Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 467.860Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 467.860 (2)
467.860EAN 4041248127780

Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 467.860

Veleno sandariklis, skirstomasis velenas ELRING 467.860. Tinka 48 modeliams (FORD, FORD ASIA & OCEANIA, FORD AUSTRALIA +4). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

6,99 € Sutaupykite 4,00 € (57%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 2 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
vidinis skersmuo [mm]
42 mm
Išorinis skersmuo [mm]
53 mm
aukštis [mm]
7 mm
radialinio veleno sandariklio konstrukcija
AS OF
susukimo tipas
sukimas į dešinę
Kategorija
Veleno sandariklis, skirstomasis velenas
MPN
467.860
SKU
0010-467.860
GTIN / EAN
4041248127780
Komplektacija
1x Veleno sandariklis, skirstomasis velenas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 928M6K292B5B. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Seal — Sierra Sierra Facelift (1987–1993) — Camshaft
Sierra Sierra Facelift (1987–1993) · CamshaftPozicija 4

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 7 · 21 numeris Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 7,99 €.

Visi: Veleno sandariklis, skirstomasis velenas
21 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. FORD, FORD ASIA & OCEANIA, FORD AUSTRALIA +4, 48 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 467.860
ModelisVarikliaiMetai
FORD28 modeliai
FORD COUGAR (EC)2.0 16V1998–2001
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)1.6 16V1998–2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)1.6 16V1999–2000
FORD ESCORT Coupe1.81995–2002
FORD ESCORT V (AAL, ABL)1.6 i 16V, 1.8 16V XR3i, 1.8 XR3i 16V 4x41990–1996
FORD ESCORT V Convertible (ALL, BJ2)1.6 16V XR3i, 1.6 i 16V, 1.8 16V XR3i1990–1995
FORDdar 22 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 467.860
ModelisVarikliaiMetai
FORD ESCORT V Saloon (AFL)1.6 i 16V, 1.8 i 16V1993–1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL)1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 i 16V1990–1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)1.6 16V, 1.6 16V 4x4, 1.6 i 16V, 1.8, 1.8 16V, 1.8 16V (EDA, EHC)1995–2002
FORD ESCORT VI Convertible (ALL)1.6 16V XR3i, 1.8 16V XR3i1994–2000
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL)1.6, 1.6 i 16V, 1.8 16V1995–2002
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)1.6 16V, 1.6 i 16V, 1.8 16V1995–2002
FORD FIESTA III (GFJ)1.6 i 16V, 1.8 16V, 1.8 XR2i 16V1989–1997
FORD FOCUS I (DAW, DBW)1.8 16V, 1.8 16V BiFuel, 2.0 16V, RS, ST1701998–2009
FORD FOCUS I Estate Van (DNW)1.81998–2005
FORD FOCUS I Saloon (DFW)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1999–2009
FORD FOCUS I Turnier (DNW)1.8 16V, 1.8 BiFuel, 2.0, 2.0 16V, ST1701999–2007
FORD MAVERICK2.0 16V, 2.0 16V FWD2001–
FORD MONDEO I (GBP)1.6 i 16V, 1.8 i 16V, 1.8 i 16V 4x4, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO I Saloon (GBP)1.6 i 16V, 1.8 4x4, 1.8 i 16V, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP)1.6 i 16V, 1.8 i 16V, 1.8 i 16V 4x4, 2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x41993–1996
FORD MONDEO II (BAP)1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i, 2.0 i1996–2000
FORD MONDEO II Saloon (BFP)1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i, 2.0 i1996–2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP)1.6 i, 1.6 i 16V, 1.8 i, 2.0 i1996–2000
FORD ORION III (GAL)1.6 i 16V, 1.8 i 16V1990–1996
FORD RANGER (ER, EQ, R)1.81997–2011
FORD TOURNEO CONNECT1.8 16V2002–2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65, P70, P80)1.8 16V, 1.8 16V LPG2002–
FORD ASIA & OCEANIA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 467.860
ModelisVarikliaiMetai
FORD ASIA & OCEANIA ESCAPE2.0 (M1)2001–2015
FORD AUSTRALIA7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 467.860
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LR)1.8 i, 2.0, 2.0 i, 2.0 I ST1702002–2005
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LR)1.8 i, 2.0 i2002–2005
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (HB, HC, HA)2.0 i (HA, HB), 2.0 i (HC)1995–1998
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (HA, HB, HC, HD)2.01995–2000
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (HE)2.02000–2001
FORD AUSTRALIA MONDEO Saloon (HA, HB, HC, HD)2.0, 2.0 (HA, HB, HC)1995–2000
FORD AUSTRALIA MONDEO Saloon (HE)2.0 (HE)2000–2001
FORD USA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 467.860
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA ESCAPE2.0, 2.0 4x42001–2013
FORD USA ESCORT Coupe2.01997–2003
FORD USA ESCORT Estate1.6 i1996–2002
FORD USA ESCORT Saloon1.6 i1996–2002
FORD USA FOCUS2.01999–2007
FORD USA FOCUS Hatchback2.0 SVT1999–2007
MAZDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 467.860
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA TRIBUTE (EP)2.0, 2.0 (EPEW), 2.0 4WD (EPEW), 2.0 AWD, 2.0 AWD (EPEW)2000–2008
MORGAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 467.860
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.81968–
MORGAN PLUS FOUR1.8 i1985–2020
WESTFIELD3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 467.860
ModelisVarikliaiMetai
WESTFIELD 130 Roadster1.81997–
WESTFIELD SE / SEVEN1.81980–
WESTFIELD ZE1.8 i1993–1997

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos