Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė ELRING 538.080
538.080EAN 4041248429594

Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė ELRING 538.080

Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė ELRING 538.080. Tinka 126 modeliams (ALFA ROMEO, ALPHEON, BUICK +21).

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

28,99 € Sutaupykite 15,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 13 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
ELRING
Kategorija
Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė
MPN
538.080
SKU
0010-538.080
GTIN / EAN
4041248429594
Komplektacija
1x Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė

Katalogo nuorodos

Kataloge šiai prekei pateikiamos toliau nurodytos nuorodos. Tai nepatvirtina, kad nurodytos dalys įeina į prekės komplektaciją. Spustelėkite aktyvų dalies numerį, kad peržiūrėtumėte jos informaciją.

#NumerisAprašymas
1007.030
Seal Ring, valve stem
vožtuvo kojelės skersmuo [mm]
6
vidinis skersmuo [mm]
10
Išorinis skersmuo [mm]
25
aukštis [mm]
16
medžiaga
30
prekės tarifo numeris
8484200000
2425.120
Sleeve
ilgis [mm]
20
vožtuvo kojelės skersmuo [mm]
6
medžiaga
22
prekės tarifo numeris
3926904590

OE numeriai. OEM nuorodų nerasta.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 8 numeriai

Visi: Sandariklių komplektas, vožtuvo kojelė
8 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO4 modeliai
ALFA ROMEO 159 (939)1.9 JTS (939AXA1B), 2.2 JTS (939AXB1B, 939AXB11), 2.2 Q4 (939AXB1B, 939BXB1B)2005–2012
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939)1.9 JTS (939BXA1B), 2.2 JTS (939BXB1B, 939BXB11)2005–2012
ALFA ROMEO BRERA (939)2.2 JTS (939.DXB11)2006–2011
ALFA ROMEO SPIDER (939)2.2 JTS (939EXB1B, 939EXB11)2006–2011
ALPHEON1 modelis
ALPHEON ALPHEON2.4 (4XD), 2.4 eAssist (4XD)2010–
BUICK4 modeliai
BUICK ALLURE Saloon (GE)2.42009–2010
BUICKdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
BUICK LA CROSSE Saloon2.4, 2.4 AWD, 2.4 Hybrid, 2.4 Hybrid AWD2009–
BUICK REGAL Saloon2.0, 2.0 FLEX, 2.0 FLEX AWD, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 FLEX, 2.4 FLEX AWD, 2.4 Hybrid, 2.4 Hybrid AWD2010–
BUICK VERANO Saloon2.0, 2.0 FLEX, 2.4, 2.4 FLEX2011–
BUICK (SGM)5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
BUICK (SGM) GL8 I (CU2)2.42005–2016
BUICK (SGM) GL8 S II (CU3)2.4 SIDI2010–
BUICK (SGM) LACROSSE (CW2, CW3)2.4, 2.4 Hybrid2006–2009
BUICK (SGM) LACROSSE (EG2)2.0 Turbo, 2.4, 2.4 Hybrid2009–2016
BUICK (SGM) REGAL II (EG1)2.0, 2.4, GS 2.02008–
CADILLAC2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC BLS2.0 T, 2.0 T AWD2006–
CADILLAC BLS Wagon2.0 T, 2.0 T AWD2007–
CADILLAC (SGM)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC (SGM) SLS (S6D)2.0 T2005–2013
CHEVROLET20 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ALERO2.21999–2004
CHEVROLET ASTRA Estate2.21994–2011
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.21998–2011
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.4, 2.4 4WD, 2.4 Flexfuel, 2.4 Flexfuel 4WD2006–
CHEVROLET CAPTIVA SPORT2.4, 2.4 FLEX, 2.4 VVT2007–
CHEVROLET CAVALIER Coupe2.2, 2.2 Bifuel1994–2005
CHEVROLET CAVALIER Saloon2.2, 2.2 LPG1994–2005
CHEVROLET CLASSIC2.22002–
CHEVROLET COBALT2.0, 2.0 SS, 2.2, 2.42003–
CHEVROLET COBALT Coupe2.0 SS, 2.2, 2.42003–2010
CHEVROLET EQUINOX2.4, 2.4 AWD, 2.4 FLEX, 2.4 FLEX AWD2009–
CHEVROLET HHR2.0 Turbo, 2.2, 2.2 Flexfuel, 2.4, 2.4 Flexfuel2005–2011
CHEVROLET IMPALA Saloon2.4 Hybrid2013–
CHEVROLET MALIBU2.2, 2.4, 2.4 Flexfuel, 2.4 Hybrid1996–
CHEVROLET MALIBU (V300)2.0, 2.0 LPG, 2.4, 2.4 Hybrid2012–
CHEVROLET MALIBU Hatchback2.22003–2008
CHEVROLET ORLANDO (J309)2.0 LPG, 2.4, 2.4 FLEX2010–
CHEVROLET VECTRA2.21996–
CHEVROLET ZAFIRA2.22005–
CHEVROLET ZAFIRA (F75)2.21999–2012
CHEVROLET (SGM)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET (SGM) CAPTIVA (C7L)2.4, 2.4 4x42011–
CHEVROLET (SGM) MALIBU (EG3)2.0, 2.42012–
DAEWOO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO G2X Convertible2.02008–2011
ELFIN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
ELFIN TYPE 5 CLUBMAN (T5)2.0 i Turbo2008–2010
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
FIAT CROMA (194)2.2 16V2005–2011
FISKER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
FISKER KARMA2.0 Range Extender2012–
GMC1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
GMC TERRAIN2.4, 2.4 AWD, 2.4 Flexfuel, 2.4 Flexfuel AWD2009–
HOLDEN12 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN ASTRA (AH)2.2 i2004–2010
HOLDEN ASTRA Convertible (TS)2.2 i2001–2006
HOLDEN ASTRA Hatchback (PJ)2.0 VXR2014–2016
HOLDEN ASTRA Hatchback (TS)2.2 i1998–2005
HOLDEN ASTRA SPORTSBACK (AH)2.2, 2.2 i2005–2010
HOLDEN ASTRA TWINTOP (AH)2.2 i2008–2010
HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. II (CG)2.4 i, 2.4 i Flex2011–2017
HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. II (CG)2.4 Flexfuel, 2.4 Flexfuel AWD, 2.4 i, 2.4 i AWD2011–2018
HOLDEN MALIBU (EM)2.4 i2013–2016
HOLDEN VECTRA Hatchback (ZC)2.2 i2002–2006
HOLDEN VECTRA Saloon (ZC)2.2 i2002–2006
HOLDEN ZAFIRA (TT)2.2 i2000–2006
KARMA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
KARMA REVERO2.0 Hybrid2017–
OLDSMOBILE2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
OLDSMOBILE ALERO Coupe2.21998–2004
OLDSMOBILE ALERO Saloon2.21998–2004
OPEL22 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x42006–2017
OPEL ASTRA G Convertible (T98)2.2 16V (F67)2001–2005
OPEL ASTRA G Coupe (T98)2.2 16V (F07)2000–2006
OPEL ASTRA G Estate (T98)2.2 16V (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)2.2 16V (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)2.2 16V (F69)1998–2009
OPEL ASTRA J GTC2.0 OPC Turbo (08)2011–2018
OPEL GT Convertible (M07)2.0 (G67)2007–2011
OPEL INSIGNIA A (G09)2.0 E85 Turbo (68), 2.0 Turbo (68), 2.0 Turbo 4x4 (68)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Saloon (G09)2.0 Turbo (69), 2.0 Turbo 4x4 (69), 2.0 Turbo E85 (69)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09)2.0 E85 Turbo (35), 2.0 Turbo (35), 2.0 Turbo 4x4 (35)2008–2017
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03)2.0 Turbo (F48), 2.2 direct (F48)2003–2008
OPEL SPEEDSTER (E01)2.2 (R97)2000–2006
OPEL VECTRA B (J96)2.2 i 16V (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)2.2 i 16V (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)2.2 i 16V (F68)1995–2003
OPEL VECTRA C (Z02)2.0 16V Turbo (F69), 2.2 16V (F69), 2.2 DGi (F69)2002–2009
OPEL VECTRA C Estate (Z02)2.0 Turbo (F35), 2.2 direct (F35)2003–2009
OPEL VECTRA C GTS (Z02)2.0 16V Turbo (F68), 2.2 16V (F68), 2.2 DGi (F68)2002–2009
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)2.2 (M75)2005–2019
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)2.2 16V (F75)1999–2006
OPEL ZAFIRA B Box Body/MPV (A05)2.2 DGi VAN (M75)2005–2015
POLARIS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
POLARIS SLINGSHOT2.4 VVT (SS24)2014–
PONTIAC11 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC G42.2, 2.42004–2007
PONTIAC G5 Coupe2.2, 2.42007–2010
PONTIAC G5 Saloon2.2, 2.42007–2010
PONTIAC G62.4, 2.4 Flexfuel2004–2010
PONTIAC GRAND AM Coupe2.21997–2005
PONTIAC GRAND AM Saloon2.21998–2005
PONTIAC PURSUIT Saloon2.2, 2.42004–2006
PONTIAC SOLSTICE Convertible2.0, 2.4 VVTi2005–2009
PONTIAC SOLSTICE Coupe2.0, 2.4 VVTi2005–2010
PONTIAC SUNFIRE2.21994–2005
PONTIAC SUNFIRE Coupe2.21994–2005
ROEWE (SAIC)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
ROEWE (SAIC) 9502.0, 2.4 TGI2012–
SAAB5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75)1,8t, 1,8t BioPower, 2.0, 2.0 t, 2.0 t Bio Power, 2.0 t BioPower, 2.0 t BioPower XWD, 2.0 t XWD, 2.0 T16, 2.0 Turbo Performance, 2.0 Turbo XWD2002–2015
SAAB 9-3 Convertible (YS3F)1,8t, 1,8t BioPower, 2.0, 2.0 t, 2.0 t BioPower, 2.0 T BioPower, 2.0 Turbo Performance2003–2015
SAAB 9-3 Estate (E50)1.8 t, 2.0 t, 2.0 t Bio Power, 2.0 t Bio Power XWD, 2.0 t BioPower, 2.0 t BioPower XWD, 2.0 t XWD, 2.0 T162005–2015
SAAB 9-3X (YS3)2.0 AWD, 2.0 t BioPower XWD, 2.0 t XWD, 2.0 T16 XWD2009–2015
SAAB 9-5 (YS3G)2.0, 2.0 t BioPower, 2.0 t BioPower XWD, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo XWD2010–2012
SATURN7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
SATURN AURA Saloon2.4, 2.4 Hybrid2006–2010
SATURN ION Coupe2.0, 2.2, 2.42002–2007
SATURN ION Saloon2.2, 2.42002–2007
SATURN L - Series Saloon2.21999–2005
SATURN LW - Series Estate2.21999–2004
SATURN SKY Convertible2.0, 2.42006–2010
SATURN VUE SUV2.2, 2.2 AWD, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 Hybrid2001–2010
SUBARU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU TRAVIQ2.2 (XM220)2000–2005
VAUXHALL19 modelių
Modeliai, kuriems tinka ELRING 538.080
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x42006–2015
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98)2.2 16V2001–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Coupe (T98)2.2 16V2000–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)2.2 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)2.2 16V (F08, F48)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) GTC (P10)2.0 VXR2011–2018
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Hatchback (G09)2.0 Turbo (68), 2.0 Turbo 4x4 (68)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Saloon (G09)2.0 Turbo (69), 2.0 Turbo 4x4 (69)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Sports Tourer (G09)2.0 Turbo (35), 2.0 Turbo 4x4 (35)2008–2017
VAUXHALL SIGNUM (Z03)2.0 i Turbo, 2.2 i2003–2008
VAUXHALL VECTRA (B) Estate (J96)2.2 i 16V (F35)1995–2002
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)2.2 i 16V (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)2.2 i 16V (F19)1995–2002
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02)2.0 16V Turbo, 2.2 16V, 2.2 direct2000–2008
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Estate (Z02)2.0 16V Turbo, 2.2 direct2003–2009
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02)2.0 16V Turbo, 2.2 16V, 2.2 direct2002–2009
VAUXHALL VX220 Convertible (E01)2.2 i2000–2005
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)2.2 16V1998–2005
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05)2.22005–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos