309)1.8, 1.8 LPG2010–
CHEVROLET TRAX1.6, 1.8, 1.8 AWD, 1.8 Flex2012–
CHEVROLET (SGM)6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET (SGM) AVEO Hatchback (SJ1)1.62011–
CHEVROLET (SGM) AVEO Saloon (SJ1)1.62011–
CHEVROLET (SGM) CRUZE Hatchback (CP1)1.62013–2017
CHEVROLET (SGM) CRUZE Saloon (CP1)1.6, 1.6 T, 1.82009–2016
CHEVROLET (SGM) EPICA (SEV, CEV)1.82005–2015
CHEVROLET (SGM) MALIBU (EG3)1.6 T2012–
CHRYSLER23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER CARAVAN2.41994–2000
CHRYSLER CHRYSLER R/T Coupe2.41996–1997
CHRYSLER CIRRUS2.0, 2.0 LX, 2.4, 2.4 LX, 2.4 Turbo1994–
CHRYSLER GRAND CARAVAN2.41996–2007
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.41995–2001
CHRYSLER INTREPID Saloon2.41992–1997
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.8, 2.0, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER PT CRUISER (PT)2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)2.02002–2008
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible2.41995–2000
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo2001–2007
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER SEBRING Coupe (JR)2.42001–2006
CHRYSLER SEBRING Saloon (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4, 2.4 16 V, 2.4 16V1994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE1996–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i1992–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)2.42000–2008
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.41999–2008
DAEWOO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO LACETTI PREMIERE Saloon (J300)1.6, 1.82009–2011
DODGE11 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN2.4 i1995–2001
DODGE CARAVAN (RG)2.42000–2007
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van2.4, 2.4 AWD1994–2000
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON Coupe2.0 Highline, 2.0 HP Sport, 2.0 Sport1994–1999
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V, 2.4, 2.4 SRT-41999–
DODGE RAM Van2.41995–2005
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.4 R/T1994–2001
DODGE STRATUS Coupe2.42000–2005
DODGE STRATUS II2.4, 2.4 SE, 2.4 STX2000–2006
DODGE SX Saloon2.02002–2005
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
FIAT CROMA (194)1.8 16V (194AXG1A)2005–2011
GAZ1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
GAZ VOLGA SIBER2.02008–2010
HOLDEN8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN ASTRA (AH)1.8 i2004–2010
HOLDEN ASTRA Estate (AH)1.8 i2004–2010
HOLDEN ASTRA SPORTSBACK (AH)1.8 i2005–2010
HOLDEN BARINA Hatchback (TM)1.6 i2011–2018
HOLDEN BARINA Saloon (TM)1.6 i2012–2016
HOLDEN CRUZE Hatchback (JH)1.6 SRi2011–2016
HOLDEN CRUZE Saloon (JH)1.6 SRi2011–2016
HOLDEN TRAX (TJ)1.82013–2020
JEEP2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)2.4, 2.4 4x4, 2.4 Laredo2001–2008
JEEP WRANGLER II (TJ)2.4, 2.4 X1996–2008
MITSUBISHI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3A)2.0 RS1994–1999
OPEL28 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA H (A04)1.6 (L48), 1.6 Turbo (L48), 1.8 (L48)2004–2014
OPEL ASTRA H CLASSIC Estate (A04)1.6 (L35), 1.8 (L35)2006–
OPEL ASTRA H CLASSIC Hatchback (A04)1.6 (L48), 1.8 (L48)2009–
OPEL ASTRA H CLASSIC Saloon (A04)1.6 (L69), 1.8 (L69)2007–
OPEL ASTRA H Estate (A04)1.6 (L35), 1.6 LPG (L35), 1.6 Turbo (L35), 1.8 (L35)2004–2014
OPEL ASTRA H Estate Van (L70)1.6 EcoTec (L70)2004–2014
OPEL ASTRA H GTC (A04)1.6 (L08), 1.6 Turbo (L08), 1.8 (L08)2005–2010
OPEL ASTRA H Saloon (A04)1.6 (L69), 1.8 (L69)2007–2014
OPEL ASTRA H TwinTop (A04)1.6 (L67), 1.6 Turbo (L67), 1.8 (L67)2005–2010
OPEL ASTRA J (P10)1.6 (68), 1.6 Turbo (68), 1.6 Turbo 4x4 (68)2009–2016
OPEL ASTRA J GTC1.6 Turbo (08), 1.8 (08)2011–2018
OPEL ASTRA J Saloon1.6 (69), 1.6 Turbo (69)2012–
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10)1.6 (35), 1.6 Turbo (35)2010–2015
OPEL CORSA D (S07)1.6 Turbo (L08, L68)2006–2015
OPEL CORSA D Hatchback Van (S07)1.6 (L08)2006–2014
OPEL CORSA E (X15)1.6 Turbo (08, 68)2014–
OPEL INSIGNIA A (G09)1.6 (68), 1.6 Turbo (68), 1.8 (68)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Saloon (G09)1.6 (69), 1.6 Turbo (69), 1.8 (69)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09)1.6 (35), 1.6 Turbo (35), 1.8 (35)2008–2017
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.6 Turbo (E75)2003–2010
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)1.6 (76), 1.8 (76), 1.8 4x4 (76)2012–2019
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03)1.8 (F48)2003–2008
OPEL VECTRA C (Z02)1.8 (F69)2002–2009
OPEL VECTRA C Estate (Z02)1.8 (F35)2003–2009
OPEL VECTRA C GTS (Z02)1.8 (F68)2002–2009
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)1.6 (M75), 1.6 CNG Turbo (M75), 1.6 FlexFuel (M75), 1.8 (M75), 1.8 LPG (M75)2005–2019
OPEL ZAFIRA B Box Body/MPV (A05)1.6 CNG Turbo VAN (M75), 1.8 VAN (M75)2005–2015
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12)1.6 CNG (75), 1.8 (75)2011–
PLYMOUTH5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH BREEZE2.0 16V, 2.4 16V1995–2001
PLYMOUTH NEON Coupe2.01994–1999
PLYMOUTH NEON II Saloon2.0 16V1999–
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.0 i, 2.4, 2.4 i, 2.4 i AWD1995–2001
PONTIAC2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC G31.62005–2010
PONTIAC G3 Hatchback1.62008–2009
SAAB1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 9-5 (YS3G)1.6 Turbo2010–2012
SATURN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
SATURN ASTRA1.82003–2009
SUZUKI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI SWIFT+ Hatchback1.62003–2009
VAUXHALL21 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04)1.6 (L48), 1.6 Turbo (L48), 1.8 (L48)2004–2011
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Estate (A04)1.6 (L35), 1.8 (L35)2004–2012
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)1.6 (L08), 1.6 i 16V (L08), 1.8 i 16V (L08)2005–2010
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)1.6 i 16V (L67), 1.8 (L67)2005–2011
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) (P10)1.6, 1.6 Turbo2009–2015
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) Estate (P10)1.6, 1.6 Turbo2010–2015
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) GTC (P10)1.62011–2018
VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) Estate Van (A04)1.62005–
VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07)1.6 SRi (L08), 1.6 VXR (L08)2006–2014
VAUXHALL CORSA Mk IV (E) (X15)1.6 VXR2014–
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Hatchback (G09)1.6, 1.6 Turbo (68), 1.8 (68)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Saloon (G09)1.6, 1.6 Turbo (69), 1.8 (69)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Sports Tourer (G09)1.6, 1.6 Turbo (35), 1.8 (35)2008–2017
VAUXHALL MERIVA A (X03)1.6 Turbo2003–2010
VAUXHALL MOKKA / MOKKA X (J13)1.62012–
VAUXHALL SIGNUM (Z03)1.82003–2008
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02)1.82000–2008
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Estate (Z02)1.82003–2009
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02)1.82002–2009
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05)1.6, 1.82005–2014
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12)1.6 CNG (75), 1.8 (75)2011–2018
WESTFIELD2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
WESTFIELD FW3002010–
WESTFIELD SE / SEVEN1.61980–
ZAZ4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 353.990
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ CHANCE Hatchback (TF, TA)1.4 (TF698P)2004–2014
ZAZ CHANCE Saloon (TF, TA)1.4 (TA69W0, TF698P)2004–2014
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.4 (TA48WP)2004–2017
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.4 (TA69W0)2004–2017

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos