Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
 image
537.630EAN 4041248427033

Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius ELRING 537.630

Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius ELRING 537.630. Tinka 39 modeliams (CATERHAM, FORD, FORD (CHANGAN) +2). Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

10,99 € Sutaupykite 5,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
Kategorija
Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius
MPN
537.630
SKU
0010-537.630
GTIN / EAN
4041248427033
Komplektacija
1x Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 4M5G9441FA. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Gasket - Intake Manifold — EcoSport EcoSport B515 (2013–2016) — Inlet Manifold
EcoSport EcoSport B515 (2013–2016) · Inlet ManifoldPozicija 9439

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 7 · 11 numerių Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 5,99 €.

Visi: Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius
11 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CATERHAM, FORD, FORD (CHANGAN) +2, 39 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 537.630
ModelisVarikliaiMetai
CATERHAM1 modelis
CATERHAM SEVEN (CF, CS)1.61980–
FORD25 modeliai
FORD B-MAX (JK)1.6 Ti2012–
FORD B-MAX Van (JK)1.6 Ti2012–
FORD C-MAX (DM2)1.62007–2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 CNG, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2019
FORD C-MAX II Van1.6 Ti2010–2019
FORDdar 20 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 537.630
ModelisVarikliaiMetai
FORD ECOSPORT1.5 Ti, 1.5 Ti-VCT, 1.6 Flex, 1.6 Ti-VCT2011–2022
FORD FIESTA Saloon1.4, 1.5 Flex, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 Ti2010–2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.4, 1.4 LPG, 1.5 Flex, 1.6, 1.6 Flex, 1.6 Ti2008–
FORD FIESTA VI Van1.42008–2017
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.6 Ti2003–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.6, 1.6 Flex, 1.6 LPG, 1.6 Ti2004–2013
FORD FOCUS II Estate Van1.6 Ti-VCT2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.6, 1.6 Flex, 1.6 Ti2005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.6 LPG, 1.6 Ti2004–2012
FORD FOCUS III1.6 Flex, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS III Hatchback Van1.6 Ti2011–2020
FORD FOCUS III Saloon1.6 Flexifuel, 1.6 SE Flex, 1.6 Ti2010–2020
FORD FOCUS III Turnier1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti2010–2020
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)1.6 Ti2010–2019
FORD GRAND C-MAX Van1.6 Ti2010–2019
FORD KA+ III (UK, FK)1.5, 1.5 Flexfuel2014–
FORD KA+ III Saloon (TK, FK)1.52014–
FORD MONDEO IV (BA7)1.6 Ti2007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)1.6 Ti2007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)1.6 Ti2007–2015
FORD (CHANGAN)4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 537.630
ModelisVarikliaiMetai
FORD (CHANGAN) ESCORT1.52014–
FORD (CHANGAN) FIESTA Saloon1.52013–
FORD (CHANGAN) FOCUS Hatchback1.62012–
FORD (CHANGAN) FOCUS Saloon1.62012–
FORD AUSTRALIA7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 537.630
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA ECOSPORT (BK, BL)1.52013–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WS)1.6 i, 1.6 Metal2008–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WT)1.6 i2010–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WZ)1.52013–
FORD AUSTRALIA FIESTA Saloon (WT)1.6 i2010–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LW)1.6 i2011–
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LW)1.6 i2011–
MORGAN2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 537.630
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.6 i1968–
MORGAN ROADSTER Convertible1.6 4/42004–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos