Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 495.770Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 495.770 (2)Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 495.770 (3)
495.770EAN 4041248108031

Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 495.770

Tarpiklis, svirties dangtis ELRING 495.770. Tinka 121 modeliui (BUICK (SGM), CADILLAC, CHEVROLET +8). Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

13,99 € Sutaupykite 6,00 € (43%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 7 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
Kategorija
Tarpiklis, svirties dangtis
MPN
495.770
SKU
0010-495.770
GTIN / EAN
4041248108031
Komplektacija
1x Tarpiklis, svirties dangtis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 607647. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-GASKET,COVER TO CASE — Opel  ASTRA-F ( 1992 -  1998) — E ENGINE AND CLUTCH › 9 C18SEL[2H0] PETROL ENGINE
Opel ASTRA-F ( 1992 - 1998) · E ENGINE AND CLUTCH › 9 C18SEL[2H0] PETROL ENGINEPozicija 5

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 10 · 25 numeriai Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 10,99 €.

Visi: Tarpiklis, svirties dangtis
25 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 495.770
ModelisVarikliaiMetai
BUICK (SGM)3 modeliai
BUICK (SGM) EXCELLE Estate1.82004–2013
BUICK (SGM) EXCELLE Saloon1.82003–2013
BUICK (SGM) REGAL I (CW1)2.02002–2008
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC BLS2.0 T Flexpower2006–
CADILLAC BLS Wagon2.0 T Flexpower2007–
CHEVROLET20 modelių
CHEVROLET ASTRA Estate2.01994–2011
CHEVROLETdar 19 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 495.770
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0, 2.0 (08, 48), 2.0 OPC, 2.41998–2014
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0, 2.0 GLS, 2.0 GLS (69), 2.4, 2.4 16V1998–2011
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.4, 2.4 16V 4WD, 2.4 4WD, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4WD2006–
CHEVROLET CAPTIVA SPORT2.42007–
CHEVROLET COLORADO Standard Cab Pickup2.42011–
CHEVROLET CORSA Hatchback1.8, 1.8 Flex2000–2012
CHEVROLET CORSA Saloon1.82002–
CHEVROLET EPICA (KL1)2.02004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.82003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.82003–2013
CHEVROLET MERIVA1.82002–2012
CHEVROLET OPTRA2.01999–2003
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)2.02003–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)2.02005–
CHEVROLET VECTRA2.0, 2.0 16V, 2.2, 2.2 Elegance, 2.4 Flex1996–
CHEVROLET VECTRA Hatchback2.02006–2012
CHEVROLET VIVANT2.0, 2.0 CX2000–
CHEVROLET ZAFIRA (F75)2.01999–2012
CHEVROLET (SGM)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 495.770
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET (SGM) EPICA (SEV, CEV)2.02005–2015
DAEWOO19 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 495.770
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO BROUGHAM2.01991–1997
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon2.01999–2003
DAEWOO LACETTI Saloon (J200)1.8, 1.8 CDX2002–2009
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0, 2.0 16V, 2.2, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO MAGNUS2.01999–
DAEWOO NUBIRA (J100)2.0, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)2.0 16V, 2.0 LPG1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.82003–
DAEWOO PRINCE (J19)2.0, 2.21990–1999
DAEWOO REZZO (U100)2.02000–
DAEWOO TOSCA1.82006–
DAEWOO WINSTORM2.4, 2.4 4x4, 2.4 LS, 2.4 LT 4x42006–
HOLDEN13 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 495.770
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN ASTRA Convertible (TS)2.0 i Turbo2001–2006
HOLDEN ASTRA Hatchback (TR)1.8 i, 2.0 GSi1995–1998
HOLDEN ASTRA Hatchback (TS)2.0 i Turbo1998–2005
HOLDEN ASTRA Saloon (TR)1.8 SRi1995–1998
HOLDEN ASTRA SPORTSBACK (AH)2.0 i Turbo2005–2010
HOLDEN CALIBRA (YE)2.0 i 16V1990–1998
HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. I (CG)2.4 i, 2.4 i AWD2006–2011
HOLDEN FRONTERA (UES)2.2 i 4x4 (UES30)1999–2004
HOLDEN VECTRA Estate (JS)2.2 i1998–2003
HOLDEN VECTRA Hatchback (JR)2.0 i1997–1998
HOLDEN VECTRA Hatchback (JS)2.0 i, 2.2 i1998–2003
HOLDEN VECTRA Saloon (JR)2.0 i1997–1998
HOLDEN VECTRA Saloon (JS)2.0 i, 2.2 i1998–2002
HSV1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 495.770
ModelisVarikliaiMetai
HSV VXR Hatchback (AH)2.0 i Turbo2006–2009
ISUZU5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 495.770
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU AMIGO SUV2.2 4WD1997–2000
ISUZU KB2.2 4WD1988–2004
ISUZU KB VI (TFR, TFS)KB240, KB240 4x42013–2018
ISUZU RODEO Closed Off-Road Vehicle2.2, 2.2 4WD1997–2004
ISUZU RODEO SPORT2.22000–2003
LOTUS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 495.770
ModelisVarikliaiMetai
LOTUS EUROPA S2.0 Turbo2006–
OPEL29 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 495.770
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4x42006–2017
OPEL ASTRA F Convertible (T92)1.8 i 16V1993–2001
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.8 i 16V (F35, M35), 2.0 i 16V (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68), 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.8 i 16V (F19, M19), 2.0 i 16V (F19, M19)1991–2001
OPEL ASTRA G Convertible (T98)2.0 16V Turbo (F67), 2.0 OPC (F67)2001–2005
OPEL ASTRA G Coupe (T98)2.0 16V Turbo (F07)2000–2006
OPEL ASTRA G Estate (T98)2.0 16V (F35), 2.0 OPC (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)2.0 16V (F08, F48), 2.0 16V OPC (F08, F48), 2.0 OPC (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)2.0 16V (F69)1998–2009
OPEL ASTRA H (A04)2.0 Turbo (L48)2004–2014
OPEL ASTRA H Estate (A04)2.0 Turbo (L35)2004–2014
OPEL ASTRA H GTC (A04)2.0 Turbo (L08)2005–2010
OPEL ASTRA H TwinTop (A04)2.0 Turbo (L67)2005–2010
OPEL CALIBRA A (C89)2.0 i 16V (M07), 2.0 i 16V 4x4 (M07)1989–1997
OPEL FRONTERA A (U92)2.2 i (54MWL4)1992–1998
OPEL FRONTERA B (U99)2.2 i (6BZC, 6BVF, 6B66, 6B76)1998–2004
OPEL OMEGA B (V94)2.0 16V (F69, M69, P69), 2.2 16V (F69, M69, P69)1994–2005
OPEL OMEGA B Estate (V94)2.0 16V (F35, M35, P35), 2.2 16V (F35, M35, P35)1994–2003
OPEL SINTRA (APV)2.2 i 16V (OUN16, Y94)1996–1999
OPEL SPEEDSTER (E01)2.0 Turbo (R97)2000–2006
OPEL VECTRA A (J89)2.0 i 16V (F19, M19), 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)2.0 i 16V (F68, M68)1988–1995
OPEL VECTRA B (J96)1.8 i 16V (F19), 2.0 i 16V (F19), 2.2 i 16V (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.8 i 16V (F35), 2.0 i 16V (F35), 2.2 i 16V (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.8 FlexFuel (F68), 1.8 i 16V (F68), 2.0 i 16V (F68), 2.2 i 16V (F68)1995–2003
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)2.0 (M75)2005–2019
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)2.0 OPC (F75)1999–2006
OPEL ZAFIRA B Box Body/MPV (A05)2.0 VAN (M75)2005–2015
VAUXHALL27 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 495.770
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG 4x42006–2015
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Convertible (T92)1.8, 1.8 16V, 2.0 i 16V1991–2001
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.8 i 16V, 2.0 i 16V1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.8 i 16V, 2.0 i 16V1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.8 i 16V, 2.0 i 16V1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98)2.0, 2.0 Turbo2001–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Coupe (T98)2.0 16V Turbo2000–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)2.0 (F08), 2.0 16V (F08), 2.0 SRI Turbo (F08)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)2.0 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04)2.0 Turbo (L48)2004–2011
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Estate (A04)2.0 Turbo (L35)2004–2012
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)2.0 Turbo (L08), 2.0 VXR (L08)2005–2010
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)2.0 (L67), 2.0 Turbo (L67)2005–2011
VAUXHALL CALIBRA (C89)2.0 i 16V, 2.0 i 16V 4x41990–1997
VAUXHALL CAVALIER Mk III Hatchback (J89)2.0 i 16V1988–1995
VAUXHALL CAVALIER Mk III Saloon (J89)2.0 SRi 16V1988–1995
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.2 i1991–1998
VAUXHALL FRONTERA Mk II (B) (U99)2.2 i1998–2004
VAUXHALL OMEGA (B) Estate (V94)2.0 16V, 2.0 Dualfuel, 2.2 16V1993–2003
VAUXHALL OMEGA (B) Saloon (V94)2.0 16V, 2.0 Dualfuel, 2.2 16V1993–2003
VAUXHALL SINTRA (APV)2.2 i 16 V1996–1999
VAUXHALL VECTRA (B) Estate (J96)1.8 i 16V (F35), 2.0 Dualfuel (F35), 2.0 i 16V (F35)1995–2002
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.8 i 16V (F68), 2.0 Dualfuel (F68), 2.0 i 16V (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.8 i 16V (F19), 2.0 Dualfuel (F19), 2.0 i 16V (F19)1995–2002
VAUXHALL VX220 Convertible (E01)2.0 i Turbo, 2.0 VXR2000–2005
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)2.0, 2.0 GSI Turbo1998–2005
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05)2.02005–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos